Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

yazmina,masz racje z tym moim dzieciem,ale wlasnie musze pilnowac bo zauwazylam ze cisnie i choc sama nie jestem lepsza na niego krzycze bo znam problem od podszewki;) bardzo mnie ciesza dziewczyny wasze pozytywne posty:* yazmina ten puder mnie korci,strasznie jestem ciekawa jak bedzie sie sprawowal i czy za bardzo nie bieli twarzyczki... Ja oprocz kupowania balsamow,odzywek,szamponow itd. mam opsesje kupowania butow,torebek i ciuchow,kocham skore....niestety moja garderoba peka w szwach...od nowego roku nowe postanowienia:) aaaa i nie przejde obok nowych jeansow bo to zawsze albo jeszcze takiej marki nie mam,albo fasonu,albo koloru;) w efekcie mam chyba z ok.40 par....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już było ok, ale oczywiście mi sie zachciało zrobić (musiałam ;] ) depilacje twarzy i mi sie porobily male białe krosteczki nad ustami i nie zostawilam ich tylko posmarowalam tribioticiem i same wyszly jeszcze bardziej.. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
dziewczyny ja wam powiem ze w ogole nie uzywam tonika. kiedys uzywalam ale twarz jakas byla gorsza... teraz zaprzestalam stosowanie. albo myje twarz zelem, albo mleczkiem+tonik z ziaji. w ogole zauwazylam ze jak za duzo myje buzie to potem jakos bardziej wyciskam. po moim mleczku 3w1 twarz jest taka lekko sliska i nei da sie wyciskac, tak samo, jak juz myje zelem to zaraz smaruje olejkiem i tez jest sliska:) ja wam powiem ze mam tylko jeden strupeczek przy wlosach(juz calkiem plaski wiec pewnei zejdzie sam za jakeis 2-3 dni) na sobote chlopak zaprosil mnie do siebie do domu wiec bede miala juz sliczna buzke:) powiem wam-jestem szczesliwa:) yazmina - a te serum migdalowe mozna kupic w normalnej drogerii> czy trzeba przez internet zamówic? bo... chyba sie skusze:P w ogole dobrze ze mnie oswiecilyscie z tym acne dermem-moj ma jeszcze teramin przydatnosci do uzycia, ale otworzylam go jzu jakis rok temu wiec lepiej zebym go nie uzywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7136 mam ten sam problem,az sie boje depilowac wasik bo moga mi sie zrobic wlasnie takie male krostki od podraznienia i choc mam taki jasniutki malutki meszek zreszta na calej buzi to i tak mnie to denerwuje i depiluje....ja teraz staram sie to robic wieczorem i zaraz nakladam grubo physiogela wtedy nic sie nie robi.Wlasnie dzisiaj sie przymierzam ale dostalam okres i nie wiem czy to dobry pomysl bo skora wtedy jest bardziej wrazliwa,ale jak siebie znam to nie wytrzymam i zrobie... A jaka metoda depilujesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram,ja czytalam ze tonik jednak jest wazny by przywrocic odpowiednie ph ,moze nie trafilas jeszcze na ten wlasciwy,tez mi sie wydawalo ze tonika nie potrzebuje,mialam sporo probek z dauglasa z kanebo i jak mi sie pokonczyly nie uzywalam zadnego przez pare dni, nie wiedzalam o co chodz bo skora mimo ze nie wyciskalam i nic sie nie tworzylo to byla jakas taka nieladna,szara,pozbawiona zycia,polecialam w piatek i kupilam tonik i dzis juz jest tak jak bylo przed odstawieniem tonika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
kolinia - a ty uzywasz ten tonik po myciu twarzy zelem czy jak? bo ja do demakijarzu uzywam mleczka 3w1 wiec mi sie wydaje ze to wystarczy, twarz ma ladny kolor:) ale wiesz mam zaledwie 20 lat:P albo az...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
mi po depilacji plastrami tez sie robily krostki od podraznienia. teraz wyrywam peseta i tych podraznien nie ma:) zaraz po depilacji uzywam olejek:) mi sie natomiast bardziej krostki robia w okolicach bikini i na udach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram- to serum dostępne jest tylko na stronie Biochemia urody. Ja po toniku mam gorzej niż bez, twarz jakaś taka dziwna lepka, a miałam różne i drogie i tanie i znane marki i te nieznane. Więc nie używam. A tak swoją drogą to świetnym przykładem jest moja mama. Ma 49 lat a cerę ja pupa niemowlaka, tylko wiadomo parę zmarszczek przy oczach. A nigdy w życiu nic nie używała, żadnych toników, maseczek, peelingów broń boże. Używa tylko kremu nawilżającego i białego jelenia do mycia i pryszcza nie miała nigdy w życiu ani jednego, nawet jak była nastolatką. W ogóle się nie maluje, raz na rok rzęsy...i co? i wstaje rano nie musi nic robić, a wygląda lepiej niż ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez stosuje plastry do depilacji twarzy, musze spróbowac pęsetą następnym razem, zobacze może mi sie nie porobią te krostki, a na nogach też mam od golenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram ja uzywam dwu etapowy zestaw do oczyszczania z kanebo potem tonik,specjalny masaz do tego zalecany i nawilzacz podawany na twarz tez masazem,na stronie kanebo jest wszystko zilustrowane jak powinno sie te preparaty nakladac.Po toniku nigdy mi sie nic nie lepi.A bardzo lubie ten produkt i nie zamierzam z niego rezygnowac bo na wszystkich stronach z poradami od kosmetyczek jest ze powinno sie go uzywac,gdzies przeczytalam,ze to bardzo niedoceniany produkt...ale pewnie jak kto woli czy uwaza. yazmina Twoja mama ma poprostu scczescie,ze ma taka skore i juz, ale takich osob jest niewiele:( Ja depiluje metoda nitkowa,nooooo bol jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to chyba strasznie długo zajmuje tak po jednym włosku.. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milegodnia pierwszy raz slysze o toniku pichowym ale olejek pichowy uzywam takiej firmy jak mi w rece wpadnie - czasami roznica jest w intensywnosci zapachu tylko Yazmina haha niezly ten Twoj brat tak sie wysmarowac :-D jestem ciekawa jak Twoj perlowy.chcialbym odstawic tapete (dzis w ostrym swietle patrze a ja sobie rano ciapki zrobilam jak krowa w latki) ale na razie nei da rady bez tapety to moge w horrorze grac :-) Kolinia moj to krem to ewentualnie nivea a jak kupilam zel fo golenia (ladnie pachnial) to nim gole teraz ale wlasne giery... :-) co zrobic :-) ja gdzies kiedys czytalam ze takie nawyki mozna zalapac jak ktos w domu ma taki problem - u mnie siostra miala starsza (mam i ja), cos w tym jest. a ja wogole lubie zakupy byle nie spozywcze i nie w dziala z narzedziami w castoramie :-D i mam szajbe na spodniczki i rajstopy :) 7136 jak ja robie depilacje brwi to mi sie czasami robia takie krostki albo nawet cos bolacego az puchnie ale z krzakami zamiast brwi nei bede chodzic, wiec boje sie ruszac ten mech kolo ust :-D antyram92 mi tez sie w okolicach bikini robia krostki ale jak nie zapomne (przez pospiech) to robie szczoteczka peeling az do czerwonosci miejsc wydeilowanych - ogranicza to wyskakiwanie dziadostw do minimum (podobno klaczki nie moga wylezc spod skory i to przez to) ja tez po toniku jestem jakas lepka i nie lubie ich - moze na odpowiedni nie trafilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yazmina no juz kupilem ten acne derm, mam nadzieje ze cos pomoze, ale szybkich efektow sie nie spodziewam;p to juz do wszystkich-tylko z tego co czytalem na poczatku po nim twarz moze byc bardzo czerwona, wiec jakbym zastosowal np. zel aloesowy przed i dopiero Acne derm, czy tak mozna czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jutro napiszę o tym pudrze, dzisiaj nie mam czasu. Milegodnia- ja stosowałam acne z ż. aloesowym i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosstrasznego
mam pytanie , czy ktos z was przyjmowal moze tabletki z bratka ??a dokladnie bratek i cynk w 1 . nie chce sie faszerowac antybiotykami, a to jest naturalne . podobno wszytskie pryszcze na poczatku wychodza , ale potem ma sie buzke jak dziciak jak to zejdzie , bo to oczyszcza mocno . stwierdzilam ze moge sprubowac, i tak po moim wyciskaniu twarz wyglada jak po przejsciu tornada, to jak mi wyjda jeszcze pryszcze to nikt nie zauwazy , bo juz jest ich pelna , pelna ropy i ogromnej ilosci strupow wielkosci orzeszka - ogrooomnych :( gratuluje waszych postepow !!! anytram 92 - tobie bardzo gratuluje, piekna twarz do spotkania z chlopakiem, moje marzenie :( mam nadzieje , ze niedlugo bede wygladac tak pieknie jak ty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
cosstrasznego-tobie tez sie uda:) ja teraz sie staram bo chce aczac znow jezdzic na basen(strasznei to lubie, a przez twarz nie chodzilam). narazie jest dobrze, przed okresem pewnei znow cos sie podzieje(bo jak mam wysyp to nei umiem obojetnie przejsc niestety) chociaz zauwazylam ze np w porównaniu z dwa lata temu to ilosc pryszczy jest zdecydowanie mniejsza:) trzymam kciuki!! :* i polecam olejki wszystkim (ja uzywam kokosowego i slodkie migdaly na zmiane i jestem zadowolona a jak posciskam to pichtowego) moj dekolt tez sie juz ma lepiej uczulenie zeszlo prawie:) nowych krostek nie widac. mam jeszcze dwa strupki z poprzedniej masakry, ale dekolt spoko-poprostu ograniczam chodzenie w dekoltach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
tych tabletek z bratkiem nie próbowalam nigdy. ja z suplementow uzywalam skrzyp przez 3 miesiace (ale zauwazylam tylko poprawe wlosów) teraz przerzucilam sie na belisse. nie wiem czy cos to daje, ale jem. jest u mnie lepiej z tego ci mozecie wywnioskowac po moich postach, ale nei wiem czy to zaluga tych tabltek, czy tego ze jestem zwyczajnie coraz starsza, zminy kosmetyków na olejki czy samoobilizacji. mysle ze wsyzstkiego po troche. te tabletki pewnei cos pomagaja, ale nie jest to efekt zauwazalny tak od razu. no i suplementy nie zalatwia sprawy naszego nalogu -o tym tez trzeba pamietac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
zuzak - to moze olej ten meszek jesli jest jasny i malo widoczny. ja kiedys mialam bardoz jasny szajba mi walla i zaczelam go wyrywac, a teraz jest juz ciemny jak odrasta wiec musze wyrywac ciagle tak jak brwi:) z tym bikini to bym sie bala tak trzec bo skora w tych okolicach jest strasznie delikatna. w ogole ja bikini nie depiluje tylko gole (raz zrobilam depilatorem, ale zamienilam krocze w jedna wielka krwawa mase wiec nie mam zamiaru przezywac tego poraz drugi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz moje wrażenia odnośnie pudru perłowego. Musze powiedzieć, że jestem z niego bardzo zadowolona. Na pewno nie da się nim ukryć większych niedoskonałości, ale bardzo poprawia wygląd twarzy. Zmiękcza rysy, tuszuje powiększone pory, daje kremowe wykończenie, twarz dość długo się po nim nie świeci, jest taka miła w dotyku. Co więcej nie wysusza jak drogeryjne pudry- nie mam takiego uczucia ściągnięcia jak po moim Maybelline affinitone (puder prasowany). Kolinia pytałaś czy bieli- mnie nie bieli, można mieć takie wrażenie po nałożeniu, ale po kilkunastu minutach ładnie się stapia ze skórą, w ogóle nie widać tapety na twarzy. Używam go z korektorem. Najpierw smaruję twarz o.jojoba, czekam aż się wchłonie, później pędzelkiem rozprowadzam puder perłowy, następnie korektor punktowo i na koniec jeszcze raz przypruszam perłowym. Efektem jest świeża buźka:) Dodam tylko , że wg mnie niewygodnie się go używa. Przysłali mi go w takim zwykłym szklanym słoiczku, a ja dodatkowo zamówiłam pojemniczek na puder sypki z sitkiem, przesypałam go, ale ze słoika chyba wygodniej się nabierało. To opakowanie z sitkiem nie należy do udanych, ciężko coś z niego wydostać. Plusem jest jeszcze to, że nie mam wyrzutów sumienia nakładając go jako tapetę, gdyż jest to puder leczniczy i wiem, że mnie po nim nie wypryszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cośstrasznego- pamiętaj, że jeśli nie zaczniesz się powstrzymywać od wyciskania i drapania, to żaden nawet najlepszy preparat nic Ci nie da. Ja kiedyś piłam bratka i robiły mi się po nim bolące gule, które i tak maltretowałam. Zastanów się nad tym,zaczniesz brać te tabletki, dostaniesz wysypu i później będziesz gniotła. Uwierz mi, ja już próbowałam wszystkiego. Najpierw postaraj się wygoić buźkę, spróbój okładów z rumianku, a do tego nawilżaj czymś co nie zapycha- tu możesz zastosować sprawdzony przez nas jojoba. Później możesz dołączyć do tego kurację kwasami, może być acne derm, peeling migdałowy, albo nawet jakiś zabieg u kosmetyczki, np. mikrodermabrazja, czy jakiś kwas aby pozbyć sie blizn i przebarwień. Pamiętaj, że jak się długo maltretuje, to później dwa razy dłużej trzeba to leczyć, dlatego wszystko powoli, małymi kroczkami, a na pewno buzia Ci się poprawi. Zacznij juz teraz, aby mieć ładną skórę latem. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yazmina dzikeki za recenzje tego pudru,no podoba mi sie bardzo i jak sie zbiore to go kupie,ale jeszcze zobacze u mnie w takim sklepie ze tdrowymi rzeczami i kosmetykami ,bo cos mi sie wydaje ze takowy wiczialem no moze nie taki sam ale wlasnie z perel.poczytam o nim... co do suplementow powodujacych wysyp -omijam szerokim lukiem bo tak jak yazmina mowi,wiem ze bym sie nie powstrzymala od cisniecia tego co by wylazlo na wieszch;) Dam wam linka na preparat ktory kupilam synowi na tradzik,zaskorniki itd.no nie mial bardzo nasilonego ale mial,cos wspanialego jak po 6 dniach stosowania wyglada jego skora,jest piekna!!!! ma jeszcze troche przebarwien ale nawet zaskorniki znikaja a twarz jest taka jasna...tylko to jest dla skor tlustych: Fluid szalwia pestki winogron,3 od gory http://www.primavera.com.pl/natural_balance/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko zwiazane z tym olejkiem jojoba, sa rozne firmy np. alva ok. 50 zl, i np. etja czy ten tanszy jest gorszy duzo.? no i skoro mam ten krem physiogel to czy mozna z nim to tak naprzemian stosowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia ja nie uwazam by byla to jakas wielka roznica,wazne jest zrodlo,poczytaj o marce czy ich uprawy sa bio,chociaz mi pani w aptece powiedziala ze jest roznica,ze ten drozszy ktory ja kupowalam niby ma renome i jego produkty sa lepsze od tych tanszych... mozesz stosowac na przemian,albo razem olejek mozna mieszac z innymi kremami ja tak robie,najpierw wcieram olejek a za chwilke jak sie wchlonie krem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNA K.
Witam, aby złagodzic podrażnienia wywołane na wskutek wyciskania czy drapania pryszczy lub wągrów proponuje rozposcic 6 tabletek polopiryny S w 1 lyżce gorącej wody. Powstała papka posmarowac twarz lub miejsca, w których wystepują, następnie pozostawic do calkowitego wyschniecia. Pozniej delikatnie zmyc, letnia lub chłodną wodą. Efekt widac odrazu skora jest delikatniejsza, zaczerwienienia Mniejsze, a wągry mniej widoczne ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNA K.
A co do bratka to jadłam go z 2 lata temu niestety nie przynioslo to skótków ale byc moze tylko dla tego, że lek był zbyt słaby jak na mój problem. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna K. zaraz chyba polopiryne przetstuje(o ile mam w zapasie) Antyram wlasnie olewam meszek bo kiedys sie bawilam golarka i wygolilam kawal ud a nie mialam tam nic obecnie mam czarne wlosy i to z ud az do pachwin to plastrami do depilacji usuwam ale potem mi sie pojawiaja rozne swinstwa wiec szoruje szczoteczka (z umiarem ma sie rozumiec) reszte maszynka niszcze Yazmina dzieki za recenzje pudru - mysle ze jak sobie podgoje twarz (moze na wiosne?) o kupie :-) a co uzywasz jako korektor? Cośstrasznego ja bym sie bałabratka pić bo jak Cie wysypie tak jak straszą to zrobisz sobie wielkie pobojowisko i nie bedzieszmogla zaleczyc, dasz rade ja aktualnie dreptam w kolko (mascia cynkowo sobie kuku zrobilam jak zaraza...mam ochote zemscic sie natubce - na razie nie mam pomyslu jak :P) ale wierze ze juz niedlugo bedzie lepiej Kolinia ale ceny maja te preparaty ;O Miłegodnia ja mam jojobe firmy etja - jest w porządku, drozszej co prawda nie mialam. ale za to pichtowe olejki mialam roznych firm, w roznych cenach i roznicy nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzak no fakt tanie nie sa(natura kosztuje;) ),ale jak podlicze to wszystko co mu kupowalam a i tak nic nie pomagalo to jestem szczesliwa,ze wkoncu cos dziala a jak patrze na jego sliczna skore to nie zal mi ani zlotowki;) Ja do depilacji girek i bikini uzywam maszynki do golenia i nigdy mi sie krostki nie robia,ale jak depiluje bikini to zawsze smaruje physiogelem,moze to dlatego.... ta polopiryna to zupelnie jak maseczka aspirynowa,one chyba maja w skladzie to samo -kwas salicylowy....tak mysle ze dzialaja podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
ten kwas salicylowy faktycznie bd dzialal... zwlaszcza na jakies gule, i po masakrach. ja wlasnie sie zabralam za upiekszanie mojej buzki. Zrobilam sobie peeling (mikrodermabrazja domowa Ziaji) teraz nalozylam maseczke z zielona glinka (tez Ziaja) no za chwiel pojde pod prysznic i na koniec posmaruje wszystko olejkiem kokosowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
dziewczyny jestem taka szczesliwa. normalnei patrze w lustro i podobam sie sobei peirwsyz raz od nie wiem kiedy. stalam i patrzylam na siebie przed duzym lustrem. dziewczyny buzia sliczna!!! nawet blizny wydaje sie byc nieco bledsze:) cialo gladkie i seksowne:) waze 56 kg! przy 175cm:) i kocham Was!!! powodzenia kobietki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×