Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość grzesiek 21
a i jeszcze wspomne ze spotkalem sie z kumplem ktory tez niestety ma problemy z tradzikiem, no i jak zobaczylem jego i mnie to kiedys ja wygladalem zdecydowanie gorzej a teraz lepiej :) wiec jakas poprawa jest na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek21
ach kolinko na Cb zawsze mozna liczyc, dziekuje za rade :) chyba jeszcze przed swietami sie zaopatrze w coś na tradzik i nabyje jakis korektor., a takowy korektor gdzie mozna zakupic? hmm?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmylam wlasnie podklad z guerlain,no powiem,ze fajny,zawsze jak zmywalam inne to skora wygladala na taka zmeczona i zanieczyszczona,po tym jest pieknie nawilzona i wypoczeta,fakt,ze troche po paru godzinach zaczelam sie swiecic ,ale nie jak latarnia,nie ma mocnego krycia tylko takie subtelne ujednolicenie skory,ale w taki jakis sposob wyglada pieknie,jeszcze uzyje probki pare razy i jak bedzie tak dalej to go kupie...;D nie uzywalam do niego pudru sybkiego ani korektora bo sam mi wystarczyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam wlasnie artykul w Twoim Stylu o problemie tradzikowym doroslych kobiet,zwykle to przez stres i najczesciej pojawia sie na wiosne...i nie wolno uzywac produktow wysuszajacych i drazniacych na tradzik bo te go jeszcze bardziej zaostrzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 21
hmm no tak tylko kazdy ma inny kolor skory hmm czy taki korektor sam sie dostsowywuje do skory czy trzeba jakis konkkretny kupic ??? ja mam cere bardzo jasna, bladą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 21
to prawda, moim zdaniem u mnie problemy ze skora sie zaczely wlasnie przez stres a nie przez np jedzenie czekolady. tyle ludzi je i niektorzy maja tradzik a inni nie. jak juz to czipsy moze jakos tam wplywaja bo to wyglada strasznie smieciowo i takie tez składniki w sobie ma, ale czekolada nie sadze aby jakos wplywala. po za tym ja masakrowalem ta skore tyle lat ze teraz to moja skora z przyzwyczajenia moze wypryskiwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korektory maja rozne odcienie,lepiej wybierz w takim razie najjasniejszy i nie zapomnij wklepac w miejscu nalozenia tak leciutko rozcierajac w tedy nie bedzie widoczny a zadziala, tylko odczekal troche bo on jeszcze po paru minutach zmieni sie na skorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 21
zdecydowanie łatwiej zapobiegać niz leczyc, ale coz madry grzesiek po szkodzie. z tym ze jako facet niedoskonalosci skorne moge miec byle miec zadbaną ta buzke, nie macac sie po niej. bo na jasnej karnacji to zaraz place sie odznaczaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradzik moze wywolac mleko krowie a raczej zawarte w nim hormony,tak samo moze zadzialac czekolada,ale mleczna,nie gorzka.co znaczy ze szkodliwe jest nie kakao lecz cukier i mleko,wiekszosc produktow z wysokim indeksem glikemicznym nasila tendencje do tradziku i wysokobialkowa dieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu na pewno lepiej na buzi wyglada krostka niz rozdrapane pobojowisko po niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 21
mam nadzieje ze z wiekiem mi zaniknie ten tradzik chociaz.... z moim szczesciem i jak patrze tera se w lusterko i porownuje np cere na twarzy na szyi to sadze ze juz zawsze bede mial taka mordke nierowna, w zaskornikach i rozowych delikatnych wypryskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 21
cos regenerujacego tez musze kupic, bo po tych wypryskach zauwazylem ze kiedys to szybko mi sie skora regenerowala a teraz czerwone kropki do tygodnia nawet sie utrzymuja... mozliwe ze cera nie ma teraz masci cynkowej do ktorej sie przyzwyczaila ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 21
mysle ciagle nad tym czarnym mydlem i wlasnie nad tym Lrp ... na jak dlugo starczaja te specyfiki i po jakim czasie przychodza efekty ?? bo wiesz lrp + to czarne mydlo to jakies 100 zl, wiec juz calkiem niezly wydatek jak na moją studencka kieszen. czy to na prawde jest takie dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 21
i czy np tradzik zniknie po tym LRP??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu ja wiem,ze nie jest to tanie i efektow by sie chcialo od juz,ale uwierz mi ,ze to dziala,sama ten krem wynalazlam ale nie kupilam go od razu jeszcze kupilam kilka za cene kosmiczna i potem siegnelam po lrp,okazal sie strzalem w 10,u mnie efekty byly niemalze z dnia na dzien,kupilam tez mojemu synowi i u niego tez sie sprawdzil,uzywa tylko tego kremu i co drugi dzien robie mu maseczke z glinki zielonej,nic mu sie juz nie robi,zadne krosty nie wychodza tylko ma jeszcze przebarwienia ale i one bledna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mydla to chyba mi starczy na rok haha krem mam chyba 3 tygodnie,jeszcze go jest troche,ale wiesz,ja lubie go nakladac w przesadzonych ilosciach niestety;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj Kolinii Grzesiu-dobrze gada! Kolinia a ten Twój podkład to minerał nie? A w płynie czy sypki? Albo daj linka najlepiej:D Ciekawa jestem co tam wymyśliłaś znowu. Kamilka- dobrze, że tam ogarniasz się. Zobaczysz, bez macania będzie coraz lepiej. Jeśli chodzi o podkłady, to dobrze, że ich nie używasz. Najgorzej to nawyciskać i posmarować gębę zapychaczem. No cóż czasem trzeba było...ale już nawet nie chcę pamiętać tych czasów. Co do BU to bardzo dobrze, że tam zajrzałaś. Ze swojej strony gorąco polecam serum migdałowe, ale bardziej na zimę bo słońce teraz. Ale savon noir i kerium ds też możesz wypróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 22
hmm kolinko, sprobuje tych specyfikow z jednego prostego powodu ze pieniedzy szczescia nie daja a piekna cera owszem :D i na prawde zaczynam tez myslec nad jakąś tapetą dla siebie na imprezy , a co xd tylko ze czytac zaczalem o tych podkladach i korektorach i hhmm ...trzeba dobrze wybrac dla siebie kolorystycznie ten podklad, zeby sie nie wygladało jak jakiś gej. bo tak czy siak od razu znajomi zauwaza ze cos nie tak z moja twarza, tylko ze jak bedzie dobrze dobrany podklad to wtedy bedzie git a jak nei to stane sie jedynie obiektem drwin. a nie wiecie gdzie mozna sobie przetestowac jakies probki za darmo czy cos? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 22
krem koloryzujacy hihi jakis rok temu jakby ktos mnei zapytal co to podklad to bym go wysmial a teraz zastanawiam sie czy sie sztucznie nie upiekszac , heh :) zaraz poczytam o tych kremach koloryzujacych. yazminka i kolinka od dziś was mianuje moimi prywatnymi doradcami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek Kolinia dobrze Ci radzi z tym korektorem - tapeta latwo przedobrzyc albo zrobic sobie twarz odcieta jak ma sie nei taki kolor ;-) a korektor to miejscowo wiec ewentualnei bedziesz mial plame jak zle wklepiesz/rozetrzesz :-) a jak kupowalam jakis czas temu netowo podklady pease to widzialm dla mezczyzn - zastanawialam sie czym sie on rozni :-) i sobie wyobrazilam mojego chlopa z jego ciemnym zarostem nakladajacego tapete hahaha :-) a jeszcze jedno Grzesiek co do probek - mi kiedys dolanczali z apteki probki podkladow :-) na jakiej stronie wstawia sie te zdjecia co czasowo sa umieszczane? bo jak mi sie uda to zapodam fote (jak ja zrobie) z czego ja robie masakre bo jak widze teksty o tradziku to mnie trafia bo akurat ja w zyciu tradziku nie mialam, jako nastolatka mialm lepsza cere niz teraz..to moja glupota jest i tyle. Yazmina ciesze sie bardzo ze u Ciebie tak sie stan poprawil :-) przyklad Twoj i Kolini mnie motywuje ;-) a ja mam taka sukienke na lato ktorej w zeslzym roku nei zalozylam ani razu bo jak nie mialam czegos z przodu to mialam z tyl rozdrapane mam nadzieje ze w tym roku sie uda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu Ty dowcipny jestes ;);) upieksz sie cudnie i smigaj na imprezy laski wyrwac haha a z tym korektorem to moze mama Ci pokaze jak ciapac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zuzak czego zawsze wlasnie probki podkladow sa takie ciemne hahaha jakbym to nalozyla to peklabym ze smiechu....na szczescie ta ostatnia to odlewka wiec kolor taki jak chcialam czyli najjasniejszy i akurat cudny;) To postaraj sie by te kiecki w tym roku zalozyc za nim wyjda z mody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 22
jakbyś miała taką twarz jak ja to też byś musiała dowcipnością nadrabiać : D moja mama nie uzywa kosmetykow, tzn kiedys jak mlodsza byla to tak, ale eraz to juz od dawna nie uzywa. hmm w kazdym razie o korektor i podkład to w zwykłej aptece mozna pytac ? wiecie ja dla sprobowania po prostu bym kupil z czysto meskiej ciekawosci, moim zdaniem na wyjscie gdzies lepiej zakryc te niedoskonalosci skorne niz sie nimi chwalic bo nie ma czym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 22
ja to poprosze aptekarki by mi doradzila bo mi samemu jest cholernie ciezko stwierdzic jaki mam odcien skory ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 22
a jak sie aptekarka zdziwi ze facet chce korektor dla siebie to powiem ze jestem gejem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×