Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Ja wpadłam wam tylko powiedzieć dobranoc nerwusiątka.Spokojnej i dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczom wlasnym nie wierze, ja!!!!!!!!!!!!!!!!!! pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies po....................by, zbudzily mnie godzine temu, wyjac pilami silnikiem samochodowym,LUDZIEEEEEEEE TU SIE SPI! MIESZKAM NA 4 PIETRZE A ONI ZAGLADAJA MI W OKNA skoro dzen zaczal sie idiotycznie to najlepszy powod, ze limit idiotycznosci wyczepal a reszta bedzie fajna.ide zrobic kawe, jak rozpoznam co jest co w kuchni. ps. wczoraj w koncu wrocilo moje drugie dziecko z wojazy, no to som my w komplecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewyspana,ziewająca spiesząca się do roboty :( życze wam miłego i spokojnego dnia.Trzymajcie się te w pracy i w domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777........ Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25............................... .......Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa...................Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Ja dzisiaj będę nieobecny. Miotła w łapę i jechane. która się pisze do pomocy ? albo które ? podpisuje liste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777........ Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .......Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .........Poznań poprawilam bo wczoraj bylam taka nieprzytomna ze zapomnialam napisac n.lekowa :D witam i podpisuje liste i wracam do pracy :D u mnie pada deszczyk ale nie jest zle :) pije sobie kawcie i spokojnie pracuje zycze Wam spokojnego i udanego dnia a Zgredkowi przyjemnej pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Wszystkich U mnie pogoda kiepska pada deszcz ze sniegiem Samopoczucie nie tak zle zobaczymy co bedzie dalej Gotuje obiadek i potem do corci pojde i jej zaniose Musze posprzatac bo przez ostatnie 4 dni nic nie robilam Bylo ze mna zle i musialam sobie wszystko odpuscic A co u Was slychac !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja od 9 cięzko pracuje nio z małą przerwą na kawkę :) Ale już odliczam godziny do wyjścia i modle się aby nerwica mnie mocno nie zaatakowała :( Buziaczki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WSzystkich 🖐️ Ja też podpisuję dziś listę obecności ;) U mnie pada śnieg i zrobiło się znów biało , ale szkoda że nie ma mrozu bo zaraz wszystko stopnieje. Angel modlitwa zawsze pomaga , ale dlaczego kochana myślisz o tym że będzie zle , wmawiaj sobie że będzie dobrze i super się czujesz . Nie kontroluj stale swojego samopoczucia bo będziesz stale napięta i w stresie . Czego najbardziej się obawiasz ? czego się biosz ? zobacz tutaj jest nas bardzo dużo , kazdy jakoś sobie radzi . Więkrzość pracuje , też mają rózne myśli ale jak dotąd nikt nie napisał że coś mu się stało . Kazdy jesli się coś dzieje to pisze że ma takie myśli , więc Ty też masz tylko myśli i na pewno nic się nie stanie a tylko niepotrzebnie nakręcisz swoją nerwiczkę . Ja jako starsza koleżanką z wieloletnim doświadczeniem i zasiedzeniem w domku ;) mówię Ci zapomnij o tym żeby myślec o jakiś przykrych doznaniach bo nic się nie stanie a szkoda Twojej uwagi na takie objawy . Pisałam już o cytrynie , jak sobie wyobrazisz w myślach że ją jesz to robi ci się kwaśno w ustach tak samo jest jak sobie wyobrazasz że coś może się stac to wywołujesz to w główce ...więc uśmiech na twarz! Jesteś wspaniałą , dzielną dziewczyną i co dla Ciebie jakieś smutne myśli ...niedługo wiosna! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie cieplo,choc pada deszcz.Juz wiosenna aura.Cisnienie na dworzu niskie,wiec jestem kolowata. samopoczucie ok.Corcia tez juz w miare ok. Dziewczyna ze Slaska-uwaga na bardzo niskie u Was cisnienie!!!!-tak mowili w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mialo byc,bo jest kilka kolezanek z tego miejsca kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia, i jak Twoje samopoczucie dzis w zwiazku z tym cisnieniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFKA wspaniale piszesz.Byłabys bardzo dobrym psychologiem.Umiesz wczuc się w sytuację drugiego człowieka,a to nie łatwe. Ja przyznam się bez bicia,że zaczęłam się tu pomalutku gubić.Tyle nas tu jest.Ja piszę od 50 strony,Ci co ze mną zaczynali dawno ich juz nie ma....Nie wiadomo czy wyzdrowieli,co się z nimi dzieje?mam dzis ponure mysli,smutno mi,nic mi się nie chce,nie wstała bym z łózka najchętniej.Tylko mój pies mnie umie troszkę rozweselić.Czasem myślę sobie:jakie to zycie jet nudne i do niczego.Wciąż robię to samo,powtarzam te same czynności.Moja mama która ma 82 lata ma wiecej chęci i zapału do zycia niż ja.Dziewczyny jak mam to zmienić?Gdybym nie miała dzieci,mamy i męża to bym chyba skonczyła z tym bezsensem.Ale mi ich zwyczajnie szkoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kolezanki :)))dawno mnie nie było ale to dlatego ze ostatnimi czasy nie czułam sie najlepiej i jakos miałam takie leki ze nie miałam ochoty rozmawiac ale czuje sie juz lepiej i jestem:)) pozdrawiam cie pipek ty jako jedna o mnie nie zapomniałas jak wymieniane były wszystkie kolezanki 🌼 niestety pracuje na dwie zmiany i miałam ostatnio ciezkie trzy tygodnie :(( teraz mam dopiero pare dni wolnego wiec nie moge zapomniec was odwiedzic ...pozdrwiam wszystkie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis,o przepraszam jeszcze ja tu jestem.Ja od 75strony.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarylis ja tez mam czasem takie mysli ze dzien w dzien jedno i to samo i do czego dązymy?? czasami nie umie sobie odpowiedziec..czesciej niz kiedys ograniaja mnie te mysli lekowe ale jakos zyje i staram sie cieszyc tym co mam:)) choviaz nie wiele mam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis ,pisalas pod innym nickiem? Jest jeszcze Bianka z dawniejszych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Nadzia,jestes.Wiesz pomyslalam,ze juz jest ok.z Toba i fajnie.A tu nie za bardzo.Raz lepiej,raz gorzej-u mnie tak samo.Pozdrawiam Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj amarylis ,nadzia i pipek ,Efcia!👄 amarylis ja tez mam takie mysli czesto zwlaszcza zima latem jest zdecydowanie lepiej,pewnie ma to zwiazek z brakiem slonca......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestey czy słonce czy deszcze bez roznicy to chyba juz taka zaanwansowana N zauwazyłam ze kiedys pojawiało mi sie to tak co poł roku najczesciej w czerwcu i w styczniu a teraz cosraz czesciej :(((( ale jakos z tym walcze,bardzo szybko sie denerwuje czasem bez powodu.... no ale dzis czuje sie b. dobrze dawno sie tak nie czułam...ale to dopiero poczatek dnia....kto wie co sie jeszcze dzis zdarzy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777........ Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .......Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .........Poznań Nadzia26...............27............n lękowa................ślask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammmarylis, slonko moje dzien ponury, trzeba sobie radzic ze wspomagaczami, ja siedze na stronach z glupawkami, jakies glupie filmiki i rechoce. a moze masz ochote na cos slodkiego. oto przepis, choc ty jestes swietna gospodyni i juz pewnie znasz. 3smietany 18% rozbeltane z 3 calymi jajami podgrzac i owarzyc serek- badz zrobic serek w jakikolwiek sposob jaki ci pasuje, jak wystugnie zmiksowac z cukrem pudrem 1,5 szklanki- wlasciwie do smaku moze byc mniej jak lubisz mniej slodkie+0,5kostki masla+pare kropli aromatu,i wylac to na biszkopty ja pieke samauprzednio ciut skropic biszkopt galaretka a reszte tej galaretki wylozyc na wierzch serka mozna dodac owoce np. brzoskwinie. nie trzymalam sie dokladnie proporcji i tez wyszla pycha. w sumie nie klopotliwy przepis i zawsze wyjdzie. mam nadzieje, ze zrobilam ci apetyt i cos upieczesz a moze masz inny przepis? mam nadzieje, ze wstalas , wiem , ze najtrudniej jest sposcic nogi na dol i sie spionizowac potem jakos juz pojdzie, czasami tak jest ,ze nic nas nie cieszy ale wiesz sama , ze tak jest czasami nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja dzis sie umowiłam zrobic sobie pazokcie:) moze to poprawi mi troche humor i wyglad moze bede czuła sie jeszcze lepiej .....no zabaczymy trzeba sobie jakos radzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrwaiam was wszystkich.....jutro jestem rano w pracy :( niestety wiec pozdrawiam was jeszcze za jutro :D papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim :):):) Pipus cisnienie nawet ok jest u mnie ale głowizna toche dokucza pewnie przez pogodę hi hi trzeba na cos zwalic Nadzia gdzie mieszkasz mozesz powiedziec albo na maila poslij pozdrawiam wszystkich Iiyama kusi slodkosciami hi hi :):):) Zdredku wpadne to polatam na miotle u ciebie chyba ze juz posprzatane :):):):) ale ty potem wpadasz do mojej kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×