Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Wiecie co jak pozbyć sie leku przed zostaniem samej w domu.Kiedyś to uwielbiałam, miałam czas dla siebie, a teraz czuje sie jakos dziwnie, jak mam zostac sama w domu i tan strach ,ze cos mi sie zaraz stanie.Okropne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy wszystko mineło ...nie miałam nerwicy . byłam zdrowa!!!!!!!przez dwa lata zdrowiusieńka !!! bez bóli lęków ....to był niesamowity czas . a powiedzcie czy nerwica Was czegos nauczyła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszysykie po mojej sporej nieobecnosci;)Jednym zdaniem co u mnie,otoz co nerwy nerwy i jeszcze raz nerwy.Mam nadzieje ze u Was chociaz sie troche poukładało.Juz mam dosc wierzycie jeden dzien dobrze drugi tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!DZis na mszy to cała msze płakałam,i mowiłam w duchu Boze za co ja ,no tak teraz sobie pomyslicie ,a te setki małych dzieci chorych niewinnych dlaczego???Otoz na to pytanie nikt nie zna odpowiedzi.Pozdraviam i wszystkiego naj naj,a ja znowu z tymi bolami w klatce piersiowej fuuuuuuuuuuuuuuuuuuu pseudo zawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gabi
a bierzesz cos na TO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie biore tzn tak Kalms,Validol ,aspargin,ale ten bol jest taki jak by ktos siedział mi na klatce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. dziś zmogła mnie pogoda i tak spałam po obiedzie, że nie mogłam się wybudzić.Czasem się tym martwię, że tak w ciągu dnia mnie łapie mocny sen. Potem długo jestem do bani.Gabi cieszę się, że jutro będziesz u lekarza, a potem jeszcze idź w sprawie tego kręgosłupa-moim zdaniem bóle mogą byc od tego. Sprawdź -co Ci zalezy! Bianka-jestesmy w takim wieku, gdy pewnie jakiś wspomagacz by się przydał, a Ty brałaś ten lek Biosteron?Ja teraz tyle tabletek biorę różnych, że boję się, że w końcu mój organizm się dopiero rozszaleje.Myślisz że w naszym przypadku może to być i sprawa hormonalna?Bierzesz jakies hormony? Teraz nie wiem czy lekarka by mi zapisała, bo mam jakąs jedną żyłe trochę niewydolna- w udzie własnie, a z tym trzeba uważać.czy Twój wiek jest tajemnicą? Napisz, bo nie wiem czy nie wypisuje bzdur porównując siebie do tego co dzieje się z Tobą.Co do Twego szybkiego pulsu, ja własnie na to biorę Biosotal, bo kardiolog mi przepisał, twierdzi, że serce trzeba wyciszyć bo inaczej arytmia się tylko pogłębi. tez brałam Propranolol trochę, ale w moim przypadku powodował gorszą arytmię.Biosotal już dużo mi pomógł, mam mniej skurczy.Do tego biorę Duspatalin na jel;ita i Fovarin. W sumie coś tam mi pomaga ten zestaw. Może się uda wyjść na prostą? Czego wszystkim życzę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie!!Widze ze sporo osob dolaczylo sie do rozmowy:)razem zawsze razniej.Ja nie odzywalam sie wczoraj ani dzis przez caly dzien bo nie czuje sie najlepiej.Nachodza mnie jakies dziwne mysli i ogolnie mam ogromnego dola:/ehhh. ale szkoda gadac. Wawa zmartwilam sie jak przeczytalam ze dalej cierpisz na te bole.Bylam pewna ze te leki ziolowe w koncu ci pomoga! Gabi czy idziesz do tego psychologa prywatnie?Czy jesli chce isc tak normalnie to musze miec skierowanie?Chyba pora tez na mnie... Maja je tez mam tak z tym spaniem, juz o tym pisalam.Czasami calymi dniami jestem spiaca, tylko lezalabym w lozku.Ogolnie wogole nie mam na nic energi i bak mi checi do jakiegokolwiek dzialania.Troche sie nad soba dzis uzalam ale czasem trzeba troche pomarudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mariolciaaa,Tak ide prywatnie,a skierowanie dostaniesz kicka bez problemu u rodzinnego tylko niewiem jaki jest czas oczekiwania.Pozdraviam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gabi Wtedy odczuwam lęk, a nie raz to tak samo przychodzi, jakby mnie cos za gardło sciskało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do psychologa nie yrzeba skierowania dziewczyny... Maaaja czy od Ciebie ktos z rodziny ma SM ? Mariolciaaa jak mozesz to podaj mi swojego maila to wysle Ci moje gg to sobie pogadamy czasem...jestesmy w podobnym wieku itp. :) Te leki ziołowe biore 4 dni może za szybko chciałam mieć rezultat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To coś cie uciska, czy czujesz po prostu ból, jesli ból to weż Milocardin kropelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba skierowanie przynajmniej u mnie;)ale nie do p[sychologa tylko do psychiatry przejezyczyłam sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana- SM nie zaczyna się od bóli, w przypadku mi znajomym zaczęło sie od wzroku-pogorszenie widzenia, ale nie chcę o tym pisać, bo się będziecie nakręcać i szukać u siebie czegoś tam.To straszna choroba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) Musze sie najpierw chyba oswoic z ta mysla o psychologu.Pierwszym krokiem bylo przyznanie sie do choroby tutaj na forum.teraz trzeba isc dalej.Kiedys mialam takie bole w klatce jak ty masz Gabi.Zwalilam to na papierosy i rzucilam.Chociaz tyle dobrego:)bole mi przeszly ale teraz padlo na serce, nogi,zoładek i jeszcze pare rzeczy, ktore nie wiem czy sama wymyslam czy na prawde cos mi jest.Czasem czuje sie jak kretynka jak znowu sie zale chlopakowi ze cos nowego mnie boli.On ciagle jest zly ze nie mam humoru , chodze przygnebiona....a jak mozna sie cieszyc jak ciagle cos dolega? Ronka gdzie jestes?twoje slowa zawsze dodawaly mi otuchy!!:)chcialabym miec tyle zaparcia i wiary w swoje sily co ty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spacccc dziewczyny spijcie dobrze trzymajcie sie ciepło.Buzkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spacccc dziewczyny spijcie dobrze trzymajcie sie ciepło.Buzkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny te wszystkie bóle to nerwica, człowiek wpada w lęk i sie nakręca i myśli ,ze to najgorsze.Tu mnie sciska, tam kłuje, a zaraz serce wali jak oszalałe.Trzeba sie nauczyć jak sie w tym momencie zachować.Mi jak zaczyna walić serce, staram sie odwrocic swoją uwage od niego, ide coś robic, albo zaczynam z kims rozmawiać, czasem pomaga., zeby tylko nie słyszeć teko puk puk puk.Gdzieś wyczytałam, ze jak ma sie napad lęku, to trzeba wziać torebke papierowa , przyłozyc do ust i tak oddychac, nie wiem czy pomaga, ponoć tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaju mam 39 lat 4 dzieci w wieku córka19 lat syn 18 córka 10 i syn 4 dzieci to jedyna radość jakiej w zyciu zaznałam mąż bardzo dobry ale też schorowany cukrzyca nadciśnienie i inne choroby...........małrzeństwo idealne gdyby nie teściowa która zrujnowala nam życie to właśnie dzieki niej dorobiłam się nerwicy ............A ty Maaaju czy masz dzieci jak rodzina reaguje na te twoje dolegliwości ........ Czy ktoś z was mial ciągle taki obolały brzuch ,ciągłe wzdęcia ,odbijanie się gazów i co wam na to pomagało .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×