Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gosia nie martw sie wizytą u lekarza wszystko będzie dobrze❤️ W wynikach badań niewielkie odstępstwa od normy o niczym groznym nie swiadczą zobaczysz będzie ok.:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Nerwuski 🖐️ Trzymam za was kciuki żeby Adusiu twoja N została na tych wydmach i żebyś mogła cieszyć się z synkiem z tak wielkiego dla niego wydarzenia ... Gosiak a Tobie żeby Twoje wyniki szybko się zmieniły i wszystkie były w normie... jesli teraz wyjdzie coś nie tak to przecież przy diecie i ewentualnie lekach można obniżyć dość szybko cholesterol..tylko nie martw się ..Juz trzymam kciuki ... Aniołku ja Ci dam ...Konefka!!!!!! ;) tak z tego się uśmiałam że Jarek pytał czemu tak do monitora pękam ze śmiechu ..jeszcze nikt tak mnie nie nazwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobietki ja wczoraj tak natchnienie i wspaniałomyslnie a dzisiaj masakra.. jestem słaba jakby życie ze mnie uszło.. nie wiem jeszcze sie tak nie czułam jakbym ciśnienia nie miała..ech.. wiem wiem jestem góra nie dam się, nie poddam sie i dalej trzymam diete jak głodna jestem jem warzywa do oporu..jabłko, herbate z mlekiem bo lubie.. chrupkie wasa,, tak około 1000 kalorii max. na dzień wiem,że w 2 tygodnie całe sadło ze mnie nie zejdzie ale się uparłam! matyldo jak mogłam tak się zapuścić.. wstyd mi ,, ale kiedy mi smutno siadałam kawusia, kocyk, ciasteczko, wafelki i miło się robiło, wpadałam w jakis letarg z tym słodzeniem sobie teraz czasami mam wściekłe zapotrzebowanie na słodkość..marzy mi sie pączek i kremówka...łoj rany...ale nie chcę być z nadwagą :( ale ten problem jest dużym moi problemem bo nie chciałabym na zawsze rezygnować z pyszności ale jak to pogodzic by czasami sobie dogodzić i nie przytyć, od nowa? ważyłam ok75 kg teraz 70 wiem że moge zjechać do 65, ale co zrobić bby to utrzymać? nie moge ciągle jeść 800 czy 1000 kalorii i zapomniec o czymś naprawdę dobrym, tostach z sosem klonowym..kremówkach, wafelkach czy moim serniku i makowcu...uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu............... czytałm was ale w sumie nie wiem co pisać jeszcze mam jakieś klapki... zero natchnienia pozdrawiam i życze miłego dnia kobiety.. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałaś sie wcześniej co stosowałam na nerwobóle jest lek homeopatyczny o nazwie Phapax mozesz spróbowac pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synuś jest taki wystraszony już 3 lata chodzi na tańce i to pierwszy prawdziwy pokaz,a ja jak ta dupa wołowa jak ja nienawidze N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane ❤️ MamoJulki, a ile Ty masz wzrostu, że tak do 65kg dążysz? nie znam się specjalnie na dietach, pogodziłam się już z tym, że zawsze te 5-6kg za dużo będę miała, oczywiście nie objadam się słodyczami i ćwiczę, ale wydaje mi się, że teraz jest kiepska pora na intensywne odchudzanie. Może pozwól sobie od czasu do czasu na jakiegoś małego wafelka? Wydaje mi się, że od tego masz taki kiepski nastrój. 🌼 dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak i Aduś, trzymałam i trzymam kciuki! Dajcie znać, co tam u Was! Mnie deprecha trzyma, ale pomyślałam, że zrobię jak iiyama - póki mogę normalnie funkcjonować, to będę - chodzę na zajęcia, piszę magisterkę, oglądam filmy, spotykam się ze znajomymi. Mimo że co chwila paskuda wkręca mi, że to i tak nie ma sensu, że to wszystko przemija, że życie jest absurdem, ze to takie beznadziejne, że jestem wkręcona i wszyscy inni w te trybiki i tak dalej i tak dalej, to ją olewam. Niech się wali, że tak brzydko powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada trzymam kciuki!moja corka tez tanczy w zeszlym roku byl w szkole pokaz a teraz to jezdzi czasem gdzies daleko na turnieje bez udzialu rodzicow wiec stresik odpada ale kiedys chetnie bym zobaczyla,ona bierze udzial w takich latwiejszych konkurencjach bo trenuje drugi rok dopiero a sa u nich prawdziwi profesjonalisci mamajulki masz super osiagniecia ,tak trzymaj!ja niestety nie pinuje diety ,zaczne po nowym roku...... sprzatalam dzis troche musze zawiesic firanki a juz sily nie mam i jeszcze do sklepu.....i posprawdzac corke z matmy na sprawdzian i sciagnac jej cos z internetu,rany ile mnie jeszcze czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wytrzymałam .Mama ból w piersiach i pod łopatkami dwa razy zakręciło mi się w głowie i poczucie okropne ,ale było warto .Puście te kciuki.Mały spisał się na medal.Było bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczyny kochane jesteście..ale tak sie czuję grubo, zdaję sobie sprawę że nie jestem jakaś otyła i pewnie przesadzam ale.. idziemy do knajpy na sylwestra a ja w nic swojego nie wchodzę,, biadolę nad soba a wy macie gorsze kłopoty .. hmmmmmmmm...dla mnie to poważna sprawa, siedzi mi tylko to w głowie, i cóż..zrobic.. Marijke🌻 mam 168cm ważę ok 70 zawsze miałam 65kg i tez czułam sie grubo a teraz to masakra :( więc niech juz będzie to co było.. rrenka❤️ ada❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki dziewczynki 🌼 tak sobie dzisiaj dałam w kośc że padam :-( mąż mnie wyzywa że jak zwykle przesadzam ,chętny do pomocy ale jak widzę jak on się zabiera za porządki to ból głowy murowany hihi rrenka 🌼 mama Julki 🌼 Marijke 🌼 Gosia 🌼 ada 🌼 Aniołek 🌼 a gdzie efka !!!! efka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada to super ,widzisz dla usmiechu dziecka warto walczyc ze slabosciami! !mi tez sie kreci w glowie w Globi ledwo wytrzymalam ,bylo mi tak slabo...a teraz mam zaćme mozgu bo nie moge nic porzadnego z tego neta wyszukac dla corki o sile grawitacji-czytam i wylatyuje mi uszami bo nie moge sie na tym skoncentrowac.....jeju mam dzis dosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki Kasienko nie mam czego wybaczać 🌻 no co ty Pa pa Mamo Julki dobrej nocki milych snow Rrenusia trzymaj sie perełko napewno coś znajdziesz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×