Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość Drapaczka
Ja tez z chcia zobacze wasze zdjecia :) marusia99xx@interia.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drapaczka
sorry marTusia99xx@interia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkitak
Siem wszystkim, wiecie co ja to mam chyba obsesje na punkcie wyciskania, potrafie dopaczeć sie jakiejś mikroskopijnej krostki którą tak wycisne ze zrobi sie wielka gulka która rozdrapie a pozniej rana;/ masakra, mam pełno blizn i przebarwien, nie moge sie opanowac, w szkole co chwila spoglądam w małe lustereczko które zawsze mam przy sobie czy nie wyskoczyło mi nic nowego, a jak wyskoczyło to potrafie wycisnac na lekcji. Mam rowniez strasznie przetłuszczająca sie cere moze dlatego ze nadmiernie ja wysuszałam, teraz ma troche nawilzenia bo nawilzam oliwka dla dzieci i maszeczka z zielonych oliwek. aaa miałam jeszcze spytać gdzie mozna zobaczyc te wasze zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dwa sa w linkach na ostatnich 2 stronach topiku :) reszte dziewczyny w mailach rozsylaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QLECZKO! Czy wiesz, że masz piękny nos?:-) Wągry wągrami, moim zdaniem są w całkiem przeciętnej ilości. Ale kształt noska masz wspaniały:-) Moją największą zmorą są również grudki na policzkach. I na czole:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe :D to cos Ci powiem - jeden z najwiekszych kompleksow z ktorego od dawna sie lecze to ksztalt mojego nosa :p - a raczej caly profil przez ten nos i brode :p widzicie jak to wszystko jest smieszne ;) i wkurza mnie jeszcze maly garb na nosie, ktory mam (widac tylko na zdjeciach z zupelnie od przodu) ale tego sie pozbede niebawem chyba jak zoperuje przegrode :) ktos mi kiedys powiedzial, ze mam profil jak grecka rzezba...mialam ochote zabic :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreteczka - ja nie twierdze, ze mam duzo wagrow, chcialam tylko pokazac, ze je mam :) wagrami na nosie to sie akurat w ogole nie przejmuje, to mnie nie rusza...ale grudki na policzkach juz tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji to zdjecia bylo obrobione nieco, bo normalnie bylo jasniejsze i nie bylo wagrow prawie wcale widac :p to nie jest moj normalny kolor skory...ja jestem baaardzo biala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quleczka, kiedy robimy przegrodę? ;) Mnie też to czeka :o Ale straszny tchórz ze mnie :P P.S. mam duuuuużo bardziej garbaty nos od Twojego, i też go nie cierpię - ah ten profil :D Właściwie u Ciebie nie widzę żadnego garba. Ja mam aż taką małą gulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upgradeu... nie widzisz bo jest z tej strony, ktora mniej widac :p wlasnie sobie uswiadomilam, ze ja na 99% zdjec mam jeden profil ;) jakos odruchowo, zawsze w jedna strone przekrecam glowe, wtedy tego na zdjeciach nie widac :D ale znalazlam jakies stare i kiepskiej jakoscia z drugiego polprofilu, nawet wiem czemu, tam sie nie bardzo dalo wtedy odwrocic inaczej :p http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/15669746f3d9bad7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3733487a4ed48bf1.html a kiedy robie przegrode? chcialabym jeszcze przed latem ;) co do bycia tchorzem...powinnam to zrobic 9 lat temu, przebijesz mnie ? :p po raz kolejny mecze sie cala zime z zatokami i postanowilam sobie, ze to ostatni raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie postanowiłam, że na wiosnę za rok (podobno lepiej robić w czasie gdy nie ma dużych skoków temperatur czyli ani w zimie ani w lecie) Ale co z tego wyjdzie to nie wiem. :P Ja spotkałam się z chodnikiem jakieś 17 lat temu:P:P, ale nie wiem od kiedy się zaczęłam kwalifikować na operację, bo to było w przedszkolu :D ale też pewnie coś koło tego ;) Faktycznie na tym pierwszym zdjęciu trochę widać, mam podobnie, tylko, że mam trochę dłuższy i węższy nos i bardziej to się rzuca w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie - dlatego chce przed latem bo lato odradzaja, bardziej sie czlowiek meczy :) Oj, nie jestem pewna czy cos kolo tych 17 lat :p Ja ta przegrode mam od dziecka (pewnie 24-25 lat), ale byla nie do operowania do 16 roku zycia czyli do czasu gdy kosci czaszki przestaja sie zmieniac bo i tak trzeba bylo by ja powtarzac ;) Co do mojego nosa...to jest wizulanie chyba tak posrednio ani tak dobrze jak na pierwszym zdjeciu ani tak zle jak na pozniejszych ;) Bo to jest ewidentnie z jednej strony, wiec na zdjeciu albo jest niemal super albo jest marnie ;) Zeby bylo smieszniej to widac to tylko na polprofilu na zdjeciach, z profilu mam takie ,ze jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:* U mnie dzisiaj w miare dobrze na policzkach porobiły mi sie strupki :) a na czole mam lekką kaszke ale to wina czekolady, która wczoraj zjadłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,to ja Glizda melduję się Wam;) Rzadko piszę,ale czytam Wasze słowa codziennie. U mnie jest dobrze,od tamtej masakry w lutym (kiedy to doradziłyście mi Tribiotic) wszystko już się zagoiło.Uparłam się i nie ruszam nic. Bo postanowiłam sobie,że od marca nie wyciskam.Postawiłam na nawilżanie,na noc smaruję policzki maścią z wit A (mam suchą skórę). Piszę tylko po to,by dać znać ,że żyję i nadal jestem z Wami,choć się nie odzywam.I chcę Wam powiedzieć,że mocno trzymam kciuki za Wasze zwycięstwo. A do tabelki już się nie wpisałam,bo wiem,że byłabym niekonsekwentna w wypełnianiu i wprowadziłabym tam niepotrzebny chaos. Poza tym naiwnie wierzę,że już mam to za sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci mój oddać jak chcesz :P całkiem za darmo.;) U mnie oprócz względów estetycznych dochodzą zdrowotne, bo ciężko mi się oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! :) Kurcze, chyba mam jakies uczulenie, obudzilam sie w nocy z okropnym uczuciem swędzenia na prawym policzku, a rano obudzilam sie taaaaaaaakim wielkim rozowym plackiem :( i cos mi spuchło tez pod prawym okiem. Nie wiem od czego to, a do lekarza ide dopiero we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewniam Cie, ze nie chciala bys :p Ja nie oddycham wlasciwie w ogole przez nos :( Do tego chyba wlasnie przez ta przegroda mecze sie z zapaleniem zatok, ktorys miesiac. Dochodza jeszcze czestsze zapalenia gardla bo oddycham przez usta. No i chrapie tez troche :o Chetnie bym sie zamienila :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj nos.. echh. . :(( nienawidze!!! po pierwsze mecze sie z zatokami od niepamietnych czasow. po drugie zaskorniki.. po trzecie.. aaaaaaaa... jaki on wielki obrzydliwy i w ogole;/ nienawidze! a i jeszcze mam piegi na nosie.. zajebiscie;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz wielki nos, Kitty? Przepraszam ale tak samo jak masz wielki tradzik :P Przepraszam, ze tak malo delikatnie i wprost...ale to Tylko i wylacznie Twoje wyobrazenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jest zlego w piegach? nie masz specjalnie duzo bo jakos na zdjeciach ich prawie nie widac...nna tym z masakry to kilka pod oczami na policzkach jedynie ja jestem cala w piegach ale ja to akurat lubie - moglabym miec wiecej :D mozesz mi dac swoje ;) chetnie wezme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj :D chetnie wezme... serio :) ja uwielbiam piegi i z tego co wiem to wielu facetow tez :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie buzia wygojona to Photoshop :P A czemu moje piegi sa sliczne, a Twoje nie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitty :) jedna prosba... nie zadreczaj sie rzeczami, ktorych nie da sie zmienic takimi jak piegi czy nos...lepiej sprobuj je polubic :) z dwojga juz lepiej sie zadreczac sie tradzikiem i powtarzac, ze trzeba cos z nim zrobic :p bo tu przynajmniej jest jakas szansa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×