Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Oooo 7136!!! Rzadko zaglądasz teraz.... JAk U Ciebie buźka się trzyma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak znamy Mirek
A dlaczego nikt tu nie stosuje srebra kolidalnego????hmmmmmm,a takie natrętne wyciskanie to objaw nerwicy natrectw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam zaglądam, czytam tylko po prostu żadko się udzielam.. jakoś nie ma o czym pisać, bo nie udaję mi się nie wyciskać nie więcej niż kilka dni, dalej chodze z ranami i strupami, nie mogę się powstrzymać przed ruszeniem nawet małego czegoś co widać tylko jak się naciągnie skóre.. najgorsze jest to, że niedługo zacznie się robić ciepło a jak ja będę wyglądać ze spływającą tapetą, cała się świecąc, jak nawet z tapetą wyglądam niekorzystnie.. załamka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak znamy Mirek
To dlaczego nie stosujesz srebra koloidalnego???a nerwice trzeba lezczyć u psychoterapeuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7136- niech to , ze niebawem zrobi się ciepło będzie dla Ciebie motywacją. Jak się postarasz to do wiosny będziesz ładnie wyglądać. Ja nad tym ostro pracuję. Owszem zdarza się wycisnąć, ale bez masakry. Może Ty również powinnaś kupić sobie jakiś preparat złuszczający z kwasem?? Ja jak mam już takie rzeczy, to unikam wyciskania, żeby efekt szybko był widoczny, poza tym kwas trza na zagojoną mordkę kłaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz chyba o czyms takim słysze.. byłam u psychologa raz, i nie zamierzam iść już więcej sądze ze nic by mi to nie pomogło, a tabletek nie zamierzam łykać bo to nie o to tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam okropny problem z zaskórnikami otwartymi, zamkniętymi, robiły się także wypryski bolące, które same pękały i to nagle wszystko się tak zaczęło od dekoltu, poźniej plecy i twarz, męczyłam się z tym chyba z pół roku, nie stosowałam peelingów ziarnistych, kupiłam całą serię Iwostinu do cery trądzikowej po której jeszcze gorzej wyglądała moja cera, w między czasie robiłam badania hormonalne na zlecenie ginekologa i poszłam też do rodzinnej która przepisała "tonik" spirytus, antybiotyk, rezorcyna i jakieś inne składniki, punktowo miałam smarować na twarzy a plecy i dekolt na początku normalnie płatkiem, w między czasie okazało się, że testosteron mam przekroczony ponad normę 2,5 raza i dostałam tabletki Yasmin no i pomogło, do tego tonik i żel z Clareny, krem też ale nie jestem z niego zbytnio zadowolona, ale niestety znów zaczęły pojawiać się zwiększone ilości zaskórników, podejrzewam, że to przez to, że przez ostatnie 3 miesiące stosowałam tańszy zamiennik Yasminu, niby te same hormony ale jednak postanowiłam sprawdzić czy to nie aby w tym tkwi problem i znów kupiłam Yasmin. Do tego przynajmniej raz w miesiącu robię maseczkę z kwasami z Clareny, maseczki z glinki itp. Jak jest mało zaskórników to mnie nie nęci, żeby wycisnąć ale jak są wyspy to ciężko mi się powstrzymać i później niestety są z tego czasem wykwity :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak znamy Mirek
Ee jak raz byłes u psychologa ,to nie mozesz stwierdzic czy Ci pomoze czy nie a srebro koloidalne jest najlepsze na takie dolegliwości skórne,a nikt tu nie mówi o tabletkach,bo to chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yazmina wiem wiem, posiadam jeszcze nawet acne derm z dawniejszych czasów hehe ;d ale nie wiem czy jego sie kladzie na całą twarz czy tylko na te przebarwienia? na calą troche bym się bała bo może wysuszyć i zrobią się znowu jakieś krostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie ,ze vichi normaderm to nic dobrego,tez testowalam. Tabletki z drozdzy tez lykalam,tez mi sie po nich swinstwo robily na buzi a jak odstawilam wszystko wrocilo do normy potem poczytalam i zaczelam pic drozcze spozywcze(tylko musza byc zapazone tzn.trzeba zalac b.goraca woda lub mlekiem) i tu one sie sprawdzily,szczegolnie na takie podskorne zamkniete zaskorniki,wszystko sie wygladzilo,ale na to trzeba czasu i systematycznosci w piciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7136-acne drem kładzie się na całą twarz, początkowo może być wysyp, którego nie można tykać tylko dalej smarować (ja na szczęście nie miałam). Jak masz stary acne derm to go wyrzuć, bo ten specyfik można zużyć w ciągu 6 miechów od otwarcia opakowania. Postaraj się , wygoj buźkę okładami z rumianku, a później kup acne. Oczywiście może Cię wysuszyć, ja nawet na to sposób znalazłam, bo najpierw myję buzię , kładę żel aloesowy czekam aż się wchłonie, a później acne. Wszystko oczywiście na noc, na dziej olej jojoba. owszem mam zaskórniki jeszcze takie wystające na polikach zwłaszcza, ale znacznie mniej i płytsze, mniejsze, a przebarwienia prawie poznikały, pryszcze też się nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie buzia coraz gładsza. Teraz czekam tylko na serum migdałowe, w którym pokładam największe nadzieje. A to jeszcze bardziej mnie motywuje, żeby nie dłubać, bo serum też na wygojoną buzię trza kłaść. Tu podaję jeszcze linka http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-mandelic.html A tu opinie o serum z wizażu http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=449093

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozna tylko punktowo? nie wiem narazie musze sie wygoić bo dopóki bede miala rany to nic nie bede mogla stosować, a najbardziej mnie wkurza to ze jak juz sie wygoje i mam te przebarwienia to cholera w tym samym miejsu mi sie cos robi na tym przebarwieniu i ja to znowu ruszam i tak w kółko to przeciez bez sensu ? mam wazenie ze jak to zostawie to juz tam bedzie siedziało i nie dosc ze nie pozbede sie przebarwienia to jeszcze to mi tam zostanie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak znamy Mirek
No i włąsnie bo srebra kolidalnego nie stosujesz które na rany jak najbardziej sie nadaje ,przebarwienia mozna zlikwidowac olejkiem rycynowym którego takrze nie stosujesz,anadmierne wyciskanie jest nerwicowe,mozna siebie pomóc idac do psychologa,gdzie równiez nie chodzisz,to jak Ty sie chcesz wyleczyc???a moze nie chcesz???bo o czym bys tu piasała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moneypenny
u mnie buzia nawilżyła się i trochę wygładziła po alantanie plus. ale chyba muszę znowu przeprowadzic kurację differinem tylko znowu zacznie sie złuszczanie..ehh..a może ktoś z Was może polecić sprawdzowny gabinet kosmetyczny w wawie? wybieram się na kwas i mam wątpliwości gdzie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
yazmina- a ile to serum kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
tak znamy Mirek - hej, dlaczego takie agresywne komentarze? do mnie osobiscie taki styl pisania nie dociera...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak znamy Mirek
Jakie tam serum anytram92:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
yazmina - opinie sa niby dobre, ale jakos ta ,,wylinka" mnie przeraza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak znamy Mirek
pewnie ze przeraza anytram92,bo po co tyle zachodu a pozniej i tak wszystko wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak znamy Mirek nie rozumiem o co się rzucasz, widocznie nie masz takiego problemu jak my więc się nie wypowiadaj, myślisz że jesteś wszystko wiedzący, a może chcesz nam pomóc, tylko ja ci powiem że nie na wszystkich działa to samo jakbyś nie wiedział.. próbowałam już wielu róznych rzeczy i ciągle próbuje a ty mi wmawiasz że nie chce się wyleczyć bo nie chodzę do psychologa ? człowieku zastanów się, nie każdemu to musi pomóc, można sobie samemu z tym poradzić a nie wywalać pięniądze za to że pogadasz jakiemuś facetowi o sobie, który w dodatku patrzy się na ciebie jak na głupka i jeszcze weźmie za to kase ;] ja dziękuję za takie leczenie, problem jest w mojej głowie i muszę sama zrozumieć że robię sobie krzywdę. a z tym srebrem to robisz jakąś reklamę? cytałam o tym i też nie każdemu pomaga.. dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
co znamy Mirek - srebro koloidalne znam:) ale jak dla mnie nie jest to nic nadzwyczajnego. Substancja ktora dobrze odkaza rany jest grzybo, bakterio i wiruso -bójcza. Fakt nadaje sie do odkazania ranek, ale nic pozatym. Ja mam twarz bardzo wrazliwa i sucha i potrzebuje czegos co pomoze mi zachowac w dobrej kondycji bariere lipodowa jednoczesnie nie zapychajac porów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak znamy Mirek- wypad stąd!!!!!!!!!!! Antyramie- kosztuje 28 zł, ale do sporządzenia potrzebne jest jeszcze kilka kropel spirytu retyfikowanego, takiego z monopola najzwyklejszego. Ja tam mam gdzieś tę wylinkę, póki zima mogę się łuszczyć...Mam tylko nadzieję, że rzeczywiście pomoże mi na zaskórniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
yazmina - ja sie jeszcze musze zastanowic... poczekam az zaczniesz to uzywac i napiszesz jak dziala u ciebie. Jak bd dobre to sie moze skusze:) bo cena jest nie zła:) Ja patrzylam ostatnio na domowa mikrodermabrazję Ziaji. mam 20 lat-tam pisze ze jest to zabieg ,,profilaktyka zmarszczek" wiec chwilowo nie dla mnie jeszcze... ale z calego opisu wnioskuje ze moze tez pomoc w splyceniu blizn i rozjasnieniu przebarwnien, oczyszczeniu porów. kosztuje 11 zł wiec cena taka ze mozna spróbowac:) wiec zakupie jutro ten produkt i dam znac jak dziala. a moze ktoras z was juz go stosowala? jakies opinie? u mnie problem z peelingami jest taki ze przewaznie wszystkie sa za mocne/ostre dla mojej wrazliwej cery.wiec spróbuje ten:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zasanawiam czy jak sie nadlada tapete na twarz to to nie dziala jak filtr? bo ja sie pod tapeta nie opalam 7136 wizja wiosny i lata z tapeta mnie tez przeraza (kolejnej wiosny i lata...) na razie udalo mi sie ograniczyc i nei robie masakr typu wyciskanie wszystkiego co sie da i sie nie da, czasami nos pomecze no i wiekszym wyskakujacym zaskornikom przezyc nie dam... i tez mi sie robia w tym samym miejscu swinstwa. a na brodzie to nawet sie robia takie blizny jakby twardsze a potem na tym zaskornik wypukly.. sraszne. Yazmina serio kwas trzeba na zagojona? a to jakos narany szkodzi? bo ja sobie migdal 2 razy kladlam jak strupy byly i predzej pomoglo a na pewno nie zaszkodzilo jestem ciekawa jak to serum bedzie dzialac bo ja kwas malo uzywalam ale widze roznice (poza tymi miejscami co sobie rozwalilam po masci cynkowej) po migdale mialam ostre luszczenie wiec na razie nie robie poczekam z 2 tygodnie jeszcze bo mam miec imprezy rodzinne :o ten mirek to jakas reklama nachalna Antyram tego nie stosowalam mam soraji http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16914 ale to maseczka, dawno nie stosowalam ale wygladzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak znamy Mirek
Co???to chyba juz choroba wy widzicie wszedzie reklamy,i to jeszcze nachalna:)hehe no popatrz aja myslałem,ze tu ludzie wymianiaja miedzy soba doswiadczenia,mikrodermabrazja i wszelkiego typu mazidłą które tu wymieniacir to tez jakas rekalama nachalna??hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak znamy Mirek
yazmina ja Ci dam zaraz wypad?ja ci dam wypad sama sobie rób wypad yazmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak znamy Mirek
No widzisz,sama przyznajesz 7136,ze jest to w Twojej głowie wiec dobry,podkreslam dobry psychoterapeuta jest w stanie Ci pomóc a czytac o srebrze to za mało,trzeba go zastosować,a płąszcz lipidowy najlepiej odbudowac maseczkami z simia lnianego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
tak znamy Mirek - a ty tu wchodzisz bo masz taki sam problem jak my? moze napisz cos o sobie? A yazmina jest kochana i wszyscy ja tutaj chca! bo ta dziewczyna potrafi doradzic, wesprzec i jest tolerancyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×