Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość problematyczna frania
dziewczyny jak wasi faceci podchodza do waszego problemu ?ja bardzo wstydze tego.. .. teraz jestem sama ale boje sie ze facet tego nie zaakceptuje .. wiem ze wtedy okazalby sie strasznym dupkiem i szkoda na niego czasu ale.. mnie tradzik blokuje szczegolnie w kontatkach z facetami..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak samo... obecnie też jestem wolna...ale z poprzednim chłopakiem, nie dzieliłam się moim problemem... wstydzę się tego , jest to dla mnie bardzo stresująca kwestia... niedługo jadę na wycieczkę ze szkoły... też nigdy nie mogę spokojnie wypocząć, bo ciągle przejmuję się swoją twarzą... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem się zorientowałam, że babka w aptece sprowadziła mi płyn micelarny sensibio H2O, zamiast sebium H2O. Ten pierwszy zawiera składniki, które zapychają i jest dla mnie nie do użytku:o 500ml za 66 zł:o chyba się pochlastam, że też nie spojrzałam w aptece😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziazik - wspolczuje :o moze wystaw na allegro albo na wizazu gdzie ludzie wymieniaja sie roznymi rzeczami...zawsze choc czesc kwoty odzyskasz jak jest praktycznie caly albo moze masz kogos w rodzinie komu moze pasowac np. mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz widze, ze jest nas tu trojka z differinem teraz :) ja wczoraj uzylam pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak Twoja buźka po differinie?? Ja nie dostałam żadnego uczulenia i nie wysypało mnie też po nim a już wczoraj mineły 3 tygodnie (tylko trzeba stosowac tak jak na ulotce i ja faktycznie nakładam go 20 minut po umyciu buzi-raz jak odrazu posmarowałam to nastepnego dnia miałam czerwone plamki;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jednej nocy to nie widze roznicy :) jeden syfek sie robi...ale bez tez moglby sie robic bo to akurat przed @ ;) mi lekarka kazala 30 minut po myciu...tak przy okazji to ja myje tylko plynem micelarnym :) a widzisz jakas poprawe po tych 3 tygodniach? bo ja co czytam o differinie lub isotrexie na wizazu to mi sie odechciewa :o kurde, mam nadzieje, ze bede miala cierpliwosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drażetka
DO PRPOBLEMATYCZNEJ FRANI-Mam chłopaka z którym jestem od roku.Z tego co mi powtarza(a pytam porawie co chwile) to dla niego jestem najpiekniejsza nawet z prycholami ;) Mimo tego kiedy patrzy na mnie krępuje sie.Nie nawidze kiedy patrzy na moją twarz.Ale za kazdym razem kiedy widzi moja reakcje pociesza mnie i podtrzymuje na duchu-bo jak twierdzi nie liczy sie twarz tylko co jest w srodku nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj też po raz pierwszy zastosowałam differin...fakt że znacznie później po umyciu niż jest napisane na ulotce..po prostu najpierw się posmarowałam a potem przeczytałam hehe... no i cóż...póki co nie widać różnicy...mój okropny wygląd się urtzymuje :) ..ale liczę na to , że będzie lepiej i dzięki temu się jakoś trzymam . pozdrowionka dla wszystkich.. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacznie pozniej nie ma znaczenia....wazne jest by nie zaraz po umyciu tylko po przerwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goh... poczytaj sobie na wizazu o differinie i przygotuj sie na to, ze moze byc gorzej zanim bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już to wiem z waszych wypowiedzi ;) hehehe poza tym kiedyś już stosowałam differin, ale nie pamiętam jak to po nim było... a i mam pytanko macie differin krem czy żel...? bo mi przepisała teraz krem.. - jest ponoć silniejszy, wcześniej miałam żel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zel, opinie co jest silniejsze sa rozne :) ja ostatnio czytalam taka "Krem jest łagodniejszy w działaniu, nie powoduje aż takiego podrażnienia i wysuszenia jak żel, ale też ciężko z nim było." substancji aktywnej maja tyle samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ważne , czy silnieszy, czy nie...grunt, żeby efekty było widać ;)buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam krem differin i na razie faktycznie łuszczenia nie ma, trochę w miejscach, gdzie punktowo smaruję jeszcze clindacne. też czytałam o tym differinie na wizażu i trochę mnie to przygnębiło:( tzn. ja na razie od początku kuracji - tydzień - miałam tylko dwa całkiem nowe pryszcze i ze dwa-trzy, które wcześniej rozwaliłam i zrobiły się na nowo. Ale to są takie małe pryszcze, a nie bąble centymetrowe i spuchnięte naokoło. jeszcze mam trzy gule, które zrobiły mi się z miesiąc temu, ale są już całkiem malutkie od kiedy smaruję i powoli znikają. A właśnie spodziewałabym się masakry, bo jetem przed okresem. Kaszka nadal się spłyca i wągrów też jakby mniej, lub mniej widoczne? A na wizażu przeczytałam, że może być wysyp, a nawet kilka przez wiele miesięcy, choć pocieszyła mnie dziewczyna, która po odbyciu długiej kuracji, nie miała od trzech lat problemów z cerą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiecie czemu trzeba odczekać? ja smaruje 5-10 min po myciu, bo nie mam cierpliwości, albo jestem tak zmęczona, że zasnęłabym po drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kremie chyba jest napisane, że 10 min odczekać, sprawdzę jeszcze w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy77
stosowałam Differin żel pare lat temu i faktycznie na początku trochę się złuszcza twarz, poprawę widać po cierpliwym stosowaniu. Ale jak do wszystkiego skóra się przyzwyczaja i potem już takich efektów nie ma. No ale trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziazik, uwazaj... ludzie narzekali, ze im sie jakies plamki czy kropki potem robily i w ogole na ulotce jest 10-15 minut...sprawdzilam :) mi lekarka kazala wiecej czekac ale czekam tak z 15 wlasnie :) mysle, ze chodzi po pierwsze o to by twarz byla calkiem sucha, a dwa o to, zeby ewentualne substacje aktywne np. z zelu do mycia przestaly dzialac i cos sie nie gryzlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będę dłużej czekać, na wszelki wypadek, po co mi kolejne kropki i plamki;) a z tym płynem, to postanowiłam zmywać nim korektor do czysta, a potem zmywać sam płyn micelarny jakimś żelem. Jak to nie zda egzamniu, to faktycznie mamie zawiozę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko...niezle :) plyn micelarny woda zmywac? :) to ja juz bym na wodzie z dobrym zelem chyba poprzestala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po differinie nie miałam zadnego wysypu nic a nic ale moze daletgo,ze mam jeszcze antybiotyk nie mam pojęcia w sumie;/ No i musze przyznać,ze po 3 tygodniach widac efekty bo nie mam nic nowego i stare tez znikają jestem bardzo zadowolona Ale mam plamki na policzkach i niektóre sa takie dosyć suche ;/ ale jak nałoże podkład to jest dobrze :) a czoło mam naprawdę bajeczne:D tylko ja mam żel bo po kremie skura jest bardziej tłusta tak mi dermatolog powiedziała A i jeszcze dostałam żel ale on nie jest na recepte DERMEDIC tylko jeszcze go nie kupiłam bo ona ponad 30 złotych kosztuje a ja jestem bez kasy :( Ale jak dostane wypłate to go kupie (moja koleżanka go ma jest zadowolona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być skóra ;) tylko jak szybko piszę to zapominam o ortografi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz, Quleczka, dermatolog mi kazała płyn micelarny kupić, bo woda z żelem nie zmywa wystarczająco dokładnie korektora czy makijażu. Nawet sama powiedziała, że mogę sobie później twarz umyć mydełkiem czy żelem:) po prostu boję się tych zapychaczy, a tak to zmyje i na skórze nie zostaną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ja nie mowie, ze to zle...tyle, ze mi by sie nie chcialo ;) kurcze, naprawde az trudno mi uwierzyc, ze nie ma takiego zelu, ktory przy dokladnym myciu dzielalby na tyle dobrze co plyn micelarny :) tak czy inaczej ja musze z zelu zrezygnowac, wiec moj ulubiony dermoklar poki co lezy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis differin drugi raz, kurcze mialabym ochote stosowac go codziennie...ale bede sie sluchac lekarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję codziennie.. w sumie nie pamiętam co mi mówiła...chyba, żeby robić przerwy , jak skóra będzie się tego domagać... u mnie dzisiaj będzie 3 raz.. na razie brak wysypu , ale też brak poprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudow nie ma...by po 3 dniach byla poprawa :) mi kazala co 2-3 dni i tego sie bede trzymac poki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety mam tendencje do nadużywania heheh... ale z differinem będę uważać.. ;) ..najchętniej nakładałabym na twarz wszystkie specyfiki, które aktualnie posiadam hehe... tak jakby miało to poprawić sytuację :) Ogólnie to walczę teraz z sobą, by nie wycisnąć tego, co wyciśnięcia wymaga..pfff nie jest łatwo . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drażetka
Witam. Jest cudnie.po antybiotyku wszystko zeszło nic nowego nie ma tylko teraz walcze z bliznami,ale też zchodza!!! :) NARESZCIE JESTEM SZCZESLIWA!!!! Mam gładka twarz-a nie pamietam kiedy ostatnio taka miałam.Z dopiero zjadłam 1 opakowanie antybiotyku(zostały mi jeszcze 3opakowania) Kocham mojego dermatologa ;) uratował moją twarz!!!Tylko te blizny ...ale podkład i ich nie widać ;) Wogóle zawsze miałam tłustą cere a teraz.....NORMALNA nie sucha nie tłusta- gładka i delikatna w dotyku. Rano robie makijaż a wieczorem jest taki jak by był robiony 5minut wczesniej;) Dawniej juz po 10 minutach bym sie świeciła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×