Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witaj Neciu 🌼 Chyba coś jest w powietrzu... Ciężko tak funkcjonować, ale masz rację, że trzeba. Nie możemy myśleć: a co jesli nie dam rady? Necia, spróbuj w ogóle nie myśleć o przyszłości. Mnie to troszkę pomaga, bo nie nakręca na zasadzie: a co jeśli zabraknie mi sił? A co jeśli wszystko wróci? Moi przyjaciele na mnie krzyczą, jak tak zaczynam marudzić i chyba mają rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka chyba najlepszym psychologiem dla mnie jest własnie moja mama.po rozmowie z nią czuje się dużo lepiej.wiem ze zawsze moge na nią liczyć. ostatnio gdy byłam w poradni zdrowia psychicznego to był taki tłok.ilu ludzi cierpi.rozmawiałam z niektorymi.oczywiście depresja i nerwica.nie wiem juz co się dzieje.coraz wiecej ludzi to dotyczy.to przerażajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijke ja już staram sie na wszystkie sposoby.skupiam się na mieszkaniu.przeglądam katalogi z meblami.ale to jest cały czas w tej głowie.niech mi ktoś zrobi pranie mózgu :-) iiyama mój mąż tez nie rozumie co mi jest.słysze ze sobie coś ubzdurałam.spytałam go kiedyś czy on myśli ze mi to sprawia przyjemność.ze ja lubie chodzić do psychitry?ten kto tego nie przeszedł nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoja bardzo kocham i jednoczesnie nienawidze! ale to pokrecone....nieswiadomie ale przyczynila sie do stanu w ktorym jestem ale i tak tego nie rozumie....przestalam dawno probowac jej wyjasniac ,biore ja jaka jest ale jest miedzy nami dystans ,stosunki co najwyzej poprawne ,czasem jak na nia patrze to mam glupie mysli-ze jest moja matka a taka dla mnie obca niczym sasiadka-jak to strasznie brzmi ale odkad sobie to uswiadomilam jest mi z tym lzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tata potrafi tylko narzekac ,ze jest przemeczony ,obolaly ....i tak cale zycie ,z nim zawsze bylam na dystans ,mysle ze duzo we mnie jest z niego ,sklonnosc do utyskiwania ,tylko ze on obarcza tym wszystkich a ja trzymam w sobie,moj tata ma chyba cale zycie stany depresyjne -jaks ich odmiane -ja go nazywam smerfem marudą cale zycie narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, kto tego nie przeszedl to nie zrozumie, ja sama nie pojmuje jak jest wszystko ok jak mozna byla tak strasznie sie bac to jest wtedy odlegle i nieprawdziwe, albo wypieram z pamieci , nie chce tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze,ale jestem wyrodna corka ...ale ja tak to widze i nic na to nie poradze ,ze tak czuje zawsze czulam przed nimi respekt .....mam bardzo slabe wrecz mgliste mile doznania,malo we wspomnieniach ludzkich uczuc bliskosci ,raczej pamietam tylko nakazy ,niezadowolenie ,ze chce inaczej niz oni by widzieli moja przyszlosc ,zawod.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki koncze bo juz zaczynam smecic .....ide jeszcze z psem,jestem pogibana ze o tej poze laze ,portier z mojego bloku juz sie do moich nocnych spacerkow przyzwyczail ale nadziwic sie nie moze DOBRANOC! PA,pA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz wysiadam, ide polozyc swoj zezwlok obok chrapiacego pierniczka, zaraz pewnie wmelduje mi sie na podusie kicia i pomruczy mi do snu. jutro tez jest dzien z rana na silownie i jak przyladuje w worek treningowy, to ta deprecha poleci pod sciane i nogami sie nakryje, zawsze laduje ile sil w worek , czasami to worek ma imie i nazwisko jak mi sie kto narazil wtygodniu i futruje ile sie da i wiecie co? pomaga. DOBRANOC. pchly na noc karaluszki do poduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
Dziwczynki pewnie jeszcze spia, a moze zaczynaja pryskac sie woda... Tymczasem ja juz po obiadku, chcialam zyczyc Wam dobrego dnia - pozytywnego i spokojnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich 🖐️ Chinka witaj miłego dzionka a raczej popołudnia 🌻 Jeżeli chodzi o znak zodiaku to ja strzelec jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja juz zwarta i gotowa zaraz pedze na zajecia! :) Pozdrawiam milego dnia! a Chince popoludnia juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababa
Witam wszystkie - wczoraj wieczorem myślalam,że poszłyscie spać, a tu chyba 3 strony zapisane. A więc większość z naszych cierpietniczek to WAGI i PANNY,znaki zodiaku nie klamią.Nie wiemczy powinnam wam coś radzić, ale Wasze wpisy świadcza o DEPRESJI.Ja tez do niedawna tak miałam,jak zrobiłam przerwę w braniu leku.Mój dobry psychol zapisał mi flueksotynę.Dopiero po 2 m-cach brania 1 raz dzienne doszłam powoli do siebie.Mam już ten luksus,że nie muszę chodzić do pracy,ale nie byłam w stanie wyjść z domu - ateraz mogę.Na dodatek po tym leku - jako jedynym na nerwicę - schudłam.Poczytajcie sobie o tym leku.Oczywiście nikogo nie namawiam,tylko dzielę się swoimi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababa
Co do waszych miłych wspomnień,to przpomniałam sobie jak moj stary zaraz po ślubie,gdy byłam w pracy zrobił mi kipisz w moich papierach i zdjęciach i wszystkie - nie dotyczące jego - zniszczył.Ale jaja. Dzisiaj mam imieniny - mam imię ktorego serdecznie od dziecka nienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! 🌻🌻 DLA STAREJBABY!!!!! 🌻🌻 Duzo zdrowia,Radosci,powodzenia w zyciu rodzinnym i spelnienia marzen. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D mimo wszystkich problemow-Badz sloncem dla tych,ktorzy go potrzebuja!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak masz na imie Starababo?,ze uwazasz ze imie Twoje jest brzydkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starababo, masz na imię Leokadia czy Joanna? Oba imiona są bardzo ładne :) Życzę Ci samych dobrych i radosnych dni i dużo dużo zdrówka. Zyj sto lat szczęśliwa i uśmiechnięta 🌼 🌼 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety podopadała nas depresja dla odmiany, u mnie dziś niewiele lepiej, tzn. wstałam i coś tam porobię, nie mam poczucia odrealnienia, więc ogólnie mogło być gorzej. Tyle że każdy spadek formy skłania mnie do odłożenia planów o drugich studiach za granicą. Nie mam siły za tym teraz biegać, a równie dobrze mogę jechać nie za pół roku, ale za półtora. Moja Mama uważa, że wyjazd by mi pomógł, ale powtarza, że zrobię, jak zechcę, że rozumie, że depresja i nerwica to choroba, i przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić sobie przerwe po mgr w Polsce i potem zająć się planowaniem następnego etapu. I chyba tak zrobię... Przepraszam, że znowu o tym piszę, ale ciągle się waham i po okresach optymizmu i tryskania energią stwierdzam, że to za duże wyzwanie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starababo, ja jestem wdzięczna za każdą radę 😘 A imprezka jakaś będzie? Ciekawe, co tam u dziewczyn, które tu wpadały niedawno - bettttką, bubą, hendrą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara babo to dla ciebie 🌻🌻🌻🌻 W dniu Twojego święta Jest ktoś kto o Tobie pamięta Pamięta o Tobie I śle Ci życzenia By spełniły się wszystkie Twoje marzenia Żyj w szczęściu i radości A uśmiech niech Ci życie uprości 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke witaj u mnie dzisiaj piekny dzień az mi milo na duszy jak słońce zagląda w okienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara babo to życzenia dla Ciebie !! W tym Uroczystym Dniu z okazji Imienin szczere i serdeczne życzenia: długich lat życia przepełnionych zdrowiem i szczęściem. Pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości. Dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego co najpiękniejsze i najmilsze w życiu. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×