Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Wiecie co ,moj psycholog powiedzial,ze nie wszyscy nadaja sie na psychoterapie behawioralna.Mnie odradzala pojscie.Nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Basiu tobie tez dziekuje przepraszam zapomniałam pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Pipus buziole pozdrawiam I Iiyamei Kasie 36 Pipus ja nie znam tej terapi nie wiem o co chodzi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska,mnie tez kiedys wydawalo sie,ze jak nie bede czytac o nerwicy,aby sie nie nakrecac-to bedzie lepiej.Nalezy czytac i rozumiec to co sie czyta,nie brac tego do siebie i byc swiadomym tego ,ze nie wszystko musi dotkac mnie.Jezeli nie widzisz poprawy w swoim stanie zdrowia-to moze porac sie lekarza.Nieraz trzeba kilka lekow poprobowac aby trafic na ten wlasciwy dla siebie.A na psychoterapie pochwalam chodzenie Twoje.Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka,szukalam teraz w necie cos o tej terapii behawioralnej,aby link podeslac ale nic konkretnego nie znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo ;) Basiu dziękuje za meila :) Ammarylis jak czytam skład to już robi mi się smakowicie :) dziękuje za przepis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgzc12
rybfyrbhfun fhrn jfuhdjf furnfu fhrfuidfn igf sd bfo uffd fgreyf sdhfgv erb fjrgfergf rfrfr gfyrbfyh yrfb yf ryfurb fbu rrfhry refvs, baf erfh bdtferhfds fdewetbfyirehfiuyudfjgbythwedjohuyertcnfunrb ttfgbe4uorqaocfuhyitgqk8l;kcmjcfbhevi9ejtm lrnsopk,v gtfgyrutdy yerfnure yrtf nyrtfbshdfgrihjbfuytsuifyrgshfgrt67ftrsd8hfyrtb vryf trgvsyrftfghgvrncburycbuyrnqbkdkrfgbvfvnrtvj,fvuytbutgrbruufrjuyhfrhufyhruiyfregjfhnvtuthgjnhjrtjewjgtojfghtjkoiujykdfjthjkiujhyjfhjikoriuyjhtirewortjreoruyjhrieouyitotyiueriwortyuhjeirhtgktriutjhkitori9rutjtgikoi9ut5jkoiyujikeruthjtgikoitujkoeritujytkeowieujfkdeoirugjfkrleoihjkoriuthgjfkoleiruthjnkeoiruhtjnkoei9ruthjkoe0irujfkloriuhfnoreijrfgkolfrieuhjdklof9iutjgmkdlpsoidhfkorifujgvmlfoirjmklfpoidjkltfpgijfdklspofigjkflpdoirjfklpdojgklfpd09ijcklof0r9ifjkclpdf0gijkfldp0o9ifjgklfpdsodikfl;pd0ijmklpfpgfdkslpdfgijfkdlepd9f8uvhjkroi9f8ujkor098fujkop098ujko0f98ujklpv09ikp0v9fikrlpf09guikrlp098ikolp-0g98ufrkpf0g9ifooiujfkgpf0r9iujfkgp0t9rijkpr09ikolfptgiyop-0yiotp=-r0topr[e=r4-0tyotpr[-t0yiktolrper0ti9fkdlotijgkvlgoiujmkditgjkoldkfjgkflproijfgkfl;dpoifjgklf;d[spodifjgklfpeoirflp[erfjgkflrfkglfproifkglpfirjkl;pfgijfmkrlopigjkldlkofjgklfdoejfmkgloijdsorhtjgkfldpoijfhgjmkflpdoifjgklfpdoijfngklfodifjgm,lfod9uhrnmloffiuhjkloig .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowy,a tak poza tym ,to wszyscy zdrowi?poza toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgzc12, w zyciu nie czytalam tak przemyslanych uwag, sadze , ze przy tak rozwinietym ego , czytanie tego forum moze ci zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis znowu mi zwróciło wiadomosc Pipku dzieki ale chyba wiem o co chodzi z ta terapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytajac wypowiedz Zgzc12,nie uzywa on liter-a oraz c.Czemu nie uzywasz?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia,a moze zle cos piszesz w adresie,ze Ci zwraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia 35
na poczatku pazdrowienia dla was wszystkich dziewzyny szczegulnie dla pipka magdziapek matenstwa ......o choinka jaka ze mnie sklerotyczka nie pamietam imion tych ktorych chcialabym pozdrowic ....no trudno musze sie wprawic Pipek zdiecie wysle tylko puznym wieczorkiem ....:)jak mozesz to napisz mi cos wiecej o tym albumie jesli chodzi o pania N to dzisiaj jak narazie nie dla o sobie znac ...chociaz troche jestem podenerwowana bo poklucilam sie z mama ostatnio czesto mi sie to zdarza mieszkamy razem a mama jest osoba niepelno sprawna ( nie chodzi )a nasz sptrzeczki gluwnie dotycza mojego synka Bartusia bo mama uwaza ze jest chudziutkii pwienien przytyc a co sie z tym wiaze powinnam mu dawac wiecej jesc to tyle mojego ponuractwa pociesz mnie to ze 22 umowiona jestem z moim psychiatra doktorem A.Mnich po prawie 2 letniej przerwie mysle ze dozyje :) lubie was czytac bardzo bardzo buziaczki dla nowych i starszych nerwuskow :):):) NUSIA P.S pipku czy to zdiecie moze byc z dziecmi ??bo takie mam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusia,jak najbardziej moze byc z dziecmi. My tu sobie przesylamy rozne zdjecia i utworzyla sie juz spora kolekcja.Poprostu latwiej sie pisze,gdy wiemy jak ktora z nas wyglada. Niusia,tak to jest gdy mieszka sie z kims.A mama osoba niechodzaca-wspolczuje Ci bardzo.Musisz miec duzo cierpliwosci! Pozdrawiam Cie.Podaj maila to wysle Ci swoje,jesli chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. u mnie ok. a co to zgz czy cos tam. idiota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :D Nie mam czasu niestety czytac teraz postow i przepraszam za brak polskich znakow, ale wpadlam tylko sprawdzic poczte w kafejce internetowej. Czuje sie bardzo dobrze, wszystkie glupie mysli, ktore mnie nachodza (rzadko na szczescie) od razu przeganiam, szaleje na nartach (w Waszej \"intencji ;) i objadam sie wloskimi lakociami :P Ale przede wszystkim postanowilam sobie, ze NIGDY NIE POZWOLE, ZEBY NERWICA CZY DEPRESJA ODEBRALY MI MOZLIWOSC KORZYSTANIA Z UROKOW ZYCIA!!! Moge nie moc wyjezdzac np. ze wzgledow finansowych, ale nie pozwole wiecej, by lek zamknal mnie w domu czy zeby znowu wciagnela mnie ta czarna otchlan, w ktorej bylam... Czego i Wam zycze :D Sciskam wszystkich serdecznie, odezwe sie keszcze po powrocie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke witaj!Odpoczywaj i nadal nie dawaj sie NNN.Korzystaj z urokow zimy.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke Wypocywaj kochana,szalej ile się da! Przegoń na 4 wiatry tą paskudę!! Podziwiam,że na nartach jezdzisz,wstyd się przyznac,ale nawet ich nigdy na nogach nie miałam :-( liduszka nie wiem dlaczego zdjecia nie dochodzą ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis akuratnie teraz mam na poczcie dzieki super wygladacie wczesniej poprosilam Pipka to mi podesłała moje nie doszło do ciebie Ewcia spoko plaza ale superowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke 👄 super,super,super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) Witam się wieczorkiem,ja dzisiejszy dzień zaliczam do mało udanych,ogólny spadek formy,wkurzający szef,myśli skierowane w złą strone,pani N miała satysfakcje że wreszcie po tylu dniach mi dokopała.Więc teraz do łóżeczka i dłuuugi sen,bo jutro wolne:) Ah,Marijke ja ja Tobie zazdroszcze tego wyjazdu bo mój organizm też krzyczy:wypoczynek!!!Baw się tam super i korzystaj z każdej pięknej chwili.A wam dziewczynki życze spokojnej nocki i ciesze się że wy miałyście dobry dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijke szalej ile sie da, buziaki. dziewczyny skoro dzis byle jak bylo to jutro bedzie lepiej zawsze to milej klasc sie spac zta mysla. rozmawialam z dziecieciem na skype , corcia teskini i placze i mi smutno, no coz tak w zyciu bywa, ze sie teskni, w domu sie na nia wsciekam a jak jej nie ma to tesknie za nia , za druga corcia tez, matki juz tak maja. dobranoc. na walentynki robie rafaello . ammarylis dzieki za przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie zrobie Rafaello ,bo nie mam przepisu!!! Chyba o mnie Ammarylis zapomniala. No juz lece spac!😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem muszę Wam się wyżalic.W piatek wieczorkiem mnie chwyciło - w parę sekund ze spokojnego siedzenia przy kolacji,znalazłam sie na podłodze - na szczęście sama usiadłam.Skok ciśnienia - ostatnio miałam normalne (140/8o) a po chwili jak mniepowaliło 220/130.Nie wiem czy to sprawka nerwicy,nieraz już tak miałam,cczy pewnego leku nareumatyzm,czy reakcja na zmianę ciśnienia na dworze.Dochodzę do siebie jeszcze.Cholera - strach się bać.Nie bierzcie sobie tego co piszę do serca ani do siebie,muszę po prostu pogadać z kimś ,kto rozumie.Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×