Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Ja wczoraj byłam na imprezie tzn. w pubie, jakoś dałam rade, bo impreza była na dachu wieżowca... Zaraz myśli a jak sie coś stanie to jak mnie stąd wywiozą jak zemdleje itp. Heh ale dałam rade. Potem mnie zamknął w windzie koleś z tego pubu i nie chciał wypuścić ale sobie poradziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zalamana wawa
do zalamana wawa mozesz napisac cos więcej o tym leku Myoalgan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozesz sie podpisac nickiem kto pisze? Myoalgan to lek na mięśnie, bez recepty, idź do aptki przeczytaj sobie ulotke lub poszukaj w necie. Ma na celu rozluźniać mieśni. U mnie podobno jest napięcie mieśniowe na twarzy i na to to dostałam. Ja go biore dopiero 3 dni. To lek ziołowy amerykański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zalamana wawa
google nic nie znajdują dlatego pytam...dobrze wpisałaś nazwę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myalgan dla cierpiących na fibromialgię i zespół przewlekłego zmęczenia. daje uczucie przypływu energii wpływa na poprawę samopoczucia zmniej­sza napięcie mięśniowe poprawia krążenie uśmie­rza ból Opis preparatu: Myalgan® m. in. zawiera: Ekstrakt B.E.E. z kwiatu stokrotki (Bellis perennis): zawiera kompleks bio­fla­wo­noidów, olejki eteryczne i taninę, które przynoszą ulgę chorym na fibro­mial­gię oraz znoszą bóle mięśni i stawów oraz tkliwość całego ciała. Dzięki swym właści­woś­ciom uspokajającym kompleks dodatkowo poprawia jakość snu. Eks­trakty stokrotki tradycyjnie mają szerokie zastosowanie w zwalczaniu licznych pro­ble­mów zdrowotnych związanych z różnymi rodzajami bólów łącznie z mi­gre­nowym bólem głowy, nerwobólów, bólów żołądka itp. Ekstrakt jest również pomocny w szeregu innych problemów takich jak: zaburzenia żołądkowo-jeli­to­we, zaburzenia czynności pęcherzyka żółciowego i układu moczowego, uczucie szybkiego bicia serca, obrzęki (zatrzymanie wody), gorączka i poty nocne. Ekstrakt B.E.E. z liści winogron (Vitis vinifera) oraz ekstrakt B.E.E. z oliwek (Olea europaea): zawierają bioflawonoidy, taniny, glikozydy i barwniki oraz całą gamę witamin i mi­nerałów, które pomagają poprawić przepływ krwi i krążenie, a w konsekwencji zmniejszyć napięcie mięśni. Przypuszcza się, że nieprawidłowe, nadmierne napięcie mięśni jest przyczyną części objawów w fibromialgii. Napięte mięśnie mogą uciskać na przebiegające w sąsiedztwie nerwy, powodując bóle, drętwienie i parestezje. Uciśnięte nerwy mogą również powodować osłabienie zajętych mięśni i ograniczać ruchomość sąsiadujących stawów. Oba ekstrakty pomagają znosić objawy wywołane przez zaburzenia krążenia i brak energii w zes­po­le przewlekłego zmęczenia oraz uśmierzać bóle mięśni, bóle i sztywność stawów, bóle brzucha i biegunki, a także łagodzić trudności z od­da­wa­niem moczu i likwidować obrzęki. Sposób użycia: 1 – 2 tabletki jeden do dwóch razy dziennie. Najlepiej 1 tabl. rano ok. godz. 10-tej i 1 tabl. przed snem. W znacznie nasilonych dolegliwościach oraz w przypadku dużej masy ciała (powyżej 80kg) można przyjmować 4 tabl. dziennie. Przerwa pomiędzy kolejnymi dawkami nie powinna być krótsza niż 4 godziny. Celem uzyskania szybszego efektu preparat może być żuty (ssany). Rejestracja: Myalgan® jest suplementem diety dopuszczonym w Polsce decyzją Głównego Inspektora Sanitarnego GIS-HŻ-4433-PD-26/MN/03. Posiada pozytywną opinię Instytutu Żywności i Żywienia PD-2783/96/MN/03. Opak.:30 tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wawa!!!! Na dachu wieżowca??!! I w windzie??!! Super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wawa a maści rozgrzewajace jakieś stosowałaś? Tyle tego jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zalamana wawa
ślicznie Ci dziękuję!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
WITAM dziewczyny czy ten lek co piszecie moze byc bez recepty i jaki jest koszt kama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! jestem od rana przy kompie i do tego wkurzam się rozmowami przez telefon z bankiem, ale już wszystko załatwiłam i tu do Was zagladam.Fajnie, że sobie radzicie kochane dziewczyny, dobrze mieć satysfakcje, że coś się pokonuje, choć małymi kroczkami-o to chodzi.Dziś wzięłam o ćwiartke mniej leku na serce, bo wczoraj mi puls za bardzo zchodził, zobaczę jak dzisiaj. Nie wiem jak długo przyjdzie mi brac ten bloker? Wcale pary nie mam. Ale mimo to staram sie tego nie okazywać, bo po co? Mąż też na blokerach już 10 lat-bo nadcisnienie mu wykryto. Czy teraz jest coś mniej szkodliwego niż Atenolol na nadcisnienie? Może ktoś z Was coś wie na ten temat? Mąż bardzo śpiący ciągle, choć aż tak bardzo ciśnienie mu nie spada, poza tym lekko depresyjny po tylu latach tego leczenia.Może powinien już zmienić ten lek na jakiś nowszy? ale to tak na marginesie pytam. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis ok.jakos sie nie daje!czekam jak przestanie lac bo ide po zakupy.a tu grzmi.jutro wyjazdzam do rodziny do wtorku.Maaaja, nie znam tego leku o ktorym piszesz nie moge nic doradzic.moze jakies witaminy i magnez niech pobierze!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego wy chcecie brac takie leki jak ktos przeciez nie wszystkim sa potrzebne takie leki co komus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam zeby lykac jak najmniej tabletek nawet suplementow diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja,ja biore na nadcisnienie ENARENAL i jestem zadowolona z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trinka
Pipek- może i w sile wieku ale jeśli ktoś całe swoje życie dostaje po głowie ( żeby nie ująć tego dosadniej) to trudno być silnym. Nie wiem, może wszystko się uspokoi... nie mam nerwicy ale chyba jako nieliczna z rodziny potrafię zrozumieć jak on się czuje. Ma problemy ze zdrowiem, ma przeciągającą się depresję, w dodatku nie wiadomo skąd te drętwienia. Wysłałam go na przebadanie hormonów bo tak jak wspomnialeś to może mieć wplyw na jego nastrój i samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram-psychole
tylko nie twierdze ze jestescie smierdzace tylko ze bardzo sie przejmujecie soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram-psychole
to z całego serca wspołczuje i wierze ze sobie z ta chorobą poradzicie buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu trzeba działania trójdzielnego Psychiatra + psycholog + ksiądz Farmakoterapia + terapia psychologiczna + wsparcie i modlitwy duchowe Plus wysiłek fizyczny..naprzykład ..pływanie,bieganie,inne sporty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do potomka
do potomka to podaj namiary na księdza w sieci który pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacjent zdrowiejący tzw, nietypowy to taki Co mówi .....Jestem silniejszy od choroby i wygram Charakteryzuje go wabsolutna wiara w wyzdrowienie Ja chcę byc zdrowy Każdego dnia jestem zdrowży Jestem zdrowy TO sobie mówcie,,,..i więcej wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa_mahy_dwie_jamahy
" załamana_wawa_ dwa_mahy_dwie_jamahy jak sie czujesz?" a dziękuje nieźle, właśnie graliśmy turniej w noge (2 miejsce) :) potomek moze i pierd*oli ale ma trichje racji. Wysiłek fizyczny pomaga.Od jutra bede wieczorkiem biegał! Pozatym 3 dzien zarzywam promolan i po nim też czuje dużą poprawę. Tylko ze np. teraz znajomi idą do baru obalać flache a ja będe sie męczył przy wodzie niegazowanej :( ale ogólnie luz w poniedziałek zapytam psychiatry czy moge se wypić raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku dzieki za porady w sprawie nadcisnienia. Poszukam jeszcze w necie.Widzę, że nie dziś znowu panuje na forum atmosfera agresii.że też nie szkoda czasu tym ludziom na takie wypisywanie bzdur. Co tam u Ciebie, jak samopoczucie? Wawa a u Ciebie? Ronka? i reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja caly dzien dobrze sie czulam a teraz glowa mnie rozbolala,a ty jak Maaaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mozna skasowac temat na forum?szukam jeden temat ale go nie ma a 1godz.temu byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×