Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

mamaJulki: bo sam zaraz wpadnę w samozachwyt hihi. no ta fotka pod krawatem to przez przypadek akuraz bawiłem się w \"paparatzi\" no i mi machneli fotkę - upolowali mnie szybciej Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, fajnie się tu gada ale robota czeka oj niestety ,, dzieciaki przyszły trza im jedzonko zrobic bo mnie pożreja żywcem czekaja na rybe mam taka co sie panga nazywa nie znam sie na rybach ale wszystkim smakuje duszona takie mięciutkie mięsko białe,, pycha i sałatka z kapusty białej u nas się to rarytasek nazywa, inaczej ,,koslo,, (kurde jak się to piszę cole slaw?) mmuusze isc pa doo wieczorka jak mnie mężuś puści, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaJulki: oj kusisz. Zaraz będe u Ciebie na obiadku. Tak więc szykuj porcję więcej. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek wiesz co ale może jakbys mnie pogryzł to by mnie nerwica opuściła :D wszystko zrobię,żeby mnie nie telepało jak Ci sie udało z tym przewalczyć? nie ma dnia,żebym nie była roztrzęsiona, nawet nie mam do tego powodu jest to podobne uczucie do przenikliwego zimna, jakbym zamarzła, i okrutne drgawki , czasami niedozniesienia,, jak to pokonac jak z tym wygrac , chciałabym odstawiac juz xanax ale sie boje tego znowu dalej mnie trzepie ale jak sobie przypomnę co było wcześniej? pewnie spróbuje po połóce na noc i to pewnie będzie za mało, może wytrwam i poprosze o jakis zamiennik nie benzo,, echh, lecę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiesz co by sie działo mójmąż jest tak panicznie zazdrosny,że ja nawet zdjęc nie moge trzymac w komp. bo jak by zobaczył to po mnie.. :D obraza, że go już nie kocham,, samolub jeden :O ale to dobrze bo mnie kocha nad życie a ja jego ale zawsze pogadac można , co?? miłe uczucie od kogoś innego coś usłyszec miodek na uszka i na serduszku lepiej,, :) juz ide juz ide ,, dzieci głodne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaJulki: to mu ciśnienie podnosisz hehehe biedaczek. A dzieci łapki mają. Lodówka w kuchni same nie potrafią hihi Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak za godzinkę do domu narazie mam dosyć pracy nie mam pomysłów robak się zmęczył Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaJulki: tam bajzel, a ile radochy będa miały i się czegośnauczą :) hehehe Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane nerwuski! Miałam okropne dwa dni i dziś nie jest lepiej. myślałam ,że najgorsze już za mną , ale niestety.Mam mega doła , jak się go pozbyć? Zgredek piję ten okropny sok z buraków i nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana39: soczek nie jest na nerwicę tylko na krew. i nie odrazu widać poprawę. bo jak pamiętam miałaś jakby objawy anemii tak ? Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam też często doła ale od tego czasu co weszłam na forum jest inaczej zawsze można z kimś pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u Ciebie jest dziś taki piękny słoneczny dzień? Wiesz już mi troszeczkę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×