Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Bianka, znalazłam to w necie: Postać ospy, z którą możemy mieć kontakt to ospa wietrzna. Wywołuje ją Herpesvirus. Ta choroba dotyczy głównie dzieci. Dorośli zakażeni tym wirusem chorują na półpasiec. Objawy Wysypka skórna w postaci płaskich, drobnych czerwonych plamek, przekształcających się w pęcherzyki, które po kilku dniach odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po sylwestrze zachorował moj syn najpierw straszny ból głowy pozniej bóle mięsni stawow kaszel i temperatura 40stopni 3 dni lezał plackiem dzisiaj w nocy corka 10 lat o godzinie 2 wymioty ból glowy biegunka i temperatura 39,8 kresek lezy plackiem maly zapalenie krtani a ja jakas gangrena ratunku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka, jeśli Cię to bardzo niepokoi, to idź do dermatologa, wiesz, to mogą być różne rzeczy, na pewno niegroźne, choć rozumiem, że dokuczliwe, generalnie w życiu przeszłam sporo różnych durnych krostek. Czasem wywołują je jakieś wirusy i wtedy daje się odpowiednie maści, czasem to może mieć związek z hormonami (u dorosłych kobiet też!) albo właśnie być rodzajem alergicznej reakcji na jakieś leki, na proszek do prania, krem, mydło, na coś w ubraniu. Trudno to oceniać, nie widząc krostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz spróbować pić wapno, na pewno nie zaszkodzi. Widzę, że masz cały szpital w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi komputer durnieje wiesz u mnie to najpierw robi się taka czerwona plamka zaczyna bardzo bolec tak jakby pryszcz robi się wypukła ale nic nie mozna z niej wygnieść boje się tej cholernej ospy ale mnie to nie swedzi tylko boli nie gniewajcie się że znów marudze ale nie mam z kim p[orozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, Bianka, wiesz, nie jestem ekspertem, ale mnie się takie coś robiło kiedyś na plecach, właśnie okropnie bolało, przechodziło po kilku dniach (jakby przysychało), wcześniej faktycznie nie dawało się zlikwidować, to było na tle hormonalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszło mi \"samo\", a wiem, że to na tle hormonalnym, bo byłam wtedy u lekarza z inną dolegliwością i tak to ocenił. Nie chciałam na to brać żadnych prochów, bo wprawdzie było to bolesne (nie mogłam się swobodnie oprzeć), ale nie aż tak, żeby się faszerować czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
POMOCY DEPRESJA DZIWNE MYŚLI PROSZE POMÓŻCIE ! MYSLE ZE MOZE SIE COS NIEDOBREGO STAĆ to tylko m?j bezpodstawny strach JEZUS MI POMOZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja gdzieś czytałam ,że różne wypryski mogą być na tle nerwowym.A czasem nie piszą tak w ulotce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyk kazdy z nas ma dziwne myśli ,tylko co rozumiesz pod pojęciem dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej znowu balujecie i nikogo nie ma.Dopiero teraz dopatrzyłam się ,że to już taka póżna godzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę pod natrysk ,ale jeszcze wróce jakoś spać mi się dzisiaj nie chce taka jakaś pobudzona jestem .Była mamusia i jak zwykle styrała moją osobę.Mnie aż szczypie język ,ale narazie się hamuje ,ale kiedyś nie wytrzymam i jej coś powiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijke dzieki troche mnie uspokoiłaś pomóżcie terazSYCYLIJCZYKOWI bo sami wiecie jak trudno walczyc z tymi natretnymi myślami SYCYLIJCZYKU nie poddawaj sie ja dwa dni temu tez tak miałam napisałam tu na forum i dobre duszyczki pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada 7777 powstrzymaj jezyk i przemyśl kilka razy zanim cos przykrego powiesz mamie dzisiaj miałam taką sama sytuacje corka wróciła ze szkoły na wekend do domu i powiedziała mi pere przykrych słów które bardzo mnie zraniły nie wiem o co chodzi u was ale u nas jest tak że córka nie da sobie nic powiedzieć wszystko wie lepiej i ja choc bardzo ją kocham czuje się przez nią odrzucona a stało się to wtedy kiedy poznała chłopaka on jest dla niej najważniejszy a ja tylko stale czepiająca się matką ..............jest mi bardzo przykro że straciłam miłość i zaufanie córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bianka, ja jeszcze klikam. Wymieniłam kilka smsów z Sycylijczykiem i chyba jest lepiej :) Zaraz Ci napiszę parę słów z punktu widzenia córki ;) Ile Twoja ma lat napisz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka ja mam syna 15 lat i jest najmądrzejszy na świecie ,a chodzi mi o to ,że ja mam 35 lat a ona cały czas mnie krytykuje .Kiedy byłam dzieckiem nie miała czasu na wychowywanie ,a teraz się czepia dosłownie wszystkiego.Swoją córcią się nie przejmuj ja mam tak samo ,tez nieraz jest mi bardzo przykro ,ale taki jest okres dojrzewania wyrośnie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak długo trwa taki okres buntu ,ale u mojego syna zaczeło się trzy lata temu w pierwszej klasie gimnazjum ,taki bardzo dorosły jest ,tak mu się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke Sycylijczyk znów łapie doła.Bardzo mu współczuje ma mame psychologa czemu mu nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do was byłam w kuchni zrobic sobie kanaopke juz wam oisze corka ma 19 lat w tym roku 20 a syn 18 a ten drugi rzut córka 10 syn 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez dziwne nie sadzicie mama psycholog a SYCYLIJCZYK tak cierpi ja wam juz dawno mówiłam że wole porozmawiać tu z wami niz jakiś psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze juz spicie ja tez juz znikam bo mały nie może bezemnie zasnąc życze wszystkim cudownej niedzieli a puki co kolorowych snów pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
BARDZO DZIĘKUJĘ MARIJKE PODZIĘKOWANIA NALEŻĄ SIĘ RÓWNIEŻ BIANCE 120 JESTEŚCIE WRAŻLIWYMI KOBIETAMI DZIĘKUJĘ WAM ZA TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !do pozna pisaliscie i teraz jeszcze spicie.U mnie w bloku byla impreza bardzo glosno zachowywali sie .Wcale sie nie wyspalam. Glowa mnie boli. Po poludniu wybieramy sie do marketu na zakupy.Pozdrawiam.Zycze przyjemnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyku,mysle ze wplyw na Twoje samopoczucie depresyjne ma rowniez pogoda.Ale ,jesli uwazasz ze jest zle odwiedz lekarza.Moze nalezy zmienic leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka,z dorastajacymi dziecmi juz tak jest-oni sa najmadrzejsi-tak im sie wydaje.Ja zawsze mowie ,ze zobacysz jak bedziesz mial swoje dzieci i co w danej chwili mozna czuc.Czlowiek uczy sie na wlasnych bledach.A gdy juz sie sparzy-to wtedy dochodzi do wniosku,ze matka jednak miala racje.Ale tez nie zawsze do tego sie przyzna.Dajmy naszym dorastajacym dzieciom podejmowac decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×