Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

dzieki pipku ale ja od 11 lat po raz pierwszy wzięłam psychotrop bo już nie dawałam rady i nie wiem czy dobrze zrobiłam prosze znajdz mi coś więcej o nim nie gniewaj się na mnie ale sama wiesz jakie mamy oopodejście do lekarstw te leki któro brałam do tej pory to były tylko na krążenie i przeciwbólowe i nic mi nie pomagały więc lekarz zadecydował na próbe jak sie będe czuła ten lek .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni,nie nie gniewam sie wcale-no cos Ty.Swietnie Cie rozumiem,bo jest taka sama.Poszukam cos o tym leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pipku! Efciu odczulałam się. najpierw zastrzyki co tydzień, potem co dwa, potem co miesiąc i tak przez trzy lata. nic nie pomogło. lekarz powiedział, że zmieni dawkę i jeszcze poczekamy trzy lata!!! powiedziałam : dość! ileż można się faszerować lekami. ręka, w którą dostawałam zastrzyki cały czas jest obolała. skonczylam odczulanie w styczniu bo wiesz... dzidziusia planuję, a to bardzo niebezpieczne dla płodu. i już się nie będę odczulać. nie jestem tylko na pokarmy uczulona. jeszcze na pyłki traw, drzew i krzewów i oczywiście to nieszczęsne żyto. aż się boję co to będzie jak przyjdzie maj i czerwiec i początek lipca - chyba zdechnę. w zeszłym roku prawie płuca wykaszlałam. miałam takie ataki kaszlu, że wymiotów powstrzymać nie mogłam... do lekarza autobusem dojechać nie mogłam bo bym się udusiła, omal nie zwymiotowałam na pasażera obok. najgorsze są noce - z inhalatorem na siedząco - inaczej się nie da... aż się boję na samą myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusiatka,zapomnialam Was pozdrowic od Olibasi!!!Wiec teraz to czynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedzialek w PYTANIU NA SNIADANIE bedzie -o lękach i fobiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia ja mam bóle po lewej stronie i stwierdzono u mnie jelito nadrażliwe,to jest ponoć tak przy nerwicy.Ale robołam Usg brzucha i wyszło ,że mam kamienie w woreczku żółciowym i musze iść na zabieg.Te bóle w moim przypadku mogą pochodzić też od woreczka.Ale u ciebie nic nie wyszło więć to zapewne jelitko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle moje drogie to witam was wszystkich.U mnie wieje i nie zanosi się na to ,że się uspokoi.Od paru dni strasznie boli mnie kregosłup,w poniedziałek porobiłam troche koło domu cały czas byłam przugarbiona jak pracowałam i to chyba od tego .Już nie mam sił ,jak nie urok to sraczka.A gdzie wy wszystkie wczoraj byłyście?Niech mi ktoś przysle instrukcje na nowe forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka ma córeczke 2 latka ,która jest alergiczką i już 6 razy z tego powodu była w szpitalu ,bo się dusi.Strasznie mi jej szkoda,w jej przypadku lekarze stwierdzioli ,że przejdzie jej to z wiekiem ,ale co katarek to kuzynka juz ma drgawki czy znowu nie będzie musiała jechać do szpitala.Nie wiedziałam ,że alergie też są takie upierdliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestes na nowym!!!sprawdz maila, czy przyszlo o aktywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia-od 6-22.07-2 osoby-ja i corcia.Ma zalecone przez lekarza morze,ze wzgledu na jod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYm miała ,ale jakie chcesz warunki.Ja mam tak dwójeczka z telewizore i lodówką 25 zł od osoby,ale do łazienki trzeba wychodzić przez podwóreczko jakieś 7 metrów.ŁAzienka jest na trzy pokoje ,osobno łazienka i ubikacja.I po 30 zł od osoby łazienka w domu na trzy pokoje.też jest telewizor lodówka wspólna na te trzy pokoje.Duże podwórko jest gdzie posiedzieć ,jest grill i 100 metrów do plaży,parking na auto też jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja dzisisaj jestem bardzo pociągająca :( Ada wynajmujesz pokoje??? Ja bardzo chętnie wynajme u Ciebie bo przy nerwusce będe się czuła bardzo bezpiecznie ;) Dzisiaj wywaliłam ze swojego jadłospisu kolejną małą daweczke więc połowe mam za sobą i jest dobrze-gdyby nie to przeziębienie. Kaloryfery wyłączone więc mam bardzo zimno w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyzywienia nie prowadzisz? ,bo chcialabym takie typowe wczasy!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Malenstwo! u mnie jeszcze grzeja kaloryfery!Malenstwo jedziesz do Adusi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,ze juz tak duzo odrzucilas leku-gratuluje!!!i to w tak krotkim czasie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku bardzo chętnie bo ma tanie pokoje a ja kocham morze :) A u mnie kaloryfery ktoś zakręcił tylko w moim pionie,co za kretyn!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyżywienia nie prowadzę ,ale dwie uliczki dalej są trzy stołówki ,a po drugiej stronie jest bar.Jak chcecie z wyżywieniem to moge dać namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×