Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Sycylijczyk terapia nie boli powinieneś spróbować tym bardziej ,że masz możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz też po obiadku śmigam zabawić się z garami to mój ulubiony moment w niedziele.Okazuje się ,że u mnie w domu nikt nie umie myć naczyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff! I ja juz sie obrobilam z obiadkiem ,moi wpadli ,zjedli i polecieli do kina ,zaraz ide z psem i bede ogladac nasza super ekipe lekarzy z Lesnej Gory......;) bianka ciesze sie ,ze doszedl mail -to w koncu na jaki adres doszedl bo wysylalam na trzy rozne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
JEST POPRAWA PO LEKACH NIE TAK ŻE ZERO EFEKTÓW SA EFEKTY ALE NIE W 100PROCENTACH ZAŻYWAM TEN LEK 2TYGODNIE I CISNIENIE MI NIE SKACZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyk,jezeli widzisz efekty po lekach,to super.Wiecej cierpliwosci potrzeba moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka, ja mam dzieciw wieku18 i 20 latjezeli czasami nie chce im podgryzc gardla to tylko dlatego, ze staram sobie przypomniec jak to byla jak mialam tyle lat co one.corcie sa raz kochane a raz koszmarne, i wspominam moja mame tez miala los z nami, ale i tak ja moich dzieci nie rozumiem, dlaczego tak idiotycznie nie chca sluchac jak im sie dobrze radzi. a tak wogole to padam na pyszczydlo po treningu wczoraj i dzis ale to lubie , gorzej jest jak nic nie robie. a co do matek uprzykszajacych zycie, moja tesciowa tez wiecznie miala cos do mnie , no to stwierdzilam ze jak juz tyle i tak gada to niech ma powod no to jej dalam popalic a ona gadala ani mniej ani wiecej niz poprzednio,to po co mam sie starac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
PANI LIDUSZKO DOSTAŁEM FOTKĘ MOŻE WYŚLĘ SWOJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
PIPEK DZIĘKUJĘ ZA POCIESZENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyk,nie mozesz sie tak zamartwiac swoimi dolegliwosciami.Wiecej wiary w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyk wspomniales o relanium ,wiesz ,ze on powinien byc brany doraznie bo uzaleznia a doxepin o ktorym mowiles jest dobry na objawy somatyczne ,moja znajoma ktora bolalo doslownie wszystko kazdy cm ciala bardzo sobie chwali ale trzeba przeczekac trudny pierwszy okres gdzie objawy moga sie nasilic ,przetrzymaj to i bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipuś pozdrawiam serdecznie 🖐️ 🌻 poslij swoją fotkę bo nie mam ciebie jak możesz buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenusia dziękuję bedzie dobrze głowa mniej boli jestem twarda sztuka pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak ktos tu przyszedl to u mnie czas na kolacje, moze uda mi sie na doskok tu zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszka ja dzis jestem dziecko wojny walnelam sie w łeb jak otwieralam dzwiczki od szafki tak ze gwiazdy mi sie ukazaly i malo brakowalo a bym zbila sobie okulary....teraz mam bolacego guza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Rrenusia dobrze że nie zbiłas okularow a propo wypadów lezala ze mną dziewczyna po lodowisku zlamana reka i oczodół z przemieszczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam wszystkim jestescie kochani wasze porady mi pomagaja....spokojnej nocy...pozdrawiam ....... musze leceiec bo cora wzywa ...paaa chciałam tylko podziekowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenusia mozna ale człowiek się na oglada córka nie ma ochoty nawet na lodowisko co widziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADA777 - odpisuję ci dopieroteraz,bo tu nie zagladałam,męczy mnie grypa.Może kogoś zdegustuję tym co napiszę,ale w moich genach \"siedzi\" sklonność do alkocholu.Jak mam wypić,to zawsze musi być zaplanowane - nie biorę żadnych leków.Kilka kieliszków robi lepiej niż jakiekolwiek tabletki,z tym,że popijawa musi być większa.Po jednego kielicha nie ma co sięgać.Skutek tylko opłakany.Za to na drugi dzieńna kacu,jak brałam tabletki działały o wiele skuteczniej niż normalnie.Mogłam normalnie funkcjonować - wiele spraw trudnych w ten sposób załatwiałam.Zakonczę powiedzonkiem - \"Ojca szanuj,przykładu nie bierz\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim. Co tam u Was ? ja jak zwykle dolina chyba wskocze znowu na ten rexetin. Tylko cholera on popsuje mi wszystkie plany. Ja se musze babe na stałe poszukać. A ten rexetin odziera mnie ze wszystkich emocji :| i mam dylemat jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×