Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witaj Kulka Wspaniała wiadomość. Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!Trzymaj się, dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
maaaja Corka jest moja jedyna potpora w tym domu ale teraz idzie do pracy i zostane sama w domu bez podpory Jak sie czujesz bo ja tragicznie nie ma dnia zeby bylo dobrze sama wiesz jak to jest w domu .Ja tez mam ogrodek i dosc duzy dom i jeszcze remont juz mam wszystkiego dosc a na wyjazd sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
do załamana_wawa 28 wiosenek stuknęło :). ja mam spac na wałku, nic nie noscic nie dzwigac i chodzic jak snob z głowa zadarta do góry :). Poza tym mam mase leków jakies rozluxniajace itd. A na apady leku ostatnio dostałam jakies ziołowe Validol + Sulpiryd. Łykam to wszystko ale i tak wczoraj miałam napad trzęsiawki, przespałam cały dzien. Koszmarnie sie z tym męcze ale co poradzić? NIC! Trzaba sobie dawac jakos rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!Basia,ziolowe tabletki mozesz brac,mnie pomaga Kalms.dobre sa krople homeopatyczne L72-dzialaja przeciwlekowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipekte krople to w aptece bez
recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upały źle znoszę, na nic nie mam siły.W domu trwa mały remont, więc ciągły hałas. Pocieszam sie, że choć syn wyjechał i sobie odpoczywa nad morzem-tam jest teraz świetnie. Powinnyśmy wszystkie tam wyjechać i siedzieć w wodzie po uszy.Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI, JEŻELI MOŻECIE , PODAJCIE MI JAKIEŚ SPRAWDZONE ZIÓLKA , TABLETY BEZ RECEPTY. JADE NA WAKACJE ZA GRANICĘ Z MOJĄ NERWICĄ I WOLĘ COŚ TAM WZIĄĆ. TU NA MIEJSCU SOBIE RADZĘ BEZ NICZEGO , ALE BĘDĘ SIE CZUŁA BEZPIECZNIEJ JAK COŚ TAM W TOREBCE BĘDZIE. Z GÓRY DZIĘKUJĘ. POZDRAWIAM WSZYSTKIE NERWUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
Maaaja ja sie czuje fatalnie cos strasznego czy ty gotujesz obiady w taki upal czy maialas zawroty glowy a moze wiesz od czego moga byc bo ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
lojka ja mam zawsze varidol tabletki do ssania a mozesz kupic cos w aptece jest tego pelno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornik_zeus
A kochani mieliscie cos takiego? Ja po drobnej popijaiwe w nocy sie obudzilem, to bylo na wyjezdzie, wyszedlem z namiotu i czuje, ze serce wali mi ze 120 uderzeń ale to byla kolejna juz akcja mojego serducha i powoli przyzwyczajam sie już do tego chociaz odbiera mi to nie powiem relaks na czesc dnia niestety:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
kornik pewnie ze tak mialam tym zaczela sie moja nerwica ja mam takie ataki bardzo czesto zle sie czuje dusi mnie pod szyja i cisnienie ma wysokie musze brac cos na uspokojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornik,po popijawie to moze tak byc.gorzej jak bez alkoholu tak masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia Zawroty miałam przez 2 lata, badałam sobie w tej sprawie błędnik, kręgosłup szyjny, tętnice szyjne, EEG mózgu , tarczycę i nic nie wykazało. Pozbyłam sie ich po Seronilu.A to lek antydepresyjny-więc wniosek taki, że były na tle nerwicowym. już ich nie mam. Niektóre leki dają taki efekt zawrotów-poczytaj ulotki tych które bierzesz.To paradoks, ale jednak czasem leki pomagają na jedno, a zaburzają co innego. obiady gotuję, ale co zrobic, mam ekipe do remontu w domu. muszę wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
ja tez mam remont w domu w piwnicy robimy lazienke i meza z ktorym przebywam 24 godz jest strasznie wulgarny w stosunku do mnie i innych ludzi a w jaki wojewodztwie mieszkasz maM DOSC TYCH UPALOW ZLE SIE CZUJE SERDUCHO SIE ODZYWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
czesc wszystkim, byłam dzis u psychologa ale babka wywarła na mnie str złe wrażenie...straciłam ochote na jakies terapie... mnie tez boli głowa... chodze na rehabilitacje z kręgosłupem szyjnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
MAAAJA LEKARZE PROPONUJA MI SEROXAT LUB ASENTRE ALE SIE BOJE WZIASC BO WSZYSTKIE MAJA COS UBOCZNEGO ALE LEKARZ MI POWIEDZIAL ZE MAM DUZO SEROTONINY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
ZALAMANA A CO NIE MA W WARSZAWIE INNYCH PSYCHOLOGOW MOZE DASZ SOBIE RADE SAMA JAK DOSTALAS TAKI WSTRZAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Ja poprsotu nie mam ochoty chodzić i opowiadać wszystkim tego samego. Bo mam także problemy urologiczne i przewlekłe zakażenia bakteryjne co miesiąc odwiedzam urologa i ginekologa. Chodze na rehabiltacje. Każdemu leakrzowi mówie to samo. I jeszcze ten psycholog wszystko od nowa zaczął pytać... Poza tym mam wrażenie że lepiej mi robi wyjście ze znajomymi gdzies lub obejrzenie filmu, spacer niż chodzenie po tych wszystkich lekarzach i na te wszysteki terapie. Codziennie rehabilitacje zabierają mi 2 h. Co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
MYSLE ZE KAZDA MA DUZO INNYCH PROBLEMOW A PRZY NERWICY SA ONE BARDZIEJ INTENSYWNIEJSZE NAWET JAK UGRYZIE KOMAR TO CIE BARDZIEJ SWEDZI NIZ NORMALNA ZDROWA OSOBE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Marysia 60 A co myślisz o jakiś tam terapiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
Zalamana o terapi mysle pozytywnie ale przychodzisz do domu i musisz sobie radzic sama i wszystko wraca do nerwicy ale mozesz spr zalamana ja mysle ze to dobry pomysl ale wrocisz do domu i musisz radzic sobie sama z problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
Maaaja co ty ciagle robis w taki upal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie psuje na tym forum.pytania zadajecie tylko poszczegolnym osobom,a moze inni tez mogliby cos ciekawego wniesc do tych pytan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie psuje na tym forum.pytania zadajecie tylko poszczegolnym osobom,a moze inni tez mogliby cos ciekawego wniesc do tych pytan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie psuje na tym forum.pytania zadajecie tylko poszczegolnym osobom,a moze inni tez mogliby cos ciekawego wniesc do tych pytan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna cos wejsc na forum,czy mialyscie taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna cos wejsc na forum,czy mialyscie taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×