Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

u mnie jest takie serum w ampulkach z kwasem hialuronowym 3ml.za trzy zaplacilam na polskie to tak 50 zl. ale dziala to najwazniejsze,te dziurki sa najgorsze do usuniecia bo wygladaja jak po nakluciu gruba igla i jak nakladalam podklad to byly jeszcze bardziej widoczne,nic je nie ruszalo a stosowalam roznosci cos tam sie ruszalo,ale to nic spektakularnego...dzis jak naloze podklad nie ma zadnych nierownosci ,nie widac zadnych dziurek,ciekawe tylko czy efekt bedzie sie utrzymywal caly czys czy jak przestane to uzywac to wszystko wroci do stanu z przed...oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A slyszalyscie o stymulowaniu przez nakluwanie naskorka???? mi chodzil po glowie taki walek do masazu z mikroiglami-dermaroller chyba sie nazywal,na zdjeciach bylo widac jak znikaja blizny i to takie rozlegle po tradziku,ale troche sie balam tego nakluwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Ziaji kremy do twarzy są kiepskie zapychają,zgadzam się z tym co tam napisali w wątku.Wyjątek to krem kakaowy.,Błyszczyki do ust bubel lubię,kremowy olejek myjacy do twarzy i ciała tez,oliwkowa maść,nuno peeling enzymatyczny w porządku i maseczkę oczyszczają z ziaji jest fajna:) Nie mam jakiś zastrzeżeń do firmy. Oczywiście,jestem zdania ze lepsze produkty to te droższe.,ale nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana833
koliniaa ,a jak sie nazywaja te ampułki gdzie kupić zamowic?i jak sie to uzywa?na noc wcierac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.grandel.de/kosmetik/wirkstoff-ampullen?SID=SID_QbHqZUsVoWkeh5aU3R4ereMcSdLs Nie wiem gdzie to mozna kupic w polsce,u mnie jest w sklepie ze zdrowa zywnoscia i kosmetykami naturalnymi.Smaruje a wlasciwie tak jakbym punktowo nakladala taka kropelke w dane miejsce a to sie po jakims czasie wchlania,pare razy na dzien tak robie jak jestem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
oooo ten peeling St Ives super ma opinie,wypróbuję. Alex,kobietko,wiem,że kiedy nie ma się pięknej cery można dostawać odjazdu ale musisz też myśleć o czym innym,bo widzę,że Ty strasznie,wręcz obsesyjnie to przeżywasz :( ciągle mówisz,że masz brzydką twarz,non stop siedzisz w maściach,smarujesz blizny,obsesyjnie patrzysz czy znikają...odwróć od tego uwagę,smaruj je na noc a naprawdę szybciej zauważysz efekty niż jak się tak patrzysz ciągle...pewnie masz małe różowiutkie,spłycone plamki a bardzo to przeżywasz i się wpędzasz w nerwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,wróciłam z rowerka i wszystko okej.Włączyłam laptopa i postanowiłam zalogować się na ikf. portalu z moda fryzurami....nie wiem co się działo przez 4 lata ze mną ale wiem ze całkiem źle ze mną było i pisałam głupoty...nie wiem jak skasować tam konto,a chciałabym bardzo.Gdyby ktoś wiedział proszę napisać,strasznie byłabym wdzięczna. Nie napisze nicka ... U mnie tak pozytywnie,ale sama nie wiem czemu mi się chce płakać ze zmarnowałam tyle lat swojego życia w tym 4lata przez wyciskanie;( Byłam głupia,chyba się opamiętałam całkowicie i nie popełnię tego błędu. http://www.youtube.com/watch?v=-3MtFPQtZ2A&feature=autoplay&list=PLA00AF0EBE3FCFA6B&playnext=8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
u ten st. ives to jest machaniczny więc odpada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewaewaeee a gdzie pisze ze mechaniczny?mi pasuje,łagodny bardzo skora mnie po nim nie piecze,fajnie mi złuszcza twarz delikatnie,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
Tam jakaś dziewczyna napisala,ze wielkie granulki strasznie podrażniają itp :P i że wycofali go ze sprzedaży i stworzyli na podobizne coś z sorayi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
no ja wiem o tym .dobrze postram sie o tym nie myślec to wtedy może większe efekty ja se peeling z gotowanej kawy ale trzeba bardzo delikatnie masować bo można se rany porobić .kupie ten dermatix 26 i powiem póxniej jakie z nim efekty................wiem laski że przesadzam .tak ewaewaee to sa takie plamki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peeling z kawy nie nadaje sie na twarz bo jest bardzo ostry mozna sobie zrobic rany,ale swietny na reszte ciala ja biore z ekspresu zmielona kawe mieszam z jogurtem i miodem i masuje cialo ,efekt jest powalajacy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
nie chciałam źle doradzić .ja go sobie robiłam ale bardzo masowałam w twarz ;( ale lepiej nie róbcie to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
nie chciałam źle doradzić .ja go sobie robiłam ale bardzo powoli nim masowałam twarz ;( ale lepiej nie róbcie to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
Wycisnęłam skurczybyka z policzka :D oczywiście przez chusteczki,leciutko,żeby nie zrobić ran a jakby się nie dało to bym zostawiła :) Bo ja nie mam tak,że za wszelką cenę nic nie chce ciskać. Chodzi mi o to,żeby z małych pryszczy,któych nie da się wycisnąć nie robić za wszelką cene masakry,ran. jak coś wychodzi z palcem za przeproszeniem w tyłku i na drugi dzień nie ma sladu to mi to nie rzutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewaeee
alex mnie Twoje gadanie nie wkurza czy coś tylko mi po prostu szkoda ,że się sama tak maltretujesz ,serio. Jeżeli masz jakieś jasnoróżowe plamki to w ogóle się tym nie przejmuj tego wcale nie widać. ewentualnie odrobinka korektra i tyle. Plam sie szybko nie wyleczy,ważne zeby syfkow bylo malo,na nich sie skup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj znów do 3 wycislam,ale tak sukces,można mnie zbić po łapach. Założyłam sobie gumkę recepturkę na rękę i strzeliłam sobie 19 razy,tyle ile mam lat za kare,raczka bolała.Ale się powstrzymuje,dałam słowo mamie i nie zawiodę jej. Na razie nie będę wchodzić na forum,muszę poustawiać swoje sprawy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex;D mam nadzieje ze ty nic nie wyciskałaś... Ja lekkie ranki zrobiłam,także jakbym wcale nie wyciskała:p Trzymam kciuki za wszystkich zmagających ;):* I wrócę tutaj na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta i chłopaki :D Czytam was i trzymam kciuki abyście nie dotykały buźki. Mi się cera teraz jeszcze bardziej poprawiła od mydła i olei- bo teraz tylko tego używam, żadnej chemii i mimo , że tak strasznie masakrowałam twarz to blizn nie mam- może ze dwie takie dziurki na policzku, ale są mikroskopijne. Może to dlatego, że używałam serum migdałowego i mi wyżarło :) Ciągle walczę- a co się tam u Ciebie stało? Albo mi się zdaje, że pisałaś , że cera się poprawiła??? Alex, a te blizny to może masować trzeba tymi maściami, a nie tylko posmarować? Ja mimo wszystko na blizny poleciłabym Ci kwasy, ale oczywiście na zimę. Grześ, a Ty zrób maseczkę z mydła tak jak Ci wcześniej opisywałam. I może staraj się maszynkę do golenia mieć zawsze ostrą i zdezynfekowaną spirytusem, żeby bakterii nie roznosić. Wiesz Grzesiu, ja myślę, że Twój problem to nie samo wyciskanie, ale i tłusta cera, skoro robią Ci się pryszcze nawet ja nie macasz. Może jednak idź do dermatologa po jakiś antybiotyk doustny? I jednak radziłabym Ci zrezygnować z chipsów.... A tu dwa linki dla was. Zuzak szczególnie Ty przecztaj...piszą właśnie o wyimaginowanych zaskórnikach... Też tak miałam. Drugi link to filmik. http://tradzikleczenie.pl/tradzik-neuropatyczny/ http://tvzdrowie.pl/film.html?id=112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
jeny czy macie też takie coś że jak umyjecie twarz to jest ona czerwona a potem te czerwone znika .ja wogóle mam problem bo od pewnego czasu strasznie zaczeła mnie swedziec skóra ale tak masakrycznie że jak się drapie to aż mam takie pregi masakra .napewno to nie jeste swiad bo nic mi niew wyskakuje ,skóra jest czysta ale swedzi .ostatnio miałam bardzo duzo stresów moze to od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex swędzi Cię od tych maści na blizny. Niestety one dają takie uczucie świądu. Postaraj się nie drapać, bo sobie krost narobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
yazmina masz racje moze od tego .a jak smaruje nimi pare miejsc to moze od nich az tak cała skóra swedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że może. Te maści chyba mają działanie złuszczające naskórek i chyba dlatego swędzi. Ewentualnie używałaś za dużo i masz uczulenie. Poobserwuj skórę i sama ocenisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
może to jest od tego tak moze byc no dobrze zaobserwuję to ;D .MAM nadzieje ze to mi przejedzie bo normalnie tragedia ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ten filmik daje do myslenia,niedobrze mi sie robilo jak wyciskali,a sama to tyle lat robilam dobry paradoks:P... Ja wczoraj mialam kryzys oczywiscie nic nie dotknelam,ale w weekend pojadlam za duzo slodyczy i mnie wysypalo:(.. Tragedii nie ma ,bo to tylko pare sztuk,ale mam gulki na skorze czyli troche towaru sie tam zebralo... Nic na noc tormentiol i moze bedzie lepiej... Na pewno nie dotkne,bo wiem co sie pozniej stanie moja praca pojdzie na marne ,a chce skonczyc z tym wyciskaniem,wiec jakos je przezyje .. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
Czytam Was sobie dziewczynki caly czas, malo sie udzielam ale jestem o trzymam za Was kciuki :) Mi się niestety nie udalo. Znikaly prawie slady po ostatniej masakrze i w piatek zrobilam nowa. W sobote poprawilam. A teraz siedze z peelingiem enzymatycznym z ziaji i czekam na jakis cud. Zainteresowal mnie ten kwas hialuronowy. Mialam kupic mamie na zmarszczki ale jesli na blizny jest dobry to moze sobie tez kupie. Od dzis zaczynam od nowa. Wczoraj poprosilam chlopaka zeby mnie pilnowal i mam nadzieje ze bede mogla na niego liczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×