Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

A pozatym uwielbiam kupować różne balsamy tak jak i żele pod prysznic i nie mogę sobie tego odmówić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy jest inny... skora na moich plecach nigdy nie jest napieta ;) Na dekolcie czasem ale tu mniej tego mydelka uzywam niz na plecy i tez jest ok :) Ja nie lubie balsamow po prostu, nie cierpie uczucia lepkosci i nic na to nie poradze ;) Nie umiem sie przyzwyczaic choc probowalam. Jedynie nogi czasem w lecie smaruje bo sie luszcza od opalania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje olejki do kapieli roznej masci :p Z zelami pod prysznic dalam sobie spokoj odkad stosuje mydelko siarkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quleczka ja żelami pod prysznic myję całe ciało oprócz dekoltu i pleców, a Ty całe ciało mydłem? Ja lubię żele bo uwielbiam te różne zapachy mmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz mam gabke namydlona mydlem to nie chce mi sie osobno rak i nog myc zelem ;) Jak delkolt nie jest przez nie wysuszony, a jest zdecydowanie najdelikatniejszy to rekom i nogom tez raczej nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha od paru dni smaruje twarz kremem Ziaji nawilżającym Calma HLC - super kremik, jestem strasznie zadowolona, buzia gładka jak nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden fajny zel mam... i jak mam ochote to sie czasem myje nim zamiast mydelka po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam taki z seri aromatherapy palmolive...ale tylko dla zapachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze dążę do tego żeby w ogóle nie dotykać pleców i dekoltu - jedynie kiedy myję te części ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quleczka a Twój obecny stan pleców jak wygląda? Masz jakieś pryszcze czy zaskórniki? ja mam trochę pryszczy, zaskórników i starych plam a tu się lato zbliża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie :)ale nie mam prawie ran :) ...a kiedys mialam cale plecy w ranach :o ja juz dawno sie przestalam latem przejmowac - jak juz moge dekolt pokazac to jest niezle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paste cynkowa czasem stosuje :) ale zagoily sie same, jak nie drapie to nie mam nowych :) przeciez sama sie nie pojawiaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuracji Skinorenem ciag dalszy... ale wpisalam jako poczatek, bo mialam dzien przerwy, wiec sie nie liczy ;) W zasadzie moja cera jest w dobrym stanie i zastanawiam sie czy nie wpisalam sobie tego minusa na wyrost. Moze wystarczyloby +/-, ale niech juz bedzie ;) Musze sie w koncu nauczyc W OGOLE nie ruszac tej parszywej geby, chocbym nie wiem jakie wysypy miala. Przeciez w koncu to zniknie samo z siebie (tzn. przy pomocy peelingu i innych kosmetykow/zabiegow). A czy potrwa tydzien czy miesiac.. No coz, trzeba byc cierpliwym. Niestety mnie tej cierpliwosci brakuje i to nie tylko w kwestii pielegnacji twarzy. W ogole w zyciu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze rozwazania zachęcily mnie do zakupienia Acne Dermu.. mialam juz iedys ten krem.. ale przyznaje ze byl to okres gdy reguralnie sie wyciskalam wiec trudno mi mowic o jakis efektach skoro caly czas bylam cala w strupach... ;/;/// i mam takie pytanko dotyczace niegoo.. czy on nie zapycha porow?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty...on ma w zalozeniu usuwac rogowacenie mieszkow wlosowych odpowiedzialne za zapychanie sie porow...czyli wlasnie je odtykac z czasem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wiesz...jakby lek na tradzik mial zapychac jeszcze to by juz byla porazka w ogole :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji widze w tabelce, ze ambitna dzis u kosmetyczki byla...daj znac jak poszlo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Dziś piąty dzień jak stosuję Acne Derm 2 x dziennie i raczej nic nowego nie wyskakuje, no może drobne zmiany ale to prawie nic w porównaniu z tym co kiedys przechodziłam cyklicznie. Jak się cieszę, że znalazłam to forum :) Tak się zastanawiałąm czy może nie zaopatrzyc się w wodę utleniona i od czasu do czasu nie przemywac nia twarzy? Wkońcu w naszych syfkach są bakterie beztlenowe, a jakby je utlenić, pewnie by im się to nie spodobało...hmm, nie mówie o codziennym przemywaniu buźki woda, tylko tak np raz na 2 dni? Co o tym sądzicie? Wiem, że ludzie stosują wode utleniona z dobrym skutkiem, a są też zapaleńcy spirytusu salicylowego, ale jego bałabym sie zapodawac na cała buźkę, bo skóra mogłaby poźniej za duzo sebum produkować ... Jak narazie moi sprzymierzeńcy to: Acne-Derm Alveo Niewyciskanie Maska Sorayi A jak z wodą utlenioną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wode utleniona to ja stosuje po kazdym usunieciu czegokolwiek. Jezeli wychodzi z tego masakra, to przemywam cala twarz. Ja jestem zadowolona, ale wydaje mi sie, ze ona dosc mocno wysusza i sciaga. Wiec nakladanie jej nawet co drugi dzien moze nie jest dobrym pomyslem. Zreszta jesli uzywasz kremow antybakteryjnych, to one powinny spelniac te role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
Właśnie zbytnio nie mam takowych, a może woda i na to kremik bambino? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a acne-derm to co jak nie antybakteryjny jest ? :p "Mechanizm działania przeciwtrądzikowego nie jest dokładnie poznany, ale najprawdopodobniej kwas azelainowy wykazuje efekt przeciwbakteryjny poprzez hamowanie syntezy białek komórkowych bakterii tlenowych i beztlenowych szczególnie Propionibacterium acnes i Staphylococcus epidermidis." Dobranoc 🖐️ Ja bym calej twarzy woda utleniona nie odwazyla sie smarowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za offa poświęć 5 min swojego życia dla ZWIERZĄT! głosowanie tylko dziś do godz. 0.00! cytuję Pro Equo: Do końca głosowania na Krakvecie została już tylko godzina! Proszę o Wasze wsparcie na żarełko dla psów. JEDEN GŁOS MOŻE ZMIENIĆ WYNIK. Jak to się robi? A tak 1. wchodzisz na stronęwww.krakvet.pl 2. wciskasz link Forum 3. wciskasz link Rejestracja 4. wyskakuje opis, a Ty wciskasz „zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat” 5. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka i wciskasz „wyślij”; 6. dostajesz na maila (często laduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link; 7. znowu wchodzisz na Forum Krakvetu i wciskasz „Zaloguj się by sprawdzić wiadomości” 8. logujesz się wpisując nazwę użytkownika i hasło; 9. przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości 10. wciskasz „Forumwww.krakvet.pl Strona Główna” 11. na forum wybierasz Forum , potem dział "sklep" 12. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc-luty 2008” 13. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz Sandra Koćmiel Pro Equo i klikasz pod ankietą „wyślij”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie...
Witajcie.. ja tu z goscinnie. Prosimy o pomoc, potrzeba waszych glosow dla zwierzakow w Głownie. Do konca glosowania zostalo 40 min!! Bez was moze sie nie udac :( Prosze, to tylko kilka minut.. Blagamy... mam duza prosbe! wejdz na www.krakvet.pl/forum zarejestruj się, wejdz w forum na: sklep www krakvet pl i tam jest ankieta: głosowanie na luty ktore schronisko otrzyma pomoc. Zaglosujcie na Glowno.. to schronisko bardzo tego potrzebuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMilenaMilena
:(:(:(:(:( ODDAJĘ MEDAL.... Wczoraj nie wytrzymałam, wieczorem zobaczyłam, ze co z tego ze nie wyciskam jak mi się pod skóra pełno tego badziewia nagromadziło :( w takich co wydawały się, że gasną było pełno ropy :( zrobiłam istną masakrę, wyglądam tragicznie, dobrze, że jest week :( zaczęło się od grudki na uchu :( jestem do niczego :( a ten trądzik chyba mi nigdy nie minie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×