Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość AiG
dyskopatia odcinka szyjnego kregi naciskaja na nerwy bol jak diabli + mroczki i te zawroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc z nas napewno jest hipochondrykami-ja na 200proc.i z tego to sie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki ziolowe nie uzalezniaja.wiekszych dawek nie nalezy brac bo ziola tez moga byc szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chodzi mi o to ze np bede brala te zilowe tak jak powinnam a po np roku moj organizm zacznie sie domagac wiekszych dawek i bede musiala siegnac po psychotropy, czy moze tak byc?? Dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tak byc,ale to by znaczylo ze nerwica jest tak silna ze nalezy brac cos mocniejszego,a nie ze za male dawki sie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
ten Sulpiryd ponoc jest dobry ja go dobrze toleruje, jest bezplatny tylko na recepcie powinno byc ze choroba przewlekła. Jest dobry na leki i depresje. moze tego sprobojcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet ziol nie wolno brac dlugo,niektore ziola mozna zazywac tylko 2 tyg.potem robi sie przerwe i znowu bierze,ja uwazam,ze wszystko nalezy brac pod kontrola lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
oj znowu mam zawroty i kreciolki i paluchy mi drza...a w pracy jestem wrrrrrr.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
na mnie ziolowe nie dzialja, probowalam wszystkiego....sa za ziolowe :) :) :). sproboje te krople L72 i ten kals moze cos dadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie nic robic z tego upalu,wiec tak sobie tu siedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
no ale jak Tobie pomaga to moze mnie tez a ten validol to tez ziolowy na miecie a troszke dawal rezultaty wiec kalms moze tez da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączę się do Was na chwilkę, bo upał uniemożliwia mi pracę jakakolwiek. Czytam te Wasze posty i tak sobie myślę, że ciagle nowe osoby dochodzą do tego naszego forum.Z jednej strony miło, ale z drugiej ...wciąz ktoś następny, równie chory szuka pomocy.Ja też tak chyba z miesiąc temu odkryłam to forum i jestem juz troche od niego uzalezniona.Nie gniewajcie sie, ale wszystko co miałam do powiedzenia o sobie pisałam już parokrotnie na tym forum i nie chce mi się powtarzać.Rozumiem Was doskonale, bo też meczę się z nerwica wiele lat.Teraz może już nie wpadam w paniki, bo nauczyłam się czegoś poprzez doświadczenie, ale jednak muszę się leczyć farmakologicznie, bo inaczej czułam, że trace po prostu radośc z życia z powodu lęków i ciągłych innych dolegliwości.Nie pomagały mi leki ziołowe,to kwestia indywidualna.Z zawrotów głowy które dręczyły mnie 2 lata wyszłam po Seronilu. Nie miałam żadnych objawów ubocznych, po miesiącu brania zawroty przeszły i nie wróciły.Też się bałam leków antydepresyjnych, ale ponoć ten rodzaj leku nie uazależnia, dodaje tylko serotoniny do mózgu, który wypłukuje się przy stresach.Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam duzo prasowania-po kilka sztuk prasuje bo nie chce mi sie wcale. mysle ze KALMS pomoze przy systematycznym braniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
no to ide wkoncu po ten kalms i do domku...do jutra nerwuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpowiedzialam komus na pytanie za co przepraszam.tak kropleL72 sa w aptece bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
te krople L72 są rewelacyjne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przd chwika mialam atak ...maz polecial do apteki 20 kropel i po 5 min wszystko dobrze....dzieki!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
te kropelki maja niezlą renome...mozna dzieki nim wyjsc z psychotropow...no zobaczymy...ale na internecie nic tylko je chwalą....ja tez polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krople maja dzialanie porownywalne z diazepamem i dzialaja tak szybko jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Pipek byłam w Poradni Leczenia Nerwic, przy ulicy Czerniakowskiej w Szpitalu W.Orłowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
Sluchajcie ja tez uzywalam kropliL 72 mozna je zamowic w internecie i przysila ale jak dlugo trzeba brac by zobaczyc jakas poprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wawa moze sproboj w Centrum Psychoterapii na Sobieskiego 112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×