Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Kasiu trzymaj sie ,wiesz ,ze co nas nie zabije to nas wzmocni a ta cholerna N jezdzi sobie po nas jak po lysej kobyle!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"FUNDACJA \" sms na nr 7128 wysylajcie na leczenie Natalki!!!! cholera! dlaczego te leki sa tak drogie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rrenusia i Kasiula buziole🌻 Rrenia ja też z @ jestem we dwie razniej pa pa zmykam bo córcia wchodzi na kompa całuski dobrej nocki wszystkim miłych snów 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka, a co trzeba wpisać w treść smsa? Fantastyczne są takie akcje, bo naprawdę latwo jest komuś pomóc i to wiele osób mobilizuje :) Dobrej nocy Lidiuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijke wpisac tylko : Fundacja i wyslac pod nr 7126 zebrali tylko podczs UWAGI ponad milion zlotych!-dokladnie nie uslyszalam wciaz mozna wysylac-koszt 1zl + Vat to na leczenie tej Natalki oraz innych pacjentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
KTOS MNIE WIDZI MAM NERWICE CALY DZIEN MNIE DUSI CZY KTOS POMOZE MIŁYM SŁOWEM PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z pomarańczowymi
nie rozmawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! przezylam 11 godzin w robocie!! jestem wielka... :D boli mnie w klaci, ide spac dobrej nocki wszystkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich - nic nie pisałam w tym tygodniu bo jestem wykończona - nowa praca jest ciekawa ale bardzo dynamiczna i jak wracam do domu padam na twarz! jedyny plus to to, że nie mam czasu na złe mysli i cały dzień jestem w ruchu. Powinnam chyba pracować cały tydzień bo juz dziś w niedzielę czułam się poddenerwowana i myśli zaczynały mnie napastować;) Dobrze że jutro znów do roboty;) Pozdrawiam wszystkich, marijke - na dniach odeślę Ci książkę:) trzymajcie się i nie dajcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababa
probuje zrobiC swoj nick na czarno i mi nie wychodzi,coś nie tak z hasłem,powiedzcie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej !!! wstawać kobietki tydzień przedświąteczny się zaczął , wiec do pracy pucować co nie wypucowane ,pomyć co niepomyte ,wieszać pachnące firanki !!!!🌼 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry nerwusiątka 🌼 Lećcie na pocztę, a potem do uszek i pierogów ;) Miłego dzionka wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Marijke i Kasiula witam dzieki za Perfekt ale nie mogę coś otworzyć bardzo lubię ten zespół ja już od 5 rano na nogach zmykam pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Nerwuski i Nerwusów! Marijke tenkss za śliczną piosenkę na dobry początek dnia ;) jak słuchałam to tak sobie wyobraziłam jak My wszystkie tak śpiewamy ... Perfeckt day ... :) ciekawie by było ;) Kasienko a przy Twoich nawoływaniach to aż człowiek ma ochotę jednym okiem ogarnąć to co jeszcze jest do zrobienia ..bo drugim to chyba jeszcze śpie :D Pogoda dziś u mnie taka nijaka ... Chłopaków już wyprawiłam do pracy a sama chyba wypiję jeszcze drugą kafkę ..bo jakoś dziś ciężko ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiu,Marijke,Liduszko i Efka - tradycyjnie 🌻 na miłe rozpoczęcie dnia ;) Ja dziś rano byłam powtórzyć wyniki krwi na cholesterol i trójglicerydy.... Kasiu a jak twoje wyniki? Pisałaś , że też musisz powtórzyć? Mam nadzieję, że z Twoimi nereczkami wszystko ok! Zaglądnęłam do Was, ale mam bardzo dużo pracy i musze zmykać. Trzymajcie za mnie kciuki, jutro będą wyniki.... Tymczasem śle Wam 👄 Narka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny i chlopaki!No wlasnie chlopaki gdzie sie podziewacie? U mnie brzydka pogoda ,wybieram sie na poczte ale mi tak ciezko ,chyba pojade rowerem ,bedzie sie czego trzymac,hihihi! Pod moim oknem sprzedaja choinki az czuje ich zapach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide od 2 stycznia na terapie do psychologa ,sama nie wierze ze sie zapisałam ,ale muszę bo moja NN domaga się krwi mojej oczywiscie !!! ale ja jej dam popalić !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammarylis
Nie ogę zaczernić swojego nicka nie wiem dlaczego,coś robię zle.Od 8 miesięcy biorę seroxat i sedam,doraznie neurol.bardzo się boję,ze juz się uzalezniłam.Choruję na nerwice lekową z a gorofobią. Poskudztwo.jest mi lepiej owszem,ale nie wiem jak to bedzie bez leków.Leczę się prawatnie u psychiatry,płacę mnóstwo kasy,leki tez prawie 200 zł ,wkurza mnie to powoli.Ale jakie mam wujście? Nie dojeść a lekarstwa wykupić.Czy ktoś bierze leki tak długo jak ja? Jaki jest maksymalny czs ich brania? Całe życie? Nie umiem sobie na to odpowiedzieć.Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Kasiu ten psycholog to twój pierwszy krok do wolności zobaczysz ,że poczujesz się lepiej.Ja się musze pochfalić -mój synuś z zawodów tanecznych przywiózł złoto.Jestem taka dumna z niego .Wczoraj ryczałam jak bóbr.Taki mały ,a taki odważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis ja brałam leki też 8 miesięcy ,ale nie pomogły i teraz nie biore tylko jeżdże na terapie.Jak znosisz seroxat bo mnie zwalił z nóg i postanowiłam ,że więcej nie będe żarła prochów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz ,że masz agrofobie ja dopiero od miesiąca wychodze na spacery ,ąle nigdy sama i tylko wieczorem.Martwi mnie ból lewego ramienia i już sama nie wiem jak mam z tym żyć.Nieraz jest dobrze ,a nieraz żle i tak dzień za dniem.Tak bym chciała sama wyjść na spacer ,ale nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×