Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

oglądajcie szybko, bo wstawiłam tylko na dwa dni, coby ludzi nie straszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle walczę!
Yazmina różnica jest ogrooomna! Gratuluje ;* Tylko nie zepsuj tego, bo jest na prawdę dobrze :) Może zafunduj sobie mikrodermabrazje, która wygładzi skórę, oczywiscie jeśli masz na to pieniążki. ja jutro mam drógi zabieg ;) A stosujesz jeszcze Kerium? Też dziala na Ciebie tak dobrze jak na mnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że stosuję. Kerium jest wspaniały, nawilża, nie zapycha, a buzia nie świeci się przez cały dzień. Chociaż jak były takie ostre mrozy i gdzieś wychodziłam to na kerium kładłam kapkę o. jojoba. Na mikro jeszcze może pójdę, ale na razie skończę serum migdałowe, ono świtenie złuszcza skórę:) Może nie zepsuję, w sumie to nie mam już za bardzo czego wyciskać. Czasem wągra dziabne. Ale jak się długo nie grzebie i raz się coś wyciśnie to jest nieporównywalna różnica w czasie gojenia. Teraz parę godzin i nie ma nawet czerwonego śladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yazmina gralutacje na prawde ;) bagin drogo wychodza te wszystkie skladniki, gdzie je kupic najlepiej? czy mozna kupic od razu gotowy ten krem bo boje sie ze sama nie dam rady go zrobic dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yazmina super masz teraz stan skory :-) gratuluje :-) tak zachwalacie to kerium ze sie w koncu skusze tylko boje sie ze wysuszy moja i tak sucha skore :-) ale jak tak jeszcze troche pozachwalacie... :-P Marika ja nie wiem i nie mam zielonego pojecia czemu masz kompleksy, jestes bardzo ladna, wez stan przed lustrem i to powtarzaj az do skutku. bo nie masz zadnych powodow do kompleksow :-) szukam jak najmniej chemiczneog szamponu i chyba w akcie desperacji bede sama wytwazac. probowalyscie moze kiedys cos same skombinowac? (jeszcze musze przepis znalezc :)) teraz mam szampon psyhozela ale rewelki nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzak-dzięki :* Ja po prostu mam tendencję do wmawiania sobie wielu rzeczy,no i brak mi pewności siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
Ciegle walcze - a co to jest dokladnie to Kerium? jakie ma zatosowanie, ile kosztuje, dla jakiej skory jest przeznaczone? yazmina - wow naprawde rewelacyjna poprawa gratuluje i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trianele
Yazmina - pięknie!! :))) tylko pozazdrościć :) Dziewczyny! No widać można!! :) Ja się czuję zachęcona do dalszej walki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle walczę!
Właśnie ja miałam baardzo suchą skórę po brevoxylu i kerium uratowało moją skórę. Na pewno cię nie wysuszy ;) problemem może byc cena, ja kupiłam go za 55 zł... Ale nie żałuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzak: ja robię sobie sama szampony, bo miałam problemy z ich wypadaniem i w zasadzie nic mi nie pomagało, a na te droższe zwyczajnie nie było mnie stać, więc zaczęłam sama je sobie robić, np. szampon regenerujący z keratyną. A z jakimi właściwościami potrzebujesz szamponu? Zresztą możesz sobie tutaj zerknąć: http://www.e-naturalne.pl/pl/i/sera%20pod%20maski%20algowe/64, ja korzystam z tych recept. Marika: jesteś śliczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolinia dzieki za link :* a robilas ktoras mieszanke? tak sie sklada ze ususzylam korzen mydlnicy (juz kiedys mialam sobie zrobic...) nusze cos wykombinowac, ciekawe ile taki szampon moze stac :-) hmmm to kerium jest do lojotokowej skory wiec nie dla mnie ale pewnie i tak za jakis czas kupie :P za to nabylam puder propolisowy i na razie zastosowalam raz :-) na pewno nie wysusza jak zwykly bialy :-) Bagin dzieki za link :-) ja nie mam problemow z wypadaniem (wlosy mam ladne) ale ze skora glowy i wyczytalam szukajac po forach ze taka sucha luszczaca sie skora to objawy uczuleniowe moga byc na jakis skladnik w zwyklych szamponach. W tym oc podeslalas tez sa skaldniki ktore jak db pamietam moga podrazniac(sodium cos tam?) wiec na razie sprobuje z zupelnie prostymi szamponami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzak ja mysle,ze jak to bedzie mydlo czy cos podobnego mieszane z ziolami to chyba moze postac w miare dlugo,ja nigdy nie robilam czegos takiego,czasem bawilam sie w domowe odrzywki zoltko plus oliwka na to folia i recznik i tak 30min.ale chyba leniwa cos jestem bo zadowalam sie kupnymi i na szybko;) Ja tez mysle o tym kerium ,ale puki co jestem mega zadowolona z mojego kremu bo wszystkie zaskorniki mi poznikaly a skora tak pieknie sie wygladza a co za tym idzie blizny sa mniej widoczne albo prawie wcale:D chociaz musze powiedziec ze balam sie troche bo retinol moze uczulac a ja mam taka skore co to lubi mi o tym przypominac;) jeszcze troche sie luszcze ale juz nie tak spektakularnie jak na poczatku... marika podziwiam twoja odwage wstawiajac zdjecia na forum ja bym sie nie odwazyla... zuzak ciekawa jestem ciebie,jak wygladasz i w ogole...:)mysle czasem jak wygladaja dziewczyny z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja tez jestem ciekawa jak wygladaja dziewczyny z tego forum :-) ale wiadomo nikt zdjecia za bardzo nie ma ochoty dodawac bo a niech na to trafi ktos znajomy... ale by bylo :-P ja kiedys dodalam tu fote ale z ladnie zamazganymi oczkami :-) ale ona chyba znikla z tego serwisu - i db fatalnie wygladalam :-P odzywki to ja tez robilam sobie rozne z jajcami itd (raz sobie splukalam glowe za goraca woda i zrobilam jajecznice na wlosach :-D sciaganie jajca scietego z dlugich wlosow to byla masakra) tez jestem leniwa ale mam wiecznie luszczaca sie skore glowy - no mozna oszalec, mam co chwile nowy szampon i zaden nie pomaga tanie, drogie, ziolowe i chemiczne - raz mam gorszy stan (ze od razu odstawiam szampon) a raz ujdzie... pomogly mi ziola ktore stosowalam regularnie (jako plukanki) dlatego chce zwalczyc lenistwo i zrobic szampon :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek21
hej hehe ja was dzis troszke rozsmiesze, od tygodnia myslalem o wizycie u dermatologa, i otoz prosze ja was im blizej bylem terminu spotkania tym mniej sie wyciskalem BA ja pod koniec prawie sie nie dotykalem juz xD a druga czesc w celu rozbawienia was do konca, poszedlem do kliniki warszawskiej, troche sie speszylem i wgl tak na luzie bo kase mi odpalili starzy na wizyte i tak wchodze mowie ze mam problemy z cera, dermatolog mnie obejrzal, powiedzial ze po goleniu wloski wrastaja itp iiii najlepsze ze dermatolog sam spytal o wypryski a ja mowie ze tragedii nie ma xd pogadalem troche z nim o pilingach i laserach ile by to kosztowalo itp no ale kurde czemu ja nie poprosilem o to zeby mi cos dobrego przepisal na tradzik to ja sam nie wiem, sadze ze gdybym sam zarobil kase dwa razy bym przemyslal po co i w jakim celu tam ide a tak wydalem kase i nie rozwiazalem swojego problemu. ale wiecie co, dam sobie spokoj, ten tradzik nie jest jeszcze taki zly, od czasu do czasu wyskoczy jakis wyprysk mniejszy lub wiekszy ale zauwazylem ze tak z 75% brzydkiej twarzy to tylko i wylacznie moja robota , moich raczek, tak samo na ramionach. obecnie twarz mam calkiem wygojona sa rozowe zaczerwieniania ale to glownie jeszcze z tych po ostatniej masakrze. ale zamierzam nic nie wyciskac i nie zawracac sobie glowy juz i wynajdowac problemow, gdybym byl kobieta to faktycznie bym sie przejal a tak poki tradzik sie nie nasili to go zostawie w spokoju. zobaczymy ile mi sie uda wytrzymac bez wyciskania :)) a i od dzis nie patrze w lusterko , guzik mnie obchodzi co tam jest na buzi, wiem ze i tak lepiej nie bedzie jak zaczne dotykac, pozdrawiam dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek,przynajmniej nauczyles sie trzymac lapki przy sobie;) i wiesz juz,ze to one sa sprawcami twojej zlej samooceny,brawo,tylko niczego nie zepsuj,juz ty sie lepiej glaszcz haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek21
taaa tylko obawiam sie bo teraz wracam na uczelnie, przyjdzie pierwszy lepszy stres i bedzie masakra :D ale obym sie mylił. a co narazie sobie siedze spokojniutko nawet sie nie macam :D jupi :D mam wmiare normalna twarz wkoncu ;d wygladam jak czlowiek jeaa;d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz znalezc sobie inna czesc ciala do macanka haha...hm....pomyslmy....wiem,brzuch;):) a tak na serio to silna wola,cwicz ja bo widze,ze teraz jestes szczesliwy,wiec nie warto niszczyc tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek21
Ciebie bede macał :D hmm to byla by najlepsza terapia a jeszcze dzis kupilem maszynke do golenia z trzema ostrzami taką super wypasioną xd a u dermatologa sie dowiedzialem ze najlepsze do mojej wrazliwej cery sa dwu albo jedno ostrzowe ;D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha :P no ale w koncu przepisal ci cos? polecil jakis krem ktory wspomoze niewrastanie sie wloskow? i ile zaplaciles za te wizyte?(znaczy za pogawedke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, chłopaki :) Przed chwilą zrobilam sobie masakrę na twarzy i stwierdziłam, że skoro zrobiłam to po raz kolejny z takimi skutkami (skóra rozdrapana do krwi), to mam problem. Gdyby tylko moje rączki nie lazły tam, gdzie nie trzeba... Mój problem tkwi w psychice, dlatego też postanowilam w formie terapii pisać tutaj. Od dziś nie wyciskam, nie zdrapuję i nie maltretuję niczego na twarzy! :) Codziennie postaram się chwalić, czy daję radę i jakie są efekty. Życzę wszystkim siły do walki, która i mi się przyda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIARKOWA MOC KREM I MASECZKA- ROSSMAN. KOSZT 15+4 ZL REWELACJA. URODZILAM DWOJE DZIECI I CERA NIE POPRAWILA SIE JAK OBIECYWAL DERMATOLOG, STOSUJE KREM TYDZ I MAM PIEKNA BUZKE NAWET BLIZNY WYBIELALY I PRZESTALAM PATRZEC W LUSTRO Z BLISKA A ZATYM PRZESTALAM WYCISKAC. JUZ NIGDY LAPAMI NIE DOTKNE. POLECAM NAPRAWDE. JA SMARUJE NA NOC DUZA ILOSC NAKLADAM OPROCZ OCZU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lori no to najwyzszy czas przestac sie masakrowac:) 3mam kciuki za ciebie:) babulsonik,ale czemu krzyczysz??????????? zuzak zobacz co znalazlam: http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=12951 moze byc dobry i jeszcze sobie przypomnialam o czyms swietnym,tez balsam i ten na prawde byl niezastapiony do ust,ale sobie o nim zapomnialam;) http://cokupic.pl/produkt/Oriflame-Tender-Care-Krem-uniwersalny-Tender-Care-15-ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogrzeb whistney houston
zobaczcie kto sie pojawil i akcję fanów, musicie wejsc na flesik.pl bo cos link nie dochodzi do celu :) Ale warto! jest też filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliniaa dziękuję, wsparcie kciukowe się przyda :D Gdybym nie wyciskała buźki, to byłoby już wszystko ok. Używam od pół roku Avene Triacneal i znoszę przez ten cały czas przesuszenie twarzy, a potem psuję efekt (bo bywało już naprawde super) rozdrapywaniem. Mój cykl leczenia wygląda tak - 4 dni Triacneal'u, rozdrapywanie buźki, potem kilka dni bez Triacnealu i leczenie ran (zauważyłam, ze Triacneal mi wypala rany i nie chcą się goić). I takie blędne koło uskuteczniam przez cały ten czas... Ale muszę się pochwalić - dziś nie dotknęłam buźki i nawet nie patrzylam na nią z bliska! Pierwszy krok do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek21
dzis mega zly dzien, ale obylo sie bez masakry choc macalem sie i na czole cos probowalem rozdrapac ale sie w pore opanowalem. 140 zeta la roch rosay krem po goleniu...ale z tym ze u mnie to jest spowodowane tym ze kiedys za szybko i niedokladnie sie golilem i dlatego te wloski zaczely wrastac i davercin płyn100%. niech ten dzien juz sie konczy. ech paskudny dzien. ble .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×