Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Cześć wszystkim:) Dzisiaj minął mi dzień bez ataku, hehe... i takjakoś lżej mej duszy;)Lekarka poradziła mi zwiększyć dawkę asentry o połoweczkę. Poza tym dziewczyny byłam wczoraj w szpitalu, u babci męża i zobaczyłam tyle cierpienia!Na tym oddzial,co babcia leżały same staruszki- takie umierające kruszynki:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Basienko :):) Marijke troszke lepiej Validol wzięłam ale nie wiem jak długo dawno tak zle sie nie czułam pomyłam za ten czas mebelki w kuchni masz rację wtedy trzeba się czyms zająć i człowiek mniej mysli o tej francy teraz ide juz spyniać rano wstaję pa jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wam wszystkim.Jak zwykle siedzę w nocy,strasznie dużo ostatnio śpie.Może to starość,a może ucieczka przed tą francą nerwiczką- p.....Właściwie to przy mojej n... ,śpię bardzo duzo od młodych lat.Kiedyś jedna mądra pani psycholog powiedziała mi,żę mam podziękować losowi za ten typ nerwicy.Byłabym jej wdzięczniejsza gdyby wtedy ok.40 lat temu spróbowała mnie wyleczyć.Wtenczas zapisywali mi leki - był tzw.reladorm - działał błyskawicznie.Po jakimś czasie inny psychol mnie przed nim ostrzegł.Znowu zebrało mi się na wspomnienia.Czekam teraz na przyjazd dzieci i szykuję masę żarcia.Tyle chociaż dobrego z tych Świąt. Ciekawe czy jestem wreszcie na czarno.DziEkujE za wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też życzę miłego dzionka 🌻 ;) Liduszko - serduszko, a co Ty bidulko wstajesz tak raniutko ;) ? A ja jestem w pracy i nie mogę sie zmobilizować aby ruszyć z kopyta z robotą.. Ale niestety muszę! Przesyłam Wam 👄!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedzcie mi
Mam naerwice lękową od roku. Od pół roku towarzyszą mi nudności. zawsze rano po przebudzeniu, jak wstane to nie mogę nic zjeść, bo mnie mdli. W ciągu dnia jakoś mija. Mam uczucie, że cos mi siedzi w przełyku. Czt to należy do objawów nerwicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.dziewczyny bardzo przepraszam ze nie zaglądałam ale teraz tyle roboty z tym mieszkaniem.zaczelismy remont i wogole nie mam czasu.całuje was wszystkie bardzo gorąco 👄 mam nadzieje ze o mnie pamietacie.czuje sie w miarę dobrze.może dlatego ze nie mam czasu mysleć o mojej N a właściwie o mojej depresji.byłam u pani psycholog na tej wyczekanej wizycie.ale warto było czeakać.bede sie z nią spotykać co miesiąc.powiedziała ze dużo pracy przede mną.dziewczyny ale musze sie wam pochwalić ze jeździłam daleko autem i biegałam po hieper marketach.jestem z siebie dumna.ale jestem tez niestety bardzo zmeczona tym wszystkim.nawet zrobiłam sie troche nerwowa co odbija sie na moim mężu.teskniłam bardzo za wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Aniołek, Lidiuszka, Gosiak i pozostali 😘 Do Odpowiedzcie mi -> też tak czasem mam, to najprawdopodobniej od nerwicy, najlepiej spytaj jeszcze lekarza. Może byc też od leków, jesli leczysz się farmakologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neciu 😘 Oczywiście, że pamiętamy! Bardzo się cieszę, że dobrze trafiłaś na panią psycholog, to jest najważniejsze! Oj też mam dużo roboty, a z mobilizacją gorzej. Miłego i spokojnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny witaj Netka! właśnie dlugo cie nie było miło że jesteś ❤️ i dobrze sie czujesz wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neciu, dziękuję, mam trochę kłopotów ze snem, ale ogólnie czuję się znacznie lepiej. MamoJulki, witaj! Dziewczyny, teraz już naprawdę uciekam. Muszę pisać pracę i referat na zajęcia, a w międzyczasie zaplanowałam różne towarzyskie spotkania. Trochę lekkomyślnie, ale też mi się coś od życia należy, a co ;) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia trzymaj tak dalej , a będzie dobrze.Cieszą m,nie twoje sukcesy oby było ich jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!❤️🌼 U mnie pogoda piekna , swieci słoneczko i jest bardzo ciepło,az trudno sobie wyobrazic ze to juz tylko tydzien do swiat. Gorzej natomiast jest z moim samopoczuciem złapałom totalnego doła siedze i rycze moze to pomoze.Mysle,ze za duzo w ostatnim czasie nagromadziło sie we mnie emocji,musze to odreagowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana ja tez potrafie tak ryczec az wyrycze zle emocje,zobaczysz bedzie dobrze...tylko oczka pozniej spochniete Witajcie wszysscy ,witaj necia fajnie ze masz remont ja przy poprzednim remoncie i przeprowadzce 3 lata temu ...pozbylamn sie N na dluzej,poprostu mialam tak duzo wypadow do marketrow i biegania do robotnikow walczacych z nasza chalupka ,ze musialam zapomniec o N !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Renia dzieki za dobre słowo,to zawsze pomaga,mysle,ze bedzie dobrze,a co u Ciebie jak przygotowania do świat,Ty czujesz sie dobrze?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj robilam zakupy najpierw rowerem i byla na poczcie w dlugasnej kolejce-wytrzymalam!apozniej jeszcze na piechte zrobilam hurtowe zakupy w zabawkowym dla maluchow(chrzesniakow i siostrencow)ledwo doszlam z pakunkami do domu ale bylo mi milo na takich zakupach tylko za duzy wybor i przebieralam w tych zabawkach ,ale od razu pakuja je gratis wiec mam juz spokoj w tym wzgledzie,moim dzieciakom kupilam prawie wszystko....ale bylam tak zmeczona ze obejrzalam M jak M i zaraz po nim usnelam w opakowaniu ,obudzxil mnie moj wracajacy z pracy maz ok.polnocy wiec tylko wskoczylam pod kolderke i spalam dzis do 10tej bo dzieciaki szly pozniej do szkoly !Ja to mam melodie do spania,starababo to chyba taka odmiana N jak u Ciebie,moglabym spac i spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana czuje zmeczenie ale zakupy mnie wciagnely wiec latam po sklepach bez zahamowan i troche dokanczam sprzatanie,terraz wlasnie chce ochajtnac moj pokoj aby dzis lub jutro kupic choinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za maile od efci i marijke,Efcia tez mam ten fimik o mikolaju ugotowanym na wigilie wprost z komina-moj maz jak dziecko -smieje sie do łez na takich filmikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mge duzo spac i to jest moje zbawienie dzis spałam do godz.11.Reniu Ty masz odwage wytrzymałas te kolejki w sklepach prezenty juz masz, ja nie mam jeszcze nic, wybieramy sie we czwartek, ale troche obawiam sie tych tłumów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest miec kogos komu mzesz sie wyzalic i ten ktos cie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana poprostu zlapalam dryg ale wiesz ile mnie kosztowalo aby jechac samej do AUCHANA-zreszta pisalam o tym .....dalej juz jakos poszlo,mam taki zryw przedswiateczny ale jak sie znam to po swietach sily mnie opuszcza.....nie lubie Sylwestra i wogole stycznia ,wprost NIENAWIDZE!!!! Teraz tezx siedze przy kompie zamiast sprzatac pokoj mialam do poludnia sprzatnac ale mi sie nie chce,teraz dostawca przywiozl mi dywan do corki do pokoju wiec trzeba bedzie troche podemolowac pokoj....mala wysle po miesko na obiad a ja zawalcze z tym dywanem wiesz dana ,ja budze sie do zycia po poludniu od rana jestem dętka,dzis pewnie tez na wieczorowego pojade do Carrefoura w dzien jestem za slaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×