Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Liduszka wskocz na poczte. Witaj Starababo i Zgredku! Starababo kuruj sie i zdrowiej.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StaraBabo dzięki za odpowiedż .Żebym ja miała odwagę ,żeby sobie strzelić może by mnie ta N puściła.A ty się kuruj i zdrowiej szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci przeszły samych siebie dzisiaj ,rozerwały mi poduszke z piewrza i miałam dwie godziny sprzątania ,a ja sama az mam kaszel i wszystko mnie swędzi.Oczywiscie winnych brak poduszka rozewała się sama.Myślałam ,że ich pozabijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda 44
do Ady na trądzik: borasol tj.3% kwas borowy do przemywania twarzy płatkami kosmetycznymi tyle razy ile przypomni się ale najmniej 3x dziennie, jeżeli jest taka możliwość to przez 1 miesiąc myć buzie woda mineralna lub letnia przegotowana i TRIBIOTIC( wszystko bez recepty w aptece) stosować : patyczkiem higienicznym smarować tylko miejsca chorobowe - gwarantuje dużą poprawę trzeba jednak być wytrwałym i systematycznym. Pozdrawiam wszystkich nie mam czasu pogadać sobie z wami ale lubie was sobie poczytac, mam podobne problemy i lecze sie. Wszystkim w nowym roku dużo zdrowia i pozytywnych myśli. Pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredku skoro juz przerwales branie leku i nie byles zadowolony to moze zmien na inny? Pozdrowka dla jagodki i dla wszystkich ,DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marike ja byłam pod natryskiem ,bo po tych pierzach myślałam ,że się zadrapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Zgredek będzie próbował bez prochów ,martwi go ta impotencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwsza !! no kochani zaczynamy następny tydzień psychoterapii ...a ja jak na złość mam katar do pięt !! co za życie mam nadzieję że tylko na katarze się skończy .....całuski dla wszystkich !!! 🌼🌼 też dla was aaaa i 👄 tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałki na 11 a pozostałe dni 9 30 do 13 30 a i mam bardzo blisko samochodem jakies 7 minut oo jaka dokładna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, że nie śpimy Rrenka ;) Tylko się tym tak nie chwalimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja juz bylam w poradni sutka w ramach profilaktyki.Jest ok.Dal mi skierowanie na USG,bo mammografie robilam rok temu.USG dopiero w lutym-dlugo! Ide na wyprzedaze.Taka ladna dzis pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOO jestescie! Fajnie! u mnie piekne sloneczko a ja spiaca jestem jak nie wiem co,oczy mnie szczypia ,czuje piasek w oczach ,chetnie bym poszla spac.....ide kawke sobie zrobic kasia i aniolek na zajeciach juz sa......dobrze kasiu ze masz blisko..... jak ja bym miala blisko to moze bym sie zdecydowala na terapie -u mnie do szpitala gdize jest terapia to droga conajmniej godzina jazdy w korkach przez cale miasto ,jak nie wiecej....odpada!;( juz kiedys robilam podejscie ,tzn. przymierzalam sie ale ta odleglosc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rrenka, zastanawiałaś się nad Instytutem Psychologii i Neurologii na Sobieskiego, tak? Bo wiesz, że oddział leczenia nerwic (i chyba depresji) jest bliżej, koło Chełmskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie z wami witam cieplutko.bardzo za wami tesknie i niestety nie mam czasu zeby dłużej pogadac.ten remont wyciska ze mnie wszystkie soki :-( mój mąż wyjechał i zostało wszystko na mojej głowie.znowu ta samotność mnie dopadnie.ale mieszkanko nabiera już fajnego wyglądu.juz nie moge sie doczekac kiedy tam zamieszkamy.całuje was wszystkie 👄dziewczynki jutro czeka mnie wyprawa po urzędach.trzymajcie kciuki za netke. Marijka jesteś wielka.gratuluje ci ze wszystko sie udalo.wygralas z ta cholerna N.piękny 🌼dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Sobieskiego to hektar ode mnie a Chełmska to musze zobaczyc i nie wiedzialam ,ze tam tez mozna....,wogole to ciezko z ta \"panstwowa\" sluzba zdrowia u nas , u mnie na osiedlu jest poradnia psychiczna ale to tam kiedys odeslano mnie na Sobieskiego bo oni zajmuja sie glownie leczeniem alkoholikow i schizofreni-mam tak blisko a nie moglam skorzystac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×