Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość Esta79
Dobra Ochrzan, tak sie oburzylas, ze psujemy topik?? Prosze bardzo, naprawiam. Kup sobie wit. E. Tak jak pisalam wczesniej, swietnie wplywa na cere, a jeszcze lepiej Capivit A+E. Jesli ktos ma duze problemy z cera to najlepiej lykac jedna drazetke, a w drugiej zrobi dziurke i zawartoscia smarowac twarz co noc (a jesli siedzisz w domu, bo twarz sie po tym niemilosiernie blyszczy, takze na dzien sie nie nadaje, to czesciej mozna tez). Naprawde dziala. Wit. A i wit. E naprawede swietnie wplywaja na cere. Poczytaj na necie o ich dzialaniu. Efekt widac juz po tygodniu, ale najlepiej stosowac dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na wybielanie plam najlepsz
blagam prosze o jakies nazwy masci lekow czegokolwiek.dzieki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na wybielanie plam najlepsz
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate 22===>> kate, ja nie jestem ani po twojej stronie, ani po zadnej innej, tylko chcialam cie ostrzec, zebys nie byla taka pewna, ze aby napewno pozbylas sie tradziku. Jestes na anty (podobnie jak ja), wiec wszystko jest mozliwe. I to nie o to chodzi, ze chce ci skrzydla podcinac, ale zebys swoja radoscia sie dzielila troszke mniej wyniosle, bo moze sie to obrocic przeciwko tobie, a po co ci to? papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
Co na wybielanie plam- wiesz, to zalezy jakie one sa. Jesli masz je juz dlugo, rok, dwa lub dluzej wtedy pomoze niestety tylko seria peelingow u dermatologa lub kosmetyczki, jesli natomiast sa w miare nowe, to tak jak napisalam wczesniej wit. E lub wit.A+E dzialaja cuda (wiem, bo sama stusuje wit.E i nie znam niczego lepszego!) Zadne kremy, zadne inne cuda na mnienie dzialaja, a wierz mi, mam duuuzo przebarwien, nie tam jedno czy dwa, ale naprawde sporo na policzkach i wit. E daje u mnie swietne efekt. Cera sie rozjasnia, plamki bledna i staja sie naprawde mniej widoczne, do tego twarz staje sie taka jakas odzywiona. Jedyny minus to taki, ze niestety smarujac sie wit. E (lub Capivitem A+E) buzka jest tlusta i blyszczaca i musi minac jakas godzinka zanim to sie wchlonie. Mimo tego jednak polecam sprobowac np. na noc, u mnie sie sprawdzilo wiec moze u ciebie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
Zapomnialam dodac, ze pod drugim linkiem kryje sie opis witaminy A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamlka
Esta-------->a co jak bym łykała te witaminki? ciekawe czy bylby jakis efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
kamlka--> wiesz co, gdzies kiedys wyczytalam, ze lykanie ich takze jest dobre, ale dluzej trwa zanim bedzie widoczny efekt, dlatego polecano na tamtej stronc,e gdy cera jest bardzo problemowa (jak moja np.) jednoczesnie i lykac i smarowac, tylko kuracja taka moze trwac max. 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamlka
aha a nie wiesz co lepiej kupic: witamina A+E ,osobno witamine A i witamine E czy moze capivit A+E ??? tez mam lekkie czerone przebarwienia (skutki drapania) ale jakos nie sa one az tak bardzo widoczne i nie przeszkadzaja mi one. ciekawe czy po tych tabletkach jest ladna cera no wiadomo musi to troche potrwac zanim beda jakies efekty o ile wogole beda. a wogole zastanawiam sie nad kupnem linomagu moze w kremie bo chyba nie ma zadnej roznicy czy jest np. w plynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
Z Linomagiem nie mam doswiadczenia, takze musisz poczytac wczesniejsze wypowiedzi. U mnie na plamki swietnie sprawdza sie wit. E, natomiast podobno capivit A+E jest lepszy, bo wit.E dziala lepiej w duecie z wit. A (goi ranki, rozjasnia przebarwienia i dziala antytradzikowo). Wlasnie konczy mi sie wit. E i zamierzam kupic teraz capivit a+e napisze wiec za jakis czas jak sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
hi esta! dzieki,opalanko bylo super:) tego potrzeba w taki mroz,super relaks:):):) i jaka ladna buzka sie robi,jeszcze ladniejsza:) ja stosuje na plamki tointex(uprzednio smaruje sie oczywiscie linomagiem) i to pomaga. sa jasniejsza,a jeszcze pare seansow na solar i nie bedzie juz nic widac:) stara dobra metoda. "sok" z wit.e to tez dobra metoda Esty:) krem ochronny z wit.e tez jest dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
z wit.a mialam na mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow to zrobilam...
Esta79 - a ty nakladasz ta witamine na cala twarz?? Czy tylko na plamki? Kupilam wlasnie czysta witamine E, babka pytala: 100 mg czy 300 mg. Wybralam druga wersje. Mam nadzieje, ze efekt bedzie lepszy niz po 100 mg. A Ty jaka masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1986
huj ci w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1986
huj ci w dupe esta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1986
daj dupy holendrowi esta,to ci srodek na syfy kupi, ty i ta kate22 to sie madrujecie tu jak nie wiem!!!! holenderki sie q...znalazly!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1986
esta linomag to polski produkt!! w holandii nie kupisz,wiec co klamiesz q.. ze tam jestes?????? bo kate22 napisala ze za granice jedzie to ty kulfa nie chcialas byc gorsza wiesniaro?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1986
kogo kulfa obchodzi gzdie kto jedzie albo mieszka kulfa wydupiac stad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
fakt szmata ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
Swietnie, ze ktos sie pode mnie podszywa!! Boshe, co za ludzie!! Radoche wam to sprawia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
puszczam sie z holendrami ale ino trza jakos zarabiac ,ino ze ta to ja nie znaju ale trza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
spadaj stad ty podszywaczu!!!! won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta79
Wiecie co, po prostu brak mi slow na takie prostactwo jak czytam wypowiedzi jakiejs kamili1986!!!! Idiotka podszywa sie pode mnie!! Nie wiem o co jej chodzi??? Zazdrosc ja zzera czy jest niezrownowazona psychicznie?? Nie wiem, ale przyznam, ze teraz to sie wkurzylam. Kamila1986, wyobraz sobie dziewczynko, ze mam rodzine, jezdze tam i znam polskie produkty. Szkoda, ze moj maz nie zna polskiego, niezleby cie zapewne zbluzgal. Ja jestem za kulturalna na to. Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
esta--> mysle,ze trzeba das sobie spokoj ztym forum bo to zenada! nie wydaje mi sie ,ze tu zyska sie jakies korzysci,po co sie mieszac z blotem z takimi polglowkami? to zabawa dla 17-latkow ! ja juz tu nie wchodze,nie mam tradziku,nie wyciskam i nie potrzebuje tego forum! wiec po co tu wlazic? ja sie juz tu nie melduje,wiec jesli beda jutro czy kiedykolwiek jakies posty pod moim nickiem to nie ja tylko ta podszywajaca sie kanalia powodzenia all! buzka pa;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wkurza
jeszcze coś takiego jak BOSHE, JUSH itp. co to kurwa, polskie słowa niefajnię brzmią??? BOŻE, JUŻ sa gorsze? Normalnie sami się prosimy zeby polski jezyk zaginął. Żałosne aż boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow to zrobilam...
Esta -ponawiam pytanie, czy nakladasz wit. E na cala twarz? I jaka masz dokladnie? 100mg czy 300 mg? pozdrawiam i mam nadzieje, ze te klotnie sie w koncu skoncza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate--> masz racje. Normalnie w szoku jestem ile jadu i jakiejs chorej nienawisci jest w niektorych ludziach! Do wszystkich frustratow--> zapraszam do psychologa albo psychoanalityka, on wam pomoze, nie forum. Trzymaj sie Kate!! Powodzenia!! I mam nadzieje do zabaczenia w NL :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorzy luzdie
jestescie chorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×