Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Dobry pomysł,w ogóle to trzeba się czymś zająć:) A jeszcze pytanie ile dałaś za ten kolagen i ile ma ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
alex a Ty masz jeszcze trądzik,pryszcze czy leczysz na dzień dzisiejszy tylko blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 22
ja wypowiem sie na temat czarnego mydła po 1,5 tygodniu stosowania hmmm efekty na prawde niewielkie. skóra staje sie bardzo mieciutka po stosowaniu tego specyfiku. niemniej jednak jej zewnetrzna kondycja na prawde praktycznie wcale sie nie zmieniła, hmm moze oczyscilo jedynie pory ale to i zwykłe mydło podejrzewam oczyscilo by jakby dobrze sie wyszorować ;d porów nie zamyka , wypryski jak sie pojawialy tak pojawiaja...dodam iz nie zaluje sobie tego mydła a mimo to efektow prawie wcale. w dotyku buzia bardzo miła ale co z tego skoro twarz jak wygladala tak wyglada. bede stosował dalej az wysmaruje wszystko , moze wkoncu ujrze jakies efekty choc szczerze mowiac trace wiare w moja ladna buzie. ale kij z tym, twarz to nie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 22
a odnosnie wyciskania, to powiem ze nowy kosmetyk motywuje do niewyciskania. twarzy nie wyciskam ale przerzucilem sie na nos i wagry z niego wyciskam, albo teraz na szyi cos zaczalem cisnac. okropny nałóg. niepotrzebnie w niego wpadlismy i teraz bedzie ciezko wyjsc. nasze rece beda szukac nierownosci na twarzy niczym rece alkoholika flaszki wodki. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
tajra ja ten sam uzywam 50 ml.cholernie drogi .dziś własnie mi przyszedł masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
ewaewaee ja mam tradzik i walcze z bliznami z takimi małymi ,,i smaruje maściami silikonymi je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
właśnie mój chłopak ode mnie wyszedł,mu tam czasem coś wyskoczy ale dziś idealna buzia,w dodatku słońce go zjarało i wygląda fajnie,a mi z kolei wyrósł jakiś syf na czole. Masakra z tym gównem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
chyba za duzo tej masci na blizny to nie można bo troche przesadziłam i takie czerwone mi sie zrobiło łe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
Jestem po pierwszym razie stosowania OCM. Kupilam olejek arganowy, oliwke Hipp, olejek herbaciany i lawendowy. Buzka milutka w dotyku. Ale na efekty jeszcze pewnie dlugo poczekam :) nie swiece sie od tych olejkow, dobrze zmyly makijaz... Mydelko weglowe mi sie juz konczy wiec bede probowala z tym OCM. Mydlo zostawie najwyzej na rano bo nie mam za bardzo czasu na takie sprawy jak trzeba wyjsc. A co do stanu mojej cery to po antybiotykach sie poprawila chociaz nie az tak bardzo jak bym chciala. Plus moje wyciskanie ktore niszczy caly efekt ladnej cery... Ale biore sie w grasc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm juz chodze z tym tormentiolem dobrych 6 godzin czy teraz znow myc twarz i na naoc nakladac czy wystarczy to co jest? kiedy i w jaki sposob objawia sie przesuszenie skory po tej masci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
nie !!!! nie myja twarzy zostaw już ją i postaraj sie z tym tormetiolem do rana być .ja z tormentiolem to 3 dni chodziłam i wogóle twarzy nie myłam ..lepiej twarz dochodzi wtedy do siebie :)naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
Kobiety naprawde ja też jestem chora na punkcie swojej twarzu i nie mogę przez nią normalnie funkcjonować ale ludzi takich pryszczy nie widzą tylko widzą wtedy jak to jest ruszane ,zdrapane i rozpierdolone .....zostawcie te syfy one nie są tego wart !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
ja też chodze wkurwiona bo za duzo tej maści i plamy czerwone wyskoczyły dwie masakra jak mnie to wszytsko wkurwia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
a ja mam na ten moment dwa pryszcze z boku czola,par szesc tam z nimi,ale to boli kurwaaaaaaaa. A dawno nie mialam bolących pryszczy,wszystko przez ten peeling mechaniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
JAK MNIE TEN mój ryj wkurwia japierdole mam nadzieje że przez pare dni mi to przejdzie przejdzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
ewaewaee nie przejmuj się nie jesteś sama ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
JESTEM TAK WKURWIONA ZE MASAKRa zaraz cos rozpierdole .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle walczę!
Hejkaa! Podjęłam decyzję. Jutro idę po receptę na tabletki anty Diane 35 lub Cyprest (ten sam sklad co diane ale nowszej generacji, podobno mniej skutkow ubocznych). Wiem, wiem co powiecie. Liczę się ze skutkami ubocznymi. Naczytałam się o tym sporo, ale wierzę że u mnie będzie dobrze... Jeśli to ma poprawić stan mojej skóry to się decyduję. Nawet jeśli po odstawieniu (czyli ok. za 2 lata) problem ma wrócić to trudno. Będe robić wszystko aby tak się nie stało. Nawet jeśli tylko te 2 lata będe mieć ładną skórę to i tak myślę że będzie warto. Slub juz za 5 miesięcy, potem podróż do Egiptu, chcę wyglądać ładnie i czuć się pwnie. Nawet kosztem zdrowia- wiem to bardzo egoistyczne. Ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok :) Zobaczymy jak to zadziala na mój pyszczek, oby tylko nie było wysypu-tego boję się najbardziej ;/ Dodatkowo wreszcie przekonam się co to jest kochać się z narzeczonym bez gumki, na pewno inne przeżycie i lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
no ciągle walczę życze ci bez powodzenia .mówie ci ze bez gumy jest cudownie O JENY Aż nie mogę ;) ale trzeba uważać żeby Wpadki nie było no może jak chcesz mieć dzidziusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj 3 dzień bez wyciskania,cera fatalna,szorstka cala twarz,sucha,schodzą skory płatami masakra,muszę to przeczekać...ciężko,a tak łapki korca aby wyciskać.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
super tajra jestem zciebie dumna ale nie zawiedz mnie :) bądź silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej,już nigdy tego nie zrobię.Jestem tego samego zdania co wy ,ze nic tak nie motywuje jak nowo kupiony kosmetyk:)) Alex a jak tam załatwianie pracy ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
a tajra już jutro będe mieć świadectwo ,zajerestruje SIE jako bezrobotna i bede jakiegoś stażu szukać ,mam nadzieje że mi się uda ;* ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
tak naprawdę jestem sama i musze tylk,o na siebie liczyć ,owszem mam rodzców ale ojciec zemną wogóle nie rozmawiam ,matka tam mnie kocha ,pomoze mi od czasu ale i tak ma swoje zycie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badz silna!Na pewno znajdziesz prace!:) Jak się szuka to się znajdzie:) A mnie wczoraj zaoferowano prace,ale daleko z dojazdem niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba twarz oczyszczać, ale radze robic to z głowa by nie powstały blizny. Mi kiedyś dermatolog poradził przebijać pryszczyki igiełka (najmiejszą jaką można kupić w aptece) i delikatnie wycisnąć, aż do momentu gdy wyjdzie krew, później nakleić kawełek papieru, np, toletowego. Jak się rano budze jest tylko niewielki strupek a twarz jest ładna i bez zaczerwienień. :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak używacie tego tormentiolu?;> bo ja sie zastanawiam,bo zawsze jak samruje twarz jakas macia to i tak po zawsze nakladam jakis krem,bo nie lubie tego uczucia naciagniecia i suchosci,ale nie wiem czy tu tak robic,bo ta masc ma w skladzie wazeline i mimo,ze bede ja nakladac miejscami to boje sie tego,ze moze mnie zapchac;/ jak myslicie te jakies zaczerwienienia i podraznienia szybko po niej schodza?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
tormentio na takie żczy typu przebarwienia ,rany ,strupy jest zajebisty poniewazż jest przeciwbakteryjny i ciagający i regeneruje uszkodza skóre .Nie !!!!!!żadnego kremu nie nakładaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×