Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość yack35
Zalamana wa -wa!!!!Mozesz miec zawroty od problemow z błednikiem..Moja siostra tez miala zawroty -nikt nie wiedzial od czego a po wizycie u laryngologa okazalo sie ze ma problemy z blednikiem-teraz bierze tabletki na to i jest duzo lepiej--laryngolog musi zrobic ci taki test ktory polega na wlaniu do ucha cieplej wody i wtedy sprawdza sie jak czlowiek na to reaguje-po reakcji ocenia sie stan błednika....Tyle ode mnie --trzymaj sie--pozdrowienia dla wszystkich!!!!Wrocilem z Hiszpanii --jakos przezylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
witam , do załamana_wawa- zawroty głowy przy problemach z szyja sa normalne, ja mam wykryta dyskopatie i splycenie lordozy, szyja w oplakanym stanie- nosze po 3 h dziennie kołnierez, biore mase lekow , zadna rehabilitacjia i masaze nie pomagaly, zawroty jak byly tak sa, nie mowiac juz o zlym spaniu (bez poduszki tylko na waleczku). czyli zawroty, dretwienie konczyn , czasmia mdlosci, bole glowy to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam pozytywne myślenie,afirmacje,trenning autogenny,modlitwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topikowa
Jak was czytam, to zaczynam mieć takie objawy jak opisujecie a to chyba nie o to chodzi, tylko o wzajemne wsparcie,prawda? NIE PISZCIE O OBJAWACH TYLKO JAK SOBIE RADZICIE NA CODZIEŃ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
AiG to jak sobie radzic na codzien? mnie boli też cała twarz. Wczesniej myslalam ze to jakies zapalenie nerwu ale neurolog wykluczył. tez spie na takiej specjalnej poduszce. Ile masz lat? Bo ja 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
ja tez mam arytmie komorowa serca i nerwice i nadcisnienie choc dzis mam90/61 i tez kreci mu sie w glowie , Moj psychiatra powiedzial ze to od nerwicy bo jest brak czy odwrotnie serotoniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
ja tez mam arytmie komorowa serca i nerwice i nadcisnienie choc dzis mam90/61 i tez kreci mu sie w glowie , Moj psychiatra powiedzial ze to od nerwicy bo jest brak czy odwrotnie serotoniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma miała potworne bole od kręgosłupa szyjnego, brała po 5 mocnych tabletek dziennie i doiero operacja jej pomogła- wymieniono jej 1 kręg i po tygodniu wróciła do domu i pracy. Jet w świetnej formie.Robiła to w Konstancinie-tam są dobrzy ortopedzi, moż warto tam się udać po poradę? Marysia, a co bierzesz w związku z tym brakiem serotoniny? Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Dzieki Maja za odp, ale ja to chyba za młoda jestem na operacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia60
maaaja ja biore asentra i xanax a na arytmie biosotal 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! Marysia,jestem zdziwiona ze bierzesz 2psychotropy.jak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja,ja tez mam lekkie skrzywienie kregoslupa piersiowego.ale to nie wymaga leczenia.a moze od tego boli mnie czesto tu kolo mostka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj coly czas mnie boli,jestem juz zdenerwowana tym bo mysle ze to zawal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moze tez dokuczac mi przepuklina rozworu przelykowego na ktora cierpie i daje ona takie objawy jak zawal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja,a ty nie wybierasz sie na zaden wyjazd chocby krotki? tak dla zmiany otoczenia.ja jakos wytrwalam do konca wczasow,choc bylo mi ciezko.mialam kilka razy rozne objawy,mysli klebily sie ze cos mi sie stanie,a do lekarza daleko,ale poradzilam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek no cóż plany mi się trochę pozmieniały co do wyjazdu, ale to chyba opatrznośc czuwa-bo miałam jechać w tzw. świat, a tam jeszcze gorsze upały.Może po 1 szym pojadę choć nad morze/ Co do kregosłupa to miałam z tym sporo problemów od lat, mam już zwyrodnienia i te są czasem bardzo bolesne.Ale nauczyłam sie odróżniać te bóle od innych i już się ich nie boję. Biorę na to wtedy lek p bólowy i zapalny i przechodzi. najlepsza jest długa rechabilitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia ja tez biorę Biosotal 40, jak po nim się czujesz? jak długo to bierzesz?Czy kardiolog pozwolił Ci łączyć ten bloker z antydepresantami w takich dawkach? Ponoć za duże nie mogą być, bo nasilą objawy arytmii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bóle mostka są od krzywego kręgosłupa na bank! sprawdź sobie palcem splot mostka, tak ponaciskaj -jak boli pod palcem to znaczy że od kręgosłupa. tak mnie lekarka uczyła, bym się nie bała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana Wiek nie ma nic do rzeczy w sprawach kostnych, jeśli kręgi są zniszczone to trzeba wymienić, ale mam nadzieję, że Tobie pomoże ta rechabilitacja. Spedziłam rok jako dziecko w Konstancinie i tam operowano dzieci z powodów skrzywień kręgosłupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elooo wszystkim;)Pipek witaj jak tam po urlopie?? ja jade jutro nad morze z małym ,wkurzaja mnie te upały na maxxxx:(Jeszcze dzis czubek poszłan na solarium myslałam ze dostane zawału,mądra jestem.Tez czuje sie dzis nie za dobrze pierwszy raz od dawien dawna hehehe,do tego juz przywykłam boje sie ze to serce,ale sece mam przebadane 10sposobow,i to jest moj tylko psychika.Mowie sobie ze ten ucisk na lewą piers to jest od kręgosłupa, i te nerwobole ,a resztę mam wicie gdzie.Buzka i pozdraviam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naciskać trzeba palcami na mostek! Sprawdzać każde połączenie między żebrem a mostkiem, jak boli to jest to od kregosłupa!Gabi! masz fajnie, że uciekasz nad morze, mój syn tez jedzie ale już nie z nami tylko z dziewczyną! Czas leci.Własnie go spakowałam, jest taki szczęsliwy! Cieszę się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia60
maaaja ja biore biosotal 5lat czuje sie roznie i biore acard a xanax od 3 tygodni biore jeszcze prestarium na obnizenie cisnienia taze rozchorowalam sie a ty w jakiej dawce bierzesz biosotal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia60
pipek ja biore biosotal na cisnienie lekprestarium oraz xanax i asentre a czasami BLW brom luminal waleriana jestem nerwus i co mam zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrraa
dziewczyny ja mam pytanie do was.kro z was ma nerwicę szyi,gardła.? Objawia się to uczuciem jakby kluchy w gardle i jakbym miała spuchniętą szyję.ogarnia mnie wtedy potworna panika ,ze sie uduszę.I robi mi sie słabo..Wtedy biegne do łazienki i obmywam lodowatą woda twarz i ręce oraz dekold i kark. Po chwili wszystko przechodzi.Kurcze jak sie tego pozbyć. Bo zwariuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Marysia-biorę Biosotal 2 razy dziennie po 1 tab, dopiero miesiąc. Powiedz czy ten lek pomaga Ci na arytmię? Bo mnie na to przepisano.Dzis syn wyjezdza i od rana się denerwuję trochę. Pewnie minie jak już zadzwoni, że jest na miejscu.Marysia jesteś matką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki upal ze nie chce sie myslec!Maaaja moj syn tez jest na wyjezdzie na Litwie na obozie .caly czas mysle,bo telefon nie dziala,sa w lesie-to oboz harcerski.niby sen juz dorosly a jednak sie zamartwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×