Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

chodziło mi o to,że czuję się grubo i nikt mnie z domu nie wyciągnie ,,:O nagmatwałam :D chcę schudnąć, albo choc zacząc dbać więcej o siebie,, przy wszystkich postanawiam nie jem słodyczy, będe ćwiczyć,,, XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Witam Mama Julki Czy przytylas po Xanaxsie bo ja jestem szczup;a i chce przytyc a jak zareagowalas jak odstawilas bo ja chce i tez sie zle czuje i bior o1 w nicy tab a co sadzisz o hydroksyzynie o jakich lekach myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko nie liczą się jakie kto ma marzenia ..tylko że wogle ma i one mu się spełniają i z tego jest radość ! wiadomo że najważniejsze jest zdrowie ,że masz dla kogo się starać ..wiesz dobrze że marzyć sobie można ale cóż z tego wyjdzie jak wiadomo że niektóre są nie do osiągnięcia .więc my marzymy o takich drobnych prozaicznych sprawach nawet żeby nie złapała nas jakaś malutka paniczka i jak to nam się spełnia to wymiar tego sukcesu mozna porównać do przeniesienia wielkiej góry ..sama dobrze wiesz bo jesteś namacalnym przykładem dla niejednej osoby jak sobie radzić .Ale pozwól też sobie na odrobinę słabości nie trzeba być na najwyższych obrotach żeby być szczęśliwym . Spójrz na swoje dwa szczęścia .... i trzecie to z którym wczoraj trochę się posprzeczałaś ..to sa twoje marzenia i szczęście inne sprawy są mniej ważne . Nigdy zresztą nie wiadomo co nas spotka ale po co masz z góry zakładać że nic juz dobrego Cię nie spotka i nie spełnią się twoje marzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaJulki trzymam Cię za słowo :D codziennie proszę o relację z postępów i o wpisanie ile masz na wadze .... komisyjnie będziemy wszystkie pilnowały żebyś schudła tak jak sobie postanowiłaś. Tylko wierzę że jesteś rozsądną kobitką i nie wygłodzisz Siebie i wieszakiem nie zostaniesz . Bez cuku i białego pieczywa i sosików oraz słodyczy mozna się obyć ,ale w zamian nie zapomnij że organizm sam wie i się domaga tego czego mu brak. Nie katuj tylko Siebie ,jak coś nie wyjdzie to się nie załamuj zawsze można spróbować od nowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka dzi eki wiesz chyba kopa mi trzeba bo ciągle skuczę a nic w tej sprawie nie robię w ciągu pół roku zgrubłam 10kg :( nie mam pojęcia czy to leki czy mój apetyt, wydaje mi się,że jem mało ok 1500 kalorii dziennie czasami więcej a jestem coraz grubsza,, Będę sie zgłaszać i muszę się zważyć ostatnio wyrzuciłam wagę bo się zepsuła :) ale moge to zrobić precyzyjnie w aptece,, Marysiu próbowałam odstawić po miesiącu brania ten xanax ale zazęłam czuć sie gorzej więc wróciłam ale biorę w sumie niedługo jakby wszystko połączyc to dopiero ok, 40 tabletek ale bez nich nie potrafię nic zrobic cała się trzęsę dosłownie siedze i się trzęsę ,,, :( wpadnę tu później bo robi dzieciom obiad pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jeszcze zapomniałam napisac o hydroxizinie , kiedyś na mnie działała, rozchodziło sie wszystko, całe napięcie ale ostatnio , przed xanaxem wypiłam ten syrop chyba 200ml w pare dni,,piłam go 3 razy dziennie po dużej łyżce i to nie pomagało, :( dlatego poszłam do lekarza bo nie mogłam funkcjoonwać, a z natury jestem rozgarnięta, w ogóle to ta nerwica złą osobe sobie wybrała :O nie chce jej,, tak dobrze mi sie bez niej żyło,, tylko człowiek nie doceniał,, ech,,, postaram sie zając czymś innym np, odchudzaniem, poszukam coś na internecie jakąs mądrą dietę albo zdrowy styl życia, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ewus jakie leki bierzesz na trzesawke w srodku serducz ale moze ziolowe bo xanax biore na noc i wiecej nie chce brac A Ty jakie leki z chemi bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih anita faktycznie pies z kotem to moze byc ciezkie doswuadczenie, jesli sie nie wychowywaly razem od maluszkiego, dzieki za zdjecia i muze. widze ze dziewczynki czekaja na okres, niedlugo bedziemy wszystkoe w jednym czasie to przechodzic hihi, renka to dlatego masz pewnie taki podly humor nie zamartwiaj sie🌼 ewciu czy to znaczy ze bylas na kolejnym spacerku?:Dgratulacje, bardzo sie ciesze, a gdzie necia?miloszka? aniolek co slychac, masz dzis wplny dzien? a wiecie co ja robie?znowu rogaliki!!a cos tak mnie wzielo na pichcenie, a te rogaliczki takie smaczne i szybko sie je robi, sama przyjemnosc! za to na kolacje robie frytki, jakos mnie na jedzenie bierze, to pewnie tez przzed okresem:D pogoda nie dopisuje ale mnie humorek dzis nie opuszcza:d poprosze o usmiechy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadano pytanie kobietom i męzczyznom : Jakiej płci jest komputer ?-Kobiety z cała stanowczościa stwierdziły żę to osobnik typowo męski , ponieważ: Trzeba go zapalic ,żeby zwrócić jego uwage -Ma całe mnóstwo wiadomosci ,ale i tak nic nie wie -Ma pomagac rozwiazywac problemy ,ale w prawie połowie przypadków to on sam jest problemem.-Jak sie człowiek zdecyduje na jakis ,to potem okazuje sie żę jakby troszke poczekał ,to mógłby kupić nowszy model .-Panowie stwierdzili natomiast ,że komputer z cała pewnoscia jest kobieta gdyz:-nikt poza stwórcą ,nie rozumie ich pokrętnej logiki .-Jezyk jakiego używają do komunikacji między sobą , jest niezrozumiały dla pozostałych.-Nawet małe błędy są zapisywane w pamieci na zawsze. -Jak tylko człowiek sie zdecyduje na jakiś, oddaje potem połowe swojej pensji na komponenty do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej mamo Julki nie zabij mnie za te rogsaliki i frytki:D dopiero przeczytalam twoje wpisy!!trzymam kciuki, ale tak naprawde, skoro tak na ciezko, to musimy jakos sobie slodzic zycie, chopcby slodkosciami w postaci jedzonka! a propos, 1500 kalorii to nie jest tak duzo, wiec wydaje mi sie ze musze miec na twoje tycie tabletki, nie przejm u sie tym, tak bardzo, jestes piekna kobioeta!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczku :D :D :D :D :D :D :D :D :D ............................... itd. wszystkie kochana dla Ciebie! a rogaliki faktycznie są wspaniałe ..tylko nie kazdy moze sobie na nie pozwolić ;) ja wole tak czesto nie robić bo niedługo na prawdę nie będę miała w co się ubrać ;) Miłego popołudnia .....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek21
Tak loczku mam wolne, ale ide pomoc szwagrowi w roznoeszedniu ulotek wyborczych, nie wiem czy dam rade, ale duzo daje, a napaliłam sie na tego psa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak loczku mam wolne, ale ide pomoc szwagrowi w roznoszeniu ulotek wyborczych, nie wiem czy dam rade, ale duzo daje, a napaliłam sie na tego psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombastick
Siemano jeszcze przedwczoraj nie iwdziałem sensu zycia.Bałem sie wyjsc z domu.Dzisiaj wszystko prysneło Byłem od rana na jazdach tzn na prawku.Miałem chwiejne stany ale ogolnie dałem rady. Poszedlem do lekarza wzilem numer do dpbrego prywatnego specjalisty ogolnie jest lepiej niz sobie wybrazalem w najlepszej wersji :) Jednak da sie z ta nerwica spokojnie powalczyc :) Niestety nie odbyło sie bez tabsow ,ale Hydroxizinum to nie jest raczej nic mocnego.Mi te tabsy bardzo pomogły pewnie przez efekt placebo ;) Ale zawsze. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze czujecie sie wszyscy dobrze :) u mnie pogoda nieciekawa, ale o dziwo trzymam sie dobrze..to chyba przez te wasze slowa ktore bardzo mi pomogly.. :) i chyba dzis sama pojde sie przejsc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak nawiasem to tez przytylam...ale na diete sie nie wybieram bo wogole zwariuje ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana ja przez Loczka takiej ochoty dostałam że właśnie ... MamoJulki NIE CZYTAJ! ...........upiekłam ciasto! hihihi :D a że mąż sam tego nie zje to będę musiała mu pomóc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu kochana ja od 5 lat nie biorę żadnych leków na nerwiczkę ,żyję bez ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastick no widzisz że sobie poradziłeś i o to w tym chodzi ..jak zaczyna coś wirować to pozwól temu poszaleć ,ale bez strachu że zaraz coś się stanie ...bo się nic nie stanie tylko to się dzieje w głowie. A najlepiej to wtedy szukać takiego zajęcia co zmusza do myślenia ..jak nie masz co to zacznij ćwiczyc .Wysiłek fizyczny też dobrze wpływa ,bo musisz się skupić na tym co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja odpowiem śpiewajaco tak mi źle tak mi źle tak mi szaro.... boje sie musz wyjsc te ulotki roznosic i sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc witajcie lub jak tam...
Czytam czasem Wasze forum.... Ostatnio nie daje sobie rady... Otóż tak powiem moje nerwica polega na katowaniu siebie... O ile to nerwica... Zaczęło się od bołi głowy i zawrotów.... Męczyło mnie to. Tu zaczęła się wędrówka po lekarzach... Od dentysty po neurologa... Nikt nic nie stwierdził poza zapaleniem zatok... Lecze zapalenie... Ale z bólem chodziłam ROK... Wszystko przeszło w stan pzrewlekły... Stałam się chipohondyczką. Płacze codziennie... Ntałok myśli to mnie boli, niepokoi. Teraz pojawiły się mrwoienia w róznych częściach ciała i czasami takie ściskanie w głowie jakby opsaka uciskowa. Zrobiłam tomogrfaie głowy, badanie dna ok, badanie uszu - wszystko OK.Starsznie się boje. Ostatnio wycztłam o sm. Boje się że to może być to...Każdy mi mówi żebym nie czytała o chorobach, nie myslala o tym. Często budzę się w nocy z niepokojem co będzie jutro... Prosze jeśli ktoś chciałby mi dac jakieś rady, pomóc. Dodam że chodze do psychologa ale choroba chyba za bardzo tkwi we mnie. POzdrawiam Niezapominajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anilolku [rzeciez ty jestes najdzoelniejsza z nas, tak latwo chcesz sie poddac, no prosze cie tak!!juz wynocha z domu:D🌼 ale mi te rogaliki pyc ha wyszly mowie WAM palce lizac!!poparzylam se lapke i zbilam kubek ale ogolnie jest dob rze:)hih az efia ciasto zrobila:D witaj niezpominajka!! nikt cie nie zrozumie tak jak my!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku pomyśl o tym że zrobisz sobie tym wyjsciem przyjemnośc ..ja wczoraj też o was wszystkich myślałam i pomogło mi... przecież nie będziesz Sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc witajcie lub jak tam...
Czy mieliscie podbnie tak jak ja? Wyniki badan dobre. Choroba tak mocno siedzi w mojej glowie. Jak jej sie pozbyc? tego myslenia? Starsznie duzo trace myslac tak..... Nie chce tak A jednak tak jest. Ona jest Panem a nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka, dopoki bedziesz tak myslec- ze nerwica rzadzi, to tak, niestety, bedzie, kazda z nas wlaczy z tym jak potrafi, glownie przez ignorancje, niektore z nas chodza na psychoterapie, iine biora tabletki, zasada jest jedna-nie myslec o tym, zwyczajnie to ignorowac, bo przeciez wiemy, ze skoro wszystkie wyniki sa dobre, to nic nam NIE DOLEGA. jestesmy zdrowe jak ryby, ale mamy problemy z emocjami. jak cofniesz sie w naszych postach to na pewno dowiesz sie wiecej, ekspertka od udzielania rad jest efcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×