Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

apropos nocy to mialam sen ze sie przenieslismy do malego ciasnego mieszkania (nie wiem dlaczego!?) i plakalam z tego powodu ,mieszkanie ruina... i cala noc sie rozpakowywalam w tym mieszkanku....koszmar!...i jeszcze ten mlot pneumatyczny za oknem ,co za noc! ciesze sie ze juz dzien i to byl tylko glupi sen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgedek bo jak siedzisz w domu to jak mają wiedzieć o kogo walczyć ? trzeba się postarać o jakąś ..reklamę! i już ... i do uroku osobistego pokazać swoje wnętrze ..to też jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka43: Reklame to mam sporą :) tak to jest jak się czasem biega z kamerką po scenie w czasie jakiegoś przedstawienia czy koncertu tudzież imprezy :) Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek21: narazie mam 2 fotki od Was :) Jak takie ładnie dziewczyny mają takie problemy ? to jest niemożliwe !! Fotka dotarła dzia Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredku gdybyś nie powiedział co Ci w duszy gra nigdy bym nawet nie pomyślała że nie dość że robisz na pewno to co lubisz zawodowo to jesteś fajny facet i jesteś samotny.. przecież na pewno gdzieś jest obok Ciebie ta druga połowa tylko nie możecie na siebie trafić..albo nie widzisz jej ... Ja kiedyś też zamknęłam się w domu i nie chciałam z nikim się spotykać ,ale tylko sobie zrobiłam tym szkodę ,bo bardziej odstawałam od otoczenia. my sami musimy wyciągać rekę po coś czego potrzebujemy i nie możemy się poddawać. A nawet jak spotka nas niepowodzenie to jesteśmy wtedy silniejsi i gotowi do następnej walki o swoje szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka43: kamerka to jest jako dodatkowa fuszka po to aby przebywać z ludźmi. Fakt jestem deka zamknięty w sobie. Ja jestem praktycznie nałogowcem komputerowym. Rok temu zmieniłem zawód i teraz widze jak bardzo się wyłączyłem. Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wrócilam cała i zdrowa trochę w głowie się kręciło ale mam to w d...... napewno będzie lepiej witaj GUCIO22 ja jeszcze poczty nie sprawdzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze powtarzam ze ludz jest zwierzem stadnym i nawet jak czasami potrzebuje samotności to prędzej czy pózniej ta samotność bokiem wychodzi... Ja wiem co to znaczy samotność bo mój mąż przez wiele lat był poza domem ..niby byłam sama a z kimś ..którego nawet nie pamiętałam. Było tak że w ciągu roku w sumie w domu był tylko miesiąc. Ja wtedy szalałam ze swoją chorobą i bardzo potrzebowałam kogoś bliskiego kto byłby obok .. Szukałam zawsze namiastki przyjazni ,czasami się zawiodłam ..ale znalazłam swoich znajomych ,których sama sobie dobrałam .Wiadomo że druga nasza połowa to jest ktoś najwazniejszy ,ale nie tylko tym człowiek żyje.Trzeba też mieć swój świat i swoje zainteresowania ,a miło jest jak okazuje się że dwoje ludzi odnajduje się nawet w tych zainteresowaniach. Jak jesteś ..\"nałogowcem\" to może jest też jakaś \"nałogowa\" ..i wtedy już jest sielanka ...:) wiem że jest teraz bardzo dużo ludzi samotnych ,chyba tak się porobiło bo ludzie tak jakoś zapomnieli ze sobą rozmawiać .. Ale jak sami nie zaczniemy to kto? to my jesteśmy ci wrazliwcy i to na nas spoczywa ten ciężar że musimy tym co przez życie idą i się rozpychają zwracać uwagę że wazniejsze są inne wartości. Jak zwykle się rozpisuję ;) to moje gadulstwo pisane nie zna umiaru ... :) chyba zacznę się na to leczyć bo jest szansa że z tego wyjdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Bylam na spacerku i zakupach ale sobie nic nie kupilam tylko do jedzenia W glowie mam kolowrotek kreci sie jak cholera ale to chyba L 72 dje mi popalic Sluchajcie dzis jeszcz nie mierzylam cisnienia Super osiagniecie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj EFcia:):):) ja mam zdjęcie mamy julki dziękuję jestes sympatyczną osobą i powtarzam nie widać nerwicy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
od kilku godzin siedze i czytam wasze posty, i gdyby tak od kazdego wziac okruszek i zlepic w calosc to bede ja. tez sie boje i nie wiem czego i boje sie bac tego nie wiem czego, serce wali w gardle dusi, sami wiecie poco pisac eoczywiste sprawy. mam ponoc depresje lekowa i costam jeszcze ale jestem zdrowa, choc sie tak nie czuje. moje okna ( skad ta namietnosc u Was w myciu okien) za zapackane i mi to wisi, klawiature mam mokro bo niewiedziec czemu rycze, pewnie zaraz bedzie jakies spiecie, recepta na rexetin w torbie a ja ruszyc sie nie moge. truje? trudno sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę Zgredku że jesteś z Nami ...ale nie zapomnij też o świecie gorszym ..złym ... a jednak nam do życia potrzebnym ;) A ja teraz uciekam bo coś przecież musze porobić! będę pózniej jakby to kogoś ...interesowało ;) a jak coś przyjdzie od MamyJulki to zaraz porozsyłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obecnie biorę BISOKARD na cisnienie i dobrze się czuję ,od czerwca tego roku. Ktoś o nim pisał Efcia czy ja ci wysłałam zdjęcie córki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do iiyama ....Nie jesteś Sama ! ze swoim problemem ...my wszyscy na to cierpimy i tak samo czujemy.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
wiem, dlatego pisze, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
Heja wszystkim nerwuskom!!!, trochę mam braków widzę - strony postów idą jak na taśmie, a ja siedzę przy mgr :), ale rano wstałem również aby obejrzec pierwszy meszcz Polaków w MŚ w siatkówce, wygrali 3:0 i o 6.30 poszedłem spać:).... Wczoraj lekko mnie potelepała cholera - koleżanka N, ale nie przejmując się trzepnąłem ją przez łeb i poszła sobie....:) .... Dizękuję również z maila i piosenki... pozdrowionka gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×