Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość enchilada
buuuuuuuuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enchilada
ja zauważam że z biegiem czasu mam coraz więcej grudek do wyciskania i coraz wiecej obszarów twarzy jest w zaskórnikach... jeszcze dwa lata temy na brodzie prawie nic nie wyciskałam, dziś papier scierny, policzki przy nosie to samo, a teraz wyciskam też pojedyncze dalej i na kociach policzkowych...juz widze te nowe grudki... żuchwa szkoda gadać... czoło oczywiście kasza.... boze, juz tyle czasu w transie, wczoraj pol dnia plakalam nad swoja glupota... i brzydota... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacz nic nie pomoże
Dlaczego się nie wybierzesz do gabinetu na mikrodermabrazję? Nie jest to drogi zabieg, a po nim nie ma co wyciskać, więc łatwiej się odzwyczaić. Mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulex
y no własnie wcale nie jest to takie tanie..po za tym by był efekt trzeba robic zabiegi nie tylko mikrodermabrazji... przynajmniej tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałaś Tetralysal przez tyle miesięcy i nie pomógł Ci ??? czy wszytsko wróciło jak przestałas go brać??? Mi teraz w środe stuknie 2 tygodnie jak go biore i w sumie za tydzień mogła bym go odstawić bo juz na czole nic nie mam kompletnie nic tylko troszke na policzkach mam ale nowego nic nie amm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alko - kogo pytasz? bo ja tu nie widze nic o tetrasylu ale kafe cos wariuje i moze ja nie widze znow jakis postow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla na siebie
takie sytuacje o których pisze oczarna powinny byc dla nas przestrogą i motywacją. Zawsze warto by było przed masakrą pomyśleć sobie ,, jak ja będę wyglądać jutro w pracy/ w szkole". Wiem że to trudne. Z autopsji wiem jednak, że kiedy byłam jeszcze w liceum a potem na studiach to wyciskałam znacznie mniej, bo wiedziałam jak bedę się wstydzić nazajutrz wśród ludzi. A teraz kiedy siedze w domu, szukam pracy, stresuje sie co nie miara, to i wyciskam dużo, duuużżżooo więcej. Jeszcze do niedawna powstrzymywały mnie od wycisaknia wizyty u przystojnego dentysty, ale wkońcu wszystko mam wyleczone i jest gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobata
Dobra, zatem zacznijmy tabelkę: 1. dzień bez wyciskania Musi się udać!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacz nic nie pomoże
Quleczka, a miałaś mikrodermabrazję na własnej skórze, czy tylko opierasz się na tym, co znalazłaś w necie??? Jeżeli ktoś ma grudki i ślady tylko po wyciskaniu, tzn, jeżeli by nie wyciskał to by nic nie było, to wystarczy JEDEN zabieg. Ale fakt, lepiej jest zrobić sesję przed lustrem i potem płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robilam ale znam osoby, ktore robily i widzialam efekty nie twierdze, ze na male grudki nie pomoze...tyle, ze ja na przyklad mam skore w zdeeecydowanie gorszym stanie niz pokazane na zdjeciach w linku przeze mnie, wiec raczej nie ma cudow by jeden zabieg na to pomogl, a wydac kase tylko na jeden jak sie nie ma na kolejny to troche bez sensu tak czy inaczej zdziwilo mnie mowienie o czyms co kosztuje ok. 150-200zl jako o tanim zabiegu i tyle nie uwazam, ze sesje przed lustrem i placz sa lepsze... i enchilada na prawde nie jest taka osoba, ze tylko narzeka i nic z tym nie robi wiem, ze robila i peeling kawitacyjny i migdalowy i jakos niestety nie powstrzymalo jej to przed nalogiem, a wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulex
ja mialam robionych kilka zabiegów nie tylko mikro.. i to nie daje natychmiastowego efektu.zeby cos pomoglo trzeba wyleczyc ten caly tradzik bo tak to bez sensu robic sobie takie zabiegi...no i Quleczka ma racje tanie to to nie jest. dobra ja to się z wami kochani ludziska żegnam bo do szpitala ide. papa 3majcie sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Po pierwsze, nie polecam mikrodermabrazji...na pewno nie teraz.. to zabieg na blizny, przebarwienia itd. najpierw skórę trzeba wyleczyć ;/ Trochę mnie tu nie było...widzę , że pojawił się pomysł z tabelką - jestem za! Bo pare dni udało mi się wytrzymać (prawie) nie wyciskająć,..ale znowu zaczynam.. poza tym biorę się za ramiona. a co ciekawe jutro mam wizytę u dermatologa ;/ pomysł z tabelką jest świetny, może pomoże, liczę na to, bo całą twarz mam w maleńkich zakórnikach, które aż proszą , by je wycisnąć. Na razie się jakoś powstrzymuje...ale będzie mi łatwiej, wiedząc że wy też sie powstrzymujecie :] buziaki, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było pytanie do kikikiki bo pisała,ze brała te same tabletki co ja przez pare miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz widze faktycznie :) ja w piatek ide do lekarza i mam wrazenie, ze tez sie skonczy na czyms doustnym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już też się poddałam i idę do lekarza w czwartek, bo to u mnie to nie tylko od wyciskania, bo nawet jak nie ruszam, to ciągle nowe i to gule jakieś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak będziecie szły to zapytajcie sie o ten antybiotyk co ja dostałam :) bo naprawde ja jestem bardzo zadowolona :D Czoło to mam tak delikatne,ze cały czas bym je dotykała :D TYLKO POLICZKI JESZCZE DO SIBIE DOCHODZA ALE ZOBACZE JAK BEDZIE ZA TYDZIEŃ BO WTEDY KOŃCZY MI SIE JUZ 3 OPAKOWANIE ANTYBIOTYKU NO I NIE JEST AZ TAKI DROGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alko, ja tym razem ide do lekarki, ktora ma dobra opinie...wiec zaufam temu co sama zaproponuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak cos napisz co dostałaś :) Ja teraz ide dopiero 15 na kontrole aby zobaczyc czy coś mocniejszego będe potrzebowała ale myślę, że nie :P oby tylko jak odstawie te antybioryki wszytsko nie wróciło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikiki
"Brałaś Tetralysal przez tyle miesięcy i nie pomógł Ci ??? czy wszytsko wróciło jak przestałas go brać???" Brałam i pomogło na początku póżniej wszystko wróciło ale nie powiem zeby się nasiliło było takie jak wcześniej, może to od wyciskania... sama nie wiem. Teraz skórę mam w porządku gdyby nie te suche partie- ale to tez od wyciskania :-P bo juz 'po' posmarowalam cala twarz mascia wysuszajaca i takie sa tego efekty- 3 dzien probuje doprowadzic twarz to normalności. Jak byłam kiedyś u dermatologa to zapytała sie, czy robia mi sie przed okresem- ja powiedzialam ze tak, bo faktycznie tak jest- to ona powiedziala zebym poszla do ginekologa, zeby ten zapisal mi jakies tabletki. Czy to jest normalne? Myślałam że to dermatolog jest od zmian skórnych a nie ginekolog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikiki ale jesli ten tradzik jest wywolany przez hormony to wtedy juz wlasnie moze byc sprawa dla ginekologa lub nawet w powazniejszych przypadkach endokrynologa... tak czy inaczej ja bym nie szla od tak po tabletki anty, a niestety wiekszosc ginekologow wypisuje je wlasciwie "na zyczenie" bez zadnych badan :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulex
jeśli juz to do endykrynologa-ginekologa... badz samego endykrynologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikiki
Quleczka- ze względu na wiek nie bede brała żadnych tabletek anty. mam nadzieje ze tradzik sam kiedys przejdzie, a jak narazie ciagle ćwiczę moją silną wolę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikiki, ja absolutnie nie daj boze nie polecalam tabletek anty, jestem ich przeciwniczka raczej.. tylko wyjasnilam dlaczego dermatolog cie skierowala do ginekologa i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. ja tabletki anty na silny tradzik bralam bedac nastolatka wlasnie i to jeszcze sporo przed uprawianiem seksu ;) ale nie polecam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z was pilnuje tej tabelki? ? ? Bo ja mimo wcześniejszego entuzjazmu całkowicie ją olałam... znowu wyglądam potwornie ;/ eeechh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamn adzieje,ze jak przestane brać to nie będe miała znowu tycj okropnych krost ;/ a dostałas jakiś krem do smarowania czy tylko te tabletki brałaś?? No i teraz nawet przed okresem nic mi sie nowego nie pojawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macacie sie po gebach
macacie sie po tych gebach ,dusicie,znowu macacie dalej wyciskacie i macacie i sie roznosi a potem ojejku wyciskam bo tyle tego mama...nie dlubcie przy tej twarzy tyle to problem bedzie mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś u lekarki i mam następującą kurację: 1) tetralysal - 16 dni 300mg na dobę, potem 150mg jeszcze przez miesiąc 2) co 2 lub 3 dzień differin krem zamiennie z ... 3) sebium AKN krem (w te dni bez differinu) 4) punktowo na same pryszcze clindacne żel 2 razy dziennie + 5) raz dziennie osłonowo przy antybiotyku Biotyk za półtora miesiąca do kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×