Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

OMG jak wyzyc za 700zl.????????????? no chyba ze sie jest przy rodzicach i wszystko mozna przeznaczyc na siebie...;) Moze tez znajomym napomknac,to wciaz dziala ...-znajomosci,rodzina itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
ALE nie poddam się .będe szukać do woli .......pragnę udowodnić że potrafie znalesć pracę i twarz nie jestem w tym przeszkodą......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex;D pewnie ze twarz nie jest przeszkoda w znalezieniu pracy:) Zrobisz na rozmowę mej kap tak jak pisała zuzak i git. No jakbym zarobiła 700 zyli to musiałabym mieszkać z rodzicami,dać im 200 zl na żarcie dodać ,100zl na bilet a 400zl by zostało dla mnie do udania tak mi tata mówił.Ale ja bym chciała zarabiać 1500zl tak jak w lutym zarobiłam 1500 z +100 za sobotę,ale zrezygnowałam z tej pracy,bo jak pisałam atmosfera fatalna,niedoniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex,ale przeciez napisalas wczesniej,ze kolagen Ci pomogl i ze masz tylko 3 blizny jeszcze? to co z tym tradzikiem? moze nie jest wcale tak zle co? zuzak a ty wykrakalas,z tym przecwiczeniem:( zmienilam zajecia z yogi na pilates oj chyba mocniej daje w kosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
wysypuje mnie wtedy jak mam okres a tak tez te blizny mnie denerwuja a ten kolagen jest cudowny ,jest pieknie ale to psychicznie mnie tak wykonczyło przez 5 lat .teraz sobie dekold powyciskałąm masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarja zalezy w jak malym i jakie sie ma znajomosci. ;-) ja pisalam o stazu - staze latwiej dostac w mniejszych miejscowosciach.nie jest to duzo ale jak sie nie pracuje to zawsze cos (ja zaczynalam od stazu i czesc znajomych tez - zawsze cos ale wtedy wiadomo ze przy rodzicach sie mieszka bo jak inaczej...) Tarja wez rozsylaj gdzie sie da cv bo z urzedu nic Ci ciekaweog nie zaoferuja :-) Kolinia ma racje po znajomych popytac bo to tez moze zadzialac :-) Alex twarz nie jest przeszkoda, robi sie mejkup zeby sie poczuc lepiej ciut, piers do przodu i na rozmowe ziuuu ha Kolinia mialam nosa ze sie przecwiczysz ;-) a ja dostalam okres i mimo tego nie mam jak na razie nowych stropow (az sie sama dziwie) oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
TAJRA 666 a co to była za praca ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
to jak mam chodzić po sklepach, barach i pytać czy jest jakies miejsce do pracy ..oki jak dostane swiadectwo to bede sie starać o ten staż ................;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca w pewnej fabryce,niestety nazwy nie mogę napisać. Robiłam na taśmie jakieś części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sklepach czasem wisza ogloszenia ze szukaja pracownika - w urzedzie nie ma prawie nic a panie w urzedzie siedza tam "za kare" wiec tam nie liczylabym na nic poza ubezpieczeniem i ewentualnym stazem poszperaj po portalach o prace, mozesz chodzic i roznosic cv - niektore firmy nie szukaja pracownikow a zbieraja cv i odezwa sie za chwile (ja tej metody nie przerabialam). przegladaj lokalne gazety z ogloszeniami, znalezienie pracy to po prostu przypadek, szczescie... itp. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
u mnie tez niby tych fabryk na nigdzie nie chca do pracy .zadupie takie jak cholera masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
OKI ,wezme sie w garsc i jutro pójdę pochodzić i szukać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex nie wiem do czego masz predyspozycje i checi do pracy ale teraz szukaja czesto sezonowych pracownikow do prac w ogrodnictwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
ja do kazdej pracy byle zeby jakas była xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarja mialas szczescie ;-) wiekszosc znajomych nie orzymala nic poza propozycja stazu :-) no to Alex glowa do gory i na pewno cos znajdziesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
wielkie dzięki za wsparcje laski ;* ;*;*;* wszystkie damy radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex;D Oczywiście ze tak,ale razem damy rade:):* Przed chwila nakrzyczałam na brata idę go przeprosić,oj nie ładnie z mojej strony.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tracę nadzieję,że kiedyś będę się dobrze czuć :( Chyba już zawsze będę nieszczęśliwa...Czasami myślę,że już mnie nic dobrego nie czeka w życiu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
OJ Tajra666 ;D ;* Przeproś ,przeproś życie jest z byt krutkie by się kłucić ...ja też praktycznie jak mieszkałam z moim bratem to mnie codziennie wkurzał jak to młody gówniarz ale teraz za nim bardzo tesknie hehe ;*KAmilka Nie mów tak .każdy z nas ma problemy ale to nie powód żeby się poddawać ....weź się w garsć ,postanów cos dobrego .pamiętaj jesteśmy z tobą z tym samym problemem ;* I MY SIE nie poddajemy więc ty tez bądź odważną babką ;* i bądz z nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex;D przeprosiny przyjęte:D Brat mnie bardziej lubi od siostry,wiec mi zawsze szybko wybacza nieporozumienia hehe;D Kamilka nie możesz tak myśleć,jesteś jeszcze młoda,musisz być cierpliwa,wytrwać i wygrasz z nałogiem.Każdy z nas ma szansę na normalne i szczęśliwe życie. To, jak żyjemy i jakimi jesteśmy ludźmi zależy od nas,to my układamy sobie życie i realizujemy plany życiowe nie zawsze po naszej myśli,ale trzeba mieć nadzieje.Zawsze kiedy jest źle,to potem wychodzi dobro.Zacznij rozwiązywać swoje problemy pojedynczo i po kolei. Ja mam zamiar wypisać sobie swoje problemy,natręctwa paskudne wypisać na kartce i będę skupiać się nad jednym problemem,a potem będę wymyślała jakieś techniki,które pozwolą mi jakoś złagodzić,a potem wyeliminować je całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
hehe ;D .Ja se oglądam trudne sprawy .może niedługo o mnie zrobią ODCINEK ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh zrobią o naszym nałogu heh założę się:D Jezu naliczyłam 49 stron komentarzy tego wątku,strasznie w tym roku forum się rozkręciło;p Ja zmykam bo pisałam dziś jak opętana;p Idę zrobić maseczkę,nałożę krem i idę na spacer,idę korzystać z dnia dalszego;)) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
heheheheehheheheheehhehee ;D.JA DALEJ ładuje tymi maściami blizny .mam nadzieje ze za pare miesiecy bedzie jakis efekt miłego spacerku tajra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzak dobrze przeczytalam??????????? niczego nowego nie nabroilas?????noo to jestem dumna z ciebie :) zaciskam kciuki by jakies durnote nie wpadlo ci do makowki;) A ja dzisiaj tak jak Tarja na spacer wylazlam,dotlenic sie.....no ale jakos tak o sklepy zahaczylam choc tam nie bardzo o swieze powietrze,ooooo i butki cudne wypatrzylam,ale cena lekko zaporowa hmmmm no laza mi po glowie i juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie wam pochwalic,ze dzisiaj jest juz 8 dzien jak nie wyciskam tego gó... nawet nie macie pojecia jak jestem szczesliwa z tego powodu.. Oczywiscie dotykam twarzy i nalogowo patrze w lusterko,ale nie wyciskam i to jest najwazniejsze. Uzywam ten acne mat i moze nie jest superasny,ale chyba podswiadomie sobie zakodowalam,ze czyms smaruje i ze pomaga:).... Musze jakos skolowac ten kolagen,bo niestety przbywam za granica,wiec nie skocze do apteki jak to zazwyczaj robie w Polsce:( Moze mama mi go przesle.. Juz chcialabym go wyprobowac,schodzi mi ostatnie minimalne strupki i bedzie mozna zaczac leczyc efekty wlasnej glupoty... Ja kiedys wytrzymalam chyba 4 czy 5 dni i pozniej wymieklam niestety,ale teraz to czuje chyba sile wyzsza ktora mnie powstrzymuje,tyle dni ze szkoda tego wysilku zmarnowac,wiec nadal nie ruszam i licze:) Jestem na prawde happy i powiem wam,ze nabieram pewnosci siebie juz moja buzia mnie tak nie krepuje,,bo wiem ze jest poprawa:) pozdrawiam i 3mam za was kciuki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 22
u mnie sie pogorszyło bo jakies wypryski wyskoczyly z boku czoła zacząłem je drapać pozniej cisnąć i wiadomo jak sie skonczylo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
a u mnie tragedia z chłopakiem się pokłóciłam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex;D
Cieszę się załamana że ci dobrze idzie ;* I tak dalej trzymaj ;* Tylko ja mam co chwile pecha .życie mi nie miłe ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zalamuj sie glowa do gory:) bedzie lepiej. fajnie,ze masz przynajmniej chlopaka:) ja niestety jestem solo..:( tzrymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×