Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość znow to zrobilam...
alez ja sie ciebie nie czepiam, bardzo dobrze, ze piszesz co ci pomaga. Do ciebie nic nie mam, pisze tylko do dziewczyn, zeby uwazaly, bo hormony to nie cukierki. jest duzo zdesperowanych dziewczyn, ktore po postach takich jak twoje pomysla "jej pomoglo to mi tez pomoze, lece do apteki po te tabletki" i bez zastanowienia faszeruja sie czyms, co moze im zaszkodzic. Wiem, ze pisalas o wysypie, tamta laska tez sie spodziewala wysypu, ale nie az takiego i zrezygnowala. Moze u ciebie byl lzejszy, a u kogos innego moze byc taki, ze tego nie przezyje (w przenosni oczywiscie). Najpierw powinno sie naklaniac dziewczyny do zrobienia badan hormonalnych, czy w ogole potrzebuja tabletek anty na cere...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
ale jestem leniwa i niechce mi się czytać wszystkich 40 stron- padłam po 1. Tak więc czy ktoś mógłby mi streścić, co zrobić by pozbyć się zaskurniaków, wągrów itd. Jakiś czas (a właściwie lat) temu zaczęłam "masakrować" sobie twarz- efekt i bez rozdrapywania wyglądam strasznie, zaskurniaków od groma i troche:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kate22
Twoje wypowiedzi sa juz nudne i meczace, dobra napisalam ze jeanine ci pomoglo to po jakiego h.... dalej o tym gabasz. W kółko to samo. Yasmin to gowno - wielu osobom spieprzylo cere brane tych tabl. np kwiatuszek. A ty tak reklamujesz i piszesz "sprobuj po 1 listku cie wysypie ale po 4 bedzie super" wyluzuj, ja jestem takim przypadkiem ze po odstawieniu jeanine mialam wysyp. Wiec sie nie ciesz, odstawic w koncu bedziesz musiala a wtedy wysyp, watroba rozwalona eh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
jak na razie watrobe mam ok ,wiec sie nie martw. kiedys bede musiala odstawic to fakt, ale jak na razie nie mam zamiaru. moglam tez nie zaczynac w ogole brac i czekac az samo zniknie czy co radzisz? pewnie sama sie uzerasz z tradzikiem i ci zal dupe sciska ze mi pomoglo? sorry,ale ja nie rozumiem?po co czepiasz sie do moich postwo? ja bede chciala to bde zachwalac jeanine jeszcze 1000 razy, bo akurat MI to pomoglo!!! wiesz co? ludzie walcza latami z tradzikiem,lecza roznymi rzeczami,wiec jesli mi sie udalo tak szybko tego swinstwa pozbyc to czemu nie mam sie cieszyc??? my tu piszemy o porazkach i sukcesch!!! to prawda-mialam wysyp po 1 listku bo to normalne! a moze ty uwazasz ze juz po 1 wszystko znika? fajnie by bylo! mam rade-nie czytaj mocih postow jak ci sie cos nie podoba,tak bedzie najlepiej. ps. i nie wypusuj TY mia jakis bzdur ze innym nie pomoglo,ja pisze tu o swoich przypadku,nie bede rozkminiac o wszystkich osobach na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
znow to zrobilam---ja namawialam laski zeby poszly do ginka i zapytaly o jeanine,zobacz kilka postow wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
do kate22- ty po prostu mialas pecha,wpierw robi sie badanie hormonalne zeby dopasowac pigulki i nie czepiajs ie mnie tylko dlatego ze tobie nic nie pomaga,moj boze.....to nie o to chodzi na tym forum zebys sie czepiala mocih wypowiedzi!!!!!!!!!!! kobieto jak cie meczy cos to nie czytaj! czy ktos cie zmusza????? moze komus tym pomoge? lepsze to niz twoje marudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
jeszcze cos do ciebie co sie tak czepiasz,do ciebie z tym problemem-- piszesz,ze nie chce ci sie czytac postow,tylko chcesz zeby ktos co streszczal,a komu chce sie przegladac wszystkie strony i szukac specyfikow na twoje zaskorniki,albe ze nawet z makijazem wygladasz okropnie. kazdemu pomaga cos innego-ja wyczytalam na innym forum,ze komus pomogla wit.a a wkremie ,mi tez pomogla i paru innym osobom. ja natomiast polecilam aknofan i bodajze aagniesi pomogl,czy brunetci,nie pamietam juz. ty jednak moze i skorzystasz zrady ,nie pomoze ci i powiesz ze ci ktos scheiss rady daje itd. tak jak na mnie wylecialas z ryjem i glupawe texty walisz ,ze pisze,ze mi pomoglo!!! czlowieku!mam usiasc i plakac,ze dzieki tym pigulkom mam w kocu super galdka twarz??? to chyba normalne!!! kazdy inny z forum tak by sie cieszyl,gdyby w koncu mu cos zupelnie wyleczylo cere! i nawet nie ma co wyciskac :):):):) wiec ten problem mnie juz nie dotyczy zycze wszystkim powodzenia ,nawet takim zawistnym osobom jak ty! 3mam za wszystkich kciuki !!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSZYSTKIM WAM
wypierdolą na nowo syfy ze zdwojona ilością po odstawieniu tablelek, wiec nie chwalcie dnia przed zachodem słońca..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
a tobie beda wyskakiwaly do konca twego zalosnego zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
polska mentalnosc bedzie mnie zawsze powalala na kolana polak polakowi wilkiem,niewazne czy w kraju czy za granica,o tym mozna sie na kazdym kroku przekonac,nawet na takim o tradziku.... na ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSZYSTKIM WAM
ja akurat nie mam syfów, wiećkate nie trafiłaś:P ale moja siostra tak się załatwiła tabletkami ze teraz z domu nie chce wychodzic. A w trakcie brania tez wychwalała je pod niebiosa! Dlatego czasem warto uzyc pare dosadnych słów zeby dotarło! I nie człowiek człowiekowi wlkiem, tylko jakbys wykazała sie minimalna inteligencja to moze znalazłabys w tym jakąs rade.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
niestety w tym nie znalazlam rady ,to zabrzmialo jak grozba,zreszta wulgarna. zajmij sie wiec tradzkiem twojej siostry , chyba forum ci sie pomylilo. jej przypadek to nie jaksi wyrok,nie jest powiedziane ,ze i tym co biora sie tak stanie. jaks masz zatem rade? czekac az samo minie? czy faszerowac sie antybiotykami? to tez pomaga a jak sie odstawi to jest tylko gorzej. i taki polglowek bedzie mi tu o inteligencji mowil i pouczal. a tak w ogole to czego ty ode mnie chcesz??? chory jestes czy co? czy ja kogos zmuszam do brania pigul? wciskam je komus do buza na sile? ja mowie,ze MI pomogly,nie twojej siostrze,ze cioci zosi,czy innej lasce z forum. jak juz mowilmy o siostrach to moja odstawila i miala cere ok! ja mialam problemy z hormonami i musialam brac te tabletki,bo po dianie 35 niam mialam miesiaczki,zrobil mi sie zanik i tabletki to bylo jedyne wyjscie na to ze by uregulowac. uregulowaly mi sie hormony i cera sie wyleczyla za to tez obrzucisz mnie blotkiem? fajnie,ale juz tego nie zobacze .bo nie mam juz po co tu wchodzic. mam nadzieje ze komus z czyms pomoglam,niestety nie ma co dalej sie t u wpisywac bo takie zakaly spoleczenstwa jak ta powyzej tu , lubia sie tak draznic a ja juz nie mam ochoty na ta zenade. viel spass i nie dajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha mam dobre dni :) dzisiaj dużo stersu ,ale tak łatwo się nie poddam :) dobrze mi idzie jak na razie, coś mi się wydaje,że będzie jeszcze lepiej :) jeśli chodzi o fakty to używam termentiolu oraz robie sobie parówki z rumianku polecam, a poza tym joga i taniec,bo jak się tak troche powyżywasz to nie masz ochoty wyciskać i humor 3 razy lepszy polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kate22
moim skromnym zdaniem za bardzo się ciskasz, a moze bys tak na jakieś niemieckie forum poszła... Wczesniej dziewczyny tez ci uwage zwracaly ze za bardzo chwalisz tabletki. Pogadamy jak odstawisz.... A tak w ogole to oprócz antybiotyków i sztucznych hormonów jest tez niedoceniana homeopatia i wspaniałe sitosterole roślinne (i obie rzeczy nieszkodliwe dla zdrowia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Dlaczego czepiacie się kate, że tak zachwala te talbetki? I dlaczego na nią najeżdżacie, ze je bierze. Przecież to jej sprawa. I dobrze, że je bierze, skoro jej pomagają. To według Ciebie nie powinna nic brać i chodzić z trądzikiem? Przecież wiadomo, że każdy łapie się tego, co dla niego najlepsze. Skoro inne rzeczy nie pomagały, a tabletki dają radę, to wydaje mi się, że obowiazkiem jest je wypróbować... Więc odczepcie się od kate! Jak mnie coś takiego wkurza. Kate, dobrze to ujełaś, taka polska mentalność. Człowiek widzi, żę po tabletkach jest u Ciebie super, że one Ciebie wyleczyły, to od razu musi szpile wbić, że po odstawieniu będzie wysyp, że wątroba padnie i że będzie więcej skutków ubocznych, niż leczniczych. No, sorry, ale kate byłaby głupia, gdyby nie stosowała talbetek, które jej pomagają i nadal użerała się z trądzikiem Kate, nie przejmuj się!! Ja Ciebie popieram!! A tak co do tych tabletek, to przynajmniej wiem, że jak już mój stan będzie nie do zniesienia, to poprostu będę musiała wybrać się do ginekologa, przebadać i dobrać pigułki. Ale na razie za młoda jestem na tabletki. Ale już kiedyś byłam tak zdesperowana, że napomknęłam mamie o tabletkach. I o mało ja to do zawału nie doprowadziło, bo ona oczywiście pomyślała sobie, że ja chcę te taletki w innym celu ;) No, ale jak narazie obeszłam się bez tabletek. Tak poza tym, to dlaczego najeżdżacie tylko na kate? Że wychwala talbetki, które niby mają skutki uboczny i bla bla bla. Przecież inne dziewczyny wychwalają inne produkty. Np ja podniecam się Linomagiem, który zawiera parafinę ciekłą, która może zapychać pory. Na mnie moze też wyskoczycie, że mam się nie podniecać, bo doprowadzę sie do stanu tragicznego?? Dżizus!! ;) Ale mnie takie zawistne wypowiedzi rozwalają! Ale szkoda sobie nerwy strzępić. I tak nie jest mi to w stanie zepsuć humoru. Kate, nie przejmuj się tym! Szkoda nerwów na takich ludzi. Olej to, będziesz miała mniej stresu i mniejsze zagrożenie, że polecisz do lustra ;) Ja przechodzę z jednego nałogu w drugi. Bo już uzależniłam się od tego forum :D Ale to dobrze. Bo teraz za każdym razem, gdy bierze mnie chęć na wyciskanie, idę poczytać Wasze wypowiedzi. Gdy tak czytam o Waszych sukcesach, to jakoś przechodzi mi chęć zmasakrowania :D Dobra, kończę, bo się już trochę za dużo rospisałam. Pa! Pozdro dla Wszystkich walczących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizus
ano bo Linomag ni ema zadnych skutków ubocznych, a sztuczne hormony to nie są żarty.....dlatego najeżdzamy na te preparaty, które szkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wydawało mi się, że sie tu wspieramy a nie naskakujemy na siebie nawzajem... wygladam jak potwór ---> metoda różańskiego (zrozumiałe opory wzbudza u mnie, poza samym wyciskaniem, w szczególności nafta kosmetyczna :-o ) i gdzieniegdzie moje komentarze: \"1 VIII 2005 Technika wyciskania zaskórników. Przed wyciskaniem zaskórników konieczne jest właściwe przygotowanie skóry. 1. W tym celu zalecamy smarowanie skóry Benzacne lub Brevoxylem, zmywanie skóry spirytusem salicylowym lub płynem Adonis Afrodyta. Kuracje prowadzić przez 1-2 tygodnie. 2. Po 1-2 tygodniach zastosować parówkę. Do miski wlewamy wrzącą wodę, dodajemy 5 kropli olejku sandałowego, muszkatołowego, cedrowego, sosnowego lub cyprysowego. Nachylamy się nad miską i parujemy skórę twarzy i szyi przez 10 minut. Można nakryć się ręcznikiem aby utworzyć coś na kształt namiotu parowego. Po parówce skórę zmywamy naftą kosmetyczną (dobrze rozmiękcza skórę i mieszki) lub olejkiem migdałowym i przystępujemy do wyciskania zaskórników [NA ŚLISKIEJ POWIERZCHNI???!]. Potrzebne nam będą: spirytus salicylowy, igła do zastrzyków sterylna, płatki kosmetyczne i pęseta. Czarne i białe zaskórniki nakłuwamy delikatnie igiełką (przerywamy skórkę na ich powierzchni) po czym wyduszamy naciskając skórę dwoma palcami wokół zaskórnika. Robimy to dostatecznie mocno, ale nie przesadnie, aby nie wywołać sińców i krwiaków. W razie lekkiego krwawienia przemywamy rankę płatkiem zmoczonym w spirytusie salicylowym. Mieszki włosowe tkwiące w zaskórnikach proponujemy usunąć za pomocą pęsety [REWELACJA :-o]. Po zabiegu skórę przemyć naparem lipowym lub rumiankowym albo krwawnikowym, po czym nałożyć na skórę gazę (lub pieluchy tetrowe) zmoczoną w kozieradce, ślazie, prawoślazie, malwie lub siemieniu lnianym (wywary, czyli 2 łyżki wybranego surowca zalewamy 2 szklankami wrzącej wody, doprowadzamy do wrzenia i odstawiamy na 20-30 minut, przecedzamy). Okłady na twarzy i szyi trzymamy przez 45 minut, po czym znów skórę zmywamy wywarem ziołowym i pozostawiamy do wyschnięcia. Z wymienionych wywarów robimy równocześnie okłady na oczy. Zmoczone w wywarze pieluchy lub gazy układamy tak na twarzy i szyi, aby miały one ze skórą kontakt na maksymalnej powierzchni. Załamki skóry wypełniamy mniejszymi fragmentami gazy lub pieluch zmoczonymi w wywarze. 3. Po zabiegu kontynuujemy stosowanie na skórę Acne-Dermu lub Brevoxylu.\' myslę, że twoja maseczka oczyszczajaca jest ok, co najwyżej straci trochę ze swojej bioaktywności i nie bedzie absorbowała idealnie, ale nie ma w niej nic takiego, co mogłoby sie popsuć, to troche jak glinka... używam jej regularnie i mieszam z olejkiem , jest bardzo delikatna; nie stosuję po niej rewitalizujacej w formie maseczki, bo nakładam codziennie jako 6-tyg kurację pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
Angelaa----> dzieki za te slowa,kochana jestes;) chociaz rozumiesz,ze ja nie chce dla nikogo zle a sama jestem bardzo szczesliwa,ze moze zycie sie zmienia ,bo zwalczylam tradzik. ja juz tyle z tym gownem walczylam i nie moglam tak dalej zyc....ja po prostu nienawidzilam swojej cery i ja masakrowalam tak ,ze nienawidzilam siebie... wiecie jakie to szczascie znalezc jakis srodek,ktory nie dosc ze pomogl mi zwlaczyc ten cholerny tradzik to jeszcze przestalam dlubac widzac jak moaj skora dochodzi do stanu normalnosci... nia mam slow,zeby to opisac,dlatego ciesze sie ,ze moge tu to zrobic a moze to,ze mi pomoglo zmobilizuje ktoras z was do pojscie do ginka i po jeanine albo jakichs innych tez bedzie tak dobrze? ja zycze tego wszystkim,bo wiem jak to jest jak sie ma twarz z pryszczami i zaskornikami ma juz najgorzej jak mi sie saczyly pod make upem....masakra..chce o tym teraz zapomniec ,bo to byla choroba skory i psychiki... dlatego nie wiem co taki matol co mnie nie zna tak po mnie jedzie,i mi mowi,ze jak odstawie to bede miala wysyp. ale ja mam 22 lata,ludzie po 30 maja tradzik tzn ze mam czekac niewiadomo ile i marnowac sobie zycie,unikac wyjsc ze znajomymi itd,bo mam pryszcze? jak mam umrzec na raka watroby to umre,moaj ciotka miala wlasnie raka watroby, a w zyciu nie brala pigulek.... nie wiem czemu ktos kto mnie nie zna tak martwi sie o moja watrobe. ja tez sie uzaleznilam od tego forum i sie zawsze bardzo ciesze z pozytywnych postow albo jakich nowosci na cere o ktorych mailujecie :) i masz racje angelaa-nie ma sie co takimi baranami irytowac,szkoda nerwow na takich:) 3mam za wszystkich kciuki:) dobrej nocy+buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kate22
ty sie tak nie mądruj, wcale nie jestem zapryszczona jak Ci sie wydaje - nie mam tradziku - na szczescie. Dobrze jak ktos napisal - pogadamy jak odstawisz, zobaczymy czy wtedy bedziesz sie cieszyc ja wcale nie zycze Ci źle, mam 25 lat, bralam Cilest, jeanine i yasmin. Cilest nic nie zdzialal na moj tradzik, jeanine - mega wysyp - wcale nie stosowalam krotko jak Ci sie wydaje- 5 listkow zjadlam i bylo coraz gorzej. badania mialam wszystkie zrobione i nie madruje sie tak bo poprzez badania nie da sie dokjladnie dobrac tabletek i nie ma 100% pewnosci ze pomoga. Yasmin mi pomogly - po odstawieniu mega wysyp. I NIE ZNAM ZADNEJ DZIEWCZYNY KTOREJ TABLETKI POMOGLY NA TRADZIK moze dlatego jestesm tak negatywnie nastawiona. Nie przeszkadza mi to ze tradzik ustapil ze cieszysz sie z ladnej buzki, tylko zachwalasz cos co mi i wielu osobom zaszkodzilo. Rozumiesz to mnie denerwuje. A moja wypowiedx byla normalna, nie obrazilam Cie za to ty zaraz zareagowalas, naisalm ze Twoje zachwalaniejest nudne. Wcale na Ciebie nie naskoczylam, wiesz kiedy wzielam jeanine?? wlasnie taka jedna laska zachwalala na forum, poszlam do gina i powiedzialam ze komus pomoglo to moze i mnie. Zrobilam badania gin sie zgodzila, powiedziala ze nie ma zastrzezen. I co.... przez 2 lata nie moglam dojsc do stanu mojej skory jaki byl przed braniem jeanine. Nikomu nie wciskasz ale piszesz "sprobuj po 1 listku bedzie wysyp ale pożniej Ci przejdzie" nie wiesz jak zareaguje czyjs organizm. Kiedys lubilam ten topic, ale jak widze jak zachwalasz ten tablety to az mi sie... nie powiem co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagnioesiulkaa
nie było mnie tu chwilkę, a tu tyle postów mogę tylko zrobic wielkie oczy na ich treść. Nie po to tu wszystkie jestesmy by być przeciwko sobie, ale żeby być "razem" w tej "wspólnej drodze",jesli komuś cos nie pasuje to uwagi nalezy zachowywać dla siebie, a nie tak drążyć komuś dziurę...Lepiej nie wchodzic i nie wypowiadac się na forum po to tylko by psuc atmosferę tu panującą. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny cudny przypadek
jakich baranow, jak Cie zaraz idiotko zjade to zobaczysz. Nikt Ci nie jedzie, racja ze po odstawieniu anty jest wysyp, i to u 50 %. Nie uwazasz ze to duzo?? Zgadzam sie z "do kate22" strasznie zachwalasz, wyluzuj panienko!!! Teaz bralam jeanine i gowno dala, a bralam 4 miechy, podobno po 1 ma byc super, i nie pisz mi ze za krotko bralam. Moja gin byla tak spanikowana jak widziala mnie po tych tabletkach. O zgrozo... tak to w zyiu nie mialas, pryszcz na pryszczu. Nikomu tego nie zycze, fajnie ze Tobie sie udalo ale twoje posty sa beznadziejne. Ja przez 1,5 roku mialam wysyp po jeanine, rozwalily mi watrobe i moze to dla Ciebie nie ma znaczenia ale teraz nie moge spozywac przypraw i wielu innych rzeczy. Nawet nie masz pojecia jakie to straszne. Skutki uboczne sa straszne. Tez nie znam nikoog komu tabl anty pomogly, nie tylko chodzi o jeanine. Hormony rozwalily mi caly organizm, zanik miesiaczki po odstawieniu a poźniej kilkunastodniowe krwawienia. Pol roku w szpitalu spedzilam. Tez wkurzaja mnie twoje posty gdyz przez te tabl przezylam koszmar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kate22
nie chce zrobic nikomu na zlosc i zniszczyc ta mila atmosferke ale szlag mnie trafia kiedy widze co kate pisze, te tabletki zjebaly mi zycie a ona tak zabrasza do gina. Dziewczyny probujcie leczyc sie kosmetykami a anty to ostatecznosc tak samo jak roa. W koncu kiedys trzeba rzucic tabl anty. A wtedy co... organizm jest wyniszczony i nie zaprzeczaj, bo nagle zaczyna brakowac skaldnika ktory byl w organizmie kazdego dnia, hormony szaleja itp. to Cie jeszcze zaskocze, mimo mojego mlodego wieku 2 razy poronilam, plod byl uszkodzony - nie pale, nie pije, zdrowo sie odzywian tak mnie tabl urzadzily, i sie nie dziwcie ze jestem taka przeciwna. To nie jest takie latwe ze idziesz do gina i masz tabl, bo ty kate traktujesz to jak zwykle witaminki. Ale dziewczyny miejcie swoj rozum, to ze jednej pomoglo to nie znaczy ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
sorry,ale jesli nie masz problemow z cera to po co odwiedzasz ten topik? ja nie potrzebuje twoich rad wiec zejdz ze mnie bo mi duszno:( bedziesz usatysfakcjonowana jesli powiem,ze nigdy nie skoncze ich brac? az umre na raka watroby? lol... czy nie mozesz tego pojac ,ze mnie nie interesuje,co ty myslisz o pigulkach? ja o innych tez mysle zle bo brala logest i diane i mialam problemy z cera ! ja podaje konkretne pigulki,bo akurat one MI(powtarzam po raz kolejny MI)pomogly!!! i nie kaze nikomu ich brac czlowieku! mi je ginek zapisal bo na 12 mies.mialam 3-4 razy okres! i wysypy codziennie,doslownie codziennie nowa gulaja,czaisz to? czy wtedy nalezy czekac az hormony sie ureguluja? moja siorka czekala,bronila przed pigulami i nabawila sie torbiela jajnikow,wtedy musiala juz aczac brac jak juz pisala odstwaila je i nie miala wysypu,wiec po co mam patrzec na twoj przypadek,skoro ja znam pozytywna opinie> ? i to opinie osob ktore znam a nie internetowch "..." nie wiem czy to z nadmiaru czasu sie czepiasz i prawisz mi kazania na temat pigulek,bo sama mialas problemy czy po prostu lubisz tak cwaniakowac? napisz po prostu,ze tobie nie pomogly ale mi nie narzucaj sie z tym pieprzeniem co bezdie jak skoncze brac. co bedzie to ma byc. przez nablizsze 8-10 nie planuje dzieci wiec bede brala pigulki. moaj siorka bierze je od 7 lat i poki co zyje i ma sie dobrze i jej watroba tez nastepne 10 lat jestem bezpieczna wiec moze zamelduj sie za 10 lat to napisze ci jak moja skora i watroba ok? a teraz bierz zabawki i spadaj na inne forum bo juz jestes powoli nudna z tym negatywnym widzeniem i swiata i patrzeniem na wszystko w ten sposob-nie wychodz jutro z domu bo ci cegla spadnie na glowe... nie znosze takich ludzi.... i juz nie spalaj sie z tym cwaniakowaniem bo mnie to naprwade nie interesuje! wlazisz z brudnymi butami w to forum i robisz zamet a my tego akurat tu nie potrzebuejmy! my sie tu wspieramy,wiesz co to w ogole znaczy??? nie wydaje mi. pozdrowienia;) buzka dla Angeli:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
ja pieprze!!!! a co moej posty maja do tego co przezylas?????????????????????????????????????????????????? jestes chora na glowe??? czy ty myslisz ze ja znam cie albo twoj przypadek?????? co ty mnie w ogole obchodzisz? moze ty jakis wybryk natury jesteS??????? jedna osoba a ukrywa sie pod kilokma nickami,smieszne! sama sie bronisz!!!! zalosc na calel llinii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany ludzie
:O a to był atki fajny topik:O na innych się chlali, a teraz tu tez:( nie ma już co czytac na tej kafeterii 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
o takim przypadku konsekwencji brania pigulek to jeszcze nie slyszaalm-szpital,poronienie,trad na maxa boze ja ja widze co piszesz to mi sie zle robi!ja nie moge nic na to poradzic,wspolczuje ci IDZ STRASZYC GDZIE INDZIEJ! JUZ KAZDY ZNA TWOJA OKROPNA HISTORIE,SZCZERZE CI WSPOLCZUJEMY AE NIE OBWINIAJ MNIE ZE CI NIE POMOGLY A WRECZ PRZECWINIE BO JA TWOIM UKLADEM HORMONALNYM NIE KIERUJE. skonzc to wreszcie ok?to juz jakas zenada? idz na jakies anty pille forum ok? tam cie potrzebuja;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
byl fajny topik i bedzie bo mam nadzieje,ze ta cholera sie ode mnie odczepi i bedzie straszyc gdzie indziej. wsiada na mnie bo miala zle przygody z jeanine i na mnie pluj bo mi pomogly. kazania mi jakies prawa, szkolke moralnosci serwuje czy cos... moj blad,ze zareagowalam...podobno jak sie w g...wdepnie to smierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokoj...
Przeciez kazdemu pomagaja inne tabletki, bo kazdy ma inny organizm. Wysyp pryszczy w czasie czy tez po zaprzestaniu brania tabletek to tez sprawa bardzo indywidualna. Na pewno nie przewidzi tego zadna z "ekspertka" z forum :P Kate, pomaga Ci Jeanine, Twoj organizm na nie dobrze reaguje, dobrze sie czujesz - bierz je i ciesz sie piekna skora :) Tradzik okrutnie odciska sie na psychice, wiec kazdy szuka sposobu by sie go pozbyc, Ty znalazlas swoj. Ja jestem przeciwniczka tabletek, nie tyle w ogole, lecz w stosunku do mojej osoby zdecydowanie. Po prostu zle reaguje na hormony. Tak wiec prosze na mnie nie najezdzac, ze jestem z Kate w zmowie :P Nawiasem mowiac, pozdrawiam i powodzenia :) W moim przypadku wspaniale sprawdzily sie retinoidy i zdrowy styl zycia, banalne ;) Pozatym polecam peeling kawitacyjny u kosmetyczki. To delikatne oczyszczanie skory ultradzwiekami, wspanialy wynalazek dla delikatnej skory. Nie ma co spodziewac sie po nim cudow, ale z zaskornikami na nosie czy brodzie radzi sobie wysmienicie. Znalazlam takie info o Jeanine http://www.antykoncepcja.com.pl/JEANINE.htm Nie brzmi to zachecajaco, ale ze mnie zaden specjalista w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
czytalam ten topik o jeanine zanim zaczelam brac ale i tak sie zdecydowalam bo nic innego tzn(antybiotyki zewn.iwewn)nie pomagaly... nic nie pomagalo....:(:(:( dzieki za pozdro.i ze ty mnie chocaiz nie potepiasz. szkoda,ze wpisuja sie tu takie osoby co na ciebie tak najezdzaja jakby obwinialy za swoje niepowodzenia... a czemu ja tu winna. sorry ale idzie sie tu zdololowac wiec lepiej nie wchodzic.\\ ta pani X wypisuje takie rzeczy ze spokojnie spac nie bedzie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate22
etynylostradiolu maja klasyczna dawke a dienogestu tyle co niemiecki velette,byla i jestem swiadoma co to jest;) yasmin i jeanine to i tak najbardziej bezpieczne pigulki dla mlodych dziewczyn diane to dopiero konska dawka,wiecej etynylostradioli jak sie nie myle i jaka dawka cyproteronu... biorac jeanine nic nie czuje,zupelnie jak bym ich nie brala,wynili w normie,zadnych dolegliwosci:) a po dianie to mialam takie skorcze w lydkach ze siew nocy zwijalam z bolu,poza tym dretwienie rak... jak widac moj organizm toleruje to 2 hormony zawarte z jeanine a komu innemu pomoze diane innemu logest osobista sprawa dlatego dajmy sobie spokoj z tym licytowaniem sie bo ten topik nie bedzie mial sensu ok? papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×