Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Nie wiadomo czy to pisala prawdziwa Marysia.Dziwi mnie tylko to,ze nie chce sie zaczernic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada wydaje mi się że to nie Marysia pisała nie wiem czemu też by mi się przykro zrobiło nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszka, dla Ciebie: :D :D :D zamiast tego od trola ;) Ada, zaimponowałaś mi szpitalem, bez względu na to, czy sama tam pojechałaś, czy ktoś Cię zawiózł. Ja jak musiałam iść na położnictwo do bratowej to umierałam ze strachu, że muszę przekroczyć próg szpitala. Dziewczyny, życzę Wam miłego wieczoru, ja się wypuszczam na urodzinki do koleżanki, mam nadzieję, ze mi się poprawi samopoczucie, bo dzień był kiepski. Buziaki kochane nerwuski, nie dajcie się sprowokować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijkie wiesz jak mi się nogi trzęsły ,ale co było robić ona ma tylko nas i swojego psiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po południu :) była właśnie u mnie kumpela bo rok temu w pracy złamała nogę Zus przyznał jej 9% uszczerbku na zdrowiu a Ampliko napisało że nie ma trwałego kalectwa .. napisałam jej odwołanie bo nie wiedziała jak się za to zabrać ..ale się lekko wkurzyłam bo kumpela chciała odpuscić ..ale jak ma ten uszczerbek i nogę zle zrośniętą ..to przecież składki płaci to jej sie należy tym bardziej że nie przelewa się jej w domu. Adusia współczuje z powodu cioci ..ale jest w dobrych rękach . I nie smuć się ..zdrowiejesz dziewczyno! Ja jutro też mam zadanie bo odwiozę męża na lotnisko :) oczywiście naszym autkiem kolega pojedzie i sama z nim wrócę ;) ale już nie raz tak jezdziliśmy to wiem że wszystko bedzie ok . Teraz czekam na Swojego chłopaka :) zrobiłam kolację przy świecach ... ;) numer będzie jak on głodny nie będzie ..i sama będę musiała to chyba przez tydzień jeśc ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia zawsze zapewne ma apetyt na Ciebie.To dzisiaj romantycznie będzie mój chłop jedzie w niedziele i wraca na święta.Dziwne ,ale doszłam do wniosku ,że roztania dobrze robią przynajmniej na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia tak rozstania czasami pomagają bo człowiek wie za czym zaczyna tęsknić . I romantyczność się na starość pogłębia . Ja teraz w różnych uczuciach jestem radości i tęsknoty .. bo moje \"maleństwo \" wraca a men wyjeżdza ... Acha a u mnie widać początki mgły ... ale jeszcze nie jest gęsta .Ja lubię takie klimaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo wkurzona
oooo co to ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo wkurzona
dziewczyny znikam ...ona tez łeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo wkurzona
baranki tez zniknęły ooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo wkurzona
no i fajnie bedzie czysto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do vagnieszkav .... Posłuchaj kim kolwiek jesteś ..napadając na ludzi nigdy nie osiągniesz w ten sposób szacunku ...naucz się bo chyba twoja terapia jest wielką pomyłką że agresja zawsze rodzi agresję ... bierzesz zawsze to co sama dajesz ... Ja może jestem lukrowana ale taki sam lukier dostaje od innych i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa i wiesz nie jestem samotna bo takich lukrowanych jest bardzo dużo tylko ty ich nie widzisz bo wolisz do ludzi odrazu wyjść z agresją ...w jakim ty strasznym środowisku musisz żyć ...Bardzo Ci współczuję ...Tak bardzo rodzina Ciebie skrzywdziła ? nikt inaczej uwagi na ciebie nie zwróci? Jesteś jeszcze młoda jesli to prawda co napisałaś chcesz zawsze być Sama? Chyba nawet zwierzęta od Ciebie uciekają bo też takiej agresji nie zniosą .. żal mi ciebie ..żal...tylko tyle potrafisz wzbudzić w ludziach emocji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesac kochane! Dziekuje, ze pomimo nieobecnosci mojej na forum pamietacie o mnie i tez dostaje maile:) dzis dostalam ich wybitnie duzo:D a le nie datego tu dzis zagadam. chcialam sie Wam pochwalic:D dzis w godzinach pooludniowych, dokładnie o godz 12.55 stałam sie magistrem filologii polskiej:D:D:D nic nie czuje na razie, ale moze to przyjdzie. buziaki. efcia co ja słysze, Twoj maz gdzie swylatuje, to ty sama zostaniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vagnieszkav Drugi człowiek to największa wartość, jaka może być nam w życiu dana. Rodzina, przyjaciele, znajomi, koledzy z pracy – wszyscy ci ludzie mogą ciebie czegoś nauczyć, mogą ci pomóc. Świat oczywiście nie jest pełen samych dobrych ludzi, ale może warto choć próbować szukać tego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczkins no moje gratulacje to chyba już jesteś zdrowa ?Cieszę się razem z tobą i wpadniemy z dziewczynami na jakieś oblewanko pani magister.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczku HURAAAAAAAAA ! 🌼❤️👄🌼 Niech Nam żyje NOWA PANI MAGISTER!! Tak kochana ale za kilka dni synek wraca :) a Sama nie jestem ...;) bo mam Was ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowa nie jestem, moze dlatego sie tak nie ciesze jak sadzilam ze bede. ale ide dalej. kolejny krok w przod. teraz chce do p[racy. bardzo sie boje tego co bedzie. dziekuje dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia a co przygotowałaś na tą romantyczną kolacje.Loczuś to o której u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×