Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Jaco,moze kup dziewczynie korale.Teraz sa bardzo modne-takie wzory geomertyczne. Ja kupilam sobie dzis extra spodnice taka na lato i bluzeczke-w sklepie Indyjskim,jest teraz taniej do 70%.Jestem bardzo zadowolona. Niusiu, wysle Ci zdjecie potem. Marzenko,dlugo Cie nie bylo,zajrzyj jak bedziesz miala wiecej czasu!! Czesc Lidzia!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ramach terapi , dla mnie WAZNA jestem JA *( ) \\^^^/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yovi,no szkoda ze nie masz netu w domu.Ale moze z pracy poklikaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia moj syn mial 2 tygodnie jak dostal zapalenia pluc obustronne i wyszedl z tego Dzieci szybko zdrowieja tylko trzeba trafic na lek On nie byl w szpitalu choc dr chcial bardzo Ja go nosilam na recach 23 god na dobe zeby pluca dobrze oddychaly i mokre reczniki wieszalam na kaloryferach krzeslach i gdzie sie dalo pic dawalam mu wode z cukrem i sola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yovi, nie czekajac do pierwszego chocmy zrobic cos glupiego. podaj lapke , ja tez ta depresyjna ( bylam ale sie leczylam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek...ale nie mogę się wczytać tylko przelotnie jestem...mam za dużo na głowie ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek , to mial byc kaktusik z literek ale g...... mi wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corcia dzis w Warszawie Boje sie zeby wrocila szczesliwie Juz mam obiad i wszystkich wolam po kolei Pierwszy zjadl ojciec teraz moze ja i maz a na koncu dzieci Jutro ide do fryzjera a w sobote na bal Boje sie ze nie dam rady i cisnienie skoczy na 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się że tu się znalazłam przypadkiem :)...jak kręciło mi się w głowie, kołatało mi serducho i miałam dziwny lęk niewiadomo przed czym to myślałam że wariuję...ale nie jestem sama...nie wiem czy na takim etapie powinnam już się złosić do lekarza...boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny mi wyskoczyło zebranie ,zupełnie o nim zapomniałam.Jak ja to mam zrobić tak z marszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama to miłe :)...ja nigdy się nie leczyłam...aż tak nasilone u mnie chyba nie są objawy, ale ogólnie chyba jestem taki smutas już od urodzenia...choć zarza mi się uśmiechnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena-marysia
to wy jecie osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu się boje ,że nie dam rady .A takie fajne pare dni było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena-marysia
yovi, jesli twoj stan w negatywny sposob wplywa na funkcjonowanie w swiecie to jest to powod by zglosic sie do lekarza, a jezeli zalapalas przelotna depresyjke to mozesz sama sobie pomoc, ocena zalezy wylacznie od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z jednego talerza brudnego i jedna lyzka brudna i na jednym drewnianym krzesle siedzimy juz wiesz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena-marysia
ada7777, ja cie kopne w d.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena-marysia
a co ci przeszkadza umyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada przestan sie denerwowac przeciez nic ci tam nie zrobia Przesiedz te 30 mni i nic sie nie odzywaj Dasz rade nie jedno zebranie wytrzymalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa od ciebie nie chce ,bo ty srasznie wredna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Marysiu ,ale zawsze nastawiałam się na zebranie ,a teraz tak z marszu i już mnie telepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy mi dzisiaj tak poprawiacie samopoczucie a teraz po marzenie leże i zwijam się na podłodze ze śmiechu:) Ada gdybym była przy Tobie to bym Cię kopneła a tak moge napisać że im więcej będziesz myślała o tym tym bardziej się bała,dasz rade nic złego się nie stanie tylko myśl w ten sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adus czuje sie lepiej Dzis wyszlam poza dom i bylo nie tak zle Spotkalam Pania ktora jest jedna z Nas i kupowala 15 ziol na ta cholere i tez sie leczy 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cha cha ,dobrze odpowiedzialas marzeno! olac te pomaranczowa! ada dasz rade ,przeciez tyle razy sie udalo ,juz zaczynam trzymac kciuki ,lec ,bedzie dobrze! nie nadazam dzis za wami ,ale jestescie pozytywnie nakreceni ,oscie niuchali przyznac sie ,a moze to od tych kaktusow?hihihi:D:D:D ja tez mam problem aby wlezc na konto wirtualnej a mam tam 2 konta i dupa blada!:( tez Blad 503 mi sie wyswietla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
youvi, ja jestem z natury pogodna osoba i to mi pomaga w leczeniu depresji, biore leki, szukam pogodnych ludzi, duzo sie gimnastykuje, ogladam komedie i duzo mysle o sobie ale tak pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co innego jak wiem wcześniej ,a teraz mi się zapomniało ,sama nie wiem czemu wyleciało mi z głowy zebranko.Do N dołaczyła chyba skleroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena,a co corcia robi w warszawie?Na zakupach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka ja też nie wiem co dziewczyny wymyśliły z kaktusami ,ale jak ma pomóc to mogą być i kaktusy.Dzięki za kciuki ,zebranie o 17 ,tylko palcy nie połam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×