Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość .SYCYLIJCZYK.
ALE KTO MI PODA ŁAPKĘ :'( :'-( JEST ŹLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, wpisujesz w nawiasach [ ] cześć, kiss, serce, kwiatek, beksa, innych nie pamiętam, gdzieś jest stronka z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syczylijczyk co sie dzieje??????????????????????? 😘 próba;) kochani opuszczam WAS na troche jak wroce odezwe sie i zdam relacje z mojej zadanej \"pracy domowej\"przez psych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa tak w ogole skad Towj nik?:] glowa do gory ^^ moze sprobuj wyjsc z domu i np idz po choineczke :) ja sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweczka
Dziewczyny a czy któraś z was brała Rexetin.Ja kiedyś brałam przez pół roku po pół dziennie i lekarz powiedział że teraz mogę do niego wrócić to wczoraj i dzisiaj wziełam po pół i okropnie się czuję tak jak kiedyś gdy lekarz chciał mi zwiększyć na całą tabletkę dziennie.Może ja jednak nie poczebuję już tego rexetinu skoro nawet taka mała dawka żle na mnie wpływa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:((( ja tez mam zalecona przez 4 dni pierwsze dni dawke 10 mg - :( 5 dnia juz ma byc 20mg :/ nie za szybko? ps;) susze wloski klikam z WAMI a czas leci - jakos ciezko mi WAS opuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam gdzies ta choinke~! :/ nie poszlam po nia! w tym roku bez choinki! glupie to takie .. nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny i chłopaki! 🖐️ Dziś u mnie była piękna pogoda , wczoraj zaczełam wiercić mężowi dziurę ...w ..no w czymś i dzis mnie ...wyprowadził do lasu! Zabrałam więc do towarzystwa moją przyjaciółkę i pochodziłyśmy sobie po lesie .Zebrałam piękne gałęzie swierkowe i sosnowe i teraz mam je w wazonie ... Po drodze kupiłam sobie coś z bielizny ;) obrus który bardzo mi się podobał i ściereczki do kuchni .... Zrobiłam dziś zakupy i spędziłam cudowny dzień ... jak ja tęsknię za takimi dniami nic mnie nie dopadło nic nie telepało ..było super! Acha i wiecie że w lesie są jeszcze ..grzyby! dziś znalazłam całkiem pokaznych rozmiarów czarnego łebka albo podgrzybka jak kto woli i były na krzaczkach jeszcze ....jagody! normalnie cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Efcia u mnie lało cały dzień jest okropnie fuj super że byłas w lesie ja tez chcę.Od sąsiada tez dostałam gałązki super pachną i juz po mału czuć świeta:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia, to super!!! Ja mieszkam na obrzeżach miasta, właśnie koło lasu i fajnie jest czasem sobie połazić ;) U mnie pogoda też była piękna aż miło :) Siedzę nad magisterką, czuję się ok. A w tym tygodniu będę miała pewnego bardzo ważnego dla mnie gościa w domu... Już się nie mogę doczekać, chociaż też troszkę się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammarylis
kiedys bywałam tu częto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammarylis
pod innym nickiem,bo ktos sie pod niego w bezczelny sposób podszywał.Odeszłam więc,ale cały czas Was czytam.Widzę tu mnóstwo nowych dziewczat.Tych z którymi ja klikałam nie ma niestety.Koleżanka Nerwica jest mi bardzo dobrze znana ,a wszystko o czym piszecie bardzo bliskie.mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ammarylis no jasne witaj serdecznie coś więcej o sobie bo sie nie znamy moze ile masz lat i gdzie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ammarylis!najlepiej zarezerwuj sobie ten sliczny nick czyli zrob sie na czarno(PREFERENCJE) aby jakis czubek Ci go znow nie zajal..... Efcia ciesze sie ze fajnie spedzilas dzien las,zakupki -super! Ja dzis sie slodko lenie ,moi panowie zrobili troche ciezkich zakupow a ja mam @ i dzis lenie sie na maksa!ale mi dobrze ,luz blus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w UWADZE jest reportaz o chorej Natalii....czymze jest moja nerwica?....nawet nie wiedzialam ,ze jest cos takiego jak grzybica mózgu,Boze!!!!!Serce sie kraja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było powitanie z pozegnaniem jestem tak zmeczona że szok spacerki dzisiejsze mnie wykończyły jutro popisze wiecej 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenko ! jakos się uspokoiłam ale i tak tą złą wiadomośc odchorowałam wczoraj ,tak się żle czułam że koniec świata juz myślałam że to jakiś kolejny napad silnej NN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×