Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

zuzak, kolinia moze i tak, ale gadam z kims blisko twarza twarza to mam takie zachamowania, a po za tym nienawize jak kto sie na mnie chocby spojrzy, od razu mysle ze patrzy sie na moje wypryskii wogole... A jesli mozna spytac co macie w swojej kosmetyczce co mozna by jeszcze bylo uzyc na tradzik >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyram- mi osobiście acne pomoga i na blizny i na przebarwienia, a także zaskórniku. Kładę tylko na noc równomiernie na całą twarz umytą mydłem, potem już absolutnie nic nie nakladam. Zaczęłam go używać właśnie wtedy gdy nie miłam żadnych ran gdyż kwas może podrażniać. Kup sobie jedną tubkę używaj codziennie, nie duś i nie zniechęcaj się za szybko. Myślę, że po miesiącu zobaczysz różnicę. Ja widziałam, że jest lepiej po dwóch tygodniach, używam nadal. Tylko pamiętaj nie opalaj się i na dzień uzywaj jakiegoś dobrego nawilżacza. Ja proponuję Ci olejek jojoba gdyż ma on naturalny filtr uv i nie zapycha. Milegodnia...Nie sądzę, żeby te preparaty były coś warte, zwłaszcza tabletki. Podejrzewam, że to zwykłe naciąganie. Może powinieneś spróbować brevoxylu lub acne derm (ja osobiście jestem uczulona na brevoksyl, ale wielu ludziom pomógł i teraz mają idealne cery). PO tych preparatach może ci się lekko pogorszyć (zwłaszcza po brevoksylu) a później skóra Ci się pięknie złuszczy.. Do tego physiogel, aby nawilżyć i oczywiście nie dusić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trianele
Antyram - ja kiedyś stosowałam acnederm. Przede wszystkim nie można go stosować na ranki! skóra musi być zaleczona! bo możesz sobie zaszkodzić. Nie można go tez stosować dłużej niż 3 miesiące (albo 6 - nie pamiętam, ale jest w ulotce). Powiem tak - na początku też byłam zachwycona bo wydawało mi się, że działa cuda. smarowałam się nim na noc (na dzień się absolutnie nie nadaje). Plamy niby blakły - ale tylko na początku stosowania. Skóra dość szybko się do niego niestety przyzwyczaiła. Ale najgorsze było wysuszenie! Masakryczne!! miałam duży problem, żeby wrócić do w miarę normalnego stanu. Pamiętam, że szłam na próbne malowanie przed ślubem wtedy i makijażystka była załamana. Powiedziała, że na takiej skórze to żaden podkład nie będzie dobrze wyglądał bo jest za sucha (a miała profesjonalne kosmetyki do takich imprez ;) ). I wtedy odstawiałam acnederm. I nie żałuję.Pomimo początkowych zachwytów na dzień dzisiejszy podchodzę już nieco sceptycznie do tego kremu. Ale oczywiście to nie znaczy, że dla kogoś nie będzie idealny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
Dzieki dziewczyny za opinie:) posmarowalam dzisiaj na noc i powiem wam ze wydaje sie byc ok(nie piecze i nie swedzi meni po nim skóra) tylko faktycznei na dzien sie nei bd nadawal bo pozostawia na skorze taka wartewke na ktora ciezko bd nalozyc jakikolwiek podklad. ja od jakiegos czasu testuje kremy (gdyz mam cere raczej wysuczona(jedynei czolo jest normalne) ktore dobrze by naiwlzaly ale jednoczesnie nie zapychaly. napisze wam te ktore stosowalam, moze ustrzege was przed bezsensownym zakupem. wiec: garnier czysta skóra (niebieski) krem nawilzajacy dlugotrwaly efekt matujacy - nie zapycha, ale tez w ogole nie nawilza,co do efektu matowania to nei potrafie ocenic, gdyz jak juz mowilam nie ma cewry tlustej i generalnie zawsze jest matowa:) nivea visage nawilzajaca(niebieska ) i odzywcza (rózowa) probowalam wersje na dizen i na noc. faktycznie nawilza bardzo dobrze, przypiesza gojenie ranek i regeneracje skory, ale co z tego jak zapycha (jedno sie zagoi ale drugie zrobi) wiec odpada. ziaja kozie mleko -to samo co w przypadku nivei ziaja calma - i tu duzy plus, bo jak narazie mnie nie zapyach, dobrze nawilza, mozna ja uzywac smialo pod makijaz bo ma fajna konsystencje no i dobra cene:) teraz probuje jeszcze ziaje med kuracje lipidowa (wiec jak hcecie tez moge zdac relacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
milego dnia:) ja w swojej kosmetyczce mam bardoz duzo kremów nawilzajacych. ale z preparatów na tradzik ktore mam wypróbowane to: punktor na wypryski vivaderm antiacne (kupilam w aptece za 11 zł) ale uwazam ze to najlepszy punktor jaki uzywalam wiec polecam:) z tej samej serii mam zel do mycia twarzy -tez bardzo dobry no ten niebieski garnier czysta skora krem tez powinien byc dla ciebie dosc dobry:) bo ladnie matuje, troche zmiejsza wypryski, ujednolica lekko skore. pod makijaz sie nie nadaje (ale ty sie nei malujesz:)) zeiw mozesz sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
w mojej kosmetyczce w torebce jest tylko teraz blyszczyk, tradziku nigdy nie mialam,zawsze cos tam sama tworzylam ....ale moj syn sie z tym zmaga,nie jest to jakies nasilone ale troche mial po bokach buzi,powiem tak od 2 tygodni udostepnilam mu moje kosmetyki pielegnacyjne kanebo łacznie z peelingiem i esensja na zaskorniki,pory...efekt byl juz widoczny po 3 dniach stosowania,uzywa tez mojej oliwki jojoba,punktowo tylko paste cynkowa.Zobaczymy czy stan sie bedzie utrzymywal,jesli tak to bede musiala mu kupic wlasny zestaw pielegnacyjny,nie jest to tania kuracja,ale te wszystkie preparaty ktore stosowal na nic sie zdaly,a tez nie byly tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
ostatnio robie sobie takze masaz skory glowy: "Należy pamiętać, iż masaż głowy nie tylko sprzyja utrzymaniu cebulek włosów w idealnej kondycji, ale także korzystnie wpływa na ukrwienie skalpu i skóry twarzy, co przekłada się na zdrowy wygląd cery. Cebulki stają się dotlenione, a krew płynąca intensywniej dostarcza im więcej niezbędnych składników odżywczych" a od wczoraj robie po umyciu buzi natryski twarzy prysznicem z bardzo zimna woda:D z masazy glowy jestem mega zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (((:::Magdalena..:))
http://norel.pl/pl_pp-085.html uzywal ktos z was tego peelingu moze? z czego co czytalam wasze posty i fragmenty o tych tabletkach Ortis o ktorych pisala ; KolINIA i MIlegoDnia to rozchodzi sie o ta bromelainę wiec w tym jest to zawarte i co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
o tym kremie kiedys czytalam bardzo duzo bo mialam na niego ochote,ale jakos zrezygnowalam,wiem tylko ,ze mozna go uzywac jak ma sie wyleczona skore nie moga byc zadne zmiany tradzikowe wtedy pomaga na blizny i przebarwienia,jesli masz tyko to to mozna sprobowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moze kiedys sie z acnedermem spotkalam ale teraz nie pamietam kosmetykow typowych na tradzik to chyba nie mam bo ja tradziku nie mialam tylko sama sobie tworze problem stwierdzilam ze olejek migdalowy jest na sucha skorejeszcze lepszy niz jojoba, na razie mam taki maly jak mozna w aptece kupic ale sa podobno wieksze opakowania spozywcze do kupienia w sklepach - osobiscie nie widzialam. musze sie rozejrzec przy nastepnej wizycie tylko czy w marketach to bedzie hmm Kolinia a czym ten masaz glowy robisz? rekami? :) ja kiedys wyczytalam ze bardzo dobrze na zderzaki dzialaja naprzemienne prysznice zimnie-cieple i sobie fundowalam takie przez mniej wiecej tydzien ale jak mi raz w czasie takich prysznicy swiatelko zaczelo gasnac i slabo mi sie zrobilo zrezygnowalam. teraz tylko wlosy plucze zimna woda anyram92 kiedys testowalam tez przerozne gotowe kremy aktualnie ograniczylam do zelu aloesowego,masci ochronnej z witA,olejku jojoba i migdalowego. mam wrazenie ze te kremy sa za bardzo potetrane :-) i stawiam na cos prostszego a w kosmetyczce mam zawsze zestaw do tapetowania i dzis zostawilam u rodzicow moj podklad - straszne. w domu mam jeszcze resztke ciemniejszego moze starczy do piatku - soboty bo wtedy tam jade. ale to jest horror zapomniec podkladu. pomadka carmex okazuje sie na mnie za slaba (albo musialabym co chwile sie smarowac) zna ktos cos jeszcae bardziej nawilzajacego do ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
zuzak hahahahaha zderzaki tez kiedys tak traktowalam;)moze znowu zaczne bo ja bardzo lubie zimna wode,wlosy tez plucze:) czyms takim masuje glowe http://www.nokaut.pl/szukaj/masa%C5%BCer-g%C5%82owy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj też mam tego kiziaka do głowy;D jest cudowny ale ja od razu mam ciarki na calym ciele i dlugo nie wytrzymuje;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie przed snem moze ktos odpowie. masc cynkowa to pounktowo ja stosowa czy na cala buzie?;p i czemu ta strona jest zatytulowana - kafeteria.pl-magazyn dla kobiet - to jakas dyskryminacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
oj tam oj tam zaraz dyskryminacja;) ale zauwaz ze za duzo przedstawicieli twojego gatunku to tu sie nie kerci;D paste cynkowa tylko punktowo bo ona wysusza,przyspiesza gojenie,zluszcza. platki na nos to wielkie g...o;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolinia a gdzie ta pomadke kupilas?netowo?bo mi ak wysychaja ze ja bym musiala miec czasami opcje jak w wycieraczkach samochodowych - ciaglego smarowania ja juz te masazery widzialam ale myslalam ze to pic na wode fotomontaz ale skoro chwalicie :-D tylko gdzie ja to poza netem widzialam :classic_cool: a mam taka nakladke gumowa na reke do masazu to tez jest fajne (ale jak kos mizia ;-) ) ja wczoraj posmarowalam sobie punktowo plecy mascia cynkowa (moje pierwsze jej zastosowanie bo kupilam ja jakis czas temu i tak lezala) tluste to to az sie nie chce wierzyc ze wysusza ale skoro tak piszecie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzak pasta cynkowa jet u mnie w domu od zawsze jak zmieszasz z efeklarem k z LRP to jeszcze bardziej wysuszy delikwenta;) Pomadke kupilam w necie ale gdzies w sklepie tez widzialam,tyko nie pamietam jakim, musze polazic i poszukac bo ja wole w sklepach kupowac:)ta pomadka jest bardzo tresciwa,tlusta i naprawde jak dla mnie super. Ja mam jeszcze takie kulki do masazu na trojaku,trudno mi to opisac,jest z twardego plastiku i tez swietnie masuje a ja uwielbiam sie masowac;) moj maz mowi,ze umre zdrowo;) sport,masaze,zimna woda,zdrowe odrzywianie.....no czasem sobie folguje z tym ostatnim;) i duuuuuuuzo pije herbaty bialej i zielonej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
magdalena - ja stosowalam no-scar, powiem Ci ze mi nie pomógl ani troche, a smarowalam regularnie i to na czysta skóre bez zadnych ranek. zuzak ja chyba tez ogranicze sie tylko do olejków ale puki co musze zuzyc te kremy ktore kupilam ogolnie nei wiem co mi sie stało, ale twarz jest ladna, jeden maly strupeczek przy wlosach mi zostal, ale nei wiem co sie stalo z moim dekoltem!!! ratunku!! jest caly w wagrach, grydkach i czerwonych plamach... :(( ratunku!!! (dopowiem ze wczesneij moj dekolt byl nieskazitelny!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wiecie czemu po kazym myciu twarzy zimna woda moja twarz jest bardzo czerwona wszystkie te plamki staja sie bardziej czerwone , po jakimss czasie schodzi to zaczerwienienie , ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
moja twarz tez jest bardzo czerwona-ale przez caly czas, a najbardziej kiedy podlubie cos chyba sie zaraz pochlastam.... pocyciskalam dokladie wsyztskie najmniejsze wagry zaskórniaczki niewyczuwalne kropeczki, pory... poprostu wszystko. jestem jedna wielka czerwona i napuchnieta masa.... a bylo juz tak cudownie. Jestem kompletnie do niczego. zero silnej woli, nie potrafie dotrzymac swoich postanowien. poprostu katastrofa!!! zrobei sobei kalendarz i bd zrywac kartki. chce wytrzymac te 25 dni. bo jeszcze nigdy tyle nie dotykalam twarzy, zwykle jesli nie dotykam to maksymalnei udaje mi sie 5 dni ale sie zle ze soba czuje... nei wiem co amm zrobic... w weeknd mam same wyjscia a jeszcze nie bd mogla nic ponarzekac chlopakowi jaka jestem glupia ze to wsyzstko wydusilam (on i tak tego nigdy nie zrozumie, wiec nie bd go nie potrzebnie zadreczac i denerwowac) szkoda gadac ... beczy ciagle licze na to ze jutro jak wstane to nei bd sladu po dzisiejszej robocie... ale wiem ze to nie mozliwe, wiec bd sie modlic zeby tylko nie wyrosly mi z tego wielkie gule na pol twarzy nei pamietam kiedy ylam taka smutna ostatnim razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
w ogole gdyby ktos z Was chcial kiedys pogadac na gg (nie tylko o nalogu ale tez o innych rzeczech) to moze pisac do mnie na gg (11179809)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×