Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Netka a pewnie że oddaj ją teściowej niech sie troche pomeczy hihihi to niezły dowcip by był apropo teściwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adus jak bym tam byla to bysmy razem to piłe pokopały.a potem w piachu sie wytarzały.i nie napisze co wiecej zrobiły.moze razem byśmy to wys.... :-) a moja tesciowa jest jak czołg rozpieprzyla by tą nerwica odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*smutaska: biorę bisocard 5mg ale to odtsawiłem jakiś czas temu bo po tylu latach nie ma poprawy. Nie zawsze pomagał no i szkoda wątrobę męczyć :) Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj u mnie jest taka ładna pogoda a ja czuje się do dupy taka jakaś nie wyspana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia to o zmroku idz tam i postaraj sie zejść ..i wejść nikt nie będzie widział a jak się zmęczysz to sobie odsapnij ... ;) Albo rano też nikogo nie widać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki musze konczyc bo widze ze szef podjechał.wieczorem do was zajrze z domku.całuje was wszystkie i zycze pieknego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUCIO22
mam jeszcze jedno pytanie czy lekarz wsponiłam wam coś na temat badaniu " nadnercza" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka u nas na zejściu na plaże jest ciemno jak w dupie ,latają nietoperze i łażą jenoty i lisy za nic na świecie nie pójde tam wieczorem ,a rano śpie .Widzisz ile wykrętów w jednym zdaniu jestem chyba mistrzynią wykrętasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to z piłką poczekam na Necie i poturlamy sobie piłeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777: brałem to pod uwagę. Może deka tak. ja teraz biorę tylko magnez czasem rutinoskorbin i na deprechę. Efka43:na początku lekarz rodzinny, potem po pół roku dostałem się do kardiologa ten nic nie stwierdził więc dalej lekarz rodzinny. ada7777: netoperki powiadasz ?? chce taką mysze ze szkrzydełkami :) fajn y stworek hihihi Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucio to chyba wychodzi w morfologii czy wszystko jest ok tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) Wstałam i jem śniadanko, dzis nie musze nigdzie iść wiec dobrze sie czuje :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredku może ci złapać jednego obrzydliwego nietoperka ,ale to będzie kosztowne tak się boje ,a co dopiero jak miałabym go złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777: Tam kosztowne, minie lęk prze mychą która lata :) one strasznie wyglądają. Ale to jest fajny potworek :) Swego czasu miałem 1,5 metrowego legwana zielonego. To był świetny mikro-krokodylek hehehe furore robił na osiedlu no i w polsce :) Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUCIO22
Czy Wy pijecie kawe ???? ponieważ niewiem czy w można ze względu na do serce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez wiele lat nie piłam kawki .. a teraz piję nawet kilka dziennie ale tylko takie ..lurki! z jednej łyżeczki ..a ostatnio staram się tylko jedną dziennie bo gorzkiej nie wypiję a jak policzyłam ile wypijam z kawkami ..cukru to mi się za słodko zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUCIO22
tak się zastanawiam czy z nerwicą biorą do wojaka? jestem jeszcze przed wojskiem i nieukruwam że mi siętam nie spieszy:-) może ktoś z was wie coś na ten temat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku musze trochę zadbać ..bo mam dwie oponki :) teraz tylko jedna kafka i zielona herbatka i woda! no i conieco na ząbek ;) musze trochę schudnąć ..bo nie mam co ubrać! w szafie same małe ,krótkie bluzeczki takie co do pępka tylko a jak je założe to coś mi po bokach ...wypływa ! afeeeee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pójdziesz do psychiatry i u niego zaczniesz się leczyć i będziesz miał tam kartę ....to chyba wojsko Ci nie grozi... ale musisz chodzić do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu jak sie rozpisałyście nie czytałam od wczoraj, myłam okna i teraz nie nadrobie zaległości :) Sycylijczyku no wiesz taka recenzja;) troszkę sie zawstydziłam szkoda,że wszystkim(chyba) sie podobam a sobie nie bardzo:D powinnam to zmienić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja dobrze czytam ,ze nietoperki sa beeeeeeee a ja netoperek to co taka straszna jestem? ada lece do Ciebie i postrasze Cie na tych wydmach z tymi twoimi netoperkami!!!!!!!!!od razu wpadnmiesz na te plaze! Witam chlopakow ! no i wszystkich oczywiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×