Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

MARSKA serdeczne dzięki za miły list.Teraz juz wszystko wiem :-) Ja Ci również odpiszę tylko nie wiem na jaki adres,bo pisałas do mnie z innej skrzynki. Ja tez proszę o Wasze foteczki :-) swoja oczywiście też posle. Żle się czuję,nie wiem dlczego serducho boli mnie po prawej stronie .Poza tym stare objawy N.Ale jutro będzie lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zadna nie wyslala zdjecia! buuuuuuuuuuuu a tez chce! buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijke, a bylas u nas w muzeum sztuki?jak bedziesz nastepnym razem w lodzi daj znac to ci powiem co ciekawego na wystawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszko i Basiu,dziekuje za poczte i fotki-jakie fajne babeczki jestescie:) ja swoje wysle jutro.dobrej nocki,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka, dzięki za radę z atenololem, spróbuję przy okazji (chociaż wolałabym jej nie mieć ;) ), zwłaszcza że samowolnie zmniejszyłam o połowę przyjmowaną dawkę. Z różnych \"wspomagaczy\" w walce z n. mogę Wam polecić \"Herbatkę Antystresową\" firmy Vitax z dziką różą, chmielem, kozłkiem lekarskim (to waleriana, prawda?), koprem i czymś jeszcze, bez melisy, więc nie usypia, a odpręża. Żałuję, że jej wczoraj nie wypiłam przed podróżą. Iiyama, właśnie do Muzeum Sztuki wczoraj pojechaliśmy :) \"Nowe\" nerwuski, ja też poproszę o fotki :) Swoje wyślę w sobotę albo jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ,otworzyli pokonkursowa wystawe rysunku z wroclawia ale bez rewelacji. lodz szykuje sie na wystawy w muzeum wlokiennictwa , zwlaszcza miniatury tkackiej, jakby co to sluze za przewodnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo za fotki-Rrenka,Efcia,Lidzia ,Kasia 33.Kasiu jutro wysle Tobie swoja.Dzis juz pozno sie zrobilo. Dziewczyny,czy te zdjecia mozna przeniesc gdzies,aby nie wykasowac?poradzcie jak to zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te zdjecia pokazaly sie w galerii ,czy one tam juz zostana?A nastepne tez beda w galerii?Czy poczte mozna juz usunac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama dzieki za fotki-super jestes kobitka i kociak wspanialy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel26
Hejka wszytkim, nie było mnie tu z miesiąc - sesja , szkoła... Jak tam nerwuski a MamaJulki to bywa ???? Chyba mam braki... hehhe - pozdrowionka gorące dla nowych i stalych bywalców Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani tą nocną porą. Pewnie wszyscy śpią. Ja padam na twarz, ale dopiero teraz mam chwilę, by coś napisać. Strasznie dużo się tu działo od rana: jakieś złośliwości itd, a szkoda, bo od początku zachwycało mnie cipeło płynące z tych stron i wielki zaraźliwy optymizm. Tak zaraźliwy, że umówiłam się dziś z mężem, że spotkamy się na przystanku (trochę daleko od domu) i pomyślałam sobie: \"no, co? ja nie dam rady? ja?\'. Na początku maszerowałam dość odważnie, potem spanikowałam, zadzwoniłam do niego, czy już dojechał, ale że już dojechał to znowu się uspokoiłam. To ważne dla mnie wydarzenie, bo widzę, że reszta dość sobie radzi z wychodzeniem - ja wcale! Hexo, kochana, odpisałam Ci na maila - dopiero dziś, mam nadzieję, że mi to wybaczysz! Wyślę swoje zdjęcie do każdego, ale na razie wynalazłam tylko adres Pipka i Marijke. Podam więc swój na wszelki wypadek: eutrapelia@wp.pl. Może wyślę do Pipka i poproszę o rozesłanie dalej. Pipku, co Ty na to? a, i ciesze się, że dobrze czujesz się na Jelonkach - może w takim razie wyjdzie nam ta grupowa (darmowa) terapia. Pozdrawiam Was bardzo, bardzo gorąco i 3mam kciuki za jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MAMYJULKI, nie zapisuj się na kurs zmiany osobowości! Czy naprawdę chciałabyś pozbyć się swojej wrażliwości, która potrafi odczytać nastrój drugiego człowieka? Nie wszyscy muszą być śmiali - świat byłby potwornie nudny, a lepsze dwie sprawdzone przyjaciółki niż 43 beznadziejne. Mi też jest trudno, ale dostrzegam też pewne plusy. Po 5 min przebywania z jakąś osobą przejmuje jej stan ducha. Np. czuję się smutna i wiem, że tak czuje się tamta osoba. Łatwiej mi z nią rozmawiać. Poza tym ta chora wrażliwość bardzo ułatwia mi pracę w przedszkolu - wystarczy, że rzucę okiem i wiem, w jakim nastroju jest grupa, które dziecko jest smutne, a które muszę mieć blisko siebie i je głaskać lub po prostu trzymać za rękę. Bez takiej osobowości byłabym o wiele gorszym opiekunem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Wam głowy nie zawracam. Cały dom zasnął. Kiedyś bałam się chodzić spać jako ostatnia, ale teraz się nie boję, choć trochę mam wyrzuty sumienia, że mąż tam sam i ścisnęło mi się gardło. Pora więc późna - nie ma wyjścia trzeba iść spać, a jestem choler... zmęczona. W przedszkolu dzieci dały mi w kość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Dziekuje wszystkim za zdjęcia.Odeśle swoje jak tylko dostane sie w domku do komputera.Pelasia 78 dziekuje za maila, na pewno odpisze:-) Poza tym znowu w pracy a dzisaj jakas nie wyspana jestem i mam dołeczka małego,a le mam nadzieje ze sie rozejdzie po kościach.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny penie nikogo jeszcze nie ma ....ja zaprowadziłam mała do przedszkola i pomyslałam ze wejde na chwilke chodz czuje sie fatalnie chyba łapie mnie jakas grypa.....migdałki mam zawlone i do tego bolą mnie uszy...dzis wybieram sie do lekarza i jeszcze do pracy na 15.00.....gdyby ktoras z was tez posłała mi jakies foto :) byłao by mi miło jak chcecie to posle wam swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Co slychac?jak samopoczucie?Moje dobre. :D:D:D:D:D:D 🌻🌻🌻 Oczywiscie Pelasiu,przyslij zdjecia a ja porozsylam. Kaska33,wysle zdjecie swoje,ale chyba zapomnialam jak sie je wysyla-cos mi nie wychodzi.Musze poczekac jak corcia wroci ze szkoly i mi pomoze-ona oblatana w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Julki napisz swoj mail bo tak tu przegladam i nie widze nigdzie,a moze cos omonelam?Jezeli mozesz to napisz jeszcze raz!?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie pipek ...troche wziełam sie za sprzątanie ale juz jestem...:) jesli jestes to poslij mi swoje zdjecie jak masz bo widze ze wszystkie sobie tu posyłacie...ja tez mam pare wiec moge cos wybrac :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) Pelasia dzięki za troskę :) coś źle ujęłam swoją wypowiedź nie chodził mi o zmanę osobowości, raczej o wyćwiczenie śmiałości, nie wiem jak to ująć, nie zawsze mam siłę przebicia... no i z tymi przyjacółami wypaliłam, cieszę się, że je mam, zawsze mogę na nie polegać ... ;) wszystkich pozdrawiam Paweł26 witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nadzia26 🌻 dzisiaj czuje sie lepiej dzieciaki tez chociaż mocno kaszlą, paskudne bakterie.....wrrrrr...... może coś sprzątn dla rozluźnienia już parę dniw domku siedzę, tyle do zrobienia, a tu brak sił... feeeeeeeee........ zmykam 🖐️ jak obiecałam powysyłam zdjęcia, ale gorsza sprawa nie wiem czy nie pokasowałam waszych dotychczasowych.....nie poćwiartujcie mnie....miałam wirusa i gostek mi cos wymazał, oby nie sprawdzę... póki co do wieczorka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAJ MAMO JULKI ja juz uporałam sie ze sprzatanie ale jeszcze czeka mnie dzis praca wieczorkiem niestety nie czesto moge byc bo do pozna pracuje..:( pozdrawiam i miłedo dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zdradzicie mi tajemnice jak robicie ze sa te sliczne niebieskie kwiatuszki ?:D tak mi sie podobają a nie umie do tego dojsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Julki,dzieki za maila,juz go sobie wpisalam. Fajnie ,ze czujecie sie lepiej.Duzo osob teraz choruje.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzia,podaj swoja poczte!,bo ja nie mam-jesli moge prosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia.iiyama bardzo dziękuję za zdjęcia.Jesteście miłe,fajne babki,żadnej choroby po Was nie widać.iiyama masz slicznego kotka.Mam nadzieję,że dobrze wyslę i moję zdjęcie do Was bao czasem mi sie to nie udaje. miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×