Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Piosenki ?? jakie piosenki ? Ju z któryś raz czytam tu o piosenkach Prosze o jakiś refreracik na ten temat Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
pewnie gotujecie obiadki, no coz on mi tez wisi, poczekam do wieczora troche mi zle ale poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie gotuje - w pracy siedzie A na obiad i tak chyba pójdę do baru. Nie mam jakoś weny do stania przygarach. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek21: jestem wersja wielozadaniowa hehe - dwurdzeniowa. Czasem trzeba się oderwać od projektowania i dać robalowi w czaszce odpocząć :) Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidiuszka: A czym one się różnią ? zresztą daj jak leci. Poprzebieram sobie. Pozdrawiam Zgredek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola1975
Jak można się pozbyć tego świństwa? Jestem już zmęczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
czy jak nie macie weny aby zyc to wasze rodziny sie wsciekaja i maja do was pretensje, zescie tacy "niedorobieni"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek21: Taka większa wioska po środku polski która się Konin nazywa. Między WAWA a PZ Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgredek jak zdjęcie doszło? posłałam Ci i prosze o Twoje, :) kurdeee nie da sie posłać filmiku nie wiem czemu wyszłam z domu i jak wróciłam taka była wiadomoś na ekranie od ,,firmy,,skanującej przecież to była mała wiadomośc zaledwie 1 minuta filmiku ale własnej roboty i nie wiem jak posłać.. szkoda,że nie jestem informatykiem spróbuje inaczej z iinego konta... może sie uda, pa witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam rodziny tzn meza ale mam chlopaka ktory juz troche wymieka ;/ i Pawel 26 kiedys napisal ze jego zwiaek sie rozpadl przez NNN .. przyajmniej tak zrozumiałam. troche mnie to dobiło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki Zgredek niektórzy sa tu z małej litery niektórzy z Dużej bez urazy za byka.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaJulki: fotka dotarła i ja wysłałem swoje ale dla pewności wyśle jeszcze raz Zgredek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kompyter od roku nie wiedziałam jak sie pisze teraz śmigam ale przydałby sie jakiś kursik komputerowy od jakiegoś kolegi uprzejmego ale.. ja za daleko mieszkam ... a nie mam kumpli komputerowców albo nie maja dla mnie czasu..:( wiec improwizuje tu z tym posyłaniem wiadomości, załącznikami, wklejaniem, zapisywaniem, nie wiem jaki ja moge mież bajzel w swoim komputerze.. aż sie boję.. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaJulki: 1 minuta filmu może mieć nawet 200 MB (1/3 płyty CD) Zalezy to od kompresji Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaJulki: Tylko uważaj ja straszę, wyskakuje z ekranu i gryze :) Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek ale super jesteś :D :D :D mąż by mnie zadusił to jego teren ja tylko przelotem chociaz ostatnio ja tu więcej przesiaduje :) oj niech bym mu tu cos posuła,, :O ach i zdjęcie ekstraklasa,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×