Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

witaj bianka120 mnie rowniez sie te zawroty poprzedziły jakims bebieniem w uchu a tera am jakies zachwiania rownowagi .... i czuje sie kiepsko :( ale jakos sie trzymam ,musze nie mam wyjscia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowo! Niedlugo Eurowizja-kto bedzie ogladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich ja mam tez te problemy z zawrotami głowy mijaja i znowu sie pojawiaja takie to uciażliwe dlatego was rozumie pozdrawiam:):):)Danusiu buziole🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lidzia,jak zakupy i samopoczucie po powrocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipus dotarłam i bardzo sie ciesze zaliczylam hale i Biedronke Jak jechałam w autobusie zaczepiła mnie pani i powiedziala mi ze ja będe miala jeszcze blizniaki widzi mi to z oczu jestem w szoku wrozka czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wysiadałam malo nie wypadłam z wrazenia córka sie usmiała bo była ze mna Dopiero siadlam bo rogaliki pieklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos TY,Co to za kobieta,jakas znajoma?czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bierzcie za robote z mezem!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogaliki mniam mniam!A ja zaraz golabeczki ide zjesc-teraz z ziemniaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się bardzo że pamietacie o mnie i ze zawsze moge u was znalezć ssslowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku nie znam tej kobiety ale ona jakas dziwna była te gołabki sa tez dobre z ryzem na sypko podaje ci rogaliki na próbe :):):) no i jak tu nie miec stresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka,czemu tak zadko zagladasz?Jak ten blednik bylas na kontroli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka my tu wszyscy sie jakos wspieramy po to chyba ten topik ktos załozył przynajmniej sie tu rozumimy i nie wydaje sie nam ze jestesmy sami z tym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro beda z ryzem bo nie mam juz ziemniaczkow-za malo kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,że dzisiaj na forum kulinarny dzień,aż u mnie pachnie i chyba trzasne jakąś babke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez dzisiaj jakoś dziwnie muli i szarpie w środku ,to ta pogoda chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku Cały czas brałam ten HISTAMERK to tosamo co BETASERC i póki brałam to mi było dobrze dzisiaj byłam po następną recepte i bede dalej je zażywac bo przynajmniej wtedy nie zatykaja mi się uszy i tak bardzo mi się nie kręci często tu zaglądam i czytam wszystkie wasze wpisy ale nie pisze o sobie by was nie zanudzac dopiero jak czuje że N......tak mi daje popalic to prosze was o rade i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dołaczam do kulinarnego dnia:-) U mnie przepięlnie pachnie placek raffaello,3 kostki białej czekolady rozpuszczone w litrze kremówki plus kokos itd.Niedługo się od tych placków w drzwi nie zmieszczę.I tak mam cholernej nadwagi z 10 kg.Patrzyłam na wasze zdjęcia,że Wy takie szczuputkie laseczki jesteście.Aż zazdroszczę! Spiderman!! mówiłam,że rade dasz w kościele,brawo! I już z tego powodu nie rób sobie wyrzutów,bo choroba usprawiedliwia nieobecność w kosciele Miłej niedzieli Wszystkim,pa. Gdyby ktos mnie chciał zaprosic na skypa to jestem Ficanka 45.Teraz zmykam muzyczki posłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIESPOKOJNA witam! kolezanke po fachu! Kocham dzieci (moje juz dorosłe)ale miedzy innymi przez nie przyczepiła się do nie ta małpa nerwica.potrafi 30 takich maluchów tak dać w kośc,ze to drudne do wyobrazenia:-( A ten hałas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moi drodzy. Własnie popijam sobie CIN&CIN moja półówka ogłąda Eurowizje a ja bede oglądał meczyk!!!!!!!! Ale kurde byłem w sklepie i zaczęły mnie cholery łapac:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduszka powiedz cos ciekawego,ja oglądam mecz ale kompa mam włączonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam ciebie i twoją polówke co mam powiedziec ciekawego zalezy co chcesz usłyszec nic nie ogladam bo w kuchni jestem robie kolacje męzowi jak wróci z pracy jaki mecz ogladasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja oglądam popijam sobie i powoli bierze mnie spanko. troche mnie zmartwiła ta sytuacja w sklepie,czemu nie moge robic normalnych zakupów. Hmmm niewiem juz jak to jest. Ale oki. Napisz cos ale jakbym juz nie odpisywał to nie złosc sie bo pewno poszedłem sie położyc. Aha meczyk to jest Polska-Estonia. Piłka nozna. Narazie jest 0-0. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj gra Polska z Estonią ,mój synek zaraz wjdzie w telewizor ,taki z niego kibic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×