Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Neciu bo ja już takie myśli miałam tak długo i tak bardzo pragnęłam być zdrowa i stale o tym myślałam ... i to jest właśnie to błędne koło my nie możemy wcale myśleć o nerwiczce! trzeba robić wszystko aby tylko o tym nie myśleć . Jak wychodziłam ze Swojej skorupki i zamkniętego świata to wtedy właśnie pomogła mi sąsiadka o której pisałam ..ja ją wykożystałam ..bo zaczełam przed nią się otwierać i mówić wszystko ..nie myśleć tylko .mówić co mnie boli ,dlaczego mi jest zle.. ona mi zaufała i dała mi swoje maleńkie dziecko po opiekę bo ona czuła się gorzej niż Ja ,a ja musiałam i chciałam jej pomóc wiec nie mogłam sobie pozwolić na to zeby mi się kręciło w głowie i żeby mnie coś bolało.Czasami się bałam bo musiałam małego trzymac na rękach ...a jej nie było nawet kilka godzin.Ty wiesz jak mi wyobraznia szalała co może być...bo jak mnie coś łapało to byłam w swoim domku ..a nagle musiałam siedziec w obcym i to jeszcze z dzieciakami. To mi pomogło bo dzieci wymagały żeby czymś je zajmować i musiałam wyszukiwać różne zabawy jak mały zasnął to ze starszym musiałam czyms go zajac. Jak mój syn był mały to nie miałam też wolnej chwili bo to było żywe srebro ,ale jak podrusł to częściej go nie było w domu ,bo albo koledzy albo zajęcia pozaszkolne.I wtedy miałam czas żeby ..myśleć ..a jak na siłę się tego wolnego czasu pozbawiłam to zapomniałam się zastanawiać. Miałam coś jeszcze napisać ale ..zapomniałam bo własnie był pan z opłatkiem już na święta ..i myśli mi uciekły :) Ale Neciu nie myśl bo tak się nakręcasz co będzie to będzie na to co masz wpływ to możesz zmienić a na to co nie to nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam coś takiego ,że oddycham normalnie a mam wrażenie ,że powietrze nie dochodzi tam gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
LIDUSZKA DZIEKI ZA FOTO JESTES POWAZNA KOBIETA I MASZ ŚWIETNEGO PSA CHYBA MYŚLIWSKIEGO?JESTES MIŁA PANIĄ O MIŁYM I OPIEKUŃCZYM WYGLADZIE DĄŻE CIE ZAUFANIEM A TY MASZ MOJE FOTO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku żyjesz z swoim chłopcem a nie z teściowa...może przyjdzie taki czas ze ona się do Ciebie przekona ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipku nalezy rozwinac menu start, ustawienie, panel strowania, w panelu strowania dodaj lub uson programy i nakliknac 2 razy i jak sie lista rozwienie to znajdz tlen i go kliknac i tam sie pokaze ikonka ZNMIEN/ USUN i kliknac na nia i juz to Tlenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolku ja mam swietna tesciowa ,wolalabym aby moja mama taka byla....moge z nia pogadac na kazdy temat,jest otwarta i pomocna ,bardzo energiczna mimo ze jest starsza ode mnie to bbardziej rześka niz ja jak trzeba to swoich synalkow zruga jak ta lala! a mi -jak narzekalam kiedys na kregoslup mowila :\"gon starego zeby Ci pomagal a nie z siatami latasz!\" fajna babka ,znam ja juz ponad 20 lat! mieszka od nas 11 przystanek tramwajem ,blisko ale za czesto sie nie widujemy ,mamy lenia aby sie bojnac z wizyta wiecej krotkie rozmowy przez telefon.Poprzednie nasze mieszkanie bylo blizej tesciow -blok obok ,wiec nieraz tesciowa wychodzila do mnie posiedziec z dziecmi przy piaskownicy czy wracajac z pracy podrzucala dzieciakom lakocie....jednym slowem -tesciowa mi sie udala ,tesc wsumie tez ale mam z nim mniejszy kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku a jak twój men odnosi się do tego ,że nie lubisz jego mamy.Ja swoją teściową widuje rzadko i nawet moze być,ale zawsze jak dzwoni nigdy ze mną nie rozmawia tylko zawsze z synusiem.Może uwarza ,że nie ma o czym ze mną rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mu przykro i ma nadzieje ze to sie zmieni! ale ja nie wiem bo ona mysli ze jestem psychiczna i namawiala przynajmniej rok temu jeszcze zeby ze mna zerwal ona jest wscipska i nie dopuszcza mni do slowa! i okropnie gotuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
ADA 7777 WYSLIJ MI SWOJE FOTO NA ADRES ravsycylijczyk@interia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku gdyby Pwaełek Ciebie tak nie kochał to by pewnie posłuchał mamusi..a on czasami jedynakiem nie jest? albo najmłodszym ? bo niektóre mamusie tak maja że w ramach dla dobra własnego dziecka wchodzą w ich życie z ...buciorami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
START JEST W DOLNYM ROGU LEWYM NA KOMPIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek serdeczne dzieki-juz sobie poradzilam tlen odinstalowany!!Hurraaa!!!! Teraz wazny jest moj Adres podany kolo nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
wysyłajcie fotki na adres ravsycylijczyk@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku i po co sama robiłaś ,a tak przyszedłby jakiś mlody ,przystojny informatyk tak chociaż żeby człowiek oko nacieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
KT?RA PANI PRZYŚLE MI JESZCZE swoje zdjecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×