Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

lidiuszko posłałam ci zdjęcie i sie wróciiło brak adresata :O znowu spróbuje może źle wpisałam coś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaJulki: Brak wiary w siebie ?? jak innym się podobasz to przyjmij za pewnik że sobie też się podobasz i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na serducho biore atenolol dzieki temu nie mam napadow sercowych juz od lat i moge pic kawke a nawet wskazana abym sie obudzxila bo ja spioch jestem,wlasnie dzis po wczorajszym myciu okien i prasowaniu ledwo sie ruszam i lapka lewa mi dretwieje (ta co mylam nia okna) ,przespalam sie do 11tej i jestem jeszcze sztywna,pije kawke wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka wiesz ja tez jak usnęłam po tym myciu okien to sie obudziłam na tym samym obu rano ani nie drgnęłam w nocy :D a plecki bola i ręka ale od tego sie nie umiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek a ty masz meila ? chcesz zdjęcie ? moję ...hihihi bo my jak zauważyłaś wymieniamy się swoimi zdjęciami bo to jest dodatkowa przyjemność że wiesz z kim rozmawiasz .... więc jak chcesz to podaj meila ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Renki
jak długo bierzesz atenolol i jaka dawke , ja tez biore pol roku i boje sie ze to juz stanowczo za długo . Czy takie leki bierze sie dozywotnio?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko to wpadnij do mnie z tą kafką ..ja mam ciasto drożdzowe z serem i rodzynkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajulki no nie mysle abym miala umrze4c ale meczace jak cholera a palce mi tak dretwieja zwe musze przerywc np.zywanie bo mmnie bola atenolol 25 mg biore 2 razy po pol tabl-cisnienie mam zwykle 120/80 a bywalo wysokie i puls mam 80-90 ,nie mam mocnych uderzen,czasem jakies szarpniecia sie zdarzaja zwykle w spoczynku ale sie tego nie boje wiem ze nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia no nie no.z cviastem wyskakujesz jak ja od paru dni nic slodkiego ,nawet nmnie nie kus szatanie ja ten atenolol biore od kilku lat i nie zamierzam go przerywac bo mam wskazania aby brac i czuje sie po nim o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajulki no ja spokojnej nocki to nie mialam bo mi pod oknem na ulicy o 1 w nocy wykopaliska drogowe mlotem npneumatycznym robili!Spalam ale to slyszalam ! i tak wywiercili troche tego asfaltu i sie zwineli po godzinie a przyjechali o 7 rano i do teraz dalej halasuja ,pytam po kiego w nocy narobili huku ,rozgrzebali i pojechali?fajnie ,co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek ..idz na pocztę już Ci wysłałam ;) Rrenko ale to drożdzowe ..takie to kawałeczek mozna to nie zaszkodzi... Mi dziś sąsiadka kupiła bo była na rynku i tam są ciasta po 5 zł.. drożdzowe to nie opłaca się piec . A jak wyschnie to smaruje to swojskim ..dzemem i ...karmie chłopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wierze ze pyszne,wiesz ze jestem łasuch ale nie jem i basta! narazie tyllko kawka slodka ale raz dziennie to ujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka ale sie usmiałam z tego młotu pneumatycznego :D:D nie chciałam Cie apsolutnie urazic z tym umieraniem ja to sobie tak powtarzam tylko , nic mi nie jest jeszcze nie umrę.. :) i nie kuście tymi słodyczami kurddee.. bo mam zamiartroche sie pomniejszyc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka właśnie próbuje posłać Ci filmik jeśli uznasz że warto to proszę poślij reszcie ja nie wiem czemu ale mi hurtowo nie posyła juz próbowała z dietą i każdemu z osobna muszę więc jeśli Ci sie spodoba to poślij dalej to filmik własnej roboty .. na żywo wyglądało lepiej oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajulki nie bylo urazy no cos Ty! ja nie jestem taka wrazliwa...hihihi! Ja tylko chcialam napisac ze ja przy swoich wszelakich objawach i atakach nie boje sie ze umieram czy mam zawal ,zreszta szybko to kiedys pojelam ,ze to nie takie proste umrzec od N........ja jedynie boje sie zeby nie zemdlec(choc niugdy nie zemdlalam) i glowy nie rozwalic upadajac ale to tylko takie wrazenie...dlatego sie wystawiam na takie ewen. ataki w nadziei ze pezejda jak nie bede uciekac i sie ich bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jeśli sie zdecyduje to poślę jak z córcią sie nagrałyśmy, dosłownie parę sekund ale uśmiać się można.. tylko sie wstydzę :O a i nie wiem czy powinnam.. ;) lecę robić obiad nawet nie przeczytałam co pisałyście wczoraj, jeszcze okna mam 2 do mycia i dziecko koleżanki na wieczór do pilnowania ależ mam roboty dzisiaj,, uhhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka43: ciasto powiadasz ? kurna kusisz jak cholera ja musze w spodnie się zmieścić !! Cholera dzisiaj jak wrócę z roboty to zrobie sobie jakiegoś ugniota. np Ciasto kruche z jabłkiem i cynamonem :D Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek nie wypada mi tak bo kobietą jestem i to nieśmiałą ! ...ale z Ciebie przystojny facet! :) no musiałam to napisać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha zapomnialam napisac ze fajne bylo co netka napisala o tesciowej -,czolgu i rozwaleniu nia nerwicy ,super zarabiste(uzywajac jezyka malolatow)!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO JA TEŻ chce zdjęcie a co popatrzec chociaż dajcie !!!! Jak tam Zgredek a mnie sie nie dostanie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek bo Ty się Sobie opatrzyłeś ....a inni widzą w tobie coś! ja widzę przystojnego faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×