Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość załamana_wawa_
Jaka jest cena tych kropki L72 ?? Pinka23 fajnie że już jesteś 🌼 Wiecie co ja tam sobie myśle, że u mnie nerwica nie polega na tym, że nie umiem komuś czegoś odmówić czy nie umiem czegoś mu powiedzieć prosto z mostu. U mnie nerwica ma chyba podłoże chorobowe, ja sie boje, że na coś zachoruje jeszcze. Jak byłam w szpitalu np. z powdu zapalenia stawów to ja tam nie mogłam wyleżeć, chociaz sie źle czułam to siedziałam na korytarzu lub u pilęgnaiarek, nie mogłam patrzeć na tych ludzi co tam cierpią, mają raka itp. Jak myślicie co powinnam robić? Ja biore tylko Hydroxizine teraz 2 razy dziennie. Kupiłam też ziołowe tabletki Valerina, działają uspokajająco i rozluźniająco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Marysia 60 🌼 Twoja córka dobrze robi. Mi też lepiej robi wyjście ze znajomymi, śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Odpowiedz na post do wawy załamanej " wszystko zalezy od rodzaju terapii. Psycholog nie rozwiaze za ciebie problemów i nie pogłaska po głowce i nie pstryknie palcami aby nerwica znikneła , na terapii trzeba MÓWIC to co czujesz bez sciemy!! Jesli liczysz tylko na wsparcie psychologa to masz racje nie chodz bo psychoterapia to przede wszystkim ciezka praca pacjenta " Wiesz mi najbardziej brakuje wsparcia w dzialaniu... Moge walczyc z choroba, ale mam slomiany zapal... Np. teraz biore autoszczepionke na gronkowca zlocistego w moczu, szczepionka zacznie dzialac po 3 miesiacach, bo tyle sie wytwarzaja przeciw ciala... Brakuje mi cierpliwosci, bo mam ostre zakazenie... Tak samo moje problemy z kregoslupem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
Pipek ja bralam moze z 5 razy wiec jeszcze nie zauwazylam roznicy a moze ktos bral dluzej bo mozna kupic w internecie przed chwila widzialam bardzo bym chciala byc na ziolach bo mam chory zoladek i serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Pamiętajcie że przy piciu ziół wypłukuje sie potas i magnez!!!! Ja kiedys piłam zioła i nie łykałam magnezu i potasu i miałam poważne problemy. Potas to można sobie zjeść pomidorka raz dziennie, teraz lato to jest ich dużo. A magnez to lepiej kupić w aptece bez recepty. Chyba godbry jest mg firmy MDE bo tam jest witamina jeszcze E i B6 i mocna dawka, tak że sie bierze raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola33
Witam! Moze ktos poradzi mi cos na przyspieszone tetno 100, cisnienie mam niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
na niskie ciśnienie miód lub wino czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie lekarze uwazaja,ze tetno do 100jest ok.i nie nalezy go leczyc.mozna wziac kilka glebokich wdechow,napic sie kilka lykow naraz wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola 33
Ale to bardzo utrudnia zycie.Troche wysiłku i czujesz je w gardle.Wstaje rano cos zjem i czuje jak szybko chodzi, okropne i wtedy jest na pewno wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
moj syn tak ma i tez mu z tym ciezko zyc dochodzi nawet do 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola 33
Dodam jeszcze ,ze mam wypadanie płatka zastawki.Lekarze mowia ,ze to nie choroba , ale przy tym moze ujawnic sie nerwica, kołatania serca i .t.p I ja to właśnie mam.Przy ataku proponują Propranolol, ale moze jest cos ziołowego.Poradzcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej isc do lekarza.moze to byc tachykardia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolin
Dołaczam do Was, Dziewczynki, jesli pozwolicie. Od niedawna mam zespół leku napadowego - ataki paniki. Obecnie jestem na 15 mg Seroxatu, za kilka dni zaczne brać 20 mg. Jest o wiele lepiej - a zaczęło sie dokładnie tak, jak to opisala Rosa w swoim pierwszym poście, spadło z nieba, pogotowie, serce chciało wyskoczyc, cisnienie w góre, słabo, dretwienie ciała , zastrzyk, który to opanowal.itp. Koszmar. Potem jakaś hydroxyzyna, która w ogóle na mnie nie działa. W końcu troche pobrałam benzodiazepiny ( pomagaja ale uzalezniaja oczywiscie) i obecnie jestem na seroxacie plus malenka dawka benzo rano poki Seroxat nie zacznie dzialac. Dziewczyny, czy na ataki paniki bralyście jedną czy dwie tabletki Seroxatu? Bo w ulotce jest napisane, że zalecana dawka to 40 mg ( dwie tabletki). Seroxat mam brac długo, kilka miesiecy. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa_mahy_dwie_jamahy
czesc! Moje kłopoty zaczeły sie jakiś miesiąc temu. Wszystkie przeprowadzone i mni ebadania nic niewykazały. Bude sie w nocy zlany potem, serducho mi wali tak że myśle że juz po mnie. Teraz wiem juz że to najprawdopodobniej nerwica. Jem PROPRANOLOL, i ATARAX, wcześniej jadłem Lexotan , ale to podobno jest masakrycznie silne. Niwwyobrażam sobie żeby to mogło trwac w nieskończoność. Miesiąc temu byłem normalny, a teraz boje sei każdej kolejnej nocy :( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolin i Dwa mahy nie jestescie inni w swoich objawach.wszyscy mamy takie sameobjawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolin,ja na panike mam doraznie AFOBAM.pomaga mi pol tabletki 0\'25mg.to jest b.malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbujcie z modlitwą ona zawsze wycisza,może naturalne witaminy nie syntetyczne...i psychoterapia trzeba wszystko przepracować cały ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolin
Pipku, ja też mam na atak Clonazepam, ale Seroxat ma ponoc wyeliminowac ataki zupełnie ( przyjamniej poki sie go bierze). Fakt, benzodiazepiny ( Afobam - Xanax, Clonazepam, Lorafen, i inne) predko dzialaja i uspokajaja. Ale uzalexniaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek! jesteś dziś bardzo zaangażowana jak widzę. Pracowicie spedziłaś dzień i jeszcze to prasowanie! Gratulacje! Co do pytania w sprawie wysokiego tętna-ja na to dostałam Biosotal 40 od kardiologa. Mam też wypadający płatek i ten lek ma to leczyć i oszczędzać serce.Tetno przyśpiesza najczęściej z powodów emocjonalnych-czyli nerwicowych. To trzeba leczyć, wyciszać. Poradźcie się jednak lekarzy. po Biosotalu tętno mam 60-70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich nowych uczestników- serdecznie witamy! Na początek proponuje poczytać sobie nasze posty poprzednie-tam odnajdziecie odpowiedzi na wiele Waszych pytań, bo one sie oczywiście powtarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
Mi kiedyś wyszło w EKG wypadanie płatka serca... Mam ostatnio bóle..... Ktoś mi polecił że na to wypadanie dobry jest magnez... Czy samo wypadanie może boleć czy to bardzej nerwoból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa_mahy_dwie_jamahy
" potomek spróbujcie z modlitwą ona zawsze wycisza,może naturalne witaminy nie syntetyczne...i psychoterapia trzeba wszystko przepracować cały ból" ....tak, ja odmawiam wieczorem różaniec, ale czasem atak jest tak silny że zanim zasne (a własciwie to zamkne na chwile oczy) zdąże odmówic go dwa razy. Czaem też czytam książke, dzisiejszej nocy np. czytałem do 2 w naocy zanim zasnołem z wyczerpania. Do tego wstaje wcześnie rano -6,7 żeby być zmęczonym i łatwiej zasnąć wieczorem. Naprawde nie mam pojęcia jaby to było bez proszków. Pamiętam jak pierwszy raz przebudziło mnie w nocy walenie serducha- myślalem że juz po mnie. Potem zaczeli się lekarze..... Jeden przepisał mi Lexotan, a inny zas powiedział że to stanowczo za mocny lek i doradził Atarax (bierze ktoś z was te leki?). Na kołatanie serca mam Propanolol (pół tabletki rano i wieczorem). Ja chce byc juz normalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiG
hejka , Jak tam po nocy??? Ja mialam kolejny atak na wieczor, na szczescie maz byl przy mnie i jakos przeszlo. Te kropelki L72 sa rewelacyjne, naprawde pomagają. Tyle ze juz sie w tym wszystkim pogubilam , przez lekarza mam przepisany Sulpiryd (typowy lek na depresje) wiec juz sama nie wiem czy to deprecha czy nerwica. A moze to i to? W niedziele wyjezdzam na wakacje na 3 tygodnie. Ale mam stracha. Boje sie atakow, zwlaszcza ze jade z dzieckiem i ojcem. On niby wie o tych moich atakach ale jest straszny panikarz i wiem ze bedzie bardziej zdenerwowany niz ja i mi nie pomoze. Musze przestac o tym myslec . Dzis oststni dzien pracy a potem luz, wolne, odpoczynek...musze sobie tak wmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×