Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

a tak wogole edyta co ma do mnie dotrzec, bo chaos w twoich wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijyama bo Ci
pikawa padnie ,nie podniecaj sie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki czy wiecie moze kto spiewa taka piosenke, nie pamietam tytulu ale troche refrenu : \'ciagle pada snieg, niech zasypie nas , calkiem milo jest w ten swiateczny zimowy czas\" no chce saobie ja sciagnac ale nie wiem kto spiewa ani jaki tyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek a dalej nie jest przypadkiem JINGLAE BELLS, TAK DZWONECZKI BRZMIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pisalam juz kiedys
DZIEWCZYNY CZY WG WAS TO OBJAW NERWICOWY??PROSZ EPOWIEDZCIE MI ZAZNACZE ZE MIALAM KIEDYS NERWICELEKOWĄ Z TYMI WSZYSTKIMI ATAKAMI PANIKI I DRETWIENIEM CZESCI CIALA ORAZ UCZUCIEM ZE SIE DUSZE..WYSZLA MZ TEGO I JUZ KILKA LAT NIE MAM JEJ ..TAK MI SIE WYDAJE ALE TERAZ SKOPIUJE MOJ WATEK Z TEGO KAFE I OCENCIE PROSZE CZY TO MOZE BYC Z NERWICY MIMO ZE WTEDY SIE NIE DENERWOWALAM JAK WYSTAPIL TEN ATAK BRAKU TCHU:(:( bo ja mialam 3 razy i nie wiem co to ostatnio mnie to złapalo też;( a wiec nagle obudziłam sie w nocy (chlopak mnie wołal i budzil po coś ) i chcialam oddychnac głeboko i nagle czuje ze nie moge oddychnac buzią normalnie głeboko bo brak mi tchuwtedy sie tak zestresowalam ze szok io jeszcze gorzej duszno mi bylo cholera co to mogło być??boje sie teraz ze cos złego poprzednie dwa razy jak sie mi tak stalo to wiem ze to bylo tez w czasie obudzenia sie szybkiego ze snu ale wtedy dodatkowo bilo mi cholernie serce potrzebowalam chyba 5 minut ostatnio aż zaczelam normalnei oddychacmoze ktos juz tak mial kiedyś i cos powie..wiem ze musze isc do lekarza ale powiedzcie chociaż czy spotkalyscie sie z takim czymsz brakiem tchu w nocy)?? POZDRAWIAM I LCIZE NA WASZĄ POMOC:(BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pisalam juz kiedys
AHA I ZARAZ POTYM BRAKU TCHU ZACZELO MI DRETWIEC WSZYSTKO I ZACZELAM WPADAC W BLEDNE KOLO BO IM BARDZIEJ SIE DENERWOWALAM TYM BARDZIEJ SIE DUSILAM ORAZ CALA SIE TRZĘSLAM JAK GALARETA DOSŁOWNIE I SPOCONA ZROBILAM SIE W MIG:( ALE TENATAK PANIKI NASTAPIL PO ATAKU BRAKU TCHU WIEC NIE WIEM CZY TEN BRAK TCHU COS MA WSPOLNEGO Z NERWICĄ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pisalam juz kiedys
CHCIALAM ZAZNACZYC ZE TAKIE SPECYFICZNE PROBLEMY NOCNE ZE ZLAPANIEM TCHU MIALAM MOZE 3 .4 RAZY W ZYCIU SWOIM .. BO JESLI CHODZI O ATAKI PANIKI Z DUSZENIEM SIE TO WIADOMO ZE PRZY NERWICY KTORĄ MIALAM MAIALAM JE NAWET ZA CZESTO.. MARTWIE SIE TERAZ TYLKO TYM BRAKIEM TCHU ZARAZ PO OBUDZENIU SIE NOCĄ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co opisujesz wyglada na napad paniki, wiele z nas to przeszlo , przechodzi i teraz, jakkolwiek bys miala wrazenie, ze spotyka to wylacznie ciebie to tak naprawde spotyka wielu osob na tym forum , mnie takze i dlatego poszlam do psychiatry , poniewaz tam nie trzeba skierowania tylko kolejka moze byc dluga pojdz do rodzinnego lekarza i popros o dorazna pomoc, chyba ze mozesz isc prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Do \"a ja pisałam już kiedyś\" -> miewałam dawniej pojedyncze ataki nocą, były to u mnie wtedy jedyne objawy nerwicy, ale najbardziej dokuczało mi wtedy szybkie bicia serca. Nie pamiętam, żeby nie mogła złapać oddechu, no ale te dwie rzeczy się ze sobą łączą. Nie rozumiem trochę zamieszania z Edytą, chciała dziewczyna dobrze, może faktycznie zbyt \"magicznie\" i \"sekciarsko\" zabrzmiał pierwszy post, ale potem niepotrzebnie się nakręciłyście... Wiecie, ja też się trochę boję Świąt... Będzie miło i fajnie, a mimo to obawiam się ich, tak irracjonalnie, pewnie dlatego, że zanim zaczęłam się leczyć, to wiele razy miałam ataki podczas różnych rodzinnych wizyt, kiedy trzeba być na pełnych obrotach. Ostatnie dni też miałam intensywne towarzysko, było bardzo miło, ale mimo wszystko jestem już zmęczona... Leczę się, a jednak czuję \"piętno\" tej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijke , ja nie lubie jak ktos mi wciska ciemnoty, jezeli ma cos konkretnego do powiedzenie niech mowi, a nie ja wiem ale nie powiem, poczytajcie sobie to zmadrzejecie od tego i tez was oswieci bo narazie jestescie leniwe glupie i takie zostaniecie, jak poznacie ta oswiecina nauke ktora ona poznala i zachlysnela sie to dopiero bedziecie madre, a gdzie moje prawo wyboru? mam nadzieje ,z e to tylko brak doswiadczenia zyciowego przez nia przemawia i chciala dobrze . a pozatym uwazam, ze dziewczyna nie ma zielonego pojecia na czym polega nerwica, czy depresja, psychika jest zbyt delikatna materia by pozwolic\" majstrom\" nia manipulowac zwlaszcza, ze czuje, tak podskornie, ze tym \" majstrom \" mocno zalezy na kasie a nie na dobru ludzi ktorzy im zawierzyli. wiem i le kosztuja wyklady i cwiczenia nawet zakladajac godziwy zarobek.............. juz mi sie nawet nie chce pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ dziekuje Dziewczynom ktore do mnie napisaly maila, odpisalam z innego adresu WASM, ale prosze nie upubliczniajcie go.. DZiekuje!! bardzo!! tak mi milo ze ktos ze WY wsumie obce a tyle ciepla milych slow!! dziekuje Tunia i Marijke!! :) dziewczyny wzielam! dzis rano, 1 polowe! ... oczywiscie na poczatku mdlosci ale ok po 2 godz jak zostalam w doatku sama ( dzieki BOGU w domu) atak!! ale jaki!! :((( od razu sciagnelam mame.. nie dalabym rady sama.. to bylo cos okropnego.. lekarz mowi ze to reakcja ostra mojego organizmu na serotonie ktora nagle sie wydzielila... straszna ta reakcja... mam nadzieje ze juz z kaZDYM DNIEM BEDZIE LEPIJE teraz sobie siedze - na chwile zostalam sama.. troszke mdli jeszcze ... dziwnie sie czulam i czuje.. jak w innym swiecie.. przeraza mnie to.. ale musze sie trzymac.. na razie musze byc z kims w tych godz kiedy lek sie wchlania.. dobrze ze teraz Swieta i wolne.. kcohane i kochani Zycze WAM ze szczerego serca duzo zdrowia i ciepla, rozwiazania wszelkiech problemow i radosci.. sobie zreszta tez:) Dziekuje raz jeszcze do uslyszonka! ps. tunia marijke dostalyscie moja odpowiedz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola sie nie moze zalogowac
to ja Lola77777 - jakos nie moge sie lognac;) SORKI za mase bledow w poprzednim poscie!na oczy serio mi padlo hej odezwe sie jak bede mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola, dostalam dzieki( tunia). wytrzymaj te mdlosci i to co akurat tobie sie trafi , naprawde warto, dojdziesz do takiego stanu, ze bedziesz wiedziala co dalej ze soba i jak robic by dep. znalazla sie jak najdalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, a moze to ze gorzej widze to od retex. u mnie dzialania uboczne byly koszmarne, juz przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola sie nie moze zalogowac
hej no na bank!! - slcuhaj chcialam sie polozyc ale jakies blyski w oczach maialam tkie spore jak z lampy blyskowej- no i sie zaczelo zdalam sobie sprawe ze jestem alone i taki atak ze az mi wstyd... hehe chodzilam trzeslam sie, drapalam wylam !! ;[ boziu to koszmar co sie dzieje !! tearz sie szykuje do wyjscia i music zapodalam i tanczylam :} psychol ze mnie jakis atak radosci przeciez to nie moze juz dzialac! a moze troche dziala!! :)) ee ok wychodze buzka kochani!! ps dziex za pisenke mar. :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to astma anie nerwica
DZIEWCZYNY CZY WG WAS TO OBJAW NERWICOWY??PROSZ EPOWIEDZCIE MI ZAZNACZE ZE MIALAM KIEDYS NERWICELEKOWĄ Z TYMI WSZYSTKIMI ATAKAMI PANIKI I DRETWIENIEM CZESCI CIALA ORAZ UCZUCIEM ZE SIE DUSZE..WYSZLA MZ TEGO I JUZ KILKA LAT NIE MAM JEJ ..TAK MI SIE WYDAJE ALE TERAZ SKOPIUJE MOJ WATEK Z TEGO KAFE I OCENCIE PROSZE CZY TO MOZE BYC Z NERWICY MIMO ZE WTEDY SIE NIE DENERWOWALAM JAK WYSTAPIL TEN ATAK BRAKU TCHU bo ja mialam 3 razy i nie wiem co to ostatnio mnie to złapalo też;( a wiec nagle obudziłam sie w nocy (chlopak mnie wołal i budzil po coś ) i chcialam oddychnac głeboko i nagle czuje ze nie moge oddychnac buzią normalnie głeboko bo brak mi tchuwtedy sie tak zestresowalam ze szok io jeszcze gorzej duszno mi bylo cholera co to mogło być??boje sie teraz ze cos złego poprzednie dwa razy jak sie mi tak stalo to wiem ze to bylo tez w czasie obudzenia sie szybkiego ze snu ale wtedy dodatkowo bilo mi cholernie serce potrzebowalam chyba 5 minut ostatnio aż zaczelam normalnei oddychacmoze ktos juz tak mial kiedyś i cos powie..wiem ze musze isc do lekarza ale powiedzcie chociaż czy spotkalyscie sie z takim czymsz brakiem tchu w nocy)?? POZDRAWIAM I LCIZE NA WASZĄ POMOCBUZIACZKI 13:53 Aniołek21 yama niee , wlasnie nie pamietam co dalej tylko ten kawalek chodzi mi po glowie Trzeba budzić się i od rana tańczyć w myślach.. 13:53 a ja pisalam juz kiedys AHA I ZARAZ POTYM BRAKU TCHU ZACZELO MI DRETWIEC WSZYSTKO I ZACZELAM WPADAC W BLEDNE KOLO BO IM BARDZIEJ SIE DENERWOWALAM TYM BARDZIEJ SIE DUSILAM ORAZ CALA SIE TRZĘSLAM JAK GALARETA DOSŁOWNIE I SPOCONA ZROBILAM SIE W MIG ALE TENATAK PANIKI NASTAPIL PO ATAKU BRAKU TCHU WIEC NIE WIEM CZY TEN BRAK TCHU COS MA WSPOLNEGO Z NERWICĄ 13:57 a ja pisalam juz kiedys CHCIALAM ZAZNACZYC ZE TAKIE SPECYFICZNE PROBLEMY NOCNE ZE ZLAPANIEM TCHU MIALAM MOZE 3 .4 RAZY W ZYCIU SWOIM .. BO JESLI CHODZI O ATAKI PANIKI Z DUSZENIEM SIE TO WIADOMO ZE PRZY NERWICY KTORĄ MIALAM MAIALAM JE NAWET ZA CZESTO.. MARTWIE SIE TERAZ TYLKO TYM BRAKIEM TCHU ZARAZ PO OBUDZENIU SIE NOCĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem lekarzem i nie moge ci powiedziec co ci jest, moim zdaniem masz zbyt powazne objawy, ktore powinnas niezwlocznie skonsultowac lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta,jak do mnie piszesz to nie uzywaj brzydkich wyrazow-ograniczona to jestes ty.Kazdy wybiera taka metode jaka lubi.Ja tez juz o tym czytalam i prosze nie wmawiac tego ,czego nie jestes pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzeee
to nie nerwica tylko astma idiotko..chodzi mi o taco napisala tak wieli watek i dlugi..przed chwila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby zmienic swoje zycie-to trzeba placic az tak duze pieniadze za 1 raz-no wybadz Edyta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama zgadzam się z Toba bo są rózne rodzaje nerwicy i depresji tak samo jak różne ludzie reagują na matody leczenia .Gdyby znalał się jakiś \"złoty środek\" na nasze objawy to jestem pewna że taka osoba zdobyła by ...Nobla! Kazda metoda jest dobra jeśli człowiek odczuwa jakąś poprawę i nie trzeba płacić żeby zrozumieć że nasze problemy są w głowie . Nerwicy człowiek się nie pozbędzie tylko może pozbyć się objawów i jeśli sam nie pozna przyczyn swojej choroby to będzie stale cierpiał . Żadna wtedy metoda nie pomoże gdy człowiek nie rozumie z czym musi się zmagać ,jak może sam wpływać na swój stan .. Chyba ta dziewczyna nie przeczytała prędzej naszych wpisów ...bo by wiedziała że wszystkie coś robimy i żadna nie czeka na cud....Osobiście nie mam nic przeciw żadnej metodzie może być i nawet czary mary aby tylko coś pomagało ...ale jak ktoś chce mi głupotę wcisnąć to mogę tylko życzyć żeby sam z tej metody skożystał i jak będzie osobiście miał poprawę na zdrowiu to wtedy uwierzę że to jest metoda która leczy ... tylko że ludzie są rózni i różnie reagują ...dlatego na świecie jest tak ciekawie bo jesteśmy różni.. Edyta....Nie rozumiem jednak skoro interesujesz się od wielu lat podświadomością to dlaczego jeszcze nie pomogłaś sobie ? Ja jak zrozumiałam co to jest nerwica zmieniłam swoje podejście do siebie i mam efekty tego co chciałam osiągnąć nie mam objawów została mi tylko jedna malutka fobia z którą też wiem że sobie poradzę ...nie potrzebuje kogoś zeby mi mówił co mam robić bo nikt niczego za mnie nie zrobi i ja sama musze wszystko ogarnąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻Niech przy zywicznym zapachu strojnej choinki uplyna Wam piekne chwile Wigilii. Ze wspolnie spiewana koleda, z upragnionym gosciem przy stole, w kochajacym rodzinnym pelnym milosci gronie. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efka, poprawa stanu zdrowia w nerwicy czy depresji , jak i w wielu innych, jest procesem a nie jednorazowym kontaktem z nawet i bardzo madrym czlowiekiem bo to zakrawa na magiczne myslenie, wezma cos zrobia ze mna i juz bedzie dobrze a nawet i lepiej. haslo wez udzial wczyms tam i juz wiesz jak osiagnac sukces, bo tam cie oswieca. a co to jest sukces? jak zaczelam czytac pierwsze posty pisalyscie o dojsciu do smietnika i dla mnie to bylo czytelne to byl sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie sporzadzam liste zakupow na swieta, prezenty niestety beda banalne, zestawy kosmetykow albo slodycze,łeb mam jak z waty,musza zrozumiec , ze jeszcze nie doszlam do siebie po przeziebieniu, niestety beze mnie domownicy zachowuja sie jak pijane dzieci we mgle, trzeba ich pokierowac a ja tego nielubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×