Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość ehhhh... :P
buziki :* a ja 3 dzień bez wyciskania :D kurcze trzymam sie nawet nie zagladam do lusterka... oprócz robienia makijażu :D laguappa- jasne ,że nie coś ty każdy sposób jest dobry:P jeśli tylko to Ci pomoże wytrwać, trzymaj sie w postanowieniu.. naprawdę warto ja u siebie zawsze widze poprawę kiedy nie wyciskam nawet pare tygodni jest naprawde ok. Kurcze staram sie nie tylko dla siebie ale dla osoby bliskiej memu sercu a on mi daje takiego powera :D jednak coś w tym jest że dla faceta każda z nas stara sie wyglądać lepiej może dzięki niemu wyjde z tego nałogu.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ;] Moja obecna ''dermatolożka'' kazała mi po prostu nie drapać się i jakoś nie dała konkretnych wskazówek do walki z nałogiem, chociaż przy każdej wizycie mówię, że mam ten problem, że nie moge sie powstrzymac, ze masakruje sie do glebokich ran.. wiec nie wiem co moze byc tym lekiem od dermatologa na ten nalog, skoro od 6 lat leczenia ogolnie tradziku nie zostal on mi podany. Dzien 17mija. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguappa
HA! 31 dzień :D po dwoch dniach mega silnego nawilzania i porządnego peelingu widzę światełko w tunelu :D mojen najgorsze przebarwienia zaczęły w końcu schodzić i wierzę, że będzie coraz lepiej:D zmian aktywnych odpukać zero, parę większych zaskórników, ale ich nie ruszam, wszytsko zaczyna schodzić... chyba powoli odkrywam, co dobre dla mojej cery: zero wyciskania + solidne nawilżenie + co jakiś czas peeling. Ah, az chce sie życ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... a propos! potrzebuję super mega niesamowicie nawilżającego kremu! co Panie polecają? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień 8! :D mam się świetnie,buźka też a w piątek randka kolejna! yeah,jest moc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anu88: z nawilżających kremów stosuje vichy normaderm tri-activ, jest fajny bo nawilza, a jednoczesnie leczy tradzik. po za tym tylko do nawilzania uzywam kremu dla dzieci markowego rossmana Babydream. Kosztuje zaledwie 4.99/100ml a jest niesamowity. Pomaga mi odzywiac skore po antybiotykach, jest lekki, nie zapycha, zawiera wit E, wyciag z rumianka, pantenol. Koi podrażnioną skórę. Niektóre kobietki polecają też humektan?! ja jeszcze nie zdarzyłam wyprobowac, ale podobno jest bardzo dobry. Piszcze czym Wy nawilzacie skóre. ;) Dzien 18. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu mówi lekarz
Droga tawinna, lek który najlepiej się sprawdza w nałogu wyciskania to retinoidy: mejscowo czyli do smarowania (np. Differin) a jeśli to nie wystarcza doustnie (Aknenormin, curacne, izotek) w bardzo bardzo małej dawce. Mam bardzo dużo pacjentek z tym problemem i odnosimy razem spektakularne sukcesy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu mówi lekarz
Oczywiście, bez mocnego postanowienia porawy ani rusz, ale lek pomaga w tym, że po prostu NIE MA CO WYCISKAĆ. Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dermatolożki: Używałam differinu ze4lata temu, srednie efekty. Przetestowalam tez davercin, cos z nadtlenkiem benzoilu, aknemycin i inne. Teraz stosuję klidacin t na całą buzke i po raz kolejny miejscowo aknemycin plus, chociaż wydaje mi sie za mocne takie połączenie... po aknemycinie zostaja mi czerwone plamy na kilka dni, pozniej sie luszcza, tak byc powinno? Pani za pewno mogłaby się wypowiedzieć jaki zabieg pomoze na tzw 'dziurki', blizny zanikowe.. ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
dziewczyny nareszcie mam meeeega motywację ; ) otóż zarezerwowałam wczasy w Bułgarii na początku czerwca więc do tego czasu muszę przestać się malować i tak własnie będzie ; ) ! aaaaaaaaaaaaa jestem szczęsliwa ;) zero niepotrzebnego przyglądaia się z bliska mojej busce, zero wyciskania i zero stersu ; ) nareszcie czuje się zadowolona z zycia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguappa
Ja z cłego serca polecam krem firmy Dermedic Hydrain2 o przedłuzonym działaniu ntensywnie nawilżającym. Poczytajcie opinie na wizażu, nic tak mi nie pomogło jak on.Regularne stosowanie + peeling co jakiś czas sprawiają, ze powoli nie mam już nawet czego wyciskać, a to, co wydawało mi się bliznami, okazuje się być tak naprawdę przebarwieniami! Coraz bardziej wierzę, ze na wiosnę będę mogła rzucić podkład w kąt :) Na chwilę obecną jedyne, co mi szkodzi, to wysuszający mordkę mróz, od dziecka miałam hiper-wrażliwą skórę na niskie temperatury, ale jestem dobraj myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
cena około 30 zł ? chyba sobie kupię bo moja skóra też potrzbuje głębokiego nawilżenia z opinie rzeczywiscie ma dobre ; ) no to na wiosnę wyrzucamy wszelkie podkłady! huuuuuuuura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem jedną z Was i z problemem wyciskania borykam się baardzo długo.. raz lepiej, potem wraca i tak od lat. Ale dziś wstąpiła we mnie nadzieja, trzeba ciągle próbować. Do Pani dermatolożki: ok, zrozumiałam: differin, nawet ostatnio przepisał mi to lekarz, jeszcze nie zaczęłam używać, bo przestraszyłam się działań ubocznych... myślisz, że mogę zacząć stosować nawet jak dziś trochę powygniatałam zaskórniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chilli102: Ja na Twoim miejscu nie stosowałabym Differinu po wyciskaniu, mi to by podraznilo skore. Differin jest lekiem troche przesuszajacym... po za tym kuracja nim tez musi trwać troche czas, gdyz on na poczatku ma za zadania wyciagnac nieczystosci na wierzch, takze mozliwe jest chwilowe pogorszenie.. Które bedzie normalnym dzialaniem leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu mówi lekarz
Witam ponownie, Differin jest najmniej drazniącym i wysuszającym preparatem w grupie retinoidów. Najistotniejsze by uzywać go bardzo oszczędnie czyli BARDZO BARDZO MAŁO, ODROBINĘ. Wyciskamy zatem najmniej jak nam sie uda z tubki i tę odrobine rozprowadzamy po twarzy, tak aby towarzyszyła temu myśl : "to za mało, cóż to za leczenie, to nie może pomóc" - wtedy będie WSAM RAZ. Istotne: mało ale codziennie Co do połączenia Klindacin T i Anemycin Plus : Po pierwsze w obu jest antybiotyk a to zuoełnie niepotrzebne (jedynie zwiększa wyjałowienie skóry Po drugie rzeczywiście Aknemycin Plus bardziej podraznia niz wspomniany Differin Jesli chodzi o blizny zanikowe po trądziku dobre efekty daje zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego (takiego jak do usuwania zmarszczek) lub lasery frakcyjne. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki serdeczne Tawinno i Pani doktor za odzew i wskazówki:) Zatem odczekam kilka dni, zanim wezmę się za differin. Chwiliwo tam gdzie mogę kładę odrobinkę Skinorenu (omijam zmasakrowaną brodę) bo mam też mnóstwo przebarwień. A propos, czy differin pomaga tez na przebarwienia? pozdrawiam i życzę sobie i Wam wszystkim dnia bez nałogu! Słońce dziś takie piękne, niech nam pomoże:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu mówi lekarz
Witam w ten mroźny i słoneczny poranek, jak najbardziej, Differin przyspiesza znikanie przebarwień. Przypominam: używać oszczędnie, ale systematycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 dzień! idzie ok,cera sie wygładziła ,chociaz wyszło pare zaskórniaczków ale nie ruszam oczywiście :D niech sobie same poradzą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
ejdzi dobra jestes xD ale ja też widze ze buska mi się wygładza ; ) i tylko tak dalej ; ) juz nie moge sie doczekac sylwestra, studniówki i wakacji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguappa
33 dni :) Nie mogę uwierzyć, że moja twarz to naprawdę moja twarz. Ten krem działa cuda, a w połaczeniu z peelingien st ives bedzie stanowił podstawę mojej pielęgnacji bardzo długo. Minus przebawienia, moja cera nadaje się juz spokojnie do pokazywania swiatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katemuaaa
hej jakie macie ulubione kremy do twarzy??nawilzajace ale nie zapychajace??dzikeuje za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
laguappa mam nadzieje, że niedługo będę mogła powiedzieć to samo ; ) peeling z st ives juz mam teraz tylko zakupie ten krem nawilzający i będę się chwalić moją cerą ; ) juz sie ciesze i nie moge doczekac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niedawno zaczął się dzień 20sty! ;) Jestem zadowolona z siebie, trzymam kciuki za Was. Piszcie jak wam idzie... czytam często Wasze wypowiedzi, motywują mnie bardzo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguappa
uda mi się! - trzymam kciuki :) najważniejsze to nie zrażać się tym, że efekty niewyciskania i łagodnej, niewysuszającej pielęgnacji są widoczne nie od zaraz, ale potrzeba tylko odrobiny cierpliwości. Będzie dobrze, jestem pewna :) katemuaaa - ja już pisałam parę postów wcześniej, polecam ten kremik http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3691&next=1 :) Hydrain2 Dermedica Zauważyłam, że od kiedy nie wyciskam, nawilzam i wykonuje regularny delikatny peeling, ewentualne wypryski wygladają inaczej. Są mniejsze, łagodniejsze, mniej głęboki i dużo szybciej schodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ach zazdroszczę Wam! 20, 33 dni to brzmi dumnie, jesteście bardzo dzielne! Ja dopiero zaczęłam 2 dzień.... no ale kiedyś musi być początek, prawda? Ja na przebarwienia na brodzie, których mam tam najwięcej zaczęłam stosować wodę utlenioną, delikatnie rozjaśnia już po 1. użyciu! Wytrwałości wszystkim życzę, sobie samej też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień 10 START! ale troche mnie wysypało na policzkach :( taka drobna kaszka ;/ nie wiem czemu. oczywiście nie ruszam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
poschodziły mi wszystkie strupki ; ) wiec teraz się zajme nawilżaniem i musi byc dobrze ; ) chilli102 też niedawno zaczełam, najważniejsza jest cierpliwosc i dużo sily i silnej woli zeby nie ruszac buski ; ) i będzie dobrze ! ;) ejdzi uwielbiam cię ! ;D dajesz rade pięknie ;* laggupa masz racje z tym zeby sie nie zrazać boo wlasnie mnie czesto dopada taki kryzys jak mi cos wyskoczy nowego. musze wziac sie w garsc i wytrwać juz do konca ; ) tawina mam tak samo, lubię czytać jak ktos pisze ktory dzien nie rusza nic i jest z siebie dumny, i widzi tego efekty, daje mi to kopa ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aune\m/
Zamierzam się przyłączać do was laski i znowu od dziś KONIEC WYCISKANIA,teraz musi mi się udać,bo jak nie to ja chyba wyląduje w psychiatryku!!!!!! Jejku znowu dziś to zrobiłam............czerwona rozdrapana fuu Mam 3 dziurki drobne,2blizny z wyciskania,a 2 z wypadku,3 lekkie ślady i te przebarwienia i jeszcze twarz mam przesuszoną cholernie. Używam kremu AA help do skóry wrażliwej,atopowej i suchej i powiem ,że trochę pomaga:) Jeszcze używam z perfecty żelu do twarzy,dla skóry normalnej i suchej i zmniejsza on blizny i leczy rany,trochę widać zmiany. Rok się kończy a niewyciskanie to będzie moje postanowienie noworoczne,które zrealizuję od dziś! Damy radę wierzę w to laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×