Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość enchilada
witam po czasie.... u mnie gorzej, etapy nie ruszania dosłownie niczego a potem masakra i tak wkółko zniknely.... niestety, bo teraz jst non stop skubanie + od czasu do czasu masakra..... nie wygladam tragicznie, ale jest źle... za to plecy, dekold, RAMIONA.....katastrofa.... blizna na bliznie, kropki, grudki, przebarwienia... do tego po goleniu okolic wiadomo jakich porobilyu mi sie krostki a ja to rozbabrałam i mam tam z 6 dziur ;/ szukam dla siebie fluidu/podkladu obojetnie z ajaka cene i kurde nie wiem!!! juz zwariowałam, przegladam wizać i do jednego fluidu dwie odmiennie recenzje x 300 czywiscie... ja tego nie rozumiem, wiem ze kazdy jest inny ale taka rozbieżność w ocenie?? boże, co polecicie? cos co nie zapycha i dobrze kryje dostalam dzis probki, jutro wyprobuje: la roche posay toleriane teint vichy normateint fond de teint anti imperfecions vichy aera teint jesli cos wiecie Blagammmm napiszcie, przeciez nie kupie sobie 10 fluidow po 60 -100 zl..... nie wiem, jakis chanel, dior, artdeco??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla na siebie
to pewnie stad ze nasze twarze na których przetestowałyśmy nie jeden specyfik - są bardzo wrażliwe. Ja miałam kiedys tez podobną sytuacje. Tak mi facet urządził podbródek swoim zarostem że aż krostek takich maleńkich dostałam. Powiedziałam mu po prostu jak znosi moja skóra jego zarost. Potem starał się golić systematycznie, chociaż wiem że lubił bardzo swój 3 dniowy zarost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n ina83
moja rada-kup sobie SMOOTHING PRIMER w saforze,ale ten przezroczysty.jest to baza ,ktora wypelni dziurli i wyrowna niedoskonalosci ,juz po nim buzia jes gladziutka .nastepnie daj true mach loreala polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tyle,ze ja wiem ze on sie nie bedzie golil codziennie...bo wtedy on cala szyje ma w krostkach, sprawdzone :p kurde, az sie tego boje...a tyle czasu czekalam na to spotkanie, a tu akurat bede tak wygladac :o okres planowo wypada mi dokladnie w dzien spotkania, wiec nie ma sie co ludzic, ze do tego czasu bedzie lepiej :o zawsze przed okresem i na poczatku jest u mnie najgorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moich niedoskonalosci nic nie wyrownuje, zadna baza :o ale nie ma sie co dziwic jak to sa rany i krostki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss mischka
hej dziewczyny, ja też mam ten problem i czasem jest naprawde źle przez co mam tez okropny nastrój i wogóle wszystko mnie wkurza, omijam ludzi przez co to mnie omija mnóstwo fajnych przeżyć. Teraz jest o wiele lepiej niż było np. tydzień temu. Nie mam co prawda krost, ale zostały mi przebarwienia i plamki w różnych miejscach. Nie wiem co z tym zrobić. Jeden slad mam juz prawie miesiąc, po takiej wielkiej guli na policzku, którą wyciskałam pare razy, bo ciągle się odbudowywała. Nie wiem teraz jak dbać o twarz, bo gdy dłuższy czas nic nie ruszam to robią mi się takie zaskórniki i grudki i gdy to widzę to nie mogę nie ruszać, no a gdy zacznę już cos robić przy twarzy to wychodzi z tego masakra. Mam nadzieję, że jednak teraz tego uniknę. Gdybyscie znały jakiś dobry sposób na te plamy, albo na grudi i wągry to roszę podzielcie się ze mną. Ja słyszałam na razie o olejku z drzewa herbacianego, mam zmiar go stosować, może pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss mischka
aha i wiecie myslę, że pomogło mi też picie rano na czczo wody z cytryna, teraz tak sobie myslę, że od czasu jak to stosuje to nie wyskakują mi takie duże ropne pryszcze, może to jednak naprawde działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enchilada
a ta baza nie zapycha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie zauwazylam by moja zapychala ( ja mam soraya) ...ale tez nie uzywam jej codziennie za to na pewno makijaz dluzej sie trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomieszalo mi sie...ja mam daxa, soraya mialam probke ale wedlug mnie smierdziala strasznie, wiec nie odwazylam sie kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enchilada
nie wiem czy mi potrzebny kolejny kosmetyk na buzi... z utrzymywaniem sie makijazu nie mam problemu z byle jakim fluidem znanej troche lepszej firmy, np teraz wlasnie koncza mi sie isa dora i rimmel. Nie jest to rewelacja ale dosc dobrze kryjei dlugo sie utrzymuje. moze dlatego, ze mam sucha cere. właśnie sobie nałożyłam vichy aera i la roche posay jako korektor. la roche kryje dużo lepiej, ale niestety widać nawet cienka warstwe na twarzy. no i oba wydaja mi sie nieco cieżkie i suche po wyschnieciu na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulex
witam kobietki ;) hah no wczoraj mi sie poprawil humorek ;) Z drzewa herbacianego kiedys mialam taka masc dobra byla nawet ale bardzo mala i droga =p. no ale teraz to ja tego nie stosuje raczej przydalaby mi sie jaaks dobra masc na blizny ;/ cepan kiedys mialam i nie zdalo efektuu ostatnio mialam tez masc co niby miala blizy zmniejszyc i przebarwienia przebarwienia zniknely blizny ani troche nie zmniejszaja sie;/ moze mi cos doradzicie dobrego i srawdzonego? z gory bardzo dziekowac :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtuyrtu676
mam syfa. ;/ znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulex
zniszcz dziada ;/ jakaś maścia oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka13
Cześć wam ! Chociaż na twarzy dużo krost nie mam no ale jednak mam . Ma 13 lat i czasem jak mnie wysypie to koniec. No i uwielbiam wyciskać i to jest najgorsze mam dopiero 13 a już wyciskam chce przestać bo jak widzę moje koleżanki z gładką buźką to tak mnie zazdrość łapie że koniec . na te pryszcze i zaskórniki itp uzywam benzacne 10% wysusza skórę trochę no ale kit ważne że mam tego mniej . Krem nawilżający bo przez benzacne skóra się trochę wysusza. Tonik Clean&Clear raz w tygodniu piling twarzy. na razie mi to wystarcza ale jak dorwę się do lusterka to koniec . No i oczywiście jak mama zobaczy że już wyciskam zabiera mi moją szkatułkę z lusterkiem przy której sobie wyciskam pryszcze te i zaskórniki. Przyłączam się do was trzymajcie się buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Quleczka Chciałabym ci jakoś pomóc biedulko. Wiem jak się teraz czujesz. Jeśli chodzi o nierówności, odkryłam niedawno maseczkę liftingującą. Nie chodzi o jakąs specjalną firmę, po prostu pierwsza lepsza maseczka liftingująca dla pań po 50-tce, w jednorazowej saszetce za 1,50 zł. Zauważyłam, że nawet jak wycisnę kilka pryszczy i później nałożę maseczkę, to nierówności trochę się rozprostowują. Nie jest to jakiś bardzo spektakularny efekt, ale twarz robi się gładsza, a skóra jędrniejsza i bardziej napięta. Twarz wygląda na wymodelowaną. Spróbuj nałożyć przedtem maseczkę z polopiryny lub aspiryny. Mozesz też spróbować smaroiwać ranki i pryszcze hydrocortisonem. To jest maść sterydowa na alergię, więc likwiduję opuchniecie i zaczerwienienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nierownosciami to ja sie teraz nie przejmuje to szczegol ;) mam 6 duzych (po 0,5cm i wiecej) paskudnych ran na jednym policzku...chyba zainfekowanych bo ciagle sie babrza, a jak na zlosc tribioticu kupic sie nie da :o poza tym luszcze sie, mnostwo innych strupkow i przebarwien, ogolne podraznienie itp maseczka aspirynowa odpada- jest fajna ale nie zrobie sobie tego na takie powierzchnie podraznionej skory i zdartego naskorka... poza tym dziala przy okazji prawie jak peeling, a to za agresywne teraz :o hydrocortizon jest na recepte, no i nie powinno sie go na rany stosowac :o podobnie na recepte sa masci z antybiotykiem, ktore teraz najbardziej by mi sie przydaly... tylko tribiotic byl bez ale jak na zlosc nigdzie go nie ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla na siebie
Qleczko a może spróbowałabyś Oxycortu, tylko nie wiem czy czasem on tez nie jest na recepte, ale przejdz sie po aptekach i upewnij. Wiem ze kiedys kiedy miałam rozdrpaną rane po pryszczu i nic nie pomagało, właśnie po nim zrobił mi sie fajny strupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oxycort tez jest na recepte i "Preparatu nie wolno stosować na ropiejące zmiany skórne" czyli to co u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wszystkie takie masci ( poza tribioticiem) sa na recepte poki co w paru miejscach polozylam masc ichtiolowa...niech chociaz wyciagnie te rope na wierzch :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quelczka, Poszukaj w domu może zotsały ci jakies masci p. zapalne i z antybiotykiem po różnych chorobach. U mnie w domu jest tego pełno. Moze masz w domu krople do nosa Sulfarinol. To jest sulfonamid czyli coś jak antybiotyk, a do tego działa przeciwobrzękowo. Jeśli masz w domu jodynę, możesz zrobić sobie roztwór wody z jodyną i przemywać nim ranki. Na babrzące ranki możesz zastosować okłady z szałwi. Kiedyś w desperacji zastosowałam na twarz taki płyn przeciw infekcjom intymnym Tantum Rosa. Jest bez recepty w proszku do rozpuszczania. Nie drogi. Ale to było czyste szaleństwo. Juz nie wiem, co ci polecić na te zapalne ranki. To są wszystko leki, które możesz znaleźć w domu lub kupić w aptece bez recepty. Zapytaj w aptece, bo hydrocortison w najmniejszym stęzeniu jest chyba bez recepty. Ja stosowałam hydrocortison na ranki (wiem, że nie wolno, ale nie lubię się ze sobą cackać). Przysuszył ranki i zmniejszył obrzęk wokół nich i przekrwienie, zmniejszył pryszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quleczka SULFARINOL jest BEZ RECEPTY!!!!!!!:) Myślę, że dobrze podziała płukanka(lub okłady) - roztwór jodyny z wodą. Lub okłady z szałwii lub kory dębu, albo jednego i drugiego razem. Kupujesz w aptece szałwię i korę dębu, zaparzasz tak żeby powstała dość mocna herbatka. Później moczysz w tym wacik i przemywasz jak tonikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciskarka - myslisz, ze nie szukalam? ;) ja nie mam za duzo lekarstw w domu po prostu z kroplami do nosa lub plynem do irygacji to nie mam odwagi sprobowac za malo czasu do wesela juz, boje sie to jeszcze bardziej podraznic poki co na tych gdzie widze, ze cos jeszcze w srodku jest trzymam masc ichiotlowa, a na reszcie masc z wit A :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z szalwia pozniej moze sporbuje, poki co olejek harbaciany stosuje - tez powinien dzialac antybakteryjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajna...
Chętnie dołącze do tego grona. Mam ten sam problem i to od wielu lat. Qleczka ---> na takie sączące sie rany polecam Dermatol, warto rozrobic proszek z przegotowaną wodą na gęstą papke i nałozyc na rany. Jest rewelacyjny. Nie radze eksperymentów z ziolami przed weselem. Czy próbowałas zielonej glinki? Byla tu chyba mowa o Oxycorcie - mozna go stosowac na zmiany ropne . Kiedys go uzywałam w formie spreju -- jesli dobrze pamiętam byl to taki jakby zółty proszek ... chyba?? moze ktos wie?? pamiętam ze dobrze działał - własnie na ropne pryszcze i inne zmiany Enchilada --> uzywasz moze korektora? ja jakieś pół roku temu nabylam swietny korektor ktory idealnie stapia sie ze skórą i swietnie kryje, nie powoduje nowych wysypów. Tylko z racji ze starł sie napis nie jestem pewna czy to byl rimmel czy loreal, cena ok 20 - 30 zł. Po pół roku zuzyłam połowe przy codziennym stosowaniu. Mam b jasną cere - kolor ivory kryje idealnie. Poza tym maskuje na b. długo i nie spływa. Nie sądzilam ze za te cene moge kupic takie cudenko. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajna...
Quleczka ----> nie chcę sie mądrzyc ale radze zrezygnowac z ichtiolu, szczegolnie na tak podrażnioną skore. Rozszerza naczynia krwionosne nie wiem czy to w tej chwili dobre dla Ciebie ... A co do faceta ... nie rezygnuj ze spotkania. Jak cos zauwazy, zwroci uwage, to są 2 wyjscia: sklamac ze to jakies uczulenie, alergia na kosmetyk itp ... mozna powiedziec prawde ale to bardzo trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwyczajna, ale ja nim posmarowalam tylko punktowo 3 ranki, ktore czuje, ze sa jeszcze bolesne i maja rope w srodku - staralam sie zrobic to dokladnie tylko miejscowo nie znam innej metody przypieszenia wyjscia tej ropy, niestety co do spotkania to nie zrezygnuje bo to kilka dni , no i dosc drogie bilety juz kupione ;) zauwazyc to pewnie zauwazy, wiem to... kiedys jak mialam jedno cos na dekolcie to sklamalam, ze to komar mnie ugryzl ciezko by bylo sklamac, ze wielkie rany to alergia :o no nic, powiem o ile zapyta, ze mam problemy z cera przed okresem i tyle - zreszta taka prawda - tyle, ze nigdy nie mialam az takich cholera, zlosliwy jest los, ze akurat tribioticu zabraklo w hurtowniach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona glinke mam i normalnie mi pomaga stosowalam wczoraj ale jak ja zmywam pozniej to jeszcze bardziej skora jest podrazniona, wiec poki co wiecej nie bede jej uzywac http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?s=3&d=e&p1=2&lek=1645 oxycort na saczace sie to i owszem, ten w sprayu, na ropiejace pisze zeby nie, tak czy inaczej recepty nie mam i nie bede miala o dermatolu myslalam, jak jutro nie bedzie lepiej to rano kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajna...
To ja juz nie wiem co z tym Oxycortem bo w aptekach internetowych na `ulotkach` pisze ze mozna ... Ale nie będe sie kłócic:) Jak masz mozliwosc to kup dermatol jeszcze dzis bo naprawde pomaga, mialam tez kiedys taką masc dermoklar, jest bez recepty pamiętam ze tez wysuszała ... Masz długie włosy? moze udalo by sie nimi jakos zasłonic buzie, do tego mocniejszy makijaz oka zeby odwrócic uwage od cery... na pewno cos wykombinujesz A ja dzis wycisnęłam 2 duze syfki ... ech ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sek w tym, ze ja juz sie luszcze jak jaszczurka i mam cala twarz podrazniona...nie moge sie za bardzo wysuszyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×