Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Czesc🖐️ wszytkim obecnym i nie obecnym tu na forum dopchalam sie w koncu na kompa Punka ale fajna z ciebie dziewczyna :):):)🌻 czytalam ze u was nie ma ogrzewania jakas awaria Samopoczucie dzisiaj w miare gorzej rano bo wiaterek nie zle szalał Tunia dzieki za fotke 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Punca doszedł pisalam że jestes fajna dziewczyna :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Witajcie! 🖐️ Mam znowu pytanie, powiedzcie mi proszę, czy często boli Was serce czy tylko podczas ataku? Mnie ostatnio boli w klatce piersiowej non stop, kardiolog mówił, że to bóle nerwicowe, ale ja już się zaczynam bać... Czy może tak ciągle boleć albo ściskać albo przelewać się albo dygotać w okolicach serca nawet gdy jestem spokojna? Czy miewacie tak czasami? Czy to normalne objawy przy nerwicy i z moim sercem nic złego się nie dzieje? Sorry za te pytania, ale jak zwykle szukam u Was otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowy,faktycznie zle odczytalam.Dzieki.Marzenka,przepraszam Cie,ze zle odczytalam,kto przyjechal do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jak złapie nerwoból to trwa czasem i cały dzień. i wyprostować się nie mogę, ani położyć, bo ból promieniuje aż na łopatki - ze spania wtedy nici. czasem też mnie takie bóle łapią pod żebrami, i oddychać wtedy nie mogę, ale to przeważnie jak wrócę z pracy i miałam nerwowy dzień. ale jeśli cię to martwi to może lepiej pójdź do lekarza, niech ci zrobi EKG, bo to nie zaszkodzi a zawsze lepiej wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca,ja nie dostalam zdjecia. Czesc Liduszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Tak szczerze przestaje mi sie podbac na forum, jakieś dziwne wyzwiska, rozmowy, kłótnie.Prosze o spokój.To nie jest zabawne, tutaj naprawdę zagladaja ludze którzy szukają pomocy.Jak sie komus nie podoba to dziękujemy za wizyte.I niedozobaczenia.Bo to juz przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Punca dzięki, miałam robione EKG na początku stycznia, chodzę do kardiologa i on mówi, że serce mam zdrowe. Biorę Propranolol. Ale mnie niepokoi dlaczego moje niby zdrowe serce wciąż tak mi dokucza? Dziś byłam u koleżanki i nawet śmiejąc się czułam swoje serducho. Teraz, gdy piszę do Was ciągle mi coś w środku dygoce albo przelewa się. Czy też tak miewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ Hexa. wszystkie bardzo grzecznie :) próbowałyśmy wyprosić pomarańczowego trolla vel cienki baton vel punca z kropką, ale on nie chce słuchać :) nie, dziewczyny :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Cześć Pipek, dzięki za miłe powitanie :) Muszę kiedyś się zaczernić, ale dziś już nie mogę, bo dziecię wciąż mnie pogania, dopuściło mnie do kompa tylko na chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niespokojna, może już coś pokręciłam, ale wydaje mi się, ze Ada kiedyś pisała, że ją tak długo codziennie koło serca bolało... Aduś, mam rację czy pomyliłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Dzięki Marijke, może Ada się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Dziewczyny, gdy będziecie mogły odpowiedzcie na moje pytania, ja nie jestem trollem... :( Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niespokojna... mnie się wydaje, że skoro badania są w porządku i lekarz mówi, że masz zdrowe serce to nie ma się czym przejmować. musisz w to uwierzyć i przestać się wsłuchiwać w swój oraganizm tak dokładnie. wiem, że łatwo mówić trudniej zrobić, ale ja często sobie wkrę cam sama różne choroby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespokojna Marijke ma racje mnie ból w klatce trzymał pare ładnych miesięcy ,tak się do niego przyzwyczaiłam ,że kiedy przestało to bylo mi dziwnie .Teraz też mnie łapie ,ale nie trzyma cały czas.Też nie wierzyłam lekarzom i byłam chyba u trzech kardiologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespokojna tez tak mam i zawsze kiedy sie wsłuchuje w swój organizm ,wsaje wtedy i zaczynam coś robić ,najgorzej jest w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Ada ja właśnie zastanawiam się czy nie iść do innego kardiologa..? Punca niby to wszystko wiem, ale nadal się boję, że może coś się z sercem zaczyna dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespokojna wiem ,że to trudne ,ale spróbuj nie słuchać swojego serca ,mi już czasami się to udaje ,zapominam ,że nie słucham ,ale to jest strasznie trudne.Jestem z tobą całym sercem ,trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespokojna jeśli ma cię to uspokoić to idż i zobaczysz ,że powie ci to samo.Jakie badania robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak to jest ,ja nawet miesiąc temu byłam na usg ,bo bolało mnie lewe ramie u dwóch lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×