Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

anitka witaj ,my sie jeszcze nie znamy! Bianka musisz wytrzymac kilka dni na tych nowych lekach ,nie wczuwaj sie za bardzo ,nie wsluchuj ,pozniej bedzie lepiej ,musisz w cos uwierzyc,powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszytskim jestem tu nowa i nie wiem czy ktos z was mial takie objawy jak ja bo ja sie juz zastanawiam czy to nerwica czy cooo?? a wiec to sie zaczelo pol roku temu ja sie jakos zle czulam takie trudnosci z oddychaniem i wogole niedobrze mi bylo wyladowalam na pogotowiu spedzilam tam noc zrobili mi ekg wyszlo dobrze wiec mnie wypuszczono stwierdzili zee sie zdenerowowalam a i ze to po antybiotyku ktory bralam przy okazji na zeba ?? ale za dwa dni znowu tam wrocilam bo zle sie czulam ale tam po paru dniach mnie wypuscili zrobili usg brzucha i badania krwi i moczu wszytko ok pozniej bylo jeszcze kilkunastu lekarzy w tym gastroskopia badania krwi moczu kalu i brzuch mnie bolal po lewej stronie w nadbrzuszu a nikt nie wie co mi jest bylam u neurologa ortopedy itd.itp. Stwiedzilam wiec ze zrobie sobie prywatnie tomografie komputerową i tak zrobilam zreszta jak wszytskie badnia prawie.wydalam na tomograf 600 zl mialam badana jame brzuszna i miednice mniejsza z kontrasta znalezli na watrobie malego torbiela 5 mm ale on jest nieszkodliwy ponoc i nic pozatym dodam ze mam rowniez takie objawy jak drgania powieki jak i roznych czesci ciala problemy z oddychaniem jak i bezsennosc klocie w mostku i czasem robi mi sie slabo az goraco niedobrze i tak dziwnie sie czuje jakbym to nie byla ja.dodam ze mam 26 lat i prosze was powiedzcie czy kogos z was bolal brzuch bo mnie od pol roku bez przerwy jestem ciagle na diecie choc rodzina mnie juz sciga bo mam 167cm i waze 46 kg a zawsze wazylam 50kg wszyscy w domu maja mnie dosyc niewspominajac o mojej pani doktor czuje sie jak hipohondryczka.Jeśli ktos przeczytak do konca to dzięki wielkie pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie i z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Magia321 a robiłas sory ..badanie kupki na grzybka i bakterie ? może brzuch boli od candidy , jesli to jest ok to takie długotrwające bóle mogą byc od nerwicy . Wtedy trzeba by było odwiedzić psychiatre . Andzia jak widzisz inni też powiedzą że od tego się nie ..wariuje . Mam nadzieję że jest lepiej niż było . Nie martw się kochana tym portfelem , bo nawet najlepszym się zdarza że cos zrobią i zapomną . Ja podobnie jak Pelasia mogę wstać w nocy i w ciemnościach wiem nawet gdzie leży szpilka ;) Nawet moja matka jak czegoś szuka u siebie w domu i nie może znaleść to dzwoni do mnie i pyta ...a mieszka piętro niżej ;) Ale zdarzyło mi się że wkładałam chleb zamiast do chlebaka to do lodówki ..bo to robiłam odruchowo bo myślałam o czymś innym . Andziu nawet jak włożyłas i nie pamiętasz to wcale nic nie znaczy . Olinko dobrze że wyszłas już ze szpitala ❤️ teraz staraj się mocno żeby zdrówko wróciło i trzymam kciuki żebyś zdobyła te leki które są dla Ciebie tak ważne . Pelasia mądrala jesteś bo pewnie masz na tym postoju upatrzonego ..taksówkarza dlatego tak bez nerwa tam latasz ;) Gratuluje bo to jest też sukces że masz opanowaną drogę do postoju . Guniu jak na północ sie wybierasz to tu wiejeeeeee :O Ale i tak pięknej pogody życzę i miłego wypoczynku . Adusia gdybyś tak jeszcze miała trochę więcej tych dzieciaczków i byś do kazdego na zebranie polatała to byś zapomniała co za tobą chodzi ... Dzielna jestes ! A co z Zuzą jak jej w pracy ? Magdziapku chyba wszyscy wiedzą że schizofrenia i wariactow to jest różnica ..zresztą ja też czasami słyszałam ze jestem wariatką ;) czasami była to przenośnia ..a czasami ktoś nie rozumiał co to nerwica . Miłego dzionka wszystkim dziś życzę ! ❤️..👄..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Zgredku! matko, ja chyba naprawdę szajbnięta jestem!!!! Kupiłam do biura takie delikatne, waniliowe Cappucino i chciałam sobie zrobić. I wiecie co?? nie zrobiłam, bo w sposobie przyrządzania jest napisane: wsyp 7 łyżeczek do filiżanki i zalej wodą. 7!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh najgorszy scenariusz mojego życia: siódmego lipca dwutysięcznego siódmego roku o godzinie siódmej siedem pierdolnie mi na głowę cegła czas zgonu: 07.07.07 godz. 7.07 ala kapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze na dodatek wczoraj dostałam uczulenia. wczoraj kupiłam sobie pieczywo chrupkie i nie było pszennego, więc kupiłam żytnie - mówię sobie, co mi tam nic mi nie będzie. a dzisiaj pyszczycho czerwone a z dłoni mi skóra schodzi......... masakra. nawet na klawiaturze zostawiam naskórek.... bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puncia :D ja czytam co klikasz ..tylko dech mi zaparło i ...widzę juz ten naskórek :) i aż się boje ten Twoj ..monolog przerwać :) Ale powaznie brałaś wapno? moze by pomogło jak to jest uczulenie na chlebek . A nie smarowałas się niczym nowym ? Czytam z doskoku bo latam po mieszkaniu ..chyba będe miała gości w weekend :O i to dużo ... ale jak nie bedzie pogody...to mam szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Efciu! ja mam uczulenie na żyto. między innymi..... niektóre chlebki żytnie mogę jeść, ale niektóre też mnie uczulają.... wapno piję od miesiąca, bo zbliża się dla mnie ciężki okres (alergia i jeszcze raz alergia) ale zbyt silną reakcję miałam dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nerwuski o 7 godzinie zażyłam kolejny AUREX ściśle z zaleceniem lekarza .PIPKU jeśli tu zajżysz prosze znajdz mi jakiś artykuło tym AUREXIE ja ciągle mam obawy chociarz lekarz zapewnia że teraz są dużo leosze leki niż11 lat temu kiedy się ostatnio lezyłam oby miał racje . Boje się tego leku ale nie dziwcie się bo już po lekach przeszłam jeden horror więc jestem nieufna dziwne że nie ma tu nikogo kto by brał ten lek ? ćo o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Agnieszki .....🌼..🌼..🌼 Samych szczęśliwych dni w życiu, Uśmiechu na twarzy Słonecznych promyków w pochmurne dni Lata zimą i wiosny jesienią, to o czym marzysz - by Twoje było a czego pragniesz by się spełniło! 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punciu to bardzo współczuje że dopadła Cię alergia ..a odczulasz sie , albo coś łykasz ? a masz tylko na pokarmy czy coś jeszcze? Ja jestem pociągajaca jak jadę na łąkę , ale prędzej łykam zyrtek albo alertek i mogę nawet siedzieć i nic mi nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i Nowych i Starych bywalcow Kaffe!!!! dzisiaj czuje sie jakbym byla zaziebiona.postalam rano na wietrze i czuje sie jakas przewiana.Oczy mi lzawia.nos jakis dziwny,glowa ciezka i nic mi sie nie chce. Bianka!-moja rada -przestan chodzic po lekarzach i zmieniac te leki.Kazy psychotrop dziala na podobnych zasadach o po co byc krolikiem doswiadczalnym!!!???zdecyduj sie na jakis jeden lek ,Lykaj go i nie mysl,ze go lyknelas.Jest to trudne,ale do zrealizowania.Rozumiem Cie ,bo ja przechodzilam przez to samo.Dlatego z wlasnego doswiadczenia radze Tobie.Mnie jak tak zaczeli zmieniac leki,to w koncu powiedzialam,ze nie chce brac zadnych i z tego ktory bralam tez chcialam zrezygnowac.I udalo sie.Trzeci rok mam spokoj z tymi lekami-biore tylko sporadycznie ,bardzo mala dawke. I jakos radze sobie-raz lepiej,raz gorzej.I juz nigdy nie chcialabym brac zadnych tego typu lekow.Co nie uwazam,zeby ktos nie bral.Mam na mysli akurat Ciebie Bianko,bo tak jak i ja masz lek przed braniem lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide coś robić bo ostatnio mam zaległości zajże tu pózniej może ktoś coś znajdzie o tym leku nikt mnie nie wspiera mąż wrzeszczy że znów pakujje się w kolejne gówno pomóżcie ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punciu,moja corcia jest alergikiem-bardzo ci wspolczuje. Efcia,milego sprzatania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko,nie znam tego leku,ktory bierzesz,wiec nie pomoge w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zgredku!co u Ciebie slychac?czy samopoczucie poprawilo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×