Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość ile jeszcze?
Dziękuję Wam kochane. Wasze słowa niebywale zagrzały mnie do walki. Od dzisiaj postanawiam zacisnąć zęby i oprzeć się pokusie, może naprawdę uda mi się przeżyć resztę roku w długo oczekiwanym spokoju. Buźki. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakropkowana mała
Witajcie Kochane, podczytuje was od jakiegoś czasu ze względu na to że mam taki sam problem jak Wy. Pełno podskórnych pryszczy, wągrów i zaskórników. Najbardziej na brodzie i policzkach, które po wyciśnięciu (nie dokładnym na dodatek) robią się większe, potem z nich strup a po zdrapaniu blizna. Próbowałam wszystkiego, od naturalnych kosmetyków do mocno wysuszających i drażniących skórę. Wyglądałam jak potwór, wstydziłam się wyjść do pracy, spotkać ze znajomymi, same kompleksy przez tą buźkę miałam. poszłam w końcu do apteki po te zioła szwedzkie o których pisała justynucha23, na początku przeraziłam się kolorem jaki zostawiał na buzi a potem ściągniętej twarzy no ale cóż czego się nie robi dla pięknej cery. I co? Rano wstaję a strupki zasuszone, oczywiście je zdrapałam delikatnie i nawet blizn nie było. Naprawdę byłam pozytywnie zaskoczona, zobaczymy co będzie dalej. Dzięki Justynucha23 za podsunięcie pomysłu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynucha a czym myjesz buzie?:) noo ja wlasnie tez mam przesuszona skore no i teraz codziennie na noc jeszcze na te ziola bede wklepywala krem bambino:) ja musze sie ogarnac i pieprzyc te wszystkie ktore powylazily i moze same wreszcie wyjda,codziennie teraz robie parowki z rumianku,nie wiem czy to dobrze ale moze jakos bardziej oczysci skore niz te wzystkie zele itp itd;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, byłam silna! Przez 4 dni dokładnie. Czy to dobre na początek? :D I ja próbowałam się w ostatnich tygodniach podzielić problemem z dwoma bliskimi osobami. Jedna z nich się roześmiała, że można mieć taki problem, więc na tym się skończyło, druga potraktowała mnie poważnie i miałam jej wsparcie przez powyższe 4 dni, ale że czynne wspieranie kogoś jest męczące i pracochłonne, poza tym jednak nie do końca jest w stanie pojąć skalę i rodzaj problemu, przeto wsparcia koniec. Tak więc znów jestem sama jak palec. :D Do tego po okresie, wyglądam jak Frankenstein. Popłaczę sobie dziś z frustracji, a jutro spróbuję tych ziółek szwedzkich, 10 zł nie majątek, a może cud się zdarzy. Uwaga na temat fluidów, bardzo lubiłam podkład Diora, ale że jest trochę za drogi, spróbowałam (zachęcona próbką) Pharmaceris. Niestety, na mnie wygląda ładnie tylko przez godzinę. Mam cerę mieszaną i po godzinie zaczynam się świecić na czole i muszę się przecierać papierem toaletowym. -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
Fokal-nie jesteś sama,masz nas a my Cie wspieramy:)ja mysle ,ze nikt kto tego nie robił nie umie nam pomóc. Ja testuje teraz podkład z clinique i Rimmela,droższy i tańszy i obawiam sie ze tańszy wygrywa:) do tej pory uzywałam podkladu Guerlain prawie 300zł i przez pierwsze m-ce byłam zadowolona,ale wydaje mi sie ze pogorszył mi skórę-do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
zamówiłam dzisiaj ta szczoteczkę do mycia buzi-clarisonic mia:)już sie nie mogę jej doczekac,ale to trochę potrwa bo musi dojechać ze stanów :(nic to trzeba sie uzbroic w cierpliwosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
hmm... mam podobny problem co zuzak. Ja mam takie pytanie: co z tym olejkiem pichtowym? po prostu wciera sie go w skore bezposrednio (taki skondensowany)? robi jakies oklady? potem sie zmywa go czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
Anja,500zł,mam nadzieje ,że nie beda to pieniądze wywalone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolinia: Dziękuję za wsparcie. Może teraz będzie trochę lepiej, gdy mnie tak hormony nie atakują i dam radę wytrzymać dłużej niż 4 dni. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynucha23 dzięki kochana za te ziolka:) Smaruje już 3 dni i powiem,ze widzę jak wszystko się goi i nie wyciskam,znaczy się dziś wycislam w trzech miejscach 3 krostki i jestem trochę wściekła na siebie bo mialam wcale nie wyciskac,ale lepsze to niz masakra na calej twarzy. xD Ciesze się,bo z dnia na dzień twarz wygląda lepiej i dobrze ze zainwestowałam w te ziółka,są naprawdę bardzo dobre.Również polecam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
próbował ktos tego olejku pichtowego? prosze o opinie i odp na wczesniejszy post:) ja wczoraj dokonałam masakry strasznej, na noc posmarowałam EPIDUO (uważam ze to jeden z lepszych specyfików) i dzisiaj przynajmniej wszystkie ranki maja strupki (nie mam saczacej sie limfy) tak wiec powinno sie w miare szybko zagoic jezeli nie bd dłubac w tym dalej. Tak wiec puki co jestem znów pełna optymizmu:) postaram sie na bierzaco wpisywac wszelakie moje ,,nowe odkrycia w dziedzinie kremów, masci i domowych sposobów:) pozdrawiam wszystkie walczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Anja932 PILNE! Nie wklepuj kremu na zioła bo ich sie nie łączy z kremami może ci zaszkodzić na skóre! smaruj na noc same zioła, ja też mam przesuszoną i na dzien jak jestem w domu wklepuje krem a na noc same zioła, nie rób też parówek ja kiedys stosowałam i jeszcze wiecej dziadostwa wychodzi te zioła cie same oczyszczą cierpliwości, im mniej rzeczy sie używa tym lepiej:) ja myje twarz woda żródlaną z butelki bo ja mam wode z kamieniem i dlatego stosuje wode z butelek bo ta moja jeszcze bardziej przesusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Aune69 Ciesze sie bardzo że i tobie pomogły ziółka i mogłam pomóc:) nie stosuj dodatkowych oczyszczaczy na buzie typu:żele peelingi, bo to tylko pogarsza stan cery i podrażnia po ziołach skóra sama sie odnawia i złuszcza ja oprócz ziół i kremu stosuje glinke raz w tygodniu. anytram92 a może zamiast olejku pichtowego który po dłuższym czasie szkodzi zastosowac ziółka szwedzkie? coraz wiecej osób spróbowało tak jak ja i są zadowolone po co eksperymentowac z jakimiś specyfikami kolinia nie szkoda ci kasy?wierzysz że jakaś szczotka za 500zł cie wyleczy? sory i nie obrażaj sie na mnie ale to jest naciąganie i oszustwa i żerowanie na problemach innych!!!a takie tarcie skóry też ma swoje skutki skóra staje sie cieniutka i jeszcze bardziej podatna na podrażnienia (ale to jest tylko moja opinia wiec bez obrazy)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurna Koalina, aż 500 plnów wydałaś na szczotkę do twarzy??? Ja pierdykam:) Ja w ramach oczyszczenie się z zaskórników postaniłwm przecierać buzię octem jabłkowym z wodą, jak postosuję to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
justynucha hahahaha,nie obrażam sie absolutnie:) i nie szkoda mi kasy,bo ona nie szoruje skóry tylko wysyła impulsy,drga czy cos takiego,no ale przetestuje na sobie to sama sie przekonam czy działa;)zachęciły mnie opinie i popłynęłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
kolinia to jak przyjdzie ta szczota i zaczniesz stosowac napisz co sie dzieje z twoja skórą bo sama jestem ciekawa;) ale wątpie żeby efekty były takie cudowne jak kwota którą wydałaś na te szczote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
justynucha masz to jak w banku,recenzje beda na bieżąco;) ale ta kwota to nic w porównaniu z tym co wydałam na skórę w zeszłym roku,na cód miód i orzeszki kosmetyki z najdroższych półek i wiesz co,one to dopiero kicha,jedno serum z EL kosztowało 300zł a tak jakbym sie woda smarowała,nie robiło nic:( byłam wściekła na swoją głupotę,ale uczymy sie na błędach a to tylko kasa. w tym roku kupuje tyko tansze i naturalne i jest o niebo lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Też kiedys kupowałam drogie i nic nie dały a teraz zainwestowałam 15 zł w butelke ziół i efekt od razu po tygodniu, myśle że naturalne metody sa skuteczniejsze a co cie skusiło na tą szczotke?podaj linka gdzie ona i jest i ma opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
http://www.youtube.com/watch?v=o5rgBe_7tgs to jeden z filmików które obejrzałam,czytałam też fora ale po angielsku bo u nas jeszcze malo ludzi ja ma. Kupiłam na ebay.co mnie skłoniło? podobno zdrowa i piekna skóra to przede wszystkim odpowiednie oczyszczanie a manualne chyba nie do końca mnie przekonuje,nawet jak zaczęłam używać sciereczki do twarzy byłam zaskoczona że po umyciu sie jeszcze tyle w porach zostaje.Zobaczymy,co ma byc to bedzie.zaryzykowałam.Chciałabym miec trochę mniejsze pory na skórze,zwężone,ale nie ściągniete niezdrowo.myslałam tez o pilingu laserowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wydaje mi się,że fajne te ziola ale one strasznie sciagaja wiec justynucha podziwiam cie ze ty nakladasz je tez rano mi by przeszkadzalo to sciagniecie no i ten kolorek;D ale mam jakas strasznie sucha skore,mam wrazenie ze jest zmeczona,moze to od nadmiaru zluszczania...nie wiem juz sama,ale jak nie zrobie peelingu to mam wrazenie ze jest dobrze nie umyta...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z lekka mnie przestraszylas Anja932 ze one tak sciagaja, bo boje sie ze przy mojeje suchej skorze to bede sie spyac )na bialo ;-) ) ktos jeszcze stosowal i wysusza czy nie? ja przed tapeta nakladam zel aloesowy i jak dla mnie on jest malo natluszczajacy kolinia ja pierdziele ale to drogie myslalam ze kolo 100zl :-) no mam nadzieje ze pomoze :-) anytram92 ja stosuje olejek pichtowy nie rozcienczam, najpierw smaruje cala twarz kremem a potem miejsca niektore olejkiem, zmywam rano przed wyjsciem :-) justynucha23 a dlaczego olejek po jakims czasie szkodzi? bo o tym nic nie wiem na razie u siebie efektow ubocznych nie widze, moze za krotko stosuje, albo nie wiem na co zwrocic uwage? tez jestem zdania ze jak ktos sie z takim czyms nei meczyl to nie zrozumie, no bo co to za problem nie drapac, nie tykac... dla normalnego czlowieka to sie w glowie nie miesci. a ja niedlugo bede w fazie coraz blizej okresu wiec stan bedzie coraz bardziej zachecajacy do masakr a juz ladnie mi sie ostatnie pierdoly goja... a po dermacolu pewnie cos wychodzi ale to takie bledne kolo bo uzywam go bo rewelacyjnie kryje, a ja mam duzo do przykrycia i sobie mowie ze jak bedzie lepiej to go odstawie i jak na razie mialam okres keidy go bardziej punktowo stosowalam bo wciaz nie moge dojsc do jako takiego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie te zioła ładnie przysuszają ale i tez wyciągają te niektore stany zapalne no i jak ja mam tego nie ruszać i chodzic z czyms takim na wierzchu;/jeszcze mam taka spuchnieta skron,nie wiem co mi sie tam porobilo;/ mam nadzieje ze te ziolka naprawde pomaga na te plamy,mam w tym roku studniowke i naprawde chcialabym ladnie wygladac:( ii tez nie mam odwagi spytac jutro pani doktorco z tymi przebarwieniami bo jaesli ona mi powie sory tak ci juz zostanie to chyba sie zalamie;( justynucha jak to tam u ciebie znika?rozmawiaj z nami bo podnoscisz na duchu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
zuzak ja słyszałam,że właśnie ten olejek pichtowy to tylko punktowo można tak jak ty to robisz a ludziska z taką tłuściutką mordka jak moja to powinni uważac z nim bo moze zapychac;) Wczoraj kupiłam taką maseczkę z naturalnych bio enzymów co to niby miała pieknie oczyscic i rozjaśnic skóre i wiecie co,serio piegi nawet mi sie wybieliły haha a skóra taka czysciutka tylko dosc małpa droga,ale co sie nie robi dla urody:) http://www.douglas.pl/douglas/Piel%25C4%2599gnacja-Twarz-Maseczki-Talika-Piel%C4%99gnacja-twarzy-Bio-enzymes-Mask-Purifying_productbrand_3000042838.html A te wasze ziółka na pewno pomagają jak to ziółka,ale niestety jak to tez ziółka trochę przysuszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
ja na te ziółka raczej sie nie skusze... bo generalnie mam sucha i wrazliwa skóre:/ własnei wrócilam do domu i niestety... znow posciskalam czolo i skronie... i to tak ze nic z tego nie wyszło konkretnego tylko woda sie saczy.. ;/ a juz sie cieszylam ze strupki mi sie zrobily i raz dwa sie zagoi... ale no cóz nadzieja matka glupich. ja mam tez taki problem ze poprostu nei potrafie wyjsc z domu nie pomalowana, jak jestem w takim zlym stanie to naprawde nakladam kilo tapety i cale pory zatykam przychodze, wyciskam i znow zamyka sie takie bledne koło... do tego okres spóznia mi sie juz 6 dni... w ogole jakiegos doła zlapalam;( a dziewczyny powiedzcie stosowal ktos garnier peeling bruscher z ta szczoteczka? Jak oceniacie jego dzialanie? bo ja kupilam dzisiaj i jestem ciekawa jak działa ale chce poczekac az troszke mi sie skóra podgoi i potem stosowac profilaktycznie liczac na to ze ta szczoteczka wymiecie zaskórniki zanim je scisne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
anytram92-głowa do góry,troche wiecej kontroli swoich czynów i pomału ograniczysz wyciskanie,bedzie dobrze zobaczysz,nie smuc sie,co do garniera szczoteczki nie używałam,ale uzywało ja moje dziecie co to juz tak dzieciem nie jest bo nastolatek,nie ma wielkich problemów,ale zawsze cos tam sie porobi i ma troche zakórników-efekt stosowania tego??sory ale zaden,no ale moze na ciebie zadziała:) pozdrawianki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Trzeba cierpliwości skoro te zaskórniki wam wyszły na wierz to dobrze bo sie zasuszą w kilka dni chyba lepiej żeby same odpadły i żeby sie skóra złuszczała niż samemu wyciskać i sie peelingowac.. przestacież stara zniszczona skóra musi sie złuszczyć i odleciec żeby nowa sie zrobiła :) a myślicie że te peelingi to nie wysuszają skóry one dodatkowo jeszcze podrażniają i robia sie stany zapalne a zioła delikatnie złuszczają i z każdym dniem robi sie coraz ładniejsza ale jak ktos chce efektu po paru dniach zamiast cierpliwie poczekac ten tydzien .. ja też miałam wrażenie że skóra jest sucha jak zaczełam stosować ale po tygodniu przestała sie złuszczać i dzis mam trzy razy ładniejszą niż z przed 2 tygodniu Cierpliwości laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Skoro nic wam dotychczas nie pomagało a po ziołach cos sie dzieje ze skórą to czemu nie dacie sobie szansy i nie odczekacie ten tydzien jak ja a potem bedzie coraz lepiej i lepiej eee róbcie jak chcecie ja jestem zadowolona bo wszystko mi zeszło i plam prawie nie widac wiec muszą działac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Anja932 chociaż ty wytrwaj i smaruj je na noc a na dzien jakis kremik na buzie daj i nic wiecej nie rób nie wyciskaj!! plamy ci znikną zobaczysz mi prawie znikły a wygladałam jak pizza. Zuzak a nie za dużo tego wszystkiego używasz?smarujesz sie żelem aloesowym pod podkład? od tego wychodza ci zaskórniki dodatkowo olejek pichtowy peelingi i skóra głupieje gdybyś te wszystkie specyfiki odstawiła i smarowała na noc ziólka a na dzien krem to by było lepiej strasznie męczycie te cery;) ja też tak kiedys robiłam peeling maseczka dodatkowo woda z cytryną, pasta cynowa a efekt zerowy...skóra niewie w którą strone sie regenerowac i raz jest lepiej raz gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×