Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość uda mi się !
laguappa po raz tysięczny jestem ci bardzo wdzięczna, jak już wyjde z teg nałogu będzie w tym ogromnie wielka pomoc z twojej strony, i juz powinnam zaczac sie zastawniac jak ci się odwdzęczę ;d wysle jakis ogormny bukiet roz czy cos ;d przeczytlam ten twoj dluuugi post, tą odpowiedz do jumki, ja wlasciwie mailam do ciebie takie samo pytanie, wiec ta odpowiedz mnie bardzo usatysfakcjonowała tym bardziej, że jest to identyczna historia przez jaką przechodzę obecnie ja, oststnio właśnie zrobiłam sobie taką ogromną ranę na centymetr, kotra mi sie nie chciala w ogole zagoic... teraz mija tydzien od tego, ii dalej mam tam strupka... wciaz nakladam te grube warstwy podladu, nikiam spotkan w dziennym swietle itd it. wszytsko to co napisałaś. wszytsko ! dlatego tez została na nowo zmotywowana do walki... to mój oststni dzwonek przed bułgarią... na dzien dzisiejszy moja skora jest w starsznym starnie, na szczescie jest to stan gojenia sie nie swiezych ran. juz za pare dni powinno byc znacznie lepiej, wsyztko odjejdzie, no i za poltora tyg chcilabym pojsc do kosemtyczni, a raxczej musze tam pojsc ! bo sama przez miesiac nie pozbede sie tylu pzrzbawriwn mam 800 zl do wydania ii zdecydowalam ze bede blagac ta kobiete (kosemtyczne) zeby mi pomoga :D niech sie dzieje co chce, powiem jje ze zrobilam to wyciskaniem, niech uwaza mnie za totalna kretynke, trudno ze zobaczy mnie jako jednyna obca osoba bez makijazu :D zacosne zęby i dam radę, przemęczę się ten miesiąc i zaczne na nowo żyć ;) cieszyć się życiem ;) uf. nabrałam nowych sił do walki z tym cholerstwem ;) głowa do góry i walczę jak lew. majkel99 zgadzam się z tobą co do tego żeby dać sobie spokój choćby nie wiem co się działo i nie wyciskać i po miesiącu zobaczyć efekty ;) tylko pamiętaj miesiąc to miesiac i ani dnia krócej :D więc zaczynam razem ;) ja mam dzisiaj dzień 1 ;) pochowałam wszytkie lustrka i unikam przygladania się sobie :D damy radę ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za pomoc!!! mysle, ze będę walczyć mascia cynkowa, bo nic mi nie pozostaje, najgorsze jest to, ze po opryszczce wokol ust zawsze mi zostaje na długo ślad a teraz mam to niemalże na środku czoła, więc nie musze byc ostrozna :/ Przyjrzałam się skórze i serio te 2 dni po wycisnieciu skora jest brzydka, łuszczy się, jest przebarwiona, sucha, jakies nie wiadomo skąd zaskórniki sie pojawiły. Gdy jej nie dusiłam te 2 tygodnie, a nawilzalam i robilam peelingi, była gładka, bez zanieczyszczen, zaskorników itd. była oczyszczona. To chore, co robimy, bo nam sie wydaje, ze trzeba oczyscic, a to jest tak durne!!! bo skora jak wyciskamy zaczyna sie zanieczyszczac i produkuje cos, czego normalnie by nie było. samouszkadzanie, szkodzenie samym sobie :( jedynym wyjsciem, zeby byla oczyszona jest jej nie dusic !!! tak tak tak! wbijam to sobie raz na zawsze! całe szczęscie nie ciagnie do duszenia, pomimo dołów i złego humory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
hm uświadomiłam sobie, że nie muszę mieć idealnej cery na tego 8 czerwca, obym tylko miała normalną ; ) tak w ogólę, też nie muszę jej jakoś strasznie opalać, byc może nie bedę mogła, ale przecież mam cudowny duży biały kapelusz plus moje ulubione okulary przeciwsłoneczne wiec całą buśkę będę miała zakrytą :D haaa :D na fb mam zdjecia w tym cudownym kapeluszu no i powiedzcie same on moze być dla mnie zbawieniem :D uh ;) jednakże to oczywiste, ze nie moge wyciskać i muszę walczyć o tą moją normalną zdrową cerę ;) pójdę do tej osmetyczki i dam radę ; ) jak zwykle jestem pewna :D po prostu rozwalam sama siebie moim optymizmem, oby tym razem nie zniknął ani na chwilę ! Lola1989 no właśnie, z naszych główek trzeba wyplewić to idiotyczne przekonanie że oczyszczamy cere wyciskaniem! to idiotyzm, tym jż tylko zanieczyszczamy i wszystko pogorszamy, więc pamiętajmy o tym w każdej chwili, że nie chcemy przecież sobie szkodzić i juz niedługo odechce nam sie wyciskać ;) ja mam nadzieję wrócić do stanu, w którym to uważałam że wyciskanie to cos obrzydliwego, obleśnego ! fuj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walcze, walcze, nie dotykam powiedzcie mi proszę tylko co zrobić z takimi białymi drobnymi które aż proszą się o wyciśnięcie? ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam Wasz ból
Dziewczyny, dzięki za wsparcie. Ostatnio mam problemy zdrowotne i w związku z tym duuużo stresu, któremu upust dałam wczoraj wieczorem. Odezwę się, jak tylko zmienię swój sposób myślenia, znajdę jakiś plan i może rozwiąże się mój problem zdrowotny. Jest mi teraz strasznie ciężko, boję się przyszłości. Musi być dobrze... Do usłyszenia kiedyś, mam nadzieję. uda mi się ! gdybyśmy się tu nie spotkały, to życzę Ci udanych wakacji, jakby co, dopadaj mnie na Facebooku. Lola1989 Dzięki Ci za ciepłe słowa, gdybyś chciała dołączyć do moich znajomych na Facebooku, daj znać! laguappa, życzę rozwiązania problemu i pilnuj tutaj porządnie dziewczyny! sylapka88, balbisia, Jumka, dżiga, uparciula, zuzak i pozostałe walczące - TRZYMAM ZA WAS KCIUKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anniee mnie na takie pryszczyki z ropą pomagał Avene Triacneal, ale moja koleżanka jak była u p. dermatolog to ona jej kazała wycisnąć te z ropą, jeśli już zdecydujesz się na wyciśnięcie to zrób to czystymi rękoma a potem posmaruj spirytusem salicylowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
znam-wasz-ból będę cię łapać na fb ;* ale jestes pewna ze chcesz rezygnować z forum? kurcze trzymaj się ;* jesteś śliczna, młoda poradzisz sobie ze wszystkim ;* dzień pierwszy minął bardzo dobrze, właśnie zastanawiam się czy nie wyrwać się na 2 godzinki na imprezę :D hmm ; )) zobaczymy w jakim będę w stanie jak się wykąpię... nie chce odrywać żadnych strupków sama ale też nie chce iść na imprezę w strupkach ! ;] a chciałabym potańczyć trochę odreagować matury... eh. dobra jeszcze nie raz sobie potańczę jesli nie dziś zreszta może zaraz po kąpieli nie będzie tak źle ; ) przeciez tak nałoże mnóstwo podkładu ;p a że to klub to nie bedzie widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda mi sie zarażasz optymizmem:) brakowało mi go w twoich wypowiedziach:) nie wiem jak wygladasz w bialym kapeluszu ale podejrzewam ze super, no i w koncu to hit sezony wiec myśle ze zrobisz na plaży szał nawet jesli na buzce będą jakieś niedoskonałości:) anniee najlepiej takie krostki zasuszyc, pastą cunkową albo czymś punktowym z alkoholem:) dziewczyny pisały też wcześniej o benzacne wiec mozesz spróbowa:) Znam Wasz ból ja również trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieję, ze rozwiąza sie twoje problemy ze zdrowiem:) dziewczyny nie wiem czy oglądacie "chichot losu". W kazdym badz razie gra tam marta żmuda trzebiatowska i ja uważam że jest sliczna. Ten film kręca chyba jakas super jakościowo kamerą bo widac bardzo dokladnie niedoskonałości i jej ich nie brakuje. Na czole na brodzie, policzkach. Oczywiście ja sie bardzo przygladalam, bo pewnie nikt normalny tak tego nie zauważy, ale bardzo mnie to pocieszylo:) mozna byc ladnym, atrakcyjnym i miec niedoskonałości i musimy raz na zawsze sobie to uświadomic:) bo oczyszczanie nie sprawi ze bedziemy ladniejsze... U mnie na buzi zaskakująco dobrze:) uczulenie zniknęlo dzieki mojej cudownej maści. Mam pare niespodzianek na czole przez okres ale reszta buzi gładziutka:) niedlugo znów zrobie migdała i pokaże wam oczywiście efekty. Trzymajcie sie dziewczyki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel99
Melduje dzień trzeci :) Już pomału tworzą się nowe zaskórniki. Jutro prawdopodobnie cała twarz zacznie się złuszczać, bo już w wielu miejscach robi się taka skorupa. Trzeba zacisnąć zęby i przeczekać... Zastanawiam się jak to jest z myciem twarzy. Czy mycie rano i wieczorem nie wysusza zbytnio? A jeśli nie mycie wodą to może płynem micelarnym? Dermatolog poleciła mi ten płyn ale zastanawiam się czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze majkel zapomnialam o tobie i caly czas kierowalam wypowiedzi do dziewczyn;p przepraszam. Kiedys myłam buzie zelem z wodą 2 razy dziennie i teraz stwierdzam, ze to było zdecydowanie za czesto. Nie wyobrażam sobie żeby wieczorem nie oczyścic buzi z makijażu zelem z wodą ale robie to tylko wieczorem i taka specjalną pianką, która nie wysusza cery:) rano przemywam buzie płynem micelarnym i z calego serca polecam, bo to świetna rzecz:) jeśli mieszkasz gdzieś gdzie jest super pharm to poluj tam na apteczne micele bo bardzo często robiom super promocje:) najbardziej polecam z la roche posay http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24685&next=1 Wiesz co w twoich przypadku to calkiem zrezygnowałabym z mycia twarzy wodą, tylko samym micelem. Ty sie nie malujesz wiec nie ma takiej potrzeby a twarz ci sie odwdzieczy jak bedziesz ja delikatnie oczyszczał:) mam nadzieje ze pomoglam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel99
Właśnie tej samej firmy płyn poleciła mi dermatolog :D Tylko martwią mnie niektóre opinie, że skóra się po nim lepi :/ Nie wiem czy potrafiłbym się obyć bez umycia twarzy wodą raz dziennie np pod prysznicem...zobacze jak to będzie wyglądać w praktyce. Dzięki dżiga za rzeczową wypowiedź, bardzo pomogłaś ;) Za kierowanie wypowiedzi do dziewczyn się nie obrażam, bo jestem tutaj zdecydowaną mniejszością :P Niech nasze ciężko doświadczone twarze odpoczywają i goją się w pokoju :D Należy im się! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to pierwsze słysze ze sie po nim skóra lepi;p ja nic takiego nie zauważyłam:) dobry jest jeszcze micel z biodermy ale wydaje mi sie że jest droższy no i w porównaniu do tego la roche posay mniej wydajny:) a jesli musisz umyc buzie wodą to rób to tylko raz dziennie, na pewno zauważysz różnice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalezy zalozyc sobie tipsy zelowe - nie da sie ni i wyciskac syfkow - probowalam. Kolejna kwestia to zmiana oswietlenia przy lustrach - im mniej bedziesz widziec syfkow tym mniej ci sie bedzie chcialo wyciskac. Mozesz tez sobie zabandazowac twarz, ale to zbyr inwazyjna metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
a więc dżiga też oglądam chichot losu i też zwróciłam uwagę na niedoskonałości żmudy-trzebiatowskiej :D generalnie uważam ze jest sliczna, i np jak ostatnio miała pryszcza na srodku czola to byalm w szoku ! a moja mama zedmotywowała mnie jak powiedziała "widzisz ma tyle samo tapety jak ty" pozdro600 :D wykąpałam się, buśka przez dzisiejszy dzień ślicznie się zregenerowała ;) ii już chciałam iść na tą imprezę, bo te strupki mi prawie same odchodziły, niestety 2 były przedwczesne... reszta jes super ;) ale ze względu na te dwa przedwczesnie zerwane nie moglam pojsc... bo to byly male swieże ranki... nawet podkladem bym ich nie przykryla. po za tym jest coraz lepiej ;) wiec nie przejmuje sie tymi dwoma malenstwami, 3 dni i bedzie po nich :D nareszcie będę mogła zacząć działać tylko i wyłącznie w celu pozbycia się przebarwień. to dla mnie najważniejsze... damy radę forumowicze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, porażka. :( wiedziałam, że tak będzie, ale po kilku dniach nie ruszania, nie wyciskania zaskórników mam całą twarz w czarnych kropkach :( więc trochę dziś powyciskałam + jednego małego pryszczyka, oczywiście został po nim czerwony ślad nienawidzę się i swojej twarzy, żyć mi się nie chce. Twarz cała w czerwonych plamach, kiedy to zejdzie? co robi, by nie tworzyły się zaskórniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elotka, spróboj zrobic maseczke z aspiryny albo sodową. I na czarne wągry, jesli nie masz wypryskow uzywaj drobnoziarnisty peeling. Poza tym moze pojdz do kosmetyczki i zapytaj, co jest najskuteczniejsze. Znam wasz ból, oj kochana to trzymam kciuki za zdrówko, bo bez niego nic nie idze. dlatego nasz nastrój siada wówczas. Jasne, ze chcialabym miec cie w znajomych. W ogole uda mi sie, laguappa :) tez chcialabym was dodac;) byloby milo i bylby kontakt, bo ja w przyszlym tygodniu chyba na 5 miesiecy jade do wloch, wiec FB ulatwilby wiele :) Przyzwyczaiłam sie do forum i dzieki Wam wiem, ze nie ma opcji poddania sie, ze nigdy nie jest tak źle, żeby odpuscic walkę z samą sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elotka ale skoro masz problem z calej buzi z zaskórnikami to moze warto sie udac do dermatologa? byłas juz?myśle ze samo to nie przejdzie a jak dojdzie do tego wyciskanie to naprawde bedzie kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonię jutro do mojej dermatolog (nie byłam u niej chyba już ze 4 lata), chyba nie mam wyjścia :( jestem w rozpaczy. jak wejdę na forum i poczytam, ze dajecie radę, to wpadam w jeszcze większy dół :( mam zakupiona aspirynę i przepis zapisany, spróbuję. dzięki, dziewczyny za wsparcie, duża buźka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
lola1989 też chcę cię w znajomych :D mam juz laguappe, jollydeer, zmienic swoje zycie, znam wasz bol i twainne :D tekże trochę opanowałyśmy fejsa :D kiedys podawalam swoj numer gadu i stad sie powymienialysmy fb. więc, 7135879 napisz ;) dzień 2. jest lepiej, ale dwa miejsca są w stanie gorszym bo zerwałam strupki przedwczesnie z nich. mhhh :| musze miec zakaz robienia i tego. po prostu w ogólę nie moge dotykać swojej buśki, dekoldu czy pleców ;p (dekolt i plecy są już pogojone i bardzo fajne zostalo tylko pare przebarwien na nich, najgorzej ze ciezko mi sie pozbyc tych paru plam z plecow, bo ciezko tam zrobic cokolwiek czy to peeling czy mikro ; ) ale dam radę, moze zaczne nacierać ciało oliwką to same się złuszczą hm (?) ;) mysle ze jakby tak buska się podgoiła przez te pare dni najbliższych to w następnym tygodniu a moze nawet już w piątek wybrałabym się na peeling migdałowy... albo na jakikolwiek zabieg do kosemtyczki, powinnam tak zrobić. trzymajcie ciucki żebym npanowała nad swoimi łapkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chciałabym miec was na fb:) jesli i wy oczywiscie chcecie. tylko ze nie mam gg wiec jakbyście mogły mi wysłac linki do profili na poczte to byłabym wdzięczna:) dziga@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
dżiga wysłałam ;) wiadomo, że zdjęcia z fb są cudowne i wspaniałe ;p jestem na nich cieszącą się życiem nastolatką, która wcale nie ma problemów, jednak większość z nich jest po pierwsze sprzed roku 2 i dalej... kiedy to nie miałam faktycznie żadnego problemu ! aaa tak na prawde w chwili obecnej straszę bez makijażu... to przykre, ale walczę z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sprawdzam:) i oczywiście moje zdjecia tez przedstawiają mnie jako posiadaczke pieknej cery:D co oczywiscie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
nic nie doszło póki co ; ( aa co do pięknej cery to ja bym ja miała gdybym nic głupia nie ruszała ^^ dlatego też tak zawziecie walczę, zeby wyzwolić się z tej obsesji ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wiem czemu. moze zaraz dojdzie:) juz po miniaturce zdjecia widze ze jesteś sliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
niestety wcale się tak nie czuję, moja twarz jest cala w ciapki obecnie ; ( eh. jak moge tak sie sama krzywdzić... dzisiaj mój dzień 2 ii mam nadzieję, ze przez ten miesiąc się wszystko zmieni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguappa
Znam Wasz ból, trzymam za Ciebie kciuki kochana :) bardzo bardzo mocno i dziekuję za wsparcie, mam nadzieję, ze gdy do nas wrócisz, to wszytsko będzie dobrze :) moje gg- 3755206. piszcie podając nicka z forum, to wymienimy się fb :) ja dzis tak na szybko, bo mam masę nauki :) wszytsko naprawdę super się goi, dziś wyszłam pobiegac i do sklepu z goła buźką, wiadomo, ze nie jes idealnie, ale wygldam zupełnie normalnie ;) A co najwazniejsze, pojawiła się nadzieja na pozytywne rozwiazanie tego, co mnie tak ostatnio dołowało. Chce mi się dzis skakac z radosci :) pozdrawiam Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda mi sie, to super :) tez chce zobaczyc te kobietki, jollydeer, zminic swoje zycie :) nie ma gg niestety :( wyslalam mail do Igi, czy moze on wyslac mi tez namiary na ciebie, to wtedy sie odezwe :) btw. dusicie tez plecy ? to ja jestem w szoku dla zwinności ;) moja mama tez potrafi z plecow sobie cos wycisnąc. na szczescie nigdy dekoltu i plecow nie ruszlam, ale ramiona :( to potrafila byc porazka... ta zime jakos niezwykle byly idealnie gladkie i nie dotykalam ich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczkaaa1623
Prawda jest taka że nie ma ludzi idealnych... ;) My mamy problemy z buźka, inni ze smiertelna choroba...w ich przypadku wypadamy blado z naszymi strupkami na twarzy, ale wiadomo problem to problem... U mnie coraz lepiej, pyszczak sie goi, to najważniejsze , dzis juz tapeta mniejsza...;) dla mnie to i tak juz wielki szukczesz :D yyy zainteresował mnie post jednej z Was z linkiem http://biochemiaurody.com/sklep/cream-acne.html mogłybyście powiedzieć o tym coś więcej, bo opis wyglda ciekawie, i same naturalne składniki ? używała któraś z Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze jednak podam wam maila i wtedy kto bedzie mogl i chcial, niech sie odezwie :) bede sie bardzo cieszyc, bo niby sie nie znamy. a jestescie osobami ktore znajo najwiecej i nawiększe moje sekrety. Wiecie wszystko, to co czuje i co mnie boli. Dlatego jestescie mi bardzo bliskie. Mail to : lola1989@onet.pl Czekam :) pieknie swieci słoneczka, czas wyjsc na dwor PS moja opryszczka na czole paskudna jest :( wczoraj mnie tak szczypała, swędziała i była mega obolała, ze chodzilam z mrożonką przy czole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×