Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Amiga_Gdynia
RW idz do psychiatry tak jak kazda z nas. To powinno sie leczyc. Mi lekarz powiedzial ze moja nerwica jest zaleczalna ale nieuleczalna. Zalecil tez joge... Co o tym sadzicie dziewczyny?? RW nie martw sie. Xanax jest swietny i dziala odrazu natomiast nie przyjmuj go dlugo bo sie uzaleznisz tak jak ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie moje nerwusiatka.........wlasnie wrocilam z pracy przeczytalam Wasze posty.........zaraz uporam sie z drobnymi obowiazkami domowymi i wpadne pogadac Mazanku wszystkiego naj...najlepszego.............niech zawsze dopisuje Tobie dobry humor i slonko niech nie przestanie nigdy dla Ciebie swiecic liduszka slonko co z Toba.......... pozdrawiam bede wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabasiu witaj-odczytaj skaypa,ale juz wiadomosci nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek..........witaj slonko........juz odczytuje.......ostatnio jestem do tylu z kompem jestem tak zmeczona ze rzadko wchodze ale poprawie sie i to od dzis..........buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazanek
dziekuje jeszcze raz za wszystkie zyczenia!!!! jak mam dopisac sie do listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec sie dopisuje Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa................Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia.......Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą........Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna...........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa......... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... .........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ...........Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... ..........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... ..............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...............27............n lękowa............................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw..........24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ...............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia.........21..............n.lękowo-depresyjna ..........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA MAZANKA!🌻 Wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzin,spelnienia marzen,duzo zdrowia, powodzenia w zyciu osobistym.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie dopisuje Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa................Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia.......Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą........Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna...........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa......... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... .........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ...........Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... ..........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... ..............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...............27............n lękowa............................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw..........24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ...............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia.........21..............n.lękowo-depresyjna ..........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków Andziusia24....24.................nerwica natręctw............Berlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem spowrotem. Mialam napad dzisiaj w banku. W ostatniej sekundzie sie powstrzymalam. Zaczelam gleboko oddychac ale czulam na sobie wzrok ludzi. Porazka>>>:/. A teraz sie czuje idealnie:). Pozdrawiam was robaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć, dzisiaj znowu miałam dziwne przygody - chyba los uznał, że koniec z tym strachem. Ależ czad! Poszłam na postój (odważyłam się, choć mną kołysało, bo taksówka mi nie przyjechała), a tam spod nosa uciekł mi samochód. Ja za telafon i dzwonię do innej korporacji - będą za 15 min. Do szkoły zdążę, bo zawsze dużo wcześniej wychodzę, zeby się nie spóźnić, ale te 15 min - co mam robić? Do domu nie opłacało mi sie iść i postanowiłam zajść do takieog małego sklepiku i popatrzeć, co tam mają. Poszłam, pogadałm z panią i przyjechała taksówka. A jakaś taka wyluzowana byłam, choć bardzo denerwowałam się moją znienawidzoną klasą. Z tego przypływu odwagi, poszłam potem wieczorem sama do tego sklepiku raz jeszcze i spod bloku zadzwoniłam do męża z pytaniem, czy ma ochotę na lody, bo jak tak to odważnie pomaszeruję do Marcpolu i kupę. Poszłam, kupiłam, zwyciężyłam. Jetsem z siebie bardzo, bardzo dumna, bo przecież kiedyś sama myśl o wyjściu z domu była tak przerażająca, a tu w ciągu dwóch dni tyle osiągnięć. Fajne uczucie - jakbym była małym dzieckiem, które uczy się chodzić. No i jeszcze było mi miło, bo dziewczynka z V klasy powidziała mi, że najbardziej lubi moje zajęcia, bo zawsze może powiedzieć, co myśli i co oleży jej na sercu i że daje jej poczucie, że jest mądra. Zszokowała mnie pozytywnie - tyle tylko, ze ona jeste naprawdę bardzo mądra i lubię z nią rozmawiać. Powiedziałam jej, ze jutro jestem w kimisji w gimnazjum, więc nie będzie miała ze mną lekcji, bo młodsze klasy jada do kina, a on: \"WOlę zostać z Panią niż jechać do kina\". Oj, miło mi było, miło! pOzDrAwIaM wszystkich SeRdEcZnIE! Trzymajcie się> Ps.Co sie dzieje IIYAMO i ZGREDKU z Wami? Szczególnie o IIYamę się martwie - rozumiem praca ale bez przesady! ADA, czy przetrwałaś jakoś dzisiaj? Strasznie było, czy mniej strasznie? PUNCO, nie wkręcaj się - co było, a nie jest nie pisze się w rejestr. Poradziłaś sobie raz na zawsze z tym czołem! Pamiętaj. MALEŃSTWO, czy lepiej się już czujesz? Bo piątek się zbliża, a pogoda ma być piękna od jutra. RRENKO, mam nadzieję, że lepsza pogoda poprawi Ci samopoczucie! Ja dziś też miałam objawy skoków ciśnień, ale tego sie nie boję, bo to znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelasiu slonko jestes WIELKA i tak trzymaj pozdrawiam wszystkie nerwusiatka...........kochani caly czas mysle o Was o Waszych dobrych i zlych nastrojach.........ale to wszystko minie napewno minie.........ja zycze Wam spokojnej nocki uciekam rano musze wstac do pracy.........Dobranoc i sle Wam buziaczki........i trzymam za kazda kciuki trzymajcie sie nie dajcie sie tej cholerze..........ja tez z nia walcze a szczegolnie jak jade do pracy...........buuuuu koszmar ale skoro do tej pory nie zrezygnowalam to znaczy ze nie jest ze mna tak zle Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupio mi,ze tak dawno się nie odzywałam.Miałam jak dla mnie duuuuży problem.Przy okazji o mało nie załatwiłam się na dobre.No cóż,niektore z was wiedzą,że miałam problem - moje dzieci i ja.W końcu zrozumiałam bez słów o co im chodzi.Jeszcze raz sprawdziła się stara prawda - nic nie jest takie na jakie wygląda.Kamień spadł mi z serca,czas do końca odciąć pępowiny - myślałam,że to już zrobiłam,ale one czuły inaczej.Przy okazji,przekonałam się,że przy takim charakterze,jak mój - miękkie serce,nadwrażliwość nerwica ma duże pole do popisu.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahaha ja dzisiaj pierwsza :) Starababo bardzo się cieszę, że zmieniłaś myślenie i postanowiłaś do końca odciąć pępowinę, a dzieci na pewno kochają Ciebie NAD ŻYCIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!!! Starababu witaj!!!Ciesze sie ,ze lepiej chyba ? sie czujesz. Mnie dzisiaj boli w klatce piersiowej i ....szukam chorob i ...zawalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!Gosiak!:D Starababo,jak chcesz wykasowac topik-to klikasz na link tematu i podajesz go na smietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze cały czas zawracają dup.... To pic, to jesc i musiałam na chwilę odejśc od kompa. Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo gorący czas bo niedługo mój syn będzie miał 1 Komunię Św. Załatwiania mam co nie miara. A na dodatek drętwieją mi ręce i stopy i czuję się jak tłuścioch bo nie mogę schudnąc. Pewnie moje nieszczęsne trójlicerydy osiągnęły rekord świata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×